Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Akrep erkeğinin aşık olduğu nasıl anlaşılır? Akrep erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlayabiliriz? Akrep erkeğinin aşık olduğu hangi davranışlarından belli olur?

Size aşık olmayan bir akrep burcu erkeğinin size bakışlarını hatırlayın!

  • Soğuk ve donuk bir yüz ifadesi
  • Sizden uzak duran bir erkek
  • İletişimi sınırlı

Size aşık olduğunda ise bu özellikleri tümüyle ortadan kalkacaktır. Akrep burcu erkeği eğer duygularının başkaları tarafından bilinmesini istemiyorsa, başkalarının yanında size karşı soğuk davranmaya devam edebilir ama başbaşa kaldığınızda sizinle konuşmak ve size yakın olmak için elinden geleni yapacaktır.

Ona Zaman Tanıyın

Akrep burcu “sabit burç” özelliklerini taşır. Yani değişim onun için hızlı olmaz. Size aşık ta olsa bunu davranışlarına hemen yansıtmayacaktır. Eğer siz değişken burç özelliklerine sahipseniz neden soğuk ve uzak tavırlar sergilediğini anlamakta zorlanabilirsiniz. Akrep burcu erkeğinin doğası serttir. Kabuğunu bir anda kıramaz. Değişimi doğal bir sürece bırakır ve zamanının gelmesini bekler.

Önce şartları, kendisini, çevreyi ve sizi hazırlar.

Kalbini size açmaya hazır olduğunda ondaki değişime inanamazsınız. Akrep erkekleri sert yüzlerinin altında çok duygusal bir insan barındırırlar. Bir kez sevdiklerinde kolay kolay vazgeçemezler. Çok aşırı kıskanç ve sahiplenicidirler.

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Akrep erkeği size olan duygularını yansıtmaya başladığında size aşık olduğunu anlamamanız mümkün değildir. Adeta etrafınıza kalın bir duygusal duvar örerek sizi o duvarın içinde kendisi ile birlikte hapseder.

  • Size baktığında gözlerinin içi güler
  • Sizi etkilemeye çalışır
  • Yanında iken kalp atışlarınız hızlanır
  • Daha güzel ve şık giyinir
  • Size yakın olmak için bahaneler üretir
  • Heyecanlanır ve heyecanını gizlemeye çalışır

Eğer yukarıda yazdığım özellikler akrep erkeğinde görünmüyorsa bir konuya dikkat etmenizde yarar var. Akrep burcu erkeği yüz ifadesine ve mimiklerine söz geçirebilir. Sizi sevdiği halde sizden çekinip utandığı için size açılamıyorsa veya nasıl bir tepki vereceğinizi bilemediği için korkuyorsa sizinle hiç ilgisi yokmuş gibi davranabilir. Ve inanın bana duygularını o kadar ustalıkla saklar ki sizi sevdiğini veya size aşık olduğunu anlamanız mümkün değildir.

Bu durumda ne yapmanız gerekir?

Size ne söylerse söylesin mutlu olacağınızı ona göstermelisiniz. Akrep burcu erkekleri çok gururludurlar. Sonu kötü bitecek bir girişime atılıp rezil olmak istemezler. Ona sizinle rahat rahat konuşabileceği mesajları verin. Rahat olmasını sağlayın. Hatta abartmadan davranışlarınızla ondan hoşlandığınızı anlamasını sağlayın. Bir kez sizden emin olur ve rahatlarsa gerisini ona bırakın.

 

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?

Akrep Erkeği Sevdiğini Unutur mu?

 

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

9 Eylül 20121

www.akreportal.com

“Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?” için 2 yanıt

Tanıdığım bir akrep erkeği var. Ilgimi çeken birisi ve ortak arkadaşlarımız da var ama benimle konuşurken hep dalga geçiyormuş gibi hissediyorum. Elimden geldiğince kibar bir şekilde konuşuyorum onunla ama sanki anlaşamıyoruz gibiyiz. Ben bogayim yükselenimi ve onun yükselenini bilmiyorum. Bazen benle çok samimi konuşuyor bazen de çok yüzeysel konuşuyor gibi geliyor. Sitenizdeki akrep erkeği ile ilgili herşeyi okudum, anlamaya çalışıyorum ama yavaştan soğumaya başladım. Daha öncesinden bana”senin en sevdiğim yanın dobra oluşun”demişti bu hoşuma gitmişti ama bir süre sonra da “seninle konuşurken kelimelerime dikkat ediyorum”dedi. Allah aşkına nedir bu??? ortak arkadaşlarımızın hepsinin telefon numarası var ama bir tek benimki yok ve soracak gibi de görünmüyor. Boğa olarak onu korkutuyor muyum yoksa?açıkçası nasıl davranacağımi şaşırdım.

Boğa burcu Venüs etkisi altında olduğu için ona çok etkileyici, sevimli ve ilgi çekici gelirsiniz. Ama doğum haritanızda akrep burcu ile ilgili bir çekim alanınız yoksa veya sizde merak uyandıran gizemli yanlarınız yoksa sizi yüzeysel bulabilir.

Veya farklı bir açıdan bakacak olursak size daha yakın olabilmek için farklı yöntemler denemiş olabilir. Boğa burcunun inatçı ve sert bir yanı da vardır. O yanınızı yakalamışsa onu ortadan kaldırmaya çalışmış olabilir.

Normalde Akrep ile Boğa burcu insanları iyi anlaşırlar. Ama 3. evinizde ve Merkür konumlarınızda uyumu etkileyen bir durum varsa çekim alanı oluşmuyor olabilir veya araya mesafe girebilir. Size karşı ihtiyatlı yaklaşma gereği duyuyor olabilir.

Sizin telefon numaranızı almıyorsa istediğinde nasıl tepki vereceğinizi bilemediği için olabilir. Belki yanlış anlayacağından çekinmiş te olabilir. Emin olmadan ciddi düşünme. Çünkü akrebin manyetik çekim alanı çok güçlüdür bir kez o alana girersen çıkmak zor olacaktır.

Dobralığını konuşturabilirsin. Neden senin telefon numaranı istememiş bunu açık açık sorabilirsin. Veya sen onun telefon numarasını iste ve vereceği tepkiyi analiz et.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image