Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Sevdiğini Unutur mu?

Akrep Erkeği Sevdiğini Unutur mu?

Akrep Erkeği Sevdiğini Unutur mu?

Akrep erkeği sevdiğini unutur mu? Akrep erkeği gerçekten severse unutur mu? Akrep erkeği sevmişse unutur mu?, Buna iki açıdan bakalım;

Gerçekten Sevmişse Unutabilir mi?

Akrep Erkeği Gerçekten Sevmişse Asla Unutmayacaktır.

[-*-] Çünkü akrepler için sevgi çok özel bir durumdur ve sadece gerçekten değer verdiklerine, güvendiklerine ve duygusal yakınlık duyduklarına kalbinin kapılarını açar. Kalbinde iz bırakan birini asla unutmazlar. Aradan geçen zamanın hiçbir önemi yoktur. Akrepler zaman zaman kendilerinde iz bırakanları geriye dönüp anarlar ve tatlı hatıraları tekrar canlandırırlar.

Akrep erkeğinin sizi gerçekten sevdiğini sert kabuğunu kırdığında anlayabilirsiniz. Herkesle paylaşmadıklarını sizinle paylaşır, herkese anlatmadıklarını size anlatır.

Akrep burcu insanları zihinlerinde ve kalplerinde biriktirdiklerini sadece özel bir insanla paylaşırlar. Ve paylaşacakları günü hasretle beklerler. Bir çoğundan şu sözü duymuşsunuzdur “Bir akrep sevgilim olmuştu ama tam bir kapalı kutuydu, hiçbir şeyini paylaşmıyordu” Eğer bu kategoride iseniz tam anlamı ile kapılarını size açmamış demektir.

Eğer kalbine girmeyi başarmışsanız unutmayacağından kesinlikle emin olabilirsiniz. Belki hayatı paylaşmamış olabilirsiniz ancak kalbinde o değerli ize her zaman sahip çıkacaktır. Bir gün tekrar karşılaşırsanız birlikte olma ihtimali olmasa dahi uzaktan sizi gözetlemeye ve gerektiğinde sizi korumaya devam edecektir.

Akrep erkeği sevdiğini unuturmu, Akrep erkeği sevmişse unutur mu

Akrep Erkeği Sevdiğini Unutur mu? Belki Hiç Sevmemiştir!

[-*-] Akrep burcu erkeği eğer sadece bir heves olarak görmüş ve kalbinin kapılarını kapalı tutmuş, sizin için hep bir kapalı kutu olarak kalmışsa ve şu sözü duymuşsanız “Bitti” gerçekten bitmiştir. Sadece bir resim olarak hafızasında yer alır ancak kalbinde bir iz bırakmayan hiçbir hatırayı özenle saklamaz. Bu konuda “Acaba bir gün geri gelir mi?” şeklinde bir düşünceye kapılmasanız iyi edersiniz.

Bitti” dediğinde sadece kendisi için dememiştir. İleriye dönük her iki taraf içinde mutluluğu göremediği için aslında olası bir mutsuzluktan korumak ve korunmak için söylemiştir.

Akreplerde doğuştan gelen içsel görü yeteneğine güvenmenizi öneririm. Bunun nasıl olduğunu sorsanız anlatamaz sadece çok sayıda ihtimali, davranışı, sözü, mimikleri, hal ve hareketi değerlendirir ve iki taraf için mutluluğun uzak olduğuna karar verir.

Belki sadistçe bir yaklaşım olarak görebilirsiniz, belki her şeyi anlatmayı ve paylaşmayı sevmediğinden davranışları ve kararları size garip gelebilir. Bilin ki bu kararı alabilmek için size belli dahi etmeden uzun süre düşünmüş ve kafa yormuştur. Keyfi ve egoistçe bir girişim değil aksine ileride ortaya çıkabilecek tatsızlıkları ve kırgınlıkları önlemek adına aldığı bir karardır.

 

Sonbaharın sarı renklerine buladım hayallerimi,
Belki görürsün diye yıldızlara yazdım şiirlerimi,
Unuttum sanma sakın, unutmadım o güzel gözlerini…

Hayallerle anıyorum o güzel sözlerini,
Belki hatırlarsın diye yazıyorum tüm satırlarımı,
Unuttum sanma sakın, unutmadım o güzel gözlerini…

 

Akrep erkeği sevgilisini unutur mu? Gerkeçten sevmişse istese de unutamaz. Çünkü kendisini ruhsal ve duygusal yönden etkileyecek hiçbir şeyi unutmaz

Akrep erkeği sevdiğini unutur mu? Sevmemişse hiç yokmuşsunuz gibi davranabilir.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Sevdiğini Unutur mu?

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Sevdiğini Unutur mu?” için 12 yanıt

İlkokulda aşık olduğum sınıf arkadaşımı unutmadım. Sonrakileri de. Herbirinin ayrı izi var kalbimde, tabiki çoğu platon ik 🙂
Unutulmuyor gerçekten

Kendisi de akrep olan bir kadını sevmiştim. İstemediği bir evlilik yapmak zorunda kaldı. Biraz daha erken tanısam herşey farklı olabilirdi. Seviyorduk birbirimizi ama herşey kontrol edilemiyor hayatta. Aşkla yaşamak mı, aşk için yaşamak mı? Hayata tutunmaya çalışıp aileni düşünmek mi? Bilemiyoruz hangisi bizim için daha iyi.

Sayın Scorpion seviyorsanız vazgecmemeliydiniz.Kimse istemediği bir evliliği sürdüremez hele ki akrep kadınıysa hiç sürdürmez sebep ne olursa olsun sonlandirir evliliği eğer siz onun arkasında olur desteğinizi esirgemezseniz sizinle birlikte olacaktır zaten.Belliki destek olamamissiniz yada imkanlar el vermemiştir.Hala seviyorsanız birbirinizi şans verin derim çünkü bir daha böyle seven ve sevilen bulamazsınız hayatta bir kere çıkar karşınıza karar sizin yinede.Böyle sevenlerinde kavuşamamasi gerçekten üzücü…

Akrep kadınları çok farklı basiniza nelerin gelecekleri söylüyorlar uyarıyorlar sizi ben malesef dinlemedim söyledikleride harfi harfine cikti.6.hisleri gerçekten çok kuvvetli Allahın verdiği bir özellik heralde.Hayat akrep burcu kadini için toz pembe değil malesef her ayrıntıyı inceliyorlar sonuçlar çıkarıyorlar. 5 yıldır unutamadigim tek kadındır gülüşü ciddiyeti deli dolu oluşu bakışı dürüstlüğü susması gerçekçiliği sevdiği adama deger vermesi hicbir beklentisi olmayan bir kadındı.Küçük hediyelerden bile mutlu olması.Baska kadınların da hep bir çıkarları olduğunu görmekte baya üzdü beni neyse Akrep kadını bambaşka kırmayan ama kırılan üzmeyen ama üzülen olmasi da ayrı bir konu daha birsürü şey anlatirdimda neyse özel olanlarda bana kalsın. Tanidigim ve guzel gunlerim için teşekkürler Akrep kadinim hayat bize adil davranmadi ve ayrıldık.inşallah karşına seni anlayan biri çıkar ve mutlu olursun hakediyorsun mutluluğu.

Bütün yazdıklarında haklısın kardeşim akrep kadinlari başınıza gelen en büyük şansdir.Neden unutulmadiklarida farklı ve doğal olmaları sanırsam ek bir caba harcamadan sizi bakislariyla etkileyebiliyorlar.Nasil olduğunu anlayamıyorsun bile ben çok etkilendim.6. Hislere gelince gerçekten çok kuvvetli hislerinde yanılma payı yok denecek kadar az güvenmenizi tavsiye ederim.Ayrica müthiş değer veriyorlar sevdigi adama sizi sevdiğini mutlaka konuşmalarından ve davranışlarından anlarsınız veya hissedersiniz.Bugün iş yerinde gününüz kötü geçti diyelim sadece gözlerinize bakması yeterli hemen anlıyor bi terslik olduğunu soruncada hissettim demesi gerçekten inanılmaz.Anlatilmaz yaşanır ve yaşatır akrep kadini hayatı inanılmaz kolaylaştırır size sorun çıkarmaz dırdır etmez sorun çözme odaklıdır hep.Akrep kadınına güven ve sadakat verin yeterlidir zaten başka da bişey istemez sizden.9 yıldır evliyim ve çok mutluyum herkese nasip olur insallah böyle dürüst ve gerçekçi akrep kadını saygılarımla.

Yedi ay oldu. İkizler olduğum halde 15 gün acım diniyor sonra yeniden içimdeki küller yanmaya başlıyor. Sorum şu o beni unuttu mu ? Aradan uzun bir zaman geçince sanki gelecek gibi hissediyorum. Hemde kaldığı yerden devam edecekmiş gibi.. yarım kaldigi için ben takıntı yaptım ama o benden daha çok takıntılı. Nasıl durabiliyor? Sadece gozlrine bakarak yanından gecebilirim başka kozum yok daha öncede yapmadım bunu yapayım mı sizce?

Sevmişse tabiki unutmamıştır. Geçerli bir nedeni varsa dayanır. Size hiçbir sebep söylemedi mi?
Seviyorsanız neden gurur yapıp birbirinize işkence çektiriyorsunuz ki?

Eğer uyum sorununuz varsa devam etmeyin. Yani aranızdaki çekim sizi uzun süre uyumlu bir şekilde bir arada tutamıyorsa kapıyı aralamayın. Ama unutmak sizin için zorsa ve gerçekten seviyorsanız konuşun. Anlatın. Belki o da sizin durumunuzdadır. En azından ne yapmanız gerektiğine karar verirsiniz.

Mesajda ne yazıyor Önemli olan o belli ki unutmamış mesaj yazmış Önemli olan hatırlaması değil Nasıl hatırladığı

Yok arkadaş unutmuyoruz, unutamıyoruz aradan o kadar zaman geçti bir anda aklıma geliyor biraz takıntılıyız galiba bir kez Sevince ömür boyu devam ediyor ya nefret edip tümüyle bitecek ya da zaman zaman hatırlanıp Eskiler yad edilecek

Ben yıllar önce görücü usulü ile akrep le nişanlandım benim burcum ise balık ama zaman geçtikçe çok sevdik birbirimizi o bana canısı ndan başka bir kelime kullanmazdı beni hep görmek isterdi birgün bir ayrılık yaşadık istemesekte bu ayrılık yaşandı ben başkası ile evlenmek zorunda kaldım akrep erkeği beni aradı nezaman gelirsen gel ben seni su şehirde bekleyeceğim dedi adresini verdi ama ben yine onu hayal kırıklığına uğrattı o beni uzun yıllar bekledi ve sonra evlendi birgün ben fecabookdan buldum ve yazdım birgün cvp yazmış canısı senmisin diye birkaç ay konuştuk birgün yurtdışından geldi bulunduğum şehre Türkiye’de görüştük ve telden birkaç ay daha yazmıştık ara ara şuan görüşmüyoruz unutmusmudur ben onu hâlâ ilk günki gibi seviyorum için cok açıyor birgün yazarmi acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir