Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeğine Aşık Olmak! Neden?

Akrep Erkeğine Neden Aşık Olmak! Neden?

Akrep Erkeğine Aşık Olmak! Neden?

Akrep Erkeğine Aşık Olmak! Neden aşık olmalısın, Neden aşık olmamalısın?

Akrep Erkeği ve “Haydi Aşık olalım” mı?

Aşk, “haydi aşık olalım” sözüyle çıkılan yoldaki son otobüs durağı değildir. Bu sözle yola çıktığınızda gitmeyi düşündüğünüz hayaller ülkesine hiçbir zaman varamayacağınızı bilmeniz gerekir.

Akrep burcu insanları ile birlikte olmak ve yaşamak zordur. Bunu akrep etkisini yoğun olarak taşıyan birisi olarak söylüyorum. Israrlarınız karşısında kalbini size açarsa, orada gömülmeye de razı olmanız gerekir. “Ya hep ya hiç” bir çoğu bu sözü doğalarında varolmayan bir gerçeklik olduğu için algılamakta zorlanır.

Akrep erkeğine aşık olmuşsan “ya mutlu olursun”, “ya da mutsuz olursun.” İkisinin arası diye bir şey yoktur. Tahammül edip sabredersen, aldığın etkiler; “benim dediğim olur, ben ne dersem o olacak” dedirtmiyorsa birlikte olduğun insanla hem yazı hem de kışı yaşamayı da göze almalısın. Yaşamında ilk ve sonbaharların olmayacağını bilmelisin.

 Neden Aşık Olmalısın?

Akrep Erkeğine Aşık Olmak! Akrep erkeğine neden aşık olmalısın?

 • Seviyorsa “seviyorum” der. Sevmiyorsa “sevmiyorum” der. Kimseye minnet etmez, yalan söylemez. Güvenilirdir.
 • En azından karşında duran insanın ağzından çıkan sözlerin gerçekleri yansıttığını bilirsin.
 • Sevdiği insan “Seninim, benim sığınacak tek limanımsın” demişse O’nu hayatı boyunca sahiplenir.
 • Birlikte olduğu insan muktedir olmaya çalışmıyorsa, içi ve dışıyla birse O’na şefkatle yaklaşır. Değer verdiğini her fırsatta gösterir.
 • Sırlarınızı kendisiyle birlikte mezara götürür. Birlikte konuştuğunuz her şeyden emin olabilirsiniz. Yaşadıklarınız ve konuştuklarınız ikinizin arasında kalır.
 • Güvenilirdir. İyi yönde de kötü yönde de birlikte olduğu insanları zor anlarında yalnız bırakmaz. Zor zamanların insanıdır.
 • Gerçekten sevmişse önceliği her zaman siz olursunuz. Güzel olan herşeyin önce sizin yaşamanızı ister.

akrep erkeğine neden aşık olmalısın neden aşık olmamalısın

Neden Aşık Olmamalısın?

Akrep Erkeğine Aşık Olmak! Akrep erkeğine neden aşık olmamalısın?

 • Henüz akrep olma yolunda yılan bir akrep birlikte iseniz yaşayabileceklerinizi hiç kimse kestiremez. Belirsizlik dizinizin boyunu aşabilir.
 • Duygusuz, merhametsiz ve acımasız olabilir. Yapılan hatalara çok sert ve kırıcı bir şekilde karşılık verebilir.
 • Koyduğu kuralların hiçe sayılmasına tahammülü yoktur. Sizi ne kadar sevdiğinin; tahammül gösterip göstermemesi ile de hiç ilgisi yoktur. Bir anda hiç tanımadığınız bir insanmışsınız gibi davranabilir.
 • Tartışmalarda, kavgalarda ve kıskançlıkta sınır tanımaz. İnatçıdır ve sonuna kadar gider. Kural tanımaz. Sinir hattı aşırı yüklenmişse kaç yıldır birlikte olduğunuz önem taşımaz.
 • Belli sürelerle yalnız kalması gerekir. Bu sürede sizi yalnız bırakabilir veya size hiç tepki vermeyebilir. Zaman zaman yalnız kalmayı göze almalısınız. Veya evin bir köşesinde yalnızlığına çekilmesine izin vermelisiniz. Bu süre boyunca sizinle günlerce konuşmayabilir. Kendisini dış dünyaya ve size kapatabilir.
 • Dediği dediktir. İnandığı şeylerin yanlış olduğunu yaşayarak öğrenmedikçe sizin ve diğer insanların ne dediklerinin hiçbir önemi yoktur.
 • Zaman zaman şu duyguyu yaşamanıza neden olabilir, “Aslında hayatı yalnız yaşar. Siz yanında sadece çeşni olursunuz

Bu cümleler hem olumlu hem de olumsuz yönde artırılabilir. Hangi özelliğin ne kadar görüldüğü akrep erkeğinin akrep etkisini ne kadar yoğun taşıdığı ile ilgilidir. Güneş burcu akrep olmayan ama yükseleni, ay burcu, 7. Evi, Merkür’ü ve diğer evleri akrep burcu etkisi altında olanlarda benzer özellikleri gösterebilirler.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeğine Aşık Olmak! Neden?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image