Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Sinirlenince Ne Yapar?

Akrep Erkeği Sinirlenince Ne Yapar?

Akrep Erkeği Sinirlenince Ne Yapar?

Akrep erkeği sinirlenince ne yapar ve nasıl tepki verir?

Burçlar kuşağında Mars etkisi altında olan iki burç vardır. Biri koç burcu diğeri ise akrep burcudur. Mars etkisinden neden bahsettim? Çünkü Mars savaşçı ve saldırgan bir karakter ortaya çıkarır. Koç burcu madde seviyesinde, Akrep burcu ise madde ötesinde etkilere sahiptir. Koç burcu sinirlenince bağırır, yakar, yıkar ve kavga eder. Akrep burcu sinirlendiğinde ise koç burcu gibi her zaman açıktan tepki vermez.

Akrep erkeği sinirlenince koç erkeği gibi her zaman kavgayı tercih etmez. Bu ilk bakışta iyi gibi görünebilir ancak uzun vadeli etkileri bakımından daha yıkıcı ve yıpratıcıdır.

Koç erkeği öfkesini hemen atar ve hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam eder. Akrep erkeğinde mekanizma bu şekilde işlemez. Kendisine yapılanı ömrünün sonuna kadar unutmaz ve gerekirse ömür boyu acı çektirir. Tüm yaşamını intikam alabilmek için kurgulayabilir.

Akrep Erkeği Sinirlendiğinde

Akrep erkeği sinirlendiğinde verdiği ilk tepkileri sırası ile görelim,

 • Gözle temas kurar
 • Sertleşir
 • Uyarır
 • Tekrar etmez yapması gerekeni yapar
 • Asla unutmaz

Bu sıralama herkeste farklı şekilde gerçekleşebilir. Ama değişmeyen tek şey sinirlenmesine neden olan şeyi asla unutmamasıdır.

Basit konuların üzerinde durmaz ancak ciddiye aldığı konularda kesinlikle plan yapar ve acele etmez. Zamana yayarak sessizce ilerler. Herkes herşeyi unutur akrep erkeği ise derinlerden ilerlemeye devam eder. Öyle bir zamanda ve yerde hamle yapar ki herkesin eli kolu bağlı halde kalır.

Daha kötüsü ise bu süreci tüm yaşamına yaymasıdır.

Gurur Meselesi Yaptığı Konularda Dikkatli Olun

Bu konuda ciddiyim, bir akrep erkeği ile birlikte iseniz bu konuda kesinlikle çok dikkatli olmalısınız. Gururunu incitecek konularda hassas olun. Gururunu incitecek bir şey yaptığınızda, yaptığınız şeyin adı her ne olursa olsun kesinlikle çok sert tepki verecektir.

Sinirlenince ne yapar?

Şanslı iseniz

 • sert bir bakış atar,
 • bağırır,
 • nadirde olsa sert kullanır.

Şansınız yoksa

 • sessiz kalır
 • gerekli tüm bilgileri toplar
 • en uygun zamanı kollar
 • ve intikamını alır

Bahtsızsanız

 • bir kez uyarır

tekrarlarsanız

 • ömür boyu size hayatı zindan eder.

Olgun Bir Akrep Erkeği Sinirlenince Ne Yapar?

Akrep erkeği belli bir olgunluğa erişmişse zamanını gereksiz ayrıntılarla uğraşmak için harcamaz. Kendisini sinir edebilecek insanlardan ve ortamlardan uzak tutar. İstemediği halde bu tür ortamlara girmiş ve bu tür insanlarla karşı karşıya kalmışsa sözleri veya davranışları ile uyarır, tekrarı halinde kendisini aynı duruma sokmaz.

Akrep Erkeği Sinirlenince Ne Yapar?

28 Ağustos 20121

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Sinirlenince Ne Yapar?” için 3 yanıt

Mars erkekleri sinirlenince yanlarından uzaklaşmak veya sessiz kalmak en iyisi. yok yok sessiz kalıp karşılık vermediğinizde daha kötü oluyorlar. muhatap almamış gibi hissetmek onları daha fazla kışkırtıyor. yanlarından uzaklaşmak en iyisi.

Ben sansliymisim. Şansa bak be ne şans. Bağırdı kirdi, döktü iki ay kendime gelemedim. Ruhumda incinmedik yer kalmadı. Zombi gibi gezdim. Üstelik açıklama yapıp hatamı telafi ettiğim halde. Hep benden gitti yine güzellikle kapatalim dedim. Sonuç ruhsuz ben o ne halde anlayamadım.

Akrep erkeği karşısında ya tümüyle duvarları yıkın veya tümüyle cesur, güçlü ve kararlı olun. Mesela bu tavrınızı ona karşı da gösteriyorsanız bu tam tersi etki yapar. Olumlu yönde karar verecekse de tepki vermez beklemeye devam eder. Belki sizden anlamıyla istediği ruh halini görememiştir. Akrepler söze ve görünüşe değil ruh haline bakarlar.

Oturup konuşmayı teklif edin. İçten ve samimi bir şekilde yaşadıklarınızı anlatın. Gelmeyecekse de artık tümüyle biteceğiniz söyleyin. Ama bu konuda kararlı olun. Ama şuna dikkat edin. Bu yaşadıklarınız ona karşı olan sevginizden mi? Yaptığınız hatanın pişmanlığından mı? Size istediğiniz karşılığı vermemesinden mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir