Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeğinin inadı Nasıl Kırılır?

Akrep Erkeğinin inadı Nasıl Kırılır?

Akrep Erkeğinin inadı Nasıl Kırılır?

Akrep erkeğinin inadı nasıl kırılır?

  • Duygularına hitap edin
  • Mutlu olduğu anları değerlendirin
  • Değer verdiği insanları devreye sokun

Akrep erkeğinin inadı nasıl kırılır? Akrep erkeği inat mıdır? Akrep erkeği ne kadar inattır? Sizce akrep burcu erkeği ne kadar inat olabilir?

Akrep erkeği kendisi ile “İnatlaşmamanızı gerektirecek kadar inatlaşmayı ciddiye alır” İnatlaşma konusunda konuda boğa burcu ile rekabet halinde olduğunu söyleyebiliriz.

İnadını kırmak istiyorsanız Açık bir restleşme ile bunu başarmanız mümkün olmayacaktır. İsterseniz deneyebilirsiniz, sizin yaptığınız herşeyin daha fazlasını yapmaya meyilli bir yapısı vardır. Sizi çok seviyor olsa da yapısı böyledir. Sizi kaybetme pahasına da olsa kendisini inatlaşmaya mecbur hisseder. Yapısı gereği inatlaşmanın tüm limitlerini zorlama potansiyeli ile dünyaya gelmiş bir insanla inatlaşmaya gerek var mı?

Eğer akrep erkeği ile inatlaşma yarışına girerseniz ve gerçekten akrep burcu etkisi altında ise ciddiye aldığı bir konuda herşeyi kaybetme pahasına da olsa inadından vazgeçmez.

İnatlaştığı konuyu ruhsal bütünlüğünün bir parçası haline getirir. Sonuçta kazanacağı bir şey olmadığı bilse de bu nedenle inadından vazgeçmeyebilir. Akrep burcu erkeğini tanımadan atacağınız her adım amacınız ne olursa olsun size daha fazlasını kaybettirebilir.

Akrep Erkeğinin inadını Kırmak için

Akrep erkeğinin inadını kırmak için ne yapabiliriz? Hangi yolları deneyebiliriz?

Aslında mantık çok basittir. “Demiri demirle döverseniz sertliğini hissetmeniz kaçınılmazdır.” Aynı sertlikle karşılık bulursunuz. Akrep erkeği derin duygularını mantığıyla birleştirir. Sertlik sertliği doğurur. İnadını kırmak için duygularına ve mantığına birlikte hitap etmeniz gerekir.

İnadını Kırmak için Duygularına Hitap Edin

Akrep Erkeğinin inadı Nasıl Kırılır? Akrep erkeğinin inadını kırmak için duygularına hitap edin. Duygusal derinliklerine inmeyi başarabilirseniz hemen çözülmeye başladığını görebilirsiniz. Yapmamasını istediğiniz bir konuda “Bunu yapma” gibi emir kipinde bir ifade yerine “Bunu yapman beni incitebilir” ifadesi daha yerinde olacaktır.

Bunu yapmadığında daha karizmatik oluyorsun”, “Bunu yapmadığında çok çekici oluyorsun” gibi. Ancak bu tür ifadeleri de abartmamaya çalışın bilinçli yaptığınızı ve samimi olmadığını anlarsa bu ifadeleri kuşkuyla karşılayıp her sözünüzün arkasında art niyet aramaya başlayabilir.

Akrep burcu erkeğinin inadı nasıl kırılır

İnadından Vazgeçirmek için Mutlu Olduğu Anları Tercih Edin

Akrep erkeğinin inadı nasıl kırılır? Yapmasını veya yapmamasını isteyeceğiniz bir konuda konuşmak ve inadından vazgeçirmek için mutlu olduğu anları tercih edin. Mümkünse O’nu gerçekten mutlu edebilecek bir hediyeyi konu arasında sürpriz olarak sunun.

Çünkü mutlu olduğu anlarda dahil her an değişmeye hazır bir yapısı vardır. Siz, O mutlu olduğu atmosferi bozmadan sinir potansiyelini vereceğiniz hediye ile aşağılara çekin. Gene bunu da abartmadan ve çok duygusal bir yaklaşımla sevgi ile yapmaya çalışın. Kendisinin bir oyunun içerisine çekilmeye çalışıldığını hissederse hediyenin bir tarafa fırlatıldığını görmek sizde şok etkisi yapmasın.

Saygı Duyduğu Bir Arkadaşından Rica Edin

Eğer sizin atacağınız tüm adımların boşa çıkacağına eminseniz kıramayacağı ve gerçekten saygı duyduğu bir arkadaşından rica edin. Sizin uzun uğraşlarla elde etmekte zorlanacağınız bir konuyu bu durumda arkadaşı bir rica ile halledebilir. Akrep erkeği saygı duyulacak insanlara gerçekten saygı duyar ve onları kırmamaya çalışırlar.

İnatlaşmak Değil Çözüm Üretmek

Amacınız inatlaşmak ve üstünlük kurmak için mücadeleye girişmek olmasın. İnatlaşma süreci başladığında kazanan taraf asla olmaz. Başta siz ve sevdiğiniz insan da zarar görecektir. Daha da kötüsü akrep burcu erkeği mücaledeyi sevdiği için inatlaşmayı haz alacağı bir çabaya dönüştürebilir. Bu durumda mevcut konumunuzu da kaybedebilirsiniz.

Sevgi, Saygı ve Hoşgörü üçgeninin içerisine biraz duygu serpiştirin ve huzurun tadını çıkarın.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeğinin inadı Nasıl Kırılır?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir