Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeğini Nasıl Etkileyebilirim? Etkilemek için Bunları Yapın!

Akrep Erkeğini Nasıl Etkileyebilirim?

Akrep Erkeğini Nasıl Etkileyebilirim?

Akrep Erkeğini Nasıl Etkileyebilirim?

  • Akrep erkeğini etkilemek için güvenini kazanın
  • İtaatkar olun ama kolay olmayın
  • Tutkulu olun
  • Sadık olduğunu gösterin
  • Yalnızlığına saygı gösterin
  • Cinsel yönden tatmin edici olun
  • Kıyafet seçiminize özen gösterin

Etkilemek için Öncelikle Güvenini Kazanın

Öncelikle, akrep erkeğini nasıl etkileyebilirim sorusunun birinci cevabı güven verme ile ilgilidir. Onun güvenini kazanmanız gerekir. Siz farketmeseniz de akrep burcu erkeği hissettirmeden size birçok güven testi uygulayacaktır. Bu nedenle, ona yalan söylemeye veya samimi davranmamaya çalışmayın, o zaten bu yalanınızı kısa bir süre sonra çözecek ve sizden uzaklaşacaktır.

Hiçbir akrep erkeği güven konusunda tereddütte kaldığı bayanla birlikte olmak istemez. Nedeni ise Akrep erkeklerinin en küçük detayları bile analiz ederek sonuca varmalarıdır. Hayatlarının her bölümünü sürekli analiz edip zihinlerinde bir bütün oluştururlar. O bütünlüğü bozan ne olursa olsun eninde sonunda hayatlarından çıkarırlar. Belki şans verip bir süre devam ederler ama asla ömür boyu tahammül etmezler.

İtaatkar Olun ama Boyun da Eğmeyin

Akrep erkeğini nasıl etkileyebilirim? Didişmeyin, herşeye de evet demeyin.

Akrep erkekleri sevdiği kadının kendisine itaat boyutunda saygı duymasından çok hoşlanır. Ancak her denileni yapacak kadar itaat edilmesini sevmezler. Bir birey olarak var olmanızı, farklı yönlerinizi göstermenizi, gerektiğinde “hayır” diyebilmenizi de isterler.

Ona asla yapmamanız gereken ise emir verip sürekli bir şeyler istenmesidir. Yaşam onlar için sürekli akıp giden durgun bir su gibi olmamalıdır. Gerçekten haksız olduğunda “dur” demesini bilmelisiniz. Sadece bunu ne zaman demeniz gerektiğini iyi bilin. Sinirli ve öfkeli iken müdahale etmeyin. O anda haksız da olsa haklılığını ısrarla savunabilir.

Akrep Erkeğini Nasıl Etkileyebilirim? Tutkulu Olun

Akrep erkeği her zaman her duygusunda tutkuyu arar, onun bu tutkusunu tatmin edebilecek ve yoğun duygular besleyecek kadın onun için ideal kadın olacaktır. Ona öyle bir tutkuyla bağlı olmalısınız ki sizden başka bir kadının var olabileceğini dahi düşünemesin.

Akrep erkekleri için sadece sevmek yeterli değildir. Aşkın eninde sonunda azalacağını bilirler. Tutku ise bir ömür sürer. Hayatın her anında bu tutkunuzu devam ettirebilmelisiniz. Onu tanıdığınız andan itibaren ona bu duyguyu verebilirseniz bundan çok etkilenecektir.

akrep burcu erkeğini nasıl etkileyebilirim, etkilemek için ne yapmak gerekir

Etkilemek için Sadakatinizi Gösterin

Sadakat akrep erkeğini nasıl etkileyebilirim sorusunun altın cevaplarındandır. Sadakatinizi ona öyle bir göstermelisiniz ki bu konuda zihnini yormak için bile fırsatı olmamalı. Akrep erkekleri de kadınları da yakaladıkları en küçük bir detayın peşinden yıllarca gidebilecek tiplerdir.

Size hiçbir şey söylemezler, yakaladıkları o detayı yıllarca zihinlerinde bir köşede bekletirler buldukları her detayı pazılı tamamlar gibi üst üste ekleyip sonunda başınızda patlatırlar. Aradan belki yıllar geçmiştir siz her şeyi unutmuşsunuzdur ama o unutmaz. Sadakat bir akrep erkeğini etkileyebileceğiniz en ince detaylar arasında yer alır. Bunu asla es geçmeyin.

Yalnızlığının Ay Parçası Olun

Akrep burcu erkekleri tıpkı kadınları gibi yalnız yaşamayı severler. Ancak bu yalnızlıklarını kendilerini anlayabilecek tıpkı kendileri gibi olan biri ile paylaşmayı çok arzu ederler. Onlara “neden hiç konuşmuyorsun, neden yalnız kalmayı tercih ediyorsun” gibi garip soruları sorma gereği duymayan bir yaşam ortağı lazımdır. Eğer onlara bunun siz olduğunu inandırabilirseniz bundan çok etkilenir.

Cinsel Yönden Yeterli Olacağınıza İnandırın

Akrep erkeğini nasıl etkileyebilirim? Cinsel yönden yeterli olduğunuza inandırın.

Bir akrep burcu erkeğini sevmişseniz ve onunla bir ömür geçirmeyi düşünüyorsanız diğer tüm alanlarda onu etkilemiş olsanız bile cinsellik konusunda onu etkileyemezseniz çabalarınız hiçbir işe yaramaz. Akrep insanlarının yapıları diğer burçlara göre farklıdır.

Cinsellik onlar için gıda gibidir. Bu yönleri eksik kaldığında çok hırçın, kaba ve agrasif olurlar. Sizi ne kadar seviyor olursa olsun, siz ona ne kadar sadık kalırsanız kalın hiçbir işe yaramaz. Hayatı size zehir eder. Öncelikle kendinize sorun, bu konuda ne kadar süre yeterli olabilirsiniz? 5 yıl, 10 yıl, 10 yıl… eğer kendinizden şüphe duyuyor ve yeterli olabileceğinizi düşünmüyorsanız etkilemeyi de bir akrep burcu erkeği ile bir birlikteliği de unutun. Bu hem sizin için hem de onun için en ideal olandır.

Kıyafet Seçiminiz Önemli

Akrep erkeğini nasıl etkileyebilirim? Dış görünüşünüzle etkileyebilirsiniz.

Hem akrep erkekleri hem de akrep kadınlarının ortak renk tonları kırmızı ve siyah tonlardır. Mat Siyah üzerine parlak kesik kırmızı çizgilerle donanmış bir kıyafet akrep erkeklerini çok etkileyecektir. Siyah tüm gizemi ile kırmızı da tüm kışkırtıcılığı ile sizi yansıtabilmeli.

Kıyafetinizle birlikte ön plana çıkarmanız gereken diğer unsur gözlerinizdir. Akrep erkekleri için aslında iki önemli nokta vardır; Mimiklerinizdeki ve gözlerinizdeki ifadeler. İlk bakacakları yer gözleriniz olacaktır. Siyahlar içerisindeki bir çift göz akrep erkeklerinin asla es geçemeyecekleri bir noktadır.

Kısaca akrep erkeğini nasıl etkileyebilirim? Gözlerinin içine sevgiyle bakın. Bu sevgi samimi ve içten olsun.

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeğini Nasıl Etkileyebilirim?

www.akreportal.com

“Akrep Erkeğini Nasıl Etkileyebilirim? Etkilemek için Bunları Yapın!” için bir yanıt

Ayak uydurmak gerçekten çok zor. Bir şey yapmaya niyetlenseniz adeta içinizi okur daha siz ağzınızı açmadan tepkisini koyar. Benim gibi canı yananlar varsa onun bunun lafına aldanmayın, bu adamlara ucuz oyunlar sökmüyor, içinizden geldiği gibi davranın rahat edersiniz. Güzel tespitler yapılmış yazıda aynen katılıyorum. Cinsellik konusunun bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir