Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeğini Nasıl Elde Ederim? İşte Yapmanız Gerekenler!

Akrep Erkeğini Nasıl Elde Ederim?

Akrep Erkeğini Nasıl Elde Ederim?

Akrep Burcu Erkeğini Nasıl Elde Ederim?

  • Cazibeli olun ve mesafenizi koruyun
  • Giyiminiz doğal, etkileyici ve kendinize has olsun
  • Korkusuz, cesur ve mutlaka soğukkanlı olun
  • Yalan söylemeyin, güvenilir olun
  • Pozitif ve enerjik olun
  • Gururunu okşayın
  • Sadakate önem verin, erdemli olun
  • Samimi ve içten davranın

Aşktan nefrete, sevinçten üzüntüye her türlü duyguyu doruk noktalarında yaşayan akrep erkeğini nasıl elde ederim sorusuna en güzel cevap onun bu tutku arayışına cevap verebilen kadın olmanızdır şeklinde özetlenebilir. Bunun yanı sıra, akrep erkeği kendi kişisel bakımları konusunda son derece hassastır, birlikte olduğu kadından da bu hassasiyeti bekler. Onun tutkulu haline benzemeye çalışırken yapmacık davranış sergileyen kadını da hemen anlar ve oradan kaçarak uzaklaşır.

Akrep burcu erkeği için karşısındaki kadına güven duymak en önemli ihtiyacıdır. Karşısındaki insanı çok iyi analiz eder bu nedenle olduğunuz gibi görünmeye çalışın, bu samimiyetiniz onun güvenme ihtiyacını okşayacak, bu sayede sizden etkilenecektir.

Cazibeli Olun Ama Mesafenizi de Koruyun

Akrep erkeğini nasıl elde ederim? Cazibeniz en büyük silahınız olmalı. Gözünü sizden alamayacak kadar cazibeli ama herkesin ulaşamayacağı kadar da mesafeli olun. Sadece sizi seçtiğini ve kendisine ulaşabilmesi için sadece ona izin verdiğinizi anlasın. Bu kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır. Akrep erkekleri için bu durum dayanılmaz derecede gurur okşayıcı olacaktır. Hem ona hitap etmek hem de gururunu okşamak akrep erkeğini elde etmeniz için yeterli olacaktır.

Giyiminiz Doğal, Etkileyici ve Size Özel Olsun

Akrep erkeği nasıl elde edilir? Gimiyinizle etkileyici olun. Giyiminiz sadece sizi yansıtsın. Modaya takılmayın.

Akrep burcu erkekleri dış görünüşe çok önem verirler. Giyiminiz size özel, farklı ve etkileyici olsun. Size baktığında, Sizi diğerlerinden ayıran farkı görebilirsin. Giyiminiz sizi yansıtsın ama hiçbir zaman abartıya kaçılmasın. Moda haline gelmiş, herkesin giydiği kıyafetleri giyip herkes gibi olmayın. Bu akrep burcu erkeği için bayağılık ve sıradanlık olarak algılanabilir. Akrep erkeği yapısı gereği herkesin yaptığını yapmayı ve herkes gibi olmayı reddeder.

Korkusuz, Cesur ve Mutlaka Soğukkanlı Olun

Akrep burcu erkeğini nasıl elde ederim? Onu etkileyecek kadar cesur ve soğukkanlı olarak elde edebilirsiniz.

Akrep burcu erkeği ve genel olarak akrep burcu etkisinde bulunan insanlar, duygularını zorlayan ve cesaret gerektiren konuları severler. Korkularının üzerine gitmek onlara aşılması gereken zirveleri aşmak gibi gelir. Olaylara klasik ve sıradan tepkiler vermeyin. İçinizden geleni olduğu gibi yansıtın.

Herkesin çığlık attığı yerde siz de onlara katılıyorsanız bir akrep erkeği ile birlikte olmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Onu gerçekten elde etmek istiyorsanız, etkilemeyi de bilmelisiniz. Hiçbir şey bir akrep erkeğini herkesin tüm soğukkanlılığını kaybettiği bir anda soğukkanlı kalabilen bir kadın kadar etkileyemez. Korkusuz ve cesur olun, soğukkanlı olmayı öğrenin.

Yalan Söylemeyin Güven Verin

Akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız size güvenmesini sağlamalısınız.

Bir akrep burcu erkeğini elde etmek istiyorsanız ağzınızdan çıkan her söze dikkat etmelisiniz, eğer sizi gözlemlemeye başlamışsa siz ne söylediğinizi unutabilirsiniz belki ama o asla unutmayacaktır. Az konuşup zaman zaman yalnız kalıp zihnini toparladığı için hafızası çok güçlüdür ve en küçük bir ayrıntıyı bile atlamaz. Sözleriniz arasındaki çelişkileri sezer ve yalana meyilli olduğunuzu farkederse unutun gitsin. Akrep erkeğini nasıl elde ederim sorusunun kilit cevabı vereceğiniz güvende saklıdır. Güven herşeyden önce gelir.

akrep burcu erkeğini nasıl elde ederim, elde etmek için

Nasıl Elde Ederim? Enerjik ve Pozitif Olun

Akrep burcu insanları, iç dünyalarında sürekli kurguladıkları ince ayrıntılarla meşgul olurlar. Sürekli birşeyleri çözmeye çalıştıkları için kasvetli ve gergin bir havaları olabilir. Akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız size baktığında iç dünyasının canlanması ve içindeki negatif enerjilerden arınması gerekir. Ona baktığınızda gözlerinizin içinin gülmesi gerekir. Buna asla dayanamazlar, içlerinin tüm yağları erir. Aslında onun ihtiyacı olanda tam olarak budur. Kasvetli iç dünyasını aydınlatacak bir güneşe ihtiyacı vardır.

Elde Etmek için Gururunu Okşayın

Akrep erkeği tüm erkekler gibi gururunun okşanmasını isteyecektir.

Ona farklı ve özel olduğunu hissettirin. Fakat bunu asla ulu orta herkesin içerisinde yüksek sesle yapmayın. Akrepler sadece değer verdikleri insanlar tarafından taktir edilmeyi severler. Ona değer verin, özel olduğunu hissettirin ama bunu sonradan öğrensin veya başkasından duysun. Sizin için söylediği sözleri başkalarının yanında sizden duymasından çok başka bir zaman farklı bir şekilde öğrenmek onu daha mutlu eder.

Sadakate Önem Verin ve Erdemli Olun

Onunla birlikte olduğunuzda sadık kalacağınızı ona bir şekilde göstermelisiniz. Erdemli ve dürüst olun. Akrep erkeğini nasıl elde ederim? Sadakatinizi ispatlamanız O’nu elde etmenizin en önemli aşamasıdır. Basit gönül oyunlarına girişmeyin. Sözleriniz, davranışlarınız, hal ve hareketleriniz bir akrep burcu erkeği için çok önemlidir. Siz nasıl birisi olduğunuzu istediğiniz kadar anlatın onun için hiçbir önemi yoktur.

Akrep erkeği, sizin tüm hareketlerinizi ve sözlerinizi analiz edip sizin nasıl birisi olduğunuzun portresini zihninde çizer. Bununla da yetinmez, sizin onun yanında farklı olduğunuzu düşünürse, sizi başkalarının söyledikleriyle de analiz eder ve tümünü bir araya getirir. Sonuçta siz ne yaparsanız yapın, siz kendi zihninde oluşturduğu resim olursunuz. Sizin yaşam içerisindeki yeriniz, sadakate verdiğiniz önem ve erdemli duruşunuz onu etkilemek için yeterli olacaktır.

Akrep Erkeğini Elde Etmek için Samimi ve İçten Olun

Akrep erkeğini nasıl elde ederim? Tek kelime: Samimiyet

Samimiyet akrep erkeği için tüm kilitleri açan anahtar kelimedir. Hislerinizde, sözlerinizde, tavır ve tutumlarınızda samimi olun. Başkaları için değil ikiniz için hissedip yaşayın. Blöf yapmayın. Yanılmaya çalışmayın. Zaaflarını kullanarak hareket etmeyin.

Sevseniz de sevmeseniz de bunu samimi olarak ifade edin. Bunu yapmadığınızda sizinle ilgili hissettikleri ile gördükleri çelişecek ve size sürekli şüphe ile bakacaktır.

Akrep Erkeğini Elde Etmek ve Elde Tutmak

Aslında asıl aradığınız cevaplar, Akrep erkeğini nasıl elde ederim ve nasıl elde tutarım sorusu ile birlikte aranmalıdır. Akrep burcu erkeğini elde edebilirsiniz belki ama elde tutmak zordur. Bunun en büyük sebebi, akrep burcu insanlarının hayatı ve insan davranışlarını sürekli bir bütün olarak analiz edip kıyas yapmalarıdır. Sizi birlikte olmaya başladığınız andan itibaren analiz etmeye başlar. Önceki halinizle sonraki halinizi kıyaslar. Eğer arada farlılıklar olduğunu görürse çıkışa doğru yönelmeye başlayacaktır. Samimiyet ve dürüstlük en önemli noktadır. Sizin samimiyetsizliğinizi görürse bunu asla affetmeyecektir.

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeğini Nasıl Elde Ederim?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir