Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Terk Edilirse! Ne Yapar Ne Hisseder?

Akrep Erkeği Terk Edilirse! Ne Yapar Ne Hisseder?

Akrep Erkeği Terk Edilirse! Ne Yapar Ne Hisseder?

Akrep Erkeği Terk Edilirse! Ne Yapar Ne Hisseder?

  • Tüm terkedişler dengeleri bozar
  • Sinirlenir, öfkelenir
  • Sakinleşince yalnızlığa çekilir
  • Olan biteni analiz edip hayata geri döner

Akrep erkeği terk edilirse! Ne yapar, ne hisseder? Akrep burcu erkeği için kontrol çok önemlidir. Hayatını, hayatında yer alanları, olayları ve geleceğini kontrol etmek ister. Herşeyin istediği şekilde olması Akrep erkeği için çok önemlidir. Akrep burcu insanlarının kontrol sistemini “Su üzerine yaptığınız yağlı boya tablo” ya benzetmeye çalışın.

Olanaksızı başarmaya çalışırken yağlı boyanın su üzerinde durması için tüm ayrıntıları düşünmeniz gerekir. Bu kadar ayrıntıyla boğuşurken birinin gelip bir kova boyayı suya döktüğünde olan ne ise terkedildiğinde akrep erkeği için de benzer bir durum yaşanır.

Terk Edilmek Tüm Dengeleri Bozar

Akrep erkeği terkedildiğinde duygusal dengeleri bozulacaktır

Sevsin veya sevmesin gurur abidesi bir insan için terkedilmek bu duruma kendisini alıştırmamışsa tüm dengelerini bozabilir. Eğer böyle bir ihtimali daha önceden hissetmişse yaşam dengesinin bozulmaması için kendisini buna hazırlayabilir.

Bu hazırlık süreci de daha soğuk ve duygusuz olmasını gerektireceği için ayrılık aşamasını hızlandıracaktır. Ansızın terkedilmekten akrep erkeği için farkı, bu süreci kendisinin hızlandırmış olması, yani kendi kontrolünde olmasıdır.

Kontrol Altına Alırsa Baskı Azalır

Akrep erkeği terk edilirse duygularını ve yaşamını kontrol altına almaya çalışır

Ayrılık ve terk edilme ufukta görüldüğünde akrep erkeği bu süreci olumlu veya olumsuz yönde etkilemeye çalışır. Gerçekten seviyorsa öncelikle engel olmak için girişimlerde bulunur. Başarılı olamayacağını anladığında “olacaksa benim kontrolümde olmalı” düşüncesi ile hareket eder. Bu düşünce aslında “kontrol sadece bende, iyi yönde de kötü yönde de olması gerekenler benim istediğim gibi olur” demenin farklı bir yoludur.

Gururu, akrep burcu erkeğinin yaşam kontrolünün kavramlaşmış halidir diyebiliriz. İçsel olduğu için her zaman kendi iç dünyasının dengede kalmasını sağlamak birinci önceliğidir. Çünkü iç denge bozulduğunda dış dünyadaki kontrolünü sağlaması zorlaşacaktır. Sonunda mutsuz olacağını da bilse herşeyin kendi kontrolünde olması bu nedenle çok önemlidir.

akrep burcu erkeği terk edilirse

Akrep Erkeği Terk Edilirse, Ne Hisseder?

Akrep erkeği terk edildiğinde Süreci kontrol edememişse

Hayatının kontrolünde olmadığını görmek bir an soğuk duş etkisi yapar.
İstemediği halde, haberi olmadan böyle bir şey nasıl olabilir ki! Hiçbir ayrıntıyı kaçırmayan, hatta düşüncelerdeki hisleri de sezebilen bir akrep burcu böyle bir ayrıntıyı nasıl kaçırabilir?

Hemen söyleyelim. Kendisi, kariyeri, işleri ve planları ile o kadar meşgul olmuştur ki. Çevresinde olup bitenleri göremez hale gelmiştir. Birlikte yaşadığı insanların varlığını unutmuştur. Kalbi ve ruhu ile olan bağları azaldığı için hırsı hislerini köreltmiştir. Kendisine gelebilmesi ancak yaşayacağı böyle bir şokla mümkün olur. Geç kaldın ruhsuz adam, geçmiş olsun..

İlk kez yaşadığı bu kontrolsüz gelişme tüm dengeleri altüst eder. Kendisini ilk defa yalnız ve çaresiz hisseder. Çünkü hissedememiş, kontrol edememiş ve gelişmeleri yönlendirememiştir.

Yalnızlığının karanlığını ve acizliğini yaşar. Belki ilk defa yaşadığı bu yalnızlık bildiğimiz anlamda bir yalnızlık değildir. Bu akrep burcu gibi yalnızlığa ihtiyaç duyan insanlar için bu durumda ‘yalnızlık‘ ancak “karanlık bir yalnızlık” olarak ifade edilebilir. Ruhsal anlamda bir yalnızlık yaşar. Kendisini yerin 10 kat dibinde karanlık bir odaya düşmüş gibi hisseder.

Akrep burcu insanının gerçek özgürlüğü “acizliğini gördüğü” anda başlar. Kendisini kısıtlayan gururu ve kibri, hayatını belli kalıplar içinde yaşamaya zorlayan kuralları, tümüyle yıkılır. Kanının çekildiğini hisseder.

Sonra ne mi olur?

Bu durum garip bir şekilde kendisine haz vermeye başlar. Çünkü üzerinde ruhuyla olan bağlarını koparan ne kadar ayrıntı varsa bunlardan kurtulmuş ve kendisini hafiflemiş hisseder. Akrep burcunun Mars=Enerji Pluto=Dönüşüm etkisi altında olduğundan daha önce de bahsetmiştik. Yaşamı sürekli değişim ve dönüşüm üzerine kuruludur. Her yıkılış yeni başlangıçlar için fırsattır. Bu akrep insanının marifeti değildir. Doğası bu şekildedir.

Bir süre sonra yaşadıklarına mutlu olduğunu görürseniz, sunduğu şükranları abartılı bulmazsınız.

akrep erkeği terkedildiğinde

Akrep Burcu Erkeği Terk Edilirse, Ne Hisseder?

Akrep erkeği terk edildiğinde Süreci kontrol etmişse

Eğer terkedileceğini anlamışsa bu süreci bir şekilde kontrol etmeye çalışır. Sonucun nasıl olacağı çok önemli değildir. Önemli olan olacakların kendi kontrolünde olmasıdır. Bunu iç dengesinin bir gerekliliği olarak görür.

Sonuçta ister terk edilsin ister terk edilmesin “oluşa” müdahil olduğu için fazla sorun yaşamaz. Çünkü o zamana kadar kendisini psikolojik olarak hazırlamış olur.

Akrep Erkeği Terk Edilirse, Ne Yapar, Nasıl Davranır?

Akrep erkeği terk edilirse neler yapar nasıl davranır?

Kontrolünde gerçekleşen bir terk ediliş için kendisini hazırladığı için bunun adı akrep burcu erkeği için “terk edilmek” değildir. Bir şekilde kendisini buna hazırlar.

Daha önce yalnız kalamadığı için yapamadığı ne varsa yapacağı ilk şey onları yapmak olur.

Eğer kontrolsüz bir terk yaşamışsa. Uzun süre kendisini dönüşümü için acılardan acı beğenerek dönüşüme bırakır. Ağlar, sızlar, öfkelenir, dağıtır sonunda geçmişe ait tüm izleri yok eder ve herşeye yeniden başlar.

Hiç kimse mükemmel değildir. Akrep erkeği için huzur “herşeyi kontrol edemeyeceğini ve etmemesi gerektiğini” anladığında başlar. Terk etmek ve ter edilmek zorunda kalınmayan ömürlük birliktelikler yaşamanızı dilerim.

Akrep erkeği terk edilirse ve sevmişse acısını kalbinde hisseder

Akrep erkeği terk edilirse ve sevmemişse oh çeker

 

Akrep Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar?

Akrep Erkeği Aşk Acısı Çeker mi?

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Terk Edilirse! Ne Yapar Ne Hisseder?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image