Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeğinin En Zayıf Noktaları

Akrep Erkeğinin En Zayıf Noktaları

Akrep Erkeğinin En Zayıf Noktaları

Akrep erkeğinin en zayıf noktaları her şeyi öğrenme meraklarıdır. Bu merakı saplantı derecesindedir. Çünkü akrep erkeği herhangi bir konuda bile her şeyi öğrenmek isteyerek sürekli etrafındaki insanlara müdahale edebilir. Bu konuda yaşadığı problemler ve kırgınlıklar bile akrep erkeğinin bu konudaki meraklı tavrını değiştirmeyecektir. Akrebin bu davranışlarının aşırıya kaçtığı ve çevresini çok bunalttığı da görülebilmektedir.

Akrep erkeği hemen her konuda sanki bir sorun varmış gibi derinlemesine düşünür ve kendi kendine kuruntu yapabilir. Bu açıdan akrep erkeğinin evhamlı olduğunu söylemek mümkündür. Bu türden kuşkuları ve kuruntuları sebebiyle akrep erkeği için biraz saplantılı olduğunu söyleyebiliriz.

Kısaca Akrep Erkeğinin En Zayıf Noktalarını Şu Şekilde Sıralayabiliriz

  • Aşırı meraklı ve müdahaleci olması
  • Herşeyi kontrol etme merakı
  • Bencil oluşu
  • Cinselliğe aşırı düşkünlüğü
  • Kıskanç oluşu
  • Kindar olması

Güç Kontrolü ve Bencillik

Herşeyi kontrol etme çabası en zayıf noktaları arasında yer alır

Lider, baskın karakter yapısından dolayı akrep erkeği hemen hemen her şeyi, herkesi kendi kontrolünde tutmak ve kendi istekleri doğrultusunda yönlendirmek ister. Bu durumun aksi yönde gelişen olaylarda akrep burcu erkeği çok gerilir ve tepkilerde bulunarak çevresini kırmaya müsait bir yapıya bürünür. Çünkü akrep erkeği bariz bencil olan yapısından dolayı olayları kendi çıkarları doğrultusunda değerlendirir ve diğer insanların fikirlerini çok fazla önemsemez. Akrep burcu erkeği kendisiyle aynı görüşte olmayan insanları umursamaz ve kendi görüşlerinin doğruluğu konusunda ısrarcı davranır.

Akrep erkeğinin en zayıf noktaları arasında Hayattaki en büyük korkuları arasında olan güç ve kontrolün ellerinden çıkmasıdır. Kontrolün ellerinden çıkma ihtimali bile onları agrasif bir yapıya büründürür. Hayatı bir bütün olarak kendi hegemonyalarında kabul ettikleri için kontrolün ellerinden çıkması onlar için hayat ile olan enerji bağlarının tümüyle kesilmesi anlamına gelir. Kontrolün ellerinde olmadığı hiçbir faaliyetin içerisinde yer almak istememelerinin nedeni de budur.

Kalabalıkların içerisinde de olsalar yalnızlık ve tek başına bir hayat yaşarlar. Bireysel işler dışında kontrol etmedikleri işleri reddeder veya geçici süre zorunlu oldukları için o işi yaparlar.

akrep burcu erkeğinin en zayıf noktaları

Bitmeyen Cinsel İstek ve Enerji

Cinsel arzu ve istekleri akrep erkeğinin doğuştan en zayıf noktaları arasında yer alır.

Akrep burcu erkeğinin en zayıf noktaları arasında belki en önemli noktalardan biri de bitmek bilmeyen cinsel istekleridir. Bu konuda kendisiyle benzer bir enerji düzeyinde olmayan partnerini çok sıkan ve bunaltan akrep erkeğinin ilişkilerde sıkıntı yaşaması kaçınılmazdır. Bu istekleri sebebiyle akrep erkeğinin yaşadığı ilişkiler çok uzun soluklu olmayabilir. Cinsel istekleri karşılanmayan akrep erkeklerinin sinir katsayıları sürekli üst seviyelerde gezinir.

Bu durumu bilen eşler bu zaaflarını kullanmayı akıllarından bile geçirmemelidirler. İnsanın düşüncelerini bile sezebilen akrepler bunu farkettikleri anda çekip gitmezler. Sizi bunu yaptığınıza pişman edip öyle giderler. Belki sizin için bu gibi durumlar küçük bir oyun gibi gelebilir ama akrep erkekleri için bu durum, doğrudan bir güç ve egolarına saldırı olarak algılanır. Sizi seviyorsa sizinle herşeyi yapar ancak iç kontrol mekanizmalarına yönelecek saldırılara asla tahammül edemezler. Yukarıda da dediğim gibi Akrep erkeği için kontrol herşey demektir.

Kıskançlığı En Zayıf Noktalarındandır

Kıskançlık en zayıf olduğu noktalar arasındadır

Akrep erkeğinin belkide en zayıf noktalarından biri aşırı kıskanç oluşudur. Bir akrep erkeğini kontrolden çıkarmak için onu sinirlendirmeniz yeterlidir. Sinirlendirmek içinse kıskanması yetecektir. Ancak hemen belirteyim. Eğer sizi daha çok sevmesi için bunu yapıyorsanız bunu denememenizi öneririm. Akrep erkeği kendisine yapılan herşeyin karşılığını mutlaka vermek ister. Kendisine yapılan iyiliği de kötülüğü de unutması çok zordur. Ona yapayacağınız herşeyin mutlaka size de geri döneceğini bilmeniz gerekir.

Akrep Erkeği Kendisine Yapılanı Unutmaz

Akrep burcu erkeği kendisine yapılanı asla unutmaz. Kini, tüm kontrolünü kaybetmesine neden olur. Duygularını kontrol etmekte zorlanabilir. Tüm enerjisini kendisine yapılanların hesabını sormak için harcamaya başlayabilir. Bir akrep erkeğinin kinini ve nefretini kazanmamaya çalışın. Size olan öfkesi hayatının tek amacı haline gelebilir.

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeğinin En Zayıf Noktaları

www.akreportal.com

“Akrep Erkeğinin En Zayıf Noktaları” için bir yanıt

sahibi olduğu ve elinde varolanı kaybetme korkusu akrep erkeğinin en büyük kabusudur. herşeyin kontrolünde olmasını ister, birisi müdahale edip elindekini almaya kalkıştığında kontrolünü yitirmeye başlar. ayrılmak mı istiyorsunuz, hayır bunu o istemeli. evlenmek mi istiyorsunuz hayır bunu önce o istemeli. kıskançtır hayatınızda başka biri olmamalı. sizden başkası hayatınızdan silinmeli. ama sevecen yanına denk gelirseniz sizden iyisi olamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir