Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Akrep erkeğinin aşık olduğu nasıl anlaşılır? Akrep erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlayabiliriz? Akrep erkeğinin aşık olduğu hangi davranışlarından belli olur?

Size aşık olmayan bir akrep burcu erkeğinin size bakışlarını hatırlayın!

  • Soğuk ve donuk bir yüz ifadesi
  • Sizden uzak duran bir erkek
  • İletişimi sınırlı

Size aşık olduğunda ise bu özellikleri tümüyle ortadan kalkacaktır. Akrep burcu erkeği eğer duygularının başkaları tarafından bilinmesini istemiyorsa, başkalarının yanında size karşı soğuk davranmaya devam edebilir ama başbaşa kaldığınızda sizinle konuşmak ve size yakın olmak için elinden geleni yapacaktır.

Ona Zaman Tanıyın

Akrep burcu “sabit burç” özelliklerini taşır. Yani değişim onun için hızlı olmaz. Size aşık ta olsa bunu davranışlarına hemen yansıtmayacaktır. Eğer siz değişken burç özelliklerine sahipseniz neden soğuk ve uzak tavırlar sergilediğini anlamakta zorlanabilirsiniz. Akrep burcu erkeğinin doğası serttir. Kabuğunu bir anda kıramaz. Değişimi doğal bir sürece bırakır ve zamanının gelmesini bekler.

Önce şartları, kendisini, çevreyi ve sizi hazırlar.

Kalbini size açmaya hazır olduğunda ondaki değişime inanamazsınız. Akrep erkekleri sert yüzlerinin altında çok duygusal bir insan barındırırlar. Bir kez sevdiklerinde kolay kolay vazgeçemezler. Çok aşırı kıskanç ve sahiplenicidirler.

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Akrep erkeği size olan duygularını yansıtmaya başladığında size aşık olduğunu anlamamanız mümkün değildir. Adeta etrafınıza kalın bir duygusal duvar örerek sizi o duvarın içinde kendisi ile birlikte hapseder.

  • Size baktığında gözlerinin içi güler
  • Sizi etkilemeye çalışır
  • Yanında iken kalp atışlarınız hızlanır
  • Daha güzel ve şık giyinir
  • Size yakın olmak için bahaneler üretir
  • Heyecanlanır ve heyecanını gizlemeye çalışır

Eğer yukarıda yazdığım özellikler akrep erkeğinde görünmüyorsa bir konuya dikkat etmenizde yarar var. Akrep burcu erkeği yüz ifadesine ve mimiklerine söz geçirebilir. Sizi sevdiği halde sizden çekinip utandığı için size açılamıyorsa veya nasıl bir tepki vereceğinizi bilemediği için korkuyorsa sizinle hiç ilgisi yokmuş gibi davranabilir. Ve inanın bana duygularını o kadar ustalıkla saklar ki sizi sevdiğini veya size aşık olduğunu anlamanız mümkün değildir.

Bu durumda ne yapmanız gerekir?

Size ne söylerse söylesin mutlu olacağınızı ona göstermelisiniz. Akrep burcu erkekleri çok gururludurlar. Sonu kötü bitecek bir girişime atılıp rezil olmak istemezler. Ona sizinle rahat rahat konuşabileceği mesajları verin. Rahat olmasını sağlayın. Hatta abartmadan davranışlarınızla ondan hoşlandığınızı anlamasını sağlayın. Bir kez sizden emin olur ve rahatlarsa gerisini ona bırakın.

 

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?

Akrep Erkeği Sevdiğini Unutur mu?

 

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

9 Eylül 20121

www.akreportal.com

“Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?” için 6 yanıt

Tanıdığım bir akrep erkeği var. Ilgimi çeken birisi ve ortak arkadaşlarımız da var ama benimle konuşurken hep dalga geçiyormuş gibi hissediyorum. Elimden geldiğince kibar bir şekilde konuşuyorum onunla ama sanki anlaşamıyoruz gibiyiz. Ben bogayim yükselenimi ve onun yükselenini bilmiyorum. Bazen benle çok samimi konuşuyor bazen de çok yüzeysel konuşuyor gibi geliyor. Sitenizdeki akrep erkeği ile ilgili herşeyi okudum, anlamaya çalışıyorum ama yavaştan soğumaya başladım. Daha öncesinden bana”senin en sevdiğim yanın dobra oluşun”demişti bu hoşuma gitmişti ama bir süre sonra da “seninle konuşurken kelimelerime dikkat ediyorum”dedi. Allah aşkına nedir bu??? ortak arkadaşlarımızın hepsinin telefon numarası var ama bir tek benimki yok ve soracak gibi de görünmüyor. Boğa olarak onu korkutuyor muyum yoksa?açıkçası nasıl davranacağımi şaşırdım.

Boğa burcu Venüs etkisi altında olduğu için ona çok etkileyici, sevimli ve ilgi çekici gelirsiniz. Ama doğum haritanızda akrep burcu ile ilgili bir çekim alanınız yoksa veya sizde merak uyandıran gizemli yanlarınız yoksa sizi yüzeysel bulabilir.

Veya farklı bir açıdan bakacak olursak size daha yakın olabilmek için farklı yöntemler denemiş olabilir. Boğa burcunun inatçı ve sert bir yanı da vardır. O yanınızı yakalamışsa onu ortadan kaldırmaya çalışmış olabilir.

Normalde Akrep ile Boğa burcu insanları iyi anlaşırlar. Ama 3. evinizde ve Merkür konumlarınızda uyumu etkileyen bir durum varsa çekim alanı oluşmuyor olabilir veya araya mesafe girebilir. Size karşı ihtiyatlı yaklaşma gereği duyuyor olabilir.

Sizin telefon numaranızı almıyorsa istediğinde nasıl tepki vereceğinizi bilemediği için olabilir. Belki yanlış anlayacağından çekinmiş te olabilir. Emin olmadan ciddi düşünme. Çünkü akrebin manyetik çekim alanı çok güçlüdür bir kez o alana girersen çıkmak zor olacaktır.

Dobralığını konuşturabilirsin. Neden senin telefon numaranı istememiş bunu açık açık sorabilirsin. Veya sen onun telefon numarasını iste ve vereceği tepkiyi analiz et.

Burcum yay yukselenim akrep ay burcum ise balık. Burcu akrep olan bir erkekle konuşuyorum. Basta ona karşı duygum çok yoğundu onun da bana öyle olduğunu düşündüğümden ilk bulusmada yakinlastik yani öpüştük ve elimi tuttu sonrasinda fazla yakinlik göremedim bir daha yuz yüze gorusmedik ama ben yazmasam da ara ara yazıyor ve benden cok etkilendiğini ona çok cekici geldigimi söylüyor bulusmak istiyor. Benle sevgili olma niyetinde degil gibi hic o topa girmiyor ama bir yandan beni de istiyor. Davranışlarıyla söylemleri cok tutarsız geliyor. Benden etkileniyorsa neden sevgili olmak istemiyor anlamiyorum. Sevgili olmak istemiyorum demedi ama ben öyle hissediyorum. Sevgili olsaydık su ana kadar olurduk. Temmuzdan beri tanışıyoruz. Böyle tutarsiz geldigi icin de görüşmek istediginde reddediyorum çünkü ben tam onu unuttum derken kendini bana hatırlatıyor mesaj atıyor. Ne yapmalıyım sizce

Öncelikle tutarsızlığın kaynağını bulmakta yarar var. Sizin yazdıklarınıza göre sizin ona karşı tavırlarında da bir tutarsızlık var gibi. Hem onu size karşı fazla yakın olmamakla itham ediyorsunuz hem de görüşmek istediğinde reddettiğinizi söylüyorsunuz. Size karşı çok tutkulu olmadığını dile getirip siz unuttuğunuzdan bahsediyorsunuz ama onun size mesaj yazdığını söylüyorsunuz.

Sizin bu ilişkinizden beklentiniz tam olarak ne ise o yönde harekete geçtiniz mi yoksa sürekli karşı taraftan mı beklediniz?

Önce bu açıdan bakarak başlayayım. Eğer sizin içinizde bu düşünceler sürekli mevcut ise ve karşı taraf gerçekten tam olarak akrep burcu özelliklerini taşıyorsa sizin bu iç dünyanızdaki çelişkileri kesinlikle sezmiştir. Ancak sizden hoşlandığı ve sizinle birlikte olduğunda sizden de bir karşılık bulduğunu bildiği için de doğal olarak unutmamıştır. Belki sizin düşüncelerinizde bir değişim olup olmadığını öğrenmek için de siz unutmak üzere iken size yazıyor olabilir.

Öncelikle siz onu seviyor musunuz? İlişkinden ve karşı taraftan tam olarak ne bekliyorsunuz onu yazarsanız daha net ilerleyebiliriz.

Akrep burcu erkeği bir kadını sevmişse ve gerçekten çok etkilenmişse kesinlikle onunla sürekli bir arada olmak ister, ona yakın olmadan duramaz. Ama ortada net olmayan bir şeyler varsa bu şekilde sürüncemede kalabilir. Ancak bunun kaynağı Siz misiniz yoksa O mu, bunu anlamak önemli. Çünkü sizin de Yükseleniniz Akrep iyi bilirsiniz ki Akrep burçlarının dünyasında netlik çok önemlidir. Bir insan birini ya sever ya sevmez ikisi arasında bocalama olmaz. Ancak yalnızlığını gidermek için bir arkadaş olabilir.

“Benle sevgili olma niyetinde değil gibi” yazmışsınız ama aynı zamanda “Sevgili olmak istemiyorum demedi” de demişsiniz.

Ne yapmalısınız? Eğer bir şeylerin kendiliğinden gelişmesini bekliyorsanız tam olarak ne beklediğinizi de bilmeniz gerekir. Yukarıda yazdıklarınızdan anlaşılan, karşı taraf sizinle birlikte olmak istiyor ama siz emin olmadığınız için uzak duruyorsunuz. Bir araya gelin ve konuşun. Bir araya gelip konuşmadan hiçbir şeyi netleştiremezsiniz. Şu durumda sanırım siz ondan o da sizden farklı beklentiler içerisinde ama her ikinizde hislerinizle hareket edip adım atmıyorsunuz. Oturup konuşun, en kötü iletişim iletişimsizlikten her zaman iyidir. Aranızdaki etkileşimin devam edip etmeyeceğiniz ancak bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Merhaba, 1 akrep erkeği ile 1yılı aşkın süredir tanışıyoruz. Ben normalde ikizler olduğum için çok çabuk ünsiyyet kurarım. Amma o hep aramız bir duvar örüyo. Ben ona “sen” diye müracaat ederken o “siz” diyo ve beni itiyo kendinden. Zaman zaman beni sevmediğini, benimle dalga geçtiğini düşüyorum. Bazen de hatayı kendimde arıyorun, amma çoğu zaman kendimde bulduğum hatalar onun bu tür tepkisine maruz kalacak hata değil. Çok küçük şeyler mesela. Hatta bazen onu haklı çıkarmaya çalıştığıml bile fark ediyorum. Çok yoruluyorum, yıprandığım hissediyorum. Ve etrafıma baktığımda diğet kızlara benden daha yakın olduğunu görüyorum. Mesela benimle hiç dertleşmiyo, bahane bulup araya bileceği fırsat varken beni değil de başkasını arıyo. Soruyu bana soracağına hemen yanımdakine sorup, beni görmezden geliyo. Ben hep onu görmek için çabalıyorum. İşte hemen odamızın önünden geçiyo ama selam bile vermiyo. Kısacası beni görmek ve konuşmak için onca fırsatı varken bunları yapmıyo. Bazense öyle bakıyoki aha tamam bu adamın benden başkasını gözü görmüyo diye düşünüyorum. Bikmiyorum belki de kendimi kandırıyorum. Büyük ihtimalle umrunda bile değilim. Yorumlarsanız sevinirim, yorumlamazsanız canınız sağ olsun:) İyi günler

: ) Merhaba. Kusuruma bakmayın okurken gülümsedim biraz.
Akrep burcu insanları için birisi özel ise. Onu kırmaktan, incitmekten ve üzmekten de çekinirler. Eğer size diğerlerinden farklı davranıyorsa bilin ki onun için özel olduğunuz içindir. Sizi sevmese bakışları ile bunu belli etmezdi.
Akrep burcu ile İkizler Su ve hava unsurunun iki uç noktaları, ikisinin de çekim alanı güçlü ama ikisi de doğaları gereği farklı boyutlarda iki insan gibidirler. Büyük ihtimalle doğum haritalarınızdaki etki alanları sizi birbirinize yakınlaştırmıştır. Ama normalde bu iki burcun özelliklerinden dolayı uzun süreli ilişkilerde uyumlu olabilmeleri çok mümkün değildir. Bunu siz de bizzat yaşamışsınız zaten. Akrep erkeğini tam olarak anlayabilmek için buradaki akrep erkeği ile ilgili yazdıklarımı okumanız gerekir. Akrep Burcu Erkeği

Eğer onu gerçekten seviyorsanız uyum sağlayabilmeniz için biraz zaman tanıyın. Zor adapte olur ama bir kez kalbinin kapılarını size açar, iç dünyasını sizinle paylaşırsa oradan çıkmanız kolay olmaz. Kalbine alacağı insandan emin olmak ister. Gözlemler, inceler, analiz eder. Sadece kendisi değil sizin de onunla birlikte iken mutlu olacağınıza inanırsa “gel buyur” der. Şu an bu süreci yaşıyor olabilir. Eğer emin olamıyorsa doğal olarak bekleyecektir ki aslında iç dünyası “hayır uyumlu değilsiniz” demiştir. Ancak sizi gerçekten seviyorsa mutlaka bir giriş noktası arayışı içerisine girmiştir.

Şu noktada önemli. Akrep insanı kalbinde açmakta olan bir çiçeğin bir anda solmasını istemez. Bazı şeyleri zamana yayar. Çünkü hızlı olan her şeyi çabuk tükenir ve değerini yitirir. O sizin gibi değil unutmayın. Siz bir günde yüzlerce insanla tanışıp konuşabilir, samimi olabilirsiniz. Onun yaşamı bu şekilde işlemez. Hayatında çok az sayıda özel insan olur. Özel olan insanları parmak izlerine kadar tanımak ve bilmek ister. Tüm detayları inceler. En ince ayrıntısına kadar analiz eder. Ancak bundan sonra bakış açısı değişir. Siz yüzeysel takılırsınız o ise en ince ayrıntısına kadar yaşar her şeyi. Bir başkası size bir günde 10 defa “seni seviyorum” diyebilir. Ancak akrep erkeği size yaşamında belki bir kez “seni seviyorum” der ama bunu öyle bir der ki ömür boyu bunun etkisi devam eder. Onun için az olan daha değerlidir. Bazı şeyler sözlerle tüketilemeyecek kadar değerlidir.

Ve son olarak şu yazıyı mutlaka okumanızı öneririm. Bir akrep erkeği ile yaşamınızı birleştirmeden önce mutlaka bilmeniz gereken ayrıntılar var. Akrep Burcu İkizler Burcu Uyumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir