Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeğini Nasıl Geri Kazanabilirim? Geri Kazanmak için Bunları Yapın

Akrep Erkeğini Nasıl Geri Kazanabilirim?

Akrep Erkeğini Nasıl Geri Kazanabilirim?

Akrep burcu erkeğini nasıl geri kazanabilirim? Akrep erkeği terk ederse geri döner mi?

Her ilişki aslında inişli çıkışlı bir yapıya sahiptir. Bu iniş ve çıkışlar bazen kısa süreli olurken, bazen de ilişkinin sonlanmasına neden olacak kadar büyük boyutta olmaktadır. Yaşanan ayrılıktan sonra pişmanlık duyulması sıkça görülen bir durumdur. Taraflar çoğu zaman nasıl yapacaklarını bilmedikleri için, ayrıldıkları insanı geri kazanma yoluna gitmemektedirler. Akrep erkeğini nasıl geri kazanabilirim şeklinde bir sorgulama yapılması aslında hala bir umut olduğunun en büyük göstergesidir.

Ne yazık ki günümüzde herkesin kendisine yeterli olması ile ortaya çıkan büyük egolar sonunda, herkesi mutsuz ve yalnız bırakmaktadır. Bir çoğu “ben neden geri kazanmaya çalışacakmışım ki, o gelsin” anlayışına sahiptir. Siz! Bu satırları okuyan; henüz kalbindeki sevgiyi yitirmemiş güzel insan. Gerçekten tüm gururunuzu ve egonuzu yıkıp bu çabaya girişmişseniz, altından anıtı yapılacak kadar değerli, sayısı azalmış nadide insanlar arasındasınız. Yılmayın, yıkılmayın, kimseyi dinlemeyin.

Herkesin yanınızda olması, sözleri ile egonuzu şişirmeleri, tümüyle yalnız kaldığınızı görmelerine kadardır. Seviyorsanız, mücadele etmeye değer. Mücadelenin sonucu ne olursa olsun sizin insanlığınız kazanır.

Akrep Erkeği Nasıl Geri Döner?

Akrep erkeğini geri getirmek için neler yapılabilir?

Onu Nasıl Geri Kazanırım? Arayı fazla soğutmayın

Akrep erkeğini nasıl geri kazanabilirim? O’nun zihninde kendinizi canlı tutarak, çünkü; Cinselliğe olan düşkünlüğü ile bilinen Akrep burcu erkekleri olası bir ayrılık sonrasında yeni limanlara doğru yelken açmaya başlayabilirler. Bunu hem oldukça enerjik olduklarından, hem de biten ilişkilerinin acısını unutmak için yapabilirler.

Bu durumun farkında olarak, Akrep erkeğini geri kazanmak isteyen bir kadının ayrılığın ardından uzun bir süre beklemesi şansını oldukça azaltacaktır. Eğer gerçekten geri kazanmak istiyorsanız, araya başkası ya da başkaları girmeden mutlaka harekete geçilmelidir. Ancak bunu sinir katsayılarını harekete geçirecek şekilde yapmamalısınız.

Akrep burcu erkeğini nasıl geri kazanabilirim

Geri Kazanmak için Daha Anlayışlı ve İtaatkar Olmayı Deneyin

Akrep erkekleri sözlerinin dinlenmesinden çok hoşlanırlar. Kendilerine karşı çıkan, sert davranan kadınlar pek onlara göre değildir. Bu nedenle de onu geri kazanma sürecinde mutlaka eskiye göre daha fazla itaatkar olmanız çok önemlidir. Bu tür davranışlar Akrep erkeğini etkileyecek ve sizinle yeniden bir araya gelme düşüncesini onun aklında güçlendirecektir. Akrep erkeğini geri kazanmak için ne yapılabilir? Ona karşı daha anlayışlı olmaya çalışabilirsiniz. Akrep erkeği, koç erkeği gibi doğrudan emirler yağdırarak yönetmek istemez belki ama istediklerinin yerine getirilmiş olması onu memnun edecektir.

Akrep Erkeğini Nasıl Geri Kazanabilirim? Değer verdiğinizi gösterin

Bunu yapabilecek erdeme sahip bir insansanız hiç zaman kaybetmeyin. Akrep erkeğini nasıl geri kazanabilirim? Alacağınız bir hediye ile O’na hala değer verdiğinizi göstererek. Belki hediyeyi kabul etmeyebilir, belki gözünüzün önünde parçalayabilir, hatta üzerinize fırlatabilir.

Keşke o şekilde yapsa çünkü sonradan yaşayacağı pişmanlık O’nun O buzlaşmaya yüz tutmuş kalbini tekrar ısıtmaya başlayacaktır. Bilirsiniz akrep burcu insanları yalnız kaldıklarında hemen herşeyi en ince ayrıntısına kadar gözden geçirip değerlendirirler. Yaptıkları hatalar özellikle bir insanı kırmaları, kırdıkları insanın ruh halleri onları rahatsız edip yumuşamalarına neden olacaktır.

Alacağınız hediyeyi nasıl karşılarsa karşılasın neticede sizin O’na değer verdiğinizi bilmesi açısından önemlidir. Alacağınız hediyenin maddi açıdan çok değerli olmasına gerek yok. Orijinal ve sizi hatırlatan bir hediye olması yeterli. Hediyedeki asıl maksat “unutmadım, benim için çok değerlisin” mesajı vermektir.

Konu akrep burcu erkeğini geri kazanmakla ile ilgili olsa da yazdıklarımı,

  • Sevgilimi nasıl geri kazanabilirim,
  • Eşimi nasıl geri kazanabilirim,
  • Ayrıldığım eşimi nasıl geri kazanabilirim,
  • Eşimin sevgisini nasıl geri kazanabilirim,
  • Erkek arkadaşımı nasıl geri kazanabilirim,
  • O’nu nasıl geri kazanabilirim..

Soruları içinde düşünebilirsiniz. Neticede önemli olan art niyet taşımadan, sevdiğiniz insanla tekrar birlikte olabilmektir.

Ömrünüzü ayrılık yaşamadan sevdiğiniz insanlarla birlikte geçirmeniz dileği ile…

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeğini Nasıl Geri Kazanabilirim?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir