Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Neler Yapılabilir?

Akrep Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Neler Yapılabilir?

Akrep Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Neler Yapılabilir !

Akrep Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Neler Yapılabilir !

Akrep erkeğinin ilgisini çekmek için ne yapılabilir?
Akrep erkeğinin dikkatini çekmek için ne yapmak gerekir?
Akrep erkeğinin ilgisini çekmek için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
Akrep erkeğinin ilgisi nasıl çekilebilir?

Akrep Erkeğinin İlgisini ve Dikkatini Çekmek için Bunlara Dikkat Edin

 • Seçici davranın, farklı olun
 • Ona özel ortamlar sunun
 • Ona saygı duyun ve akrep erkeği ile inatlaşmayın
 • Ne kadar konuştuğunuza değil ne konuştuğunuza odaklanın
 • Israr edin ama rahatsız etmeyin
 • Açık sözlü ve samimi olun
 • Ağırbaşlı ve sıradışı olun
 • Gözlerinin içine bakın
 • Giyim tarzınıza ve renk seçiminize dikkat edin
 • Akrep erkeğine karşı üstünlük kurmaya çalışmayın
 • Soğukkanlı olun

Akrep erkeğinin ilgisini çekmek istiyorsanız işe öncelikle akrep erkeğini tanımakla başlamalısınız. Akrep burcu erkeği mevcut yaşam tarzına uymayan bir yapıya sahiptir. Mevcut yaşam formu hava unsudur yani hangi kanal olursa olsun iletişim ve sosyalitenin ön planda olduğu bir anlayış hakimdir. Temel olarak su grubu burçları özellikle akrep burcu insanları bireysel yaşama ve gizliliğe önem verirler ve öp planda olmayı sevmezler.

Günümüzde insanların kendilerini anlattığı, ön plana çıkmaya çalıştığı, görünür ve bilinir olmak için çaba sarfettiği bir yaşam tarzı benimsenmiştir. Su unsurlarının özellikle akrep burcunun uyum sağlamakta zorlanacağı mevcut anlayışta akrep erkeğini tanımıyorsanız O’na ulaşmakta ve ilgisini çekmekte zorlanmanız doğaldır.

Akrep Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Bilmeniz Gerekenler

Temel ilkesi “Gereken sadece gerektiği kadar ve gerektiğinde olmalıdır. Herkesin her şeyi bilmesine gerek yoktur.

Seçici Davranın, Farklı Yaklaşımlar Sunun

Akrep erkeğinin ilgisini çekmek için başkası değil kendiniz olun.

Akrep erkeği gerekmedikçe kendi dünyasında kendisine yakın hissedebileceği ve anlaşabileceği insanlarla birlikte olmak ister. Arkadaş ve yakın çevre konusunda seçicidir. O’na sunacağınız farklı bir şeyler olmalı. Sizi ön plana çıkaracak özelliklerinizi ortaya koymaya çalışın. Herkeste varolanlarla ilgilenmesini beklemeyin.

Sizinle herkese benzediğiniz için ilgilenmez, Siz olduğunuz ve başkalarında varolmayan özellikleriniz için ilgilenir.

Sakin ve O’na Özel Ortamlar Sunun

Akrep erkeğinin ilgisini çekmek için O’na hitap edecek sadece ortamlar sunun.

Akrep burcu erkeği kalabalıklardan ve karmaşadan hoşlanmaz. Kontrol etmekte zorlanmayacağı, sade ortamları sever. Eğer akrep burcu erkeği ile konuşmak istiyorsanız başbaşa kalmaya veya yalnız ve kendisini iyi hissedeceği bir ortam seçmelisiniz. Aksi taktirde sizi dinlemek istemeyebilir.

Akrep erkeği girdiği ortamdan etkilenmeli, kendisine özel bir ortam olduğunu bilmelidir. Koyu tonda ışıklar, sessiz ve loş bir ortam tam ona göredir. İlgisini çekmek istiyorsanız O’nun iç dünyasına hitap etmesini de bilmelisiniz. Tabi bunu gerçekten istiyorsanız. (Doğum haritasında hava unsuru ağırlıklı olan akrep erkekleri aydınlık ve canlı ortamları sever.)

Akrep Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ona Saygı Duyun ve Onunla İnatlaşmayın

Akrep erkeğinin ilgisini çekmek için gururunu rencide etmeyin.

Akrep burcu erkeği, ister gurur deyin, ister kibir deyin başkalarına ihtiyaç duymak yerine mümkün olduğunca her işini kendisi halletmek ister. O’na hiçbir zaman “bana mecbursun” izlenimi vermeyin. Aksi taktirde size ihtiyacı olmadığını göstermek için ısrarla çaba gösterecek ve sizinle inatlaşmaya başlayacaktır.

Fikirlerinizi, görüşlerinizi ve hayata bakışınızı O’na dikte etmeye çalışmayın. Israrla yaptığınız her şeyle inatlaşacaktır. Akrep burcu erkeğini olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmelisiniz.

Size aşıkta olsa müdahale etmenize asla izin vermeyeceği alan, gururu ve ruhsal özgürlüğüdür.

Haklıda olsanız, haklılığınızda ısrarcı olmayın. Siz istediğiniz için kabul etmeyecektir. Kendisi görmeli ve kabullenmelidir. Sabırlı olun ve bekleyin. Doğruları ve var olanı sözlerinizle değil davranışlarınızla göstermeyi tercih edin. Israr ederseniz inat edip her şeyin tersini yapacaktır.

İlgisini Çekmek İçin Ne Kadar Konuştuğunuza değil Ne Konuştuğunuza Odaklanın

Akrep erkeğinin ilgisini çekmek için konuştuğunuzda fark oluşturacak söylemleriniz olsun.

Akrep erkeği az ama öz konuşmayı ve konuşulmasını sever. 3. Evi hava unsuru taşımıyorsa bu konuda oldukça seçicidir. Gerektiğinde ve gerektiği kadar konuşulmasını ister. İkizler, terazi veya kova burcu etkisi taşıyorsanız sizin için konuşmak iletişimde önemlidir ama akrep burcu için bu geçerli değildir.

Siz konuşurken “ne güzel konular buluyorum, çok iyi konuşuyorum” şeklinde düşünüyor olabilirsiniz, akrep erkeği ise içinden sadece “bunları bana neden anlatıyorsun” diyecektir.

Akrep erkeğinin zihinsel yapısı ardı ardına sıralanan kelime ve anlatımları sürekli belli bir düzende takip etmeye çalışır. Bir şey anlatmaya başladığınızda o konuyu bitirmeden daldan dala atlamayın. Anlattığınız konuyu bitirin sonra fikrini alın. Sürekli konuşuyor ve bir konuyu bitirip diğerine geçiyorsanız “boşuna laf kalabalığı yapıyorsunuz” demektir.

Akrep erkeğinin ilgisini ve dikkatini çekmek için

Israrcı Olun ama Rahatsız Etmeyin

Akrep erkeğinin ilgisini çekmek için harekete geçmişseniz sizi defalarca test edecektir. Samimiyetinizi, ne kadar güvenilir olduğunuzu ve iç dünyanızdaki gerçeklerle dışa yansıttıklarınızı devamlı analiz edecektir.

Akrep erkeğini etkilemek için acele etmeyin. Önce davranışlarınız konuşsun. Olumlu karşılık verirse devam edin. Emin olmadıkça içinizdeki her şeyi bir anda dile getirmeyin. Siz bunu yaparsanız akrep erkeği de o zamana kadar sizinle ilgili edindiklerine göre tepki verecektir.

O’na Karşı Açık sözlü ve Samimi Olun

Akrep erkeğinin ilgisini çekmek için açık sözlü ve samimi olmalısınız. Oyun oynamaya kalkmayın, zihninizde başka, konuştuklarınızda başka olursanız size asla güvenmeyecektir.

Su grubu burçlarının ve özellikle akrep erkeğinin sezgilerini hafife almayın. Ne konuşursanız konuşun o ağzınızdan çıkan seslere değil ruhunuzdan yansıyanlara odaklı olacaktır. (Unutmayın akrep burcu insanları Promonisyon yani önsezi yeteneğine sahiptirler. Konuyu merak edenler Premonisyon Önsezi Yeteneği konusuna bakabilirler.)

Akrep Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ağırbaşlı ve Sıradışı Olun

Akrep burcu erkeğinin ilgisi çekmek için (doğum haritasında hava unsuru olanlar hariç) ağırbaşlı, nerede, ne zaman ve nasıl hareket etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Kendisini zor durumda bırakacak hareketler yapmayın. Farkında olmadan hassas olduğu bir konuda onu zor durumda bırakırsanız sizi herkesin önünde bozabilir.

Bakış açınız ve söylemleriniz herkesten farklı ve sıradışı olmalıdır. Sizi diğerlerinden ayıran özelliklerinizle hareket edin. Söylediklerinize katılıp katılmaması önemli değil, kendiniz olun yeterli. Herkesi değil sizi beğenmesi gerekir. Başkalarında bulamadığını sizde bulmalı ki ilgisini çeksin.

Dikkatini Çekmek İçin Gözlerinin İçine Bakın

Akrep erkeğinin dikkatini çekmek istiyorsanız gözlerinin içine bakın. Aslında aradığınız bir çok şeyi gözlerinin içinde bulacaksınız. Ancak bu bakış “ben O’nu, gözlerinin içine bakarak ta etkilerim” şeklinde olmamalıdır.

Akrep burcu burcu erkeğinin gözlerinin içine bakmak; Anlık, kendiliğinden gelişen ve gerçekten bakmaktan kendinizi alamayacağınız doğal bir gelişim olmalı.

Eğer siz de bir su burcu iseniz telepatik iletişime açıksınız demektir. Gözleri ile size ne söylemek istediğini ve düşüncelerini anlayabilirsiniz. (Konuyu merak edenler Telepati linkine bakabilir)

Bakışları “ne bakıyorsun” diyorsa ısrar etmeyin. Gözlerinin içi ışıldıyor ve bakışlarını sizden alamıyorsa bağlantıyı koparmayın. Bir girdabın içine sürüklenircesine birbirinize yaklaşacaksınız.

İlgisini ve Dikkatini Çekmek için Giyim Tarzınıza ve Renk Uyumuna Dikkat Edin

Akrep erkeğinin dikkatini ve ilgisini çekmek istiyorsanız kıyafetlerinizin rengine dikkat etmelisiniz. Güneş burcu akrep, ev konumları Mars – Pluto gezegenleri ve akrep burcu etkisi altında olan insanların renk tercihleri siyah başta olmak üzere siyahın kırmızı ve mavi koyu tonlarıdır. Siyah, siyah üzerinde kırmızı, gri, koyu mavi, kahve ve pastel tonlar ilgisini çeker.

Kıyafetlerinizde renk karmaşası değil renk bütünlüğü olmalıdır. Tümüyle tek renk veya tek ren üzerinde bahsettiğim renklerden ilgi çekici parçalar olabilir. Kıyafetinizde yüzünüzle birlikte gözleriniz ön plana çıkmalıdır.

Akrep erkeğinin ilgisini çekmek için

İlgisini Çekmek İstiyorsanız Fiziğinize Dikkat Edin

Mars etkisi enerji demektir. Akrep erkeğinin ilgisini çekmek için sportif faaliyetlere önem verin.

Mars etkisi altında olan insanların dikkatini çekmek için fiziğinize özen göstermelisiniz. Yüksek enerjilerini spor yaparak atmayı tercih etmişlerse sahip oldukları fiziği sizde de görmek isterler. Spor yapın, hareket halinde olun. Sporun bireysel olan alanları ile ilgilenin. Birlikte bir bisiklet turu veya koşu ilgisini çekebilir.

Akrep burcu erkeklerinin bireysel bir yaşantıyı benimsediklerini unutmayın. (Hava unsuru etkileri hariç) Tercihleriniz ağırlıklı olarak grup dışı etkinlikler veya ikiniz için özel olacak etkinlikler şeklinde olmalıdır. (Hava unsuru etkileri varsa grup faaliyetleri de dahil edilebilir)

Ateş ve toprak grubu etkisi de alan akrep erkekleri doğa ile baş başa olmayı, doğa yürüyüşlerini, toprakla iç içe olmayı ve doğal alanlarda sportif faaliyetleri severler. İlgisini çekmek için bu konuları gündeme getirebilirsiniz.

Akrep Erkeğine Karşı Üstünlük Kurmaya Çalışmayın

Akrep erkeğinin ilgisini çekmek için çaba gösteriyorsanız, üstünlük mücadelesine girişmeyin.

Akrep erkeği bir çok şeye tahammül edebilir ama bunlar arasında sizin üstün olduğunuzu kabullenmek olmayacaktır. Onu olduğu gibi kabul edin. Üstünlük kurma çabası içerisine girmeyin. O’nun ilgisini ve dikkatini çekmek istiyorsanız iç dünyasına ve özgür yapısına saygı duyacağınızdan emin olmalıdır.

Yaptığınız iyilikleri sürekli gündeme getirmeyin. Merak etmeyin yaptığınız hiçbir şeyi unutmaz, sadece karşılığını vermek için uygun zamanını bekler. Yaptıklarınızı koz olarak kullanmaya kalkarsanız gurur meselesi haline getirecektir.

Her insan doğuştan aldığı etkiler ve sonrasında bu etkilere kattıkları ile şekillenir. Burçların etkisi ile ortaya çıkan özelliklerde üstünlük değil farklılık vardır. Farklı yanlarınızı birbirinize üstünlük kurmak için değil ilişkinizi güçlendirmek ve geliştirmek için kullanmalısınız. Onun ruhunu sevebilir ve ruhuyla bütünleşebilirsiniz ama ruhuna sahip olmaya çalıştığınızı farkettiğinde size hiç tahmin edemeyeceğiniz şekilde sert tepki gösterecektir.

Akrep Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Soğukkanlı Olmak Zorundasınız

Akrep erkeğinin dikkatini ve ilgisini çekmek için ani ve beklenmedik olaylar karşısında soğukkanlı olabilmelisiniz. Bu gibi durumlarda panikleyip ne yapacağını bilemeyen bir tablo sunuyorsanız akrep erkeğini unutun. Sizin yapınız ona göre değildir.

Başarabiliyorsanız bu özelliğinizi aşmaya, kendinizi geliştirmeye çalışın. Eğer mevcut yapınız soğukkanlı olmanıza izin vermiyorsa, herkes sağa sola kaçışırken o durup sakin sakin sizin ne yapmaya çalıştığınızı izleyecek ve sonra çekip gidecektir.

Empati yapıp durumu tersinden okuyun. O’da size göre değildir. Siz de akrep erkeği için, heyecansız, soğuk ve donuk, kendisini riske atan, kendisine dikkat etmeyen, aşırı rahat ve ürkütücü diyebilirsiniz.

Mutluluk, herkesin bir başkası olmak zorunda olmadığı, saygı ve sevginin çıkarla özdeşleşmediği, doğuştan gelen farklı yanlarımızın kabullenilip geliştirildiği ortamda kalıcı olacaktır. Akrep erkeği ile mutlu olacağınıza inanıyorsanız dikkatini çekmek için elinizden geleni yapın. Kendinizi ve akrep erkeğini tanımadan bunu yapıyorsanız durup tekrar tekrar düşünün. Çabanız başarmak için mi, birlikte olmak için mi sorgulayın.

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Neler Yapılabilir?

www.akreportal.com

“Akrep Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Neler Yapılabilir?” için bir yanıt

Akrep erkeğinin kalbine inmek zordur, bir kez inildiğinde de çıkmaz zor olur. Ne o unutabilir, ne de siz. Bir kez dikkatini çekebilirseniz gözlerini sizden alamayacaktır. Siz kalbine odaklanın onun tüm yoğunluğu orada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.