Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeğini Süründürmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Akrep Erkeğini Süründürmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Akrep Erkeğini Süründürmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Akrep Erkeğini Süründürmek İçin!

  • Herşeyi kontrol etmek ister, Kontrolü kaybederse..
  • İmkanlarını kaybetmek istemez
  • Kıskançlık en hassas noktaları arasındadır

Canınızı yakan insanın akrep burcu olduğunu öğrendiniz ve Onu süründürmek istiyorsunuz. Akrep burcu erkeğini yaptıklarına pişman etmek, akrep erkeğine acı çektirmek, akrep burcu erkeğinden intikam almak, haddini bildirmek istiyorsunuz.

Canınızı yaktığı kadar siz de Onun canını yakmak istiyorsunuz. Peki akrep burcu erkeğini nasıl süründürebilirsiniz? Bu çok kolay olmayacaktır. Çünkü akrep burcu insanları diğer tanıdığınız insanların aksine “sürekli dönüşüm” içerisinde olan bir insandır. Yani yok oluş – varoluş evrelerini sürekli tekrar ederler.

Atacağınız adımları akrep burcu erkeğini tanımadan atarsanız sonuçta yaşayacağınız acıların katlanmasından öteye geçemezsiniz. O ise yaşadığı her acı ile dönüşümüne devam ederek “her şeyi unutur gider

Akrep Erkeği Dönüşüm ve Yalnızlık

Yalnızlığı sevmelerinin nedenlerinden biri de içsel dönüşümleridir. Yalnızlıkları küçük “yok oluş – varoluş” larıdır. Size yaşattıklarını yaşattığınızda eğer olgunlaşma evresinde olan bir akrepse bu onun için “gelişim evrelerinden” bir parça gibi gelecek ve size göre “sadistçe hazlar” alacaktır.

Akrep erkeğini süründürmek sandığınız kadar kolay olmayacak, öncelikle bunu bilmenizi isterim. Ama akreplerin “canını acıtanın canı da yanar” kısasa kısas ilkesi gereği haketmişse canınızı yaktığı kadar siz de canını yakmayı deneyin. Bunun için öncelikle hassas noktalarını tanıyarak başlayalım.

Akrep Burcu Erkeğinin Hassas Noktaları

Akrep erkeğini süründürmek için öncelikle Onun hassas noktalarını bilmeniz gerekir.

Her şeyi kontrol etmeyi sever. Yaşamını ve etrafında olanları kontrol edemezse dönüşümün “yok oluş” evresine girer. Bu evre aslında sizin de başardığınızda üzüleceğiniz bir oyunun başlangıcını oluşturur.

Elindeki imkanları kaybetmeyi sevmez. Her şeyi kontrol edebilmesi için sahip olduğu imkanlara sıkıca bağlıdır. Ama işin kötü yanı maddi imkanları kaybettiğinde, ruhsal imkanlara sığınarak o yönünü güçlendirmeye çalışır.

Kıskançlık en hassas noktalarından biridir. Akrep erkeğini süründürmek istiyorsanız üzerinden en fazla durmanız gereken noktalardan biri burasıdır. Ama bu durumda neler yapabileceğini de iyi hesap etmeniz gerekir. Yılan ve sürüngen akreplerin kontrolden çıktıklarında her şeyi yapabileceklerini de unutmamanız gerekir. Bu riski almaya ve her şeyi daha kötü hale getirmeye gerek var mı bilmiyorum.

Akrep erkeğini süründürmek

Akrep Erkeğini Süründürmek ki? Hissettirmek mi?

Üç madde ile harekete geçmeden önce muhatap olduğunuz insanı tam olarak tanımıyorsanız iyi düşünmeniz gereken sonuçları da beraberinde getirir. Akrep erkeğini süründürmek için çıktığınız yolda her şeyi daha kötü hale getirme risklerini de iyi hesap etmeniz gerekir.

Dilerseniz küçük ve keyifli yollarda deneyebilirsiniz. Bunun için “kontrol etme mekanizması” üzerinde küçük hamleler deneyebilirsiniz.

Geveze ve aklına gelen her şeyi konuşanlara tahammül edemezler. Düzenleyeceğiniz küçük bir oyunla Onu geveze arkadaşlarınızdan biri ile muhatap hatta arkadaş olmak zorunda bırakabilirsiniz.

Grip olmak Onun için yarı ölüm gibidir. Tüm sinir sistemleri altüst olur. Çünkü bu rahatsızlığı kontrol etmekte aciz kaldığı için sinir krizlerine girer.

Görüntüsünün bozulmasına dayanamaz. Yoldan geçen bir arabanın su birikintisindeki suyu üzerine sıçratıp üstünü başını batırmasına sinir olur. Aslında onu sinir eden üstünün başının batması değildir. Birinin böyle bir olaya cür’et edebilmesi ve bu olayı kontrol edememesidir.

Akrep Erkeğini Süründürmek veya Kulağına Küpe Yapmak

Akrep erkeğini süründürmek yerine kulağına küpe edin. Ne yaptığını anlarsa, diğer yapacağınız hiçbir şeyle veremeyeceğiniz bir azabı yaşatırsınız. “Vicdan azabı

Yapacağınız her ne olursa olsun olayların büyümemesi için sonunda özür dilemeyi ihmal etmeyin. Çünkü atacağınız adımların adli bir süreci de beraberinde getireceğini unutmayın. Amacınız gerçek manada süründürmek değil sadece “kulağına küpe” bırakmak olmalı.

Bir şeyden emin olabilirsiniz. Eğer olgun bir akrep erkeğine karşı bu gibi hareketlerde bulunacaksanız, hatasını anladığında yaptıklarınızdan dolayı gidip özür dilediğinizde çok etkilenecektir. Bu onda size karşı “her şeyi yapabilecek güçlü bir insanmış” izlenimi bırakır ve size saygı duyar. Aslında ruhsal olarak çıkardığı anlam çok daha derindir. “Hiç kimse gerçekten önemsemediği bir insana karşı bunu yapmazdı

Seviyorsanız Beraber Sürünün Daha Etkili Olur

Bir insan gerçekten sevdiğinde, incinebileceği tüm duygusal kozları karşısındaki insana verdiğinde kırılabilir. Önemsemediğiniz bir insan sizi kırabilir mi? Belki sadece küçük bir atışma olabilir. Sonrasında unutulur. Ama muhatabınız gerçekten sevdiğiniz bir insansa bu sizi derinden yaralar. İşte tam da bu noktada atacağınız küçük bir çelme akrep erkeğini süründürmek değil ama “ne yaptığının farkına varmasını sağlamak” olarak değerlendirilebilir.

Hissettiğinde, hissettiklerinizi anlayabilecek seviyeye çıkabilir.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeğini Süründürmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir