Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeğini Geri Döndürmenin Yolları Nelerdir?

Akrep Erkeğini Geri Döndürmenin Yolları

Akrep Erkeğini Geri Döndürmenin Yolları

Akrep Erkeğini Geri Döndürmenin Yolları

  • Geri dönmesini istiyorsanız size güvendiğinden emin olun
  • Gitmesine neden olan sebepleri ortadan kaldırın
  • Tartışmayın, kim haklı mücadelesine girişmeyin
  • Samimi davranın, varsa hatanız kabullenin
  • Birlikte mutlu olduğunu zamanlar varsa onları hatırlatın

Akrep erkeğini geri döndürmenin yolları nelerdir? Akrep erkeği gitmişse geri dönmek için gitmemiştir. Az sayıda istisna da ayrıldığı insanın yaşayarak hayat tecrübesi kazanmasını istediği için gitmiştir. Alması gerekenleri aldığını gördüğünde de geri dönme zamanı geldiğine inanarak geri dönmüştür. Gitmek ve geri dönmek bu gibi olaylarda akrep burcu erkeği için “yaşatarak öğretme” görevi gibidir.

Bu gibi istisnalar dışında sevdiği bir insanı bırakması için çok ciddi nedenler ortaya çıkmış olması gerekir ki “ya hep ya hiç” prensibi ile hareket eden bir burcun gittikten sonra geri dönmesi “gitme” eylemine neden olan tüm olayların ortadan kalkması ile bağlantılıdır. Bu durumda da “geri döneceksem gitmezdim” diyebilir. Geri dönmesi için ricada bulunulduğunda nasıl tepki vereceği akrep özelliklerini ne kadar taşıdığına bağlıdır.

Akrep Erkeğinin Geri Dönmesi için Neler Yapmak Gerekir?

Gerçekten seviyorsanız denemeye değer ancak sert açıların desteklediği bir akrep erkeğine gittikten sonra geri dön demek büyük bir hakaret olarak kabul edilebilir. Bu durumda bir ihtimal “beni gerçekten sevmese beni tanıdığı halde böyle yapamazdı” dedirtebilirseniz gelişmeler olumlu yönde olabilir.

Akrep erkeğini geri döndürmenin yolları nelerdir

Geri Dönmesi için Bunları Mutlaka Deneyin

Gitmesine siz sebep olmuşsanız gerçekten pişmanlık duymadan asla geri dönmesini istemeyin. Amacınız, sebepleriniz ve yöntemleriniz ne olursa olsun talepleriniz karşısında akrep erkeğinin zihninde soru işaretleri oluşursa bu ilk ve son denemeniz olur. Bir daha asla size güvenmeyebilir. (Tam akrep etkisinden bahsediyorum, bir insanda 12 ev var ve her ev ayrı bir özelliğini etkiler)

Akrep erkeğinin gitmesine neden olan sebeplerin tümüyle ortadan kalktığını ispatlayın. Bu olmadan geri döneceğini düşünmeyin.
Sert davranmayın, üstünlük mücadelesini bırakın, kim haklı kim haksız konularını tümüyle sonlandırın. Tartışmalara neden olacak her şeyi silin atın.

Mutlu Olduğunuz Günleri Hatırlatın

İlk tanıştığınız andaki ruh halini ve ortamı oluşturmaya çalışın. Mümkünse ilk tanıştığınız zamanlarda bir araya geldiğiniz yerlerde bir araya gelmeye çalışın. O dönemlerdeki ruh halini yaşatmaya çalışmanız çok önemli. O dönemlerdeki duyguları ile bağlantı kurdurabilirseniz kalbindeki buzların erimesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntem akrep burcu erkeğini geri döndürmenin en pratik yoludur. Akrep burcu insanlarının duygusal hafızaları çok güçlüdür. O noktaya canlandırabilirseniz çok önemli bir adım atmış olabilirsiniz.

Unutmayın! Akrep burcu erkeğini geri döndürmenin yolları, duygularda kesişir. Duygularını geçmiş güzel günlerle bağlantı kurdurmaya çalışın.

Sözlere önem veriyorsa güzel sözler, kokulara önem veriyorsa güzel kokular, dokunsal özellikleri varsa kadife kıyafetleri ön plana çıkarın.

Samimiyetinizi ve sevginizi ön plana çıkarın. Akrep erkeğine ne kadar değer verdiğinizi gösterin. Değerin, samimiyetin ve sevginin ölçütü maddi değerler değildir. Bunu ruhunuzla göstermelisiniz.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeğini Geri Döndürmenin Yolları Nelerdir?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir