Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Sevdiğini Süründürür mü?

Akrep Erkeği Sevdiğini Süründürür mü?

Akrep Erkeği Sevdiğini Süründürür mü?

Akrep Erkeği Sevdiğini Gerçekten Süründürür mü?

Eğer bu soruyu bir akrep erkeğine aşık olduktan sonra sormaya başlamışsanız sizin için çok geç olmuş olabilir. Ama henüz kalbinizin hakimiyeti elinizde ise düşünmek için henüz vaktiniz olabilir.

Bir akrep erkeği ile birlikte olmayı düşünüyorsanız şu soruların cevaplarını net bir şekilde verebiliyor olmalısınız

 Gerçekten seviyor musunuz? Samimi misiniz? Yeterince tutkulu musunuz?
 Sizi akrep burcu erkeği ile birlikte olmaya iten beklentileriniz mi? Maddi imkanlar, daha rahat bir yaşam, statü edinimleri mi?
 İçinizden gelerek ve tüm içtenliğinizle “Seni seviyorum” diyebiliyor musunuz?
 Başka birisi veya birileri var mı? Net misiniz? Başka birinin olma ihtimali var mı?
 Gerçekten ne aradığınızı biliyor musunuz?
 Enerjinizin yeterli olduğuna emin misiniz?
 Yalan söyleme alışkanlığınız var mı? Yalan söyleme ihtimaliniz var mı?
 Güven konusunda sorun yaşatma ihtimaliniz nedir?
 Hükmetmeyi sever misiniz?

Bu soruları irdelediğimizde aradığınız cevabı büyük oranda bulmuş olacaksınız. Sorunun cevabını üç akrep türü üzerinden cevaplamaya çalışacağız .

Akrep Burcu Türleri

 Sürüngen Akrep
Gece Akrebi
Kartal Akrep

Kriterler

Kısasa kısas
 Adalet duygusu
 Yaşayarak öğren

Akrep Erkeğini Gerçekten Seviyor musunuz?

Eğer akrep burcu kadını değilseniz mutlaka bilmeniz gereken bir gerçek var. Akrep insanları su gurubunun zirvesinde bulunurlar, ruhsal insanlardır. Yani sizin O’na ne söylediğiniz, nasıl göründüğünüz çok önemli değildir. Asıl önemli olan ruhunuzda ve kalbinizde neler olup bittiğidir. Eğer gerçekten sevmiyorsanız eninde sonunda Akrep erkeği bunu anlar. Asıl problem sevmediğiniz halde seviyormuş gibi yapmanız olacaktır.

İşte bu noktada eğer yeterince olgunlaşmamış sürüngen bir akrebe denk gelirseniz emin olun mutlaka bu samimiyetsizliğinizi en iyi ihtimalle; samimi olmadığınızı ispat ederek yüzünüze vurup canınızı acıtacaktır. Gerçekten size inanmaya çalışmış ve sonrasında samimiyetsizliğinizi görerek canı yanmışsa fazlasıyla yaşadıklarını size yaşatmak için uzun sürecek bir oyunun içerisine sizi sürükleyebilir. Sonunda gerçekten sizi kendisine aşık ederek süründürebilir.

Akrep Erkeği Sevdiği İnsanı Süründürür mü?

Akrep Erkeği Sevdiğini Süründürür mü? Bunu bir insan gerçekten yapar mı? Zaman ayırıp, ömründen çalıp bunu yapmaya kalkışır mı?

Hiç kuşkunuz olmasın yapar. Sırf kendisine yaptığını sizinde yaşayıp, yaşayarak öğrendiğinizi görmek ve kendisini tatmin etmek için bunu yapar. Adil olmak akreplerin bir parçasıdır. İşin daha da garibi, eğer olgun bir akrep olma aşamasında ise çektiğiniz acı karşısında gerçekten samimi iseniz ve bundan sonra gerçekten seveceğinize inanmışsa size geri dönüp sizi sevebilir de.

Hikayenin sonu akrebin içindeki intikam duygusunu ne ölçüde kontrol edebiliyor olduğu ile ilgilidir. Şansınız varsa kartal olma yolundaki bir akreple karşılaşırsınız. Bu noktada bulunan akrepler de herşeyi hisseder, içinizi okur, hatalarınızı, yanlışlarınızı, sakladıklarınızı bilir (bilmese de hisseder) ama ya başında kesip atar bir daha göremezsiniz ya da gerçekten sevmişse zamana yayarak sizin samimi olmanızı bekler. Yani sizin yaşayacaklarınız muhatabınızın ne kadar olgun olduğu ile bağlantılı. Ya yaşattığınızın fazlasını yaşarsınız ya da başlamadan biter. Öyle ya da böyle samimi değilseniz, gerçekten sevmiyorsanız bir şekilde karşılığını görürsünüz.

Daha kötüsü sizin samimiyetinizi bekleyen bir akrep erkeği, aradan yıllar geçtikten sonra samimi olamayacağınıza kanaat getirmişse aradan geçen zamana ve geride kalanlara aldırış etmeden gider ve gerçek sevginin yolunu tutar.

Birlikteliğinizin Nedeni Çıkarlarınız mı?

Bir akrep burcu erkeğini çıkarlarınız için sevmişseniz yada seviyor görünmüşseniz ve çıkar ilişkisi karşılıklı yürümüyor, her iki tarafta bunun için birlikte olmamışsa; Akrep burcu erkeği bu durumu anladığında tepkisi sert olacaktır.

Akrepler samimiyet, tutku ve duygu dünyasında gerçeklik beklerler. Kalple ilgili konuların başka şeylerle kirletilmesine sert tepki gösterirler. Adil olun, herşeyini olduğunu gibi kabul edin, çıkar gözetmeyin. Sonunda üzülen siz olabilirsiniz. Emin olun er ya da geç bedelini bir şekilde ödetir. Tepki tüm burçlar için geçerlidir ancak Akrep burcu bunu çok daha can acıtıcı bir şekilde, sofistikçe bir eylem olarak gerçekleştirir.

“Seni Seviyorum” Ne kadar içten?

Akrepler için “sevgi” sözcüklerden çok daha öte bir eylemdir. Ruhuyla birleşebilmelisiniz. Günlerce, aylarca başka hiç kimse olmadan bir arada kalabilmelisiniz, beraber ağlamalı, beraber gülmeli, beraber bir bütün olabilmelisiniz. Akrep bu duyguyu yaşamadığı bir birliktelikte “Seni seviyorum” ifadesini sadece ses olarak algılar. Bu ifade yaşanabilir ve kalpten olmalıdır.

İhtimal de olsa Başka Biri var mı?

En yakın durakta inip aracı terk etmenizi tavsiye ederim. Hayatının son günü olduğunu da bilse es geçmeyeceğine emin olun. Bunu ilk anda hisseder, emin olmak için bekler. En iyisi hemen terkedip gitmesidir. Terketme işini kartala yakın olanlar yapar. Hem kendisini hem de sizi fazla uğraştırıp zamanını israf etmez. Eğer bekliyor ve emin olmak istiyorsa ve sizin zihniniz başkaları ile de meşgulse kısasa kısas/adalet/yaşayarak öğren üçlemesine hazırlıklı olmalısınız.

Aradan geçen zamana sakın aldanmayın. Akrepler ruhlarına dokunan acıyı asla unutmazlar. Ömürlerinin sonuna kadar size yaşatacaklarına emin olun. Özellikle sürüngen akrepler bu konuda çok acımasız olurlar. Çektiğiniz acıyı görüp keyif alacakları günü iple çekerler. Fazla sabırlı olmadıkları için fazla uzatmazlar. Ancak gece akrepleri ve kartallar için durum daha faklıdır. Kartal özelliği taşıyan akrep olgunlukla, yaşatarak öğretmeyi tercih edebilirler ancak gece akrepleri daha sistemli bir şekilde süründürebilirler.

Ne Aradığınızdan Emin misiniz?

Aradığınız gerçek bir sevgi değilse hiç başlamayın. Akrep burcu ya siyahtır ya beyaz, gri olamaz. Ya gerçek bir sevgi peşindedir ya da anlıktır. Bu ikisinden birini aramıyorsanız ve ne aradığınızı gerçekten bilmiyorsanız fazla uzatmayın.

Enerjinizin Yeterli Olduğuna Emin misiniz?

Bir akrep burcu erkeği için sevgi tutku ve cinsel yaşam hayati öneme sahiptir. Tüm bunları verebilecek kalbe ve enerjiye sahipseniz o size daha fazlasını verir. Ama bu konuda emin değilseniz sevgisi azaldığında tutkusunu, tutkusu azaldığında enerjisini kaybedeceğini düşünür. Suçlu olarak ta sizi görür. Sonuç.. Ne yaparsa yapsın mutlaka size de yaşatır.

Yalan Söyler misiniz?

Böyle bir alışkanlığınız varsa ve bunu tüm ruhunuzla yapamıyorsanız bitecek bir ilişkiye hiç başlamayın. Kendisine yalan söylenmesini hiçbir burç sevmez ancak Akreplerin bu konuda özel bir alerjileri vardır. Yaşamın bütünselliği onlar için herşeyin gerçeklerle ne kadar örtüştüğü ile ilgilidir. Gerçekliğin kırılması tüm yaşamında kırılmalara sebep olabilir.

Bu bir binanın temelinden alınan parçalar gibidir. Aşırı tepki göstermesinin nedeni akreplerin yaşamı kendi dünyalarında yaşıyor olmaları ile ilgilidir. Eğer sizin dünyasına girmesine izin vermişse o yapıyı bozmanıza izin vermeyecektir. Bunu bilerek yada bilmeyerek yaparsanız bedelini ağır bir şekilde ödeteceğinden emin olabilirsiniz.

Ne Kadar Güvenilirsiniz?

Karşınızdaki insana güven veremiyorsanız bu ilişkiyi unutun, ısrarcı iseniz sonuçlarına katlanmaya da hazırlıklı olun.

Hükmetmeyi Sever misiniz?

Eğer insanlara hükmetmeyi seven bir yapınız varsa bir akrep burcu ile birlikte olmanız zor olacaktır. Bu özelliğinizden dolayı canınızı yakmış ve O’nu yaralamışsanız ilk fırsatta buna karşılık verecektir. Akrep burcu erkeği hükmedilmeyi kabullenemez, sevdiği için tahammül ediyorsa ve sınırı aşarsanız sonucu da olacaktır.

Buraya kadar verdiğim örneklerden yola çıkarak sanırım bazı sonuçlar çıkartabilmişsinizdir. Akrepler ilginç insanlardır. Onları tanıdıkça göreceksiniz. Hayatı farklı yaşarlar. Samimi iseniz korkmayın çok sadık ve sevecendirler. Ancak samimiyetten uzaksanız sizi süründürecek kadar da acımasız olabilirler.

Hiçkimse kendisine yapılanı affetmez mutlaka karşılık verir Akrepleri farklı kılan bunu tahmin edemeyeceğiniz kadar sistemli ve planlı yapabilecekleridir. Öyle ki siz herşeyi unutmuş olursunuz, belki artık herşey düzelmiştir ama yıllar sonra canınızı acıtır ve der ki “Hatırlıyor musun bana bunu yapmıştın” Bunu sanki kutsal bir görevmiş gibi ifa ederler.

Eğer yeterince olgun bir akreple birlikte iseniz bunu beraber gülebileceğiniz bir şekilde de yapabilir. Asıl nokta siz ne yapmış olursanız olun samimiyetinizdir. Hikaye beraber güleceğiniz bir sayfa ile de bitebilir, bir dram şeklinde de bitebilir. Sürünme kısmı görecelidir kimin hangi yaşadığına sürünme diyeceği kişiye has bir durum. Kısaca sorunun cevabı, Samimiyetin ölçüsüdür.

Kimsenin sürünmeyeceği, süründürmeyeceği, sevgiyi en saf ve doğal hali ile yaşayacağı bir birliktelik dilerim.

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Erkeği Sevdiğini Süründürür mü?

www.apkeportal.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image