Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Tehlikeli midir? Ne Yaparsanız Sert Tepki Gösterir?

Akrep Erkeği Tehlikeli midir?

Akrep Erkeği Tehlikeli midir?

Akrep erkeği tehlikeli midir? Tehlike kelimesinden ne anladığınıza bağlı ama üzgünüm, akrep burcu erkeği ne yazık ki ne yaptığınızı, nasıl bir insanla birlikte olduğunuzu bilmiyorsanız tehlikelidir.

Akrep erkeği kimler için tehlikelidir? 

  • Ne istediğini bilmeyenler,
  • güven vermeyenler,
  • aldatanlar,
  • yalan söyleyenler,
  • cinsel yönden tatmin edemeyenler,
  • düşüncelerine ve sözlerine dikkat edemeyenler,

Ve benzerleri için tehlikelidir. Neden mi? Doğuştan gelen garip özelliklerinden dolayı.

Akrep Erkeği Tehlikeli midir?

Tehlikelidir Çünkü, Kendisine Yapılanı Fazlasıyla İade Eder

Akrep erkeği de kadını da kendisine yapılanı aynen değil fazlasıyla karşı tarafa iade eder. Bunu yapmıyorsa uzaklaşır. Tekrar ederseniz tehlikenin ne olduğunu görme fırsatı bulabilirsiniz.

Tehlikelidir Çünkü, Güven Duymadığı İnsanlara Değer Vermez

Yerine getirmediğiniz sözleriniz, davranışlarınızla sözlerinizin çelişmesi, güvenini sarsmanıza neden olacak hareketler ve ısrarlarınızdan dolayı size baktığında kendinizi çok değersiz hissedebilirsiniz. Tekrarında ise hayatınızda hiç incinmediğiniz kadar incinebilirsiniz.

Tehlikelidir Çünkü, Aldatılmayı Asla Unutmaz

Akrep erkeği tehlikeli midir? Altılmışsa evet!

Akrep erkeği kendisine yapılanı asla unutmaz. Kendisi de hatasız ve mükemmel değildir, O’da hatalar yapar ancak bir kez canını yakmışsanız istese de unutamaz. Bunu başarabilecek şeyler yapmışsanız da sadece bilinçaltının ulaşılamayacak kadar derinlerine gömer.

Aldatma, sizi bırakıp gitmesi ve ortadan kaybolması ile sonuçlanırsa iyidir. Bu şekilde hayatının sonuna kadar sizi her hatırladığında kulaklarınızı çınlatır. Birlikte iseniz ve kendisinde hata bulup sizi affetmemişse, hata tümüyle sizde ise kendinize dikkat etseniz iyi olur. Ne yapıp edip kalbini tekrar kazanmaya bakın.

Tehlikelidir Çünkü, Yalana Tahammülü Yoktur

Akrep erkeği tehlikeli midir? Yalan söyleniyorsa evet!

Akrep erkeği ciddi konularda yalana tahammül edemez. Açığınızı yakalamışsa mutlaka hesabını soracaktır. Siz unutursunuz ama o söylediğiniz bir yalanı bir ömür boyu size karşı kullanmaya devam eder. Muhatabınız gerçekten akrep etkisi altında ise ciddi konularda ve ciddi tonda verdiğiniz sözlere dikkat edin.

Tehlikelidir Çünkü, Cinsel Yönden Tatmin Edilmediğinde Çok Hırçın Olur

Evlenmeden önce akrep erkeğini etkilemek için her konuda ne kadar hünerli olduğunuzla ilgili mesajlar vermiş ve beklentiye sokmuşsanız bunun karşılığını mutlaka bekleyecektir. “İstediğim olsun yeter” düşüncesinde iseniz sizin adınıza gerçekten çok üzgünüm. Hüsrana uğradığı kadar size de hüsranı yaşatacağına emin olun.

Eğer bilmiyorsanız belirteyim, akrep burcunun evi cinselliğin merkezinde bulunan 8. evdir. Marsın enerji pompaladığı, plutonun da bu enerjiyi sürekli yenilediği bir insanla karşı karşıya olduğunuzu hatırlatayım. Cinselliği arada bir takılacağı eğlence olarak göremez, içindeki enerjiyi atamazsa bu enerjiyi üzerinize öfke saçarak atmaya çalışacaktır.

Akrep Erkeği Tehlikeli midir?

Tehlikelidir Çünkü, Ağzınızdan Çıkanlara Dikkat Etmediğinizde Gerçekten Çarpabilir

Akrep erkeği tehlikeli midir? Düşünerek konuşmuyorsanız evet 

Akrep gibi sokmak” tabirinin nereden geldiğini biliyor musunuz? Bir araya gelirsiniz, güler şakalaşırsınız. Güzel vakit geçirirsiniz. Siz zannedersiniz ki herşey tamam, çok samimi oldunuz, ne deseniz gülüp eğleneceksiniz.. Bir laf edersiniz, o lafta gider gediğine oturur. O an ne mi olur? Gülüp şakalaştığınız adam gider yerine bir mermer duvar gelir. Size öyle bir söz söyler ve öyle bir bakar ki neye uğradığınızı şaşırırsınız. Duyguları bu kadar hızlı ve net bir şekilde değişen insan göremezsiniz.

Yüzüne karşı gülersiniz ama zihninizden bir an “öfff yeter artık, çok sıkıldım” dersiniz. Bu anı yaşamadan “akrep erkeğini tanıdım” demeyin. O an buz kesip size soğuk bir şekilde bakar. Çoğu zaman akrep burcu insanları sizin zihninizden geçenleri sezdiğini size belli edip doğallığın büyüsünü bozmak istemezler. Ama üzgünüm, ruhsal yönden su grubunun en uç noktasında bulunan bir insanla birliktesiniz ve ne yazık ki 3 boyutlu projeksiyon gibi zihninizden geçenlerle, sözlerinizi ve yüz ifadenizi sürekli denetleyip anlam çıkaran bir insan var karşınızda. O an son buluştuğunuz an olabilir.

Yazdığım bu özellikler tüm akrep burcu erkeklerinde bulunmayacaktır. Doğum haritasından aldığı etkiler Onu yükselen, ay burcu, Merkür ve 3. evine göre size farklı gösterebilir. Ama güneş burcunun etkinliğini bir şekilde hissedersiniz.

Bazı arkadaşlar “ne kadar abarttın akrep erkeğini ve akrep kadınını” dedikleri için not düşmek istiyorum. Bunları akrep burcu insanlarını göklere çıkarmak için yazmıyorum. Akrep burcu olduğum için birlikte olmayı düşündüğünüz burcu iyi tanımanız için yazıyorum. Özellikle akrep erkeklerinin karizmasından etkilenip evlilik hayalleri kuranların ince eleyip sık dokuyabilmelerini sağlamaya çalışıyorum. Hayat kimsenin oyuncağı değil. Hata yapanlar sadece kendi hayatlarını değil kendileri ile ilgili herkesin hayatını da olumsuz etkilemekte. Uyumsuz bir ailede yetişen çocukların sorumlusu olmayın…

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Tehlikeli midir?

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Tehlikeli midir? Ne Yaparsanız Sert Tepki Gösterir?” için bir yanıt

Akrep burcu erkeği iseniz,
çocukluğunuzda çok gizemli olursunuz. Heşeyi merak eder, korkusuzca üzerine gidersiniz. Kafanıza taktığınız herşeyi yaparsınız.
Gençlik döneminde çoğu insana uymadığınızı anlarsanız, bocalarsınız.
Yaş ilerledikçe aslında sosyal hayat için ne kadar tehlikeli olduğunu görürsün 🙂 Tam bir dağıtıcı. Hoşlanmadığı herşeyi bozucu.

Yalnızlığı keşfedip tanıdı çıkarmaya başlarsınız. Çünkü hassas olduğunuz o kadar konu vardır ki tahammül edemezsiniz çoğu şeye. Ani ve çok sert tepki verirsiniz. Başkaları kırılmasın diye dünyana çekilir rahat edersin. 🙂

Hayatında bir kaç tane ama sağlam insan bulabilmişsen ne mutlu sana. Gerisi aparatif. (Bu cümle bile tehlikeli) : )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir