Kategoriler
Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Anlaşabilir mi?

Akrep Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Anlaşabilir mi?

Akrep Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Anlaşabilir mi?

Akrep burcu kadını Aslan burcu erkeği anlaşabilir mi? Akrep kadını aslan erkeğine nasıl davranmalı, Aslan erkeği akrep kadınına nasıl davranmalı, Akrep kadını ve Aslan erkeği arasındaki evlilik, cinsellik ve ilişki uyumu nasıldır?

Ayrıntılı değerlendirme için Akrep Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Akrep Burcu kadını ve Aslan Burcu Erkeği Anlaşabilir mi?

Akrep Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Akrep burcu kadını ile Aslan burcu erkeği arasındaki tek benzerlik sabit oluşlarıdır. Bunun dışında benzerliklerinin bulunmaması anlaşmalarını zorlaştıracaktır. İkisi de “benim dediğim” olur anlayışı ile hareket eder aralarındaki fark Asla burcu erkeği bunu yüksek sesle gerekirse kükreyerek söyler, Akrep burcu kadını psikolojik savaş yapar. Yöntemler ne olursa olsun sonuçta atışmalar ve sürtüşmeler bitmez.

Akrep Kadını Aslan Erkeği Aşk Uyumu

Astrolojik özellikler göz önünde bulundurulduğunda akrep kadını aslan erkeği aşk uyumu ilk karşılaşma anında cezbedici olsalar da uzun vadede zor olacaktır. Ne akrep aslanın istediklerini karşılayıp sürekli O’nu beğendiğini söyleyip göklere çıkarır ne de Aslan akrebin istediği derinlikte bir aşk sunabilir.

Bu ikilinin aşkında iki önemli eksiklik her zaman olacaktır. Beğenilme ve derinlik.

Aslan Burcu Erkeği Beğenilmek Alkışlanmak ve Hayranlık İster

Aslan burcu erkeği için yaşamın en büyük mutluluğu alkışlanmak, hayran olunmak ve herkes tarafından beğenilmektir. Bu dürtüden dolayı sürekli kendisini gösterme ve ispatlama çabası içerisine girecektir. Aslan erkeğine sabahtan akşama kadar 7 gün 24 saat sürekli “harikasın, bayılıyorum sana, mükemmelsin, muhteşemsin” denilse “daha yok mu” diyecektir.

Sizce Akrep burcu kadını bu durumu nasıl karşılar? Akrep burcu kadını bilinçli talep ve istekleri reddeder, gerçekten sevmiş ve beğenmişse bir kez bunu dile getirir. Sürekli tekrarlamaz. Israr edilirse tepki gösterir. Akrep burcu insanları için samimiyet çok önemlidir. Beğenmişse bunu bir kez söyler sürekli tekrar etmez. Pohpohlanmayı da pohpohlamayı da hiç sevmez. Bunu sadece ulaşmak istediği bir amacı varsa manipülatif bir şekilde yapar.

Aslan erkeğinin beğeni ısrarı olursa Akrep burcu kadını bırakın 7 gün 24 saat taktir edip beğenilerini dile getirmeyi bir süre sonra bu durumu çok itici bulmaya başlar ve uzaklaşır.

Aslan burcu erkeği istediği beğeniler pohpohlanmayı Akrep burcu kadınından hiçbir zaman bulamayacaktır. Aradığı beğeni yağmurunu ve pohpohlamayı su grubundan balık ve yengeç yapabilir ama akrep yapmayacaktır.

Akrep Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Cinsel Yönden Anlaşabilir mi?

İki burcun en iyi olacağı nokta cinsellik uyumu olacaktır. Bu ikili yatakta asla sıkılmayacaklardır. Bu konuda sıkıntı yaşamazlar. Her ikisi de cinsel enerji ile doludurlar ve cinselliği doyasıya yaşayabilirler.

Akrep kadını cinselliğe derinlik katarken Aslan erkeği ilişkiyi ateşlendirir. Ne kadar kavga ederlerse etsinler sonları yataktaki uyumla biter. Ama aralarındaki cinsel uyumun iyi olması mutlu bir birliktelik için yeterli olabilir mi? Cinsellik aralarındaki iletişim sorununu aşmaları için yeterli gelebilir mi?

Aslan beğenilme isteklerini tatmin edemez, Akrep ise aradığı derinliği bulamaz. Uyum ancak ikisinin doğum haritasında uygun konumlar bulunursa mümkün olabilir.

Akrep kadını aslan erkeği anlaşabilir mi?

Akrep Kadını Aslan Erkeği Birbirleri ile İletişimleri Nasıldır?

Akrep burcu kadını ile Aslan burcu erkeği ilişkisindeki en zayıf halka iletişimdir. Ateş grubu aslan burcu erkeği ile su grubu akrep burcu kadını doğal hallerinde ne yaparlarsa yapsınlar birbirlerini anlayamayacaklardır. Akrep ilişkisinde her konuda tutku ve derinlik arar. Aslan ise her zaman beğenilmek ve hayran olunmak ister.

Akrep burcu kadını konuşmadan da anlaşabilir. Duruşundan, hareketlerinden ve bakışlarından anlam çıkarılmasını bekler. Telepatik, sezgisel ve analitiktir.

Aslan burcu erkeği ise konuşarak anlaşır. Her şeyin söylenmesini ve konuşarak anlaşılmasını ister.
Bu iki nokta birbirinizi ne kadar severseniz sevin bir süre sonra aranızda büyük sorunların çıkmasına neden olabilir.

Akrep burcu Kadını Aslan burcu Erkeği ile Sosyal ilişkilerde Anlaşabilir mi?

Bu konuda da iki burç birbirleri ile zıttır.

Akrep burcu kadını günlerini yalnız ve evinde geçirebilir. Başkalarına her zaman ihtiyaç duymaz. İhtiyaçlarını elinden geldiği kadar kendisi temin etmeye çalışır. Temel ilkelerinden biri “Kendin yap, başkalarına ihtiyaç duyma” dır.

Aslan burcu erkeği ise temel ihtiyacı olan “beğenilme” ihtiyacını karşılayabilmek için sosyal olmak zorundadır. Aslan için “Ne kadar çok beğeni ve alkış, o kadar çok mutluluk” tur.

Akrep burcu kadını evde kalırken Aslan burcu erkeği dışarı çıkıp dolaşmak isteyebilir. Bu konuda uyum sağlayabilmek için fazla kalabalık olmayan loş ve sıradışı mekanlarda akşam yemekleri yenilebilir.

Akrep Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Evlilikte Anlaşabilir mi?

Klasik anlamda akrep burcu kadını ile aslan erkeğini anlaşması mümkün değildir. “Ama tanıdıklarım var çok ta mutlular” Bu sözün söylenebilmesi için iki tarafın doğum haritasına bakılır. Eğer Aslan burcu erkeğinin doğum haritası akrep kadını ile anlaşabilmesi için uygun konumlar barındırıyorsa mesela
Akrep kadını karşısında “her zaman benim dediğim olacak” demeyeceği, gerektiğinde kükremeyeceği ve anlayışlı olabileceği konumlar varsa,
Beni her zaman, her konuda ne kadar çok beğendiğini söyle” şeklinde ısrarcı olabileceği konumlar bulunmuyorsa,
Veya
Akrep kadını Aslan erkeğinin beğeni taleplerini anlayışla karşılayabileceği ve uysal davranabileceği konumlar varsa,
Aslan erkeği ile liderlik mücadelesine girmesini gerektirecek konumlar bulunmuyorsa

ve Tüm bunlara “Sabır, anlayış ve sevgi” iksirleri de eklenebilirse

uyumlu ve mutlu bir evlilikten bahsedilebilir. Bunun dışında akrep burcu kadını aslan burcu erkeği ilişkisi ve evliliği için huzurlu bir birliktelik ve evlilik olur denilebilmesi zordur. Zorunluluklar ve “amaaaannn daha iyisini mi bulacağım” sözlerini de saymazsak tabi.

Akrep Kadını Aslan Erkeği İlişkisi Ne Kadar Yürüyebilir?

İlişkinin yürümesi için neler yapmaları, birbirlerine nasıl davranmaları gerekir?

Uyum Sağlamak için Akrep Kadını Nasıl Davranmalı, Ne Yapmalı?

Gerçekten seviyor musunuz? Bir akrep burcu kadını olarak aslan burcu erkeğini gerçekten seviyorsanız mutlu bir birliktelik için neler yapmalısınız? Akrep kadını aslan erkeğine nasıl davranmalı?

Sabır ve anlayışla Onun taktir edilecek tüm özelliklerini göz önünde bulundurarak Onu ne kadar beğendiğinizi her zaman söylemelisiniz.

Aranızda liderlik mücadelesi yapmasın. Bu her ne kadar sizin doğanıza aykırı bir durum olsa da gerçekten sevdiğinizi söyleyen sizsiniz sabredip sevginiz için bunu yapmalısınız. Gizli veya açık Aslan erkeği karşısına çıkıp diklenmekten vazgeçmelisiniz.

Mutlu olmak için neye ihtiyacınız olduğunu O’na söyleyin. İhtiyacınız olanları sezmesini beklemeyin. Doğum haritasında balık, yengeç veya akrep özellikleri yoksa ihtiyaçlarınızı hiçbir zaman sezemeyecektir. Bunu sözel olarak dile getirmelisiniz. Aslan erkeğinden telepatik algılama beklemekten vazgeçin. İsteklerinizi konuşarak dile getirmeye alışın. Zihninizden geçenleri seslendirin.

Aslan erkeği duygusallık ve aşk konusunda yeterince tutkulu ve derin olmayabilir. Bu konuda fazla beklenti içerisine girmeyin. Seviyorsanız “sevginizi algılamanın farklı yollarını bulun

Uyum Sağlamak için Aslan Erkeği Nasıl Davranmalı, Ne Yapmalı?

Eğer Akrep kadınını gerçekten seviyorsanız, Onun o derin gözlerinden vazgeçemiyorsanız uzun ve mutlu bir birliktelik için size de düşen görevler var. Bir aslan erkeği olarak akrep kadınını gerçekten seviyorsanız mutlu bir birliktelik için neler yapmalısınız? Aslan erkeği akrep kadınına nasıl davranmalı?

Yaptığınız her şeyi görmesini beklemeyin, artık sürekli “bak” demekten vazgeçin. Emin olun bu “bak, bak” sözü bir süre sonra insanda “öffff gene mi” deme ihtiyacı hissettiriyor. “Yeter artık gına geldi, yaptığın her şeyi görmek zorunda mıyım, bırak ta sen bak demeden ben doğal olarak göreyim” dedirtmeyin.

Her düşüncenizi seslendirmek zorunda değilsiniz. Düşüncelerinizi, duygularınızı, isteklerinizi mimiklerinizle ve bakışlarınızla da ifade edebilirsiniz. Telapatinin ne olduğunu, telepatinin nasıl yapıldığını öğrenin. Biraz telepatik olun. Akrep burcu kadını için her düşüncenin seslendirilmesine gerek olmadığını bilin. Telepati Nedir? ve Telepati Nasıl Yapılır?

Kıskançlık Sorun Haline Getirilmemeli

Akrep kadınının ne kadar kıskanç olduğunu sanırım öğrenmiş olmalısınız. Sakın kıskançlığını kullanarak bunu O’na karşı kullanmaya kalkışmayın. Emin olun sizi çarmıha gerebilir. Bilinçli veya bilinçsiz Akrep burcu kadınını kıskandırmaya çalışmak ayağınıza taş bağlayıp denize atlamaktan daha kötü bir senaryonun giriş bölümünü oluşturabilir. Akrep burcu kadını aslan burcu erkeği kavgası dillere destan olabilecek bir kavga potansiyeli taşır bunu asla unutmayın.

Her ikinizde birbirinizi seviyorsanız “sevginin farklı şekillerde ve derinliklerde ifade edilebileceği” gerçeğini unutmadan hareket edin.

 

İlgili Konular:

Akrep Kadını Aşk, Cinsellik, İlişkileri ve Hayata Bakışı

Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli? Hangi Burç Erkeği ile Evlenmeli?

Akrep Kadını Aşk ve Aşk Hayatı – Aşkın Hayatındaki Yeri

Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır?

Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Anlaşabilir mi?

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Anlaşabilir mi?” için 2 yanıt

Zor bir ilişki. Başlangıcı güzel ama sonu sıkıntılı. Aslan erkeği eğlenceli ama akrep kadını için aşırı “ben” boyutlu. Bir kaç kez güzel, yakışmış, harikasın demeniz yetmiyor ne yazık ki. Çocuk gibi sürekli pışpışlamanız lazım.

Aynen anlatıldığı gibi aslanın egosu akrebe göre değil. Çok cömert ama o cömertliğinin altında da hayran olunma isteği var. Akrep Kadını için zor bir erkek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir