Kategoriler
Akrep Burcu Genel Özellikleri

Akrep Burcunu Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir?

Akrep Burcunu Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir?

Akrep Burcunu Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir?

Akrep burcunu mutlu etmenin yolları nelerdir? Eğer akrep burcunun özelliklerini bilirseniz onu mutlu etmeyi de kolayca başarabilirsiniz. Akrep burcu Mars ve Pluto etkisi altında, sahip olduğu herşeyi sahiplenmeyi seven, bireysel ve kararlı bir burçtur. Onu mutlu etmekte özellikleri ile doğru orantılı olmalıdır.

  • Değer verdiklerine değer verin
  • Gururunu okşayın
  • Hoş sürprizler yapın
  • Ruhuna giden yolları keşfedin

Akrep Burcu Nasıl Mutlu Edilir?

Yalnızlığı Sever

Akrep burcunu mutlu etmek ve mutlu olmak istiyorsanız yalnız kalma isteklerine saygı duyun. Kendisi mutlu olmadığında sizi de mutsuz ederler.
Akrep burcu insanları zaman zaman yalnız kalıp dinlenmeye ve kendilerini yenilemeye ihtiyaç duyarlar. Onların yalnız kalmalarını saygıyla karşılayın.

Değer Verdiklerine Değer Verin veya Susun

Mars etkisi altında oldukları için kendilerine karşı çıkılmasına şiddetli tepki gösterirler. Değer verdiği konulara değer veremiyorsanız susmak en güzel yoldur.

Gururunu Okşayın

Çok gururlu insanlardır. Sessiz ve sakin bir şekilde gururlarının okşanmasından mutlu olurlar. Sakın herkesin önünde onu zor durumda bırakacak bir şekilde onun gururunu okşayacak şeyler yapmaya kalkmayın.

Yapmanız Gerekenleri Yapın

Söylediği bir şeyi ikinci kez söyletmemeye çalışın. Sürekli tekrar ettiği herşey bir sonraki aşamada daha sinirli ve öfkeli olmasına neden olur. Herşeyin yolunda olduğunu görmek onu mutlu eder.

Sessiz ve Loş Ortamlara Götürün

Gürültü ve kalabalık ona göre değildir. Sessiz, sakin ve loş bir ışığın hakim olduğu kaliteli bir mekana yemeğe davet edin. Gizliliğe önem verdiği için karanlığa yakın olan her yerde daha rahat olur.

Siyahları Ön Plana Çıkarın

Siyah renk akrep burcunun doğal rengidir. Alacağınız hediyelerin siyah ve koyu tonlardan olması onu mutlu eder. Siyah bir deri ceket, siyah bir ayakkabı, siyah bir çanta, yazın siyah tişört, kışın siyah bir kazak onu mutlu edecektir.

Akrep burcunu mutlu etmek için

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Edilir?

Akrep burcu erkeği nasıl mutlu edilir? Akrep burcu erkeğini mutlu etmenin yolları O’nun gururunu okşayacak şeyleri bilmekten geçer.
Onunla inatlaşmayın, saygı duyun. Akrep burcu erkeği esnek bir yapıya sahip değildir. Sabit niteliktedir ve değer verdiklerini, sahip olduklarını kolayca terk edemez. Hemen her konuda kararlıdır. İnatlaşırsanız sertleşir.

Değerli Olduğunu Hissettirin

Sözleriniz ve davranışlarınızla ne kadar değerli olduğunu hissettirin. Yapmacık davranmayın. Sizin için gerçekten değerli ise bunu yapın veya uzak durun. Samimi olan herşeye değer verir.

Israrcı Olmayın

Bir konuda fikrini değiştirmek için ısrarcı olmayın. Hayatın belirlediği kurallara göre akıp gitmesi onu mutlu eder. Bir şeylerin tekrar edilmesi, geriye dönüp tekrar gözden geçirilmesi, tekrar edilen uyarılar sinirlerinin gerilmesine neden olur.

Birlikte Olmaktan Zevk Alsın

Sizinle birlikte olduğunda ne kadar şanslı olduğunu hissettirin. Duruşunuz, yaptıklarınız, hayata bakışınız ağır başlı ve kararlı olmalı. Laubaliliği sevmez. Ciddiye alınması gereken konularda ciddi olun. Sorun olmadığı ve siz kendinize dikkat ettiğiniz sürece mutlu olur.

Kaç Tane Hata Yapma Lüksünüz Var?

Sahip olduğunuz mutluluğu bozmak için kaç defa hata yapma lüksünüz var? Bu soruyu sorma ihtiyacı hissediyorsanız hiç yok. İçiniz ve dışınız bir olsun. Samimi ve gerçekçi olun. Bu mutlu olması için en büyük sebeptir.

Akrep Burcu Kadını Nasıl Mutlu Edilir?

Akrep burcu kadını nasıl mutlu edilir? Akrep burcu kadınını mutlu etmek istiyorsanız O’na hayatınızın en değerli insanı olduğunu hissettirmeniz gerekir. Hayatınızın en değerli yerinde her zaman O olmalı. Diğer tüm kadınları unuttuğunuz an mutlu olduğu an olacaktır.

Değer Verin

Verdiğiniz değer içten ve samimi olmalı. Ağzınızdan çıkan her kelimeyi samimiyet ununa batırıp çıkarmalısınız. İçinizden gelmeyen ve samimi olmadığınız hiçbir şeyi akrep kadını ile yaşayamazsınız. Akrep kadınının mutluluğu O’na verdiğiniz değerin samimiyeti ile ölçülecektir.

Ruhuna Giden Yolları Keşfedin

Akrep burcu insanları maddesel imkanlarla yeterince tatmin olmazlar. Onlar için önemli olan ruhsal tatmindir. Başarı, değer vermeye değecek şeyler, samimiyet, içtenlik, adanmışlık ve gerçek bir aşk onlar için daha değerlidir. Akrep burcu kadınının ruhuna giden yolları keşfedin ve tatmin olmasını sağlayın. Ruhsal doyum mutluluk olarak ona geri dönecektir.

Hediyeleriniz Kendisini Özel Hissettirmeli

Ona ne kadar değer verdiğinizi göstermek ister misiniz? O zaman O’na başkalarında olmayanları sunun. Vereceğiniz değerin büyüklüğü sadece onda olmasını sağlayacaklarınız olacaktır. Alacağınız başka hiçbir şey O’nu bu kadar mutlu edemez.

Çiçekleri seviyorsa Ona Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır? linkinde bulunan çiçeklerden de bir demet yapabilirsiniz

 

İlgili Konular

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Burç Uyumları

Akrep Burcu Kadını Burç Uyumları

Akrep Burcu Burç Uyumları

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir