Kategoriler
Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep Kadını Aşk Uyumu – Aşk Uyumunun Yüksek Olduğu Burçlar

Akrep Kadını Aşk Uyumu

Akrep Kadını Aşk Uyumu

Akrep kadını aşk uyumu nasıldır? Akrep kadını için aşk, yaşandığında hayatın tüm renklerini ortaya çıkaran bir fırça darbesi gibidir. Nereye vurulursa oraya bahar gelir. Akrep kadını çiçeklerin renklerine takılmaz, bahçenin ne kadar süre canlı kalacağına, bu güzelliklerin sadece kendisine ait olup olmadığına ve gerçekliğine bakar.

Akrep Kadını Aşkta Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep burcu kadınının aşk uyumunu, aşkta hangi burçlarla uyumlu hangi burçlarla uyumsuz olduğunu Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur? linkinden öğrenebilirsiniz.

Akrep kadını aşkta kendisi gibi dişil unsurlara sahip Boğa, Balık, Yengeç, Başak, Oğlak ve Akrep burcu ile uyum içerisindedir. Bununla birlikte burçlarla uyumu dışında, aşk uyumunda en çok dikkat ettiği konuları şu şekilde sıralayabiliriz,

Akrep Kadını Aşk Uyumu ve Sadakat

Akrep kadını aşk uyumu için sadakat ve önemsenmek çok önemlidir.

Sadakat akrep kadını için aşk uyumunda olmazsa olmazlardandır. Süper zengin, yakışıklı ve karizmatik olabilirsiniz emin olun akrep kadını için sadakatin yanında bunların hiçbir değeri yoktur. Gururu en ufak bir sadakatsizliği es geçemeyecek kadar yüksektir. Sadakat konusunda bir sorun yaşanmıyorsa sıradan akrep fırtınaları dışında aşk uyumu harika olacaktır.

Ne Kadar Önemsendiğine Bakar

Bir akrep kadını ile birlikte olmaya başlamışsanız; belki çok iddialı bir söz olacak ama; “diğer bütün kadınları unutun ve yaşamınızdan çıkarın” eğer birlikte olduğunuz insan akrep burcu özelliklerini bütünüyle taşıyorsa ne demek istediğimi ancak zamanla kavrayabileceksiniz.

Aşk, akrep burcu kadını için iki insanın bedenlerinin birleşmesi değildir sadece. Tüm hayatlarının birleşmesidir ve o hayatın içerisinde bir başkasına yer yoktur. Sadece Onu sevip, O’na değer vermelisiniz. Sevginizde ve verdiğiniz değerde yapacağınız en küçük bir kusur size okkalı bir öfke olarak geri dönecektir. Akrep kadınının öfkesinin tadına baktınız mı? Henüz bakmamışsanız yapacağınız ilk hatada nasıl bir şey olduğunu anlayacaksınız.

Akrep kadınına olan sevginiz Onu hayatının zirvesine çıkartabilmelidir. Bir an bile hareket ve tavırlarınızla Onu hafife aldığınızı hissetmemeli. Küçük bir hareketinizde, sözünüzde Onu küçümsediğinizi sezerse şiddetli bir karşılık verecek veya bir süre size kalbini kapatacaktır.

Eğer O’na olan sevginizde ve verdiğiniz değerde bir sorun yoksa aşk uyumu konusunda hiçbir sorun yaşamazsınız.

Akrep kadını aşk uyumunun yüksek olduğu burçlar

Akrep Kadını Aşk Uyumu ve Güven

Akrep kadını aşk uyumu olmazsa olmazlarından birisi de güvendir. Akrep insanları doğuştan analitik gözlem yeteneğine sahiptirler. Hayatları boyunca her an bir yerlerden bir saldırı gelebilecek endişesi ile her davranışı, hareketi bilinçaltlarında analiz ederler.

Tıpkı akrep hayvanlarının küçük bir titreşimde harekete geçip saldırmaları gibi akrep insanları da yaşadıkları hayat içerisindeki her şeyi kontrol ederek bir saldırı gelmeyeceğine emin olmak isterler. Bu bilinç dışı ruhsal bir eylemdir ve çoğu akrep burcu insanı bu durumun farkında değildir.

Aşk hayatınızda uyum arıyorsanız yukarıda anlatmaya çalıştığım nedenlerden dolayı sizin bu konuda bir tehdit olmamanız gerekir. Siz Onun için, “evet hayatıma, kalbime, ruhuma girebilirsin; sana sonuna kadar güveniyorum” demek istediği insansınız. Eğer sizinle birlikte olmayı kabul etmişse siz Onun için bu hayatta uyum içerisinde yaşayabileceği ender insanlardan birisiniz demektir.

Ancak bu size sınırsız hareket alanı kazandırmaz. Güvenini kırdığınız anda O hayatının kapılarını size ardına kadar açan akrep kadını bir anda hayatınızın en çekilmez insanı haline gelebilir.

Duygularınız, Sözleriniz ve Davranışlarınız Uyumlu mu?

Akrep kadını aşk uyumu için duygularınız, söz ve davranışlarınızdaki bütünlük büyük önem taşır.

Akrep kadını sizin hayatta değer verdiğiniz birçok önemli konuya hiç değer vermeyebilir. Onu ilgilendiren içiniz, dışınız ve sözlerinizle kendisine karşı ne kadar uyum içerisinde olduğunuzdur. “ne yapar eder kandırırım” diyenlerdenseniz bunu bir kez daha düşünseniz iyi edersiniz çünkü akrep kadınları yeryüzüne insanın içlerini okumak için gönderilmiş ruhsal analistler gibidirler.

Balık ve yengeç burcu kadınlarının sezgisel güçlerine biraz mantık, biraz analiz, biraz cesaret ve biraz da sabır katın. Öfkesinden deliye dönmemişse siz hiç farkına varmadan sonuca ulaşıp tüm delilleri önünüze serinceye kadar çalışmalarını sürdürür. Bu faaliyete girişmek için sözlerinizde ve davranışlarınızda yakalayacağı tek bir uyumsuzluk yeterlidir.

Eğer her şeyi olduğunuz gibi yaşıyor ve içinizle dışınız birse akrep burcu kadını ile aşk uyumu konusunda bir sorun yaşamazsınız.

Akrep burcu kadını aşk uyumu, aşkta hangi burçlarla uyumlu

Akrep Kadını ile Aşk Uyumu Arıyorsanız Bunları Asla Yapmayın

Ona başka kadınların güzelliklerini ve iyi yönlerini asla ama asla anlatmayın. Hatta başka kadınlardan hiç bahsetmeyin. Kıskançlığı çok öfkelenmesine neden olacaktır. Bu aranızdaki tüm uyumu bozmak için yeterlidir.

İşleriniz dışında başka kadınlarla O’na görünmeyin. İş ortamında yanınızda ise diğer kadınlarla samimi olmayın.

Onun değer verdiği konularda Onu eleştirmeyin, hafife alıp küçümsemeyin.

Onu ihmal etmeyin. İlk hareket sizden gelsin. Genellikle gururunu ve kibrini kırıp ilk hareketi yapan olmayı sevmez. Bunun nedeni de istemediği bir karşılık geldiğinde ruhsal dengesinin bozulmasını istememesidir. Biraz abartılı ama O sizin ayağınıza gelmez Siz Onun ayağına gidin. İnatlaşmayın. Seviyorsanız gururunuzu çöpe atın. Zamanla sizden emin olduğunda O da gelecektir.

Akrep Kadını ile Aşk Uyumu Arıyorsanız Bunları Mutlaka Yapın

Onun dünyanın en değerli ve güzel kadını olduğunu kulağına fısıldayın. Sesli söyleyin demiyorum. Kulağına fısıldayın. Çünkü sözlere değil davranışlara değer verir. Yüksek tondan söyleyeceğiniz sözlerde içtenlik yoksa bunu hemen anlar.

Onu gerçekten çok sevin. Bunun ne anlam ifade ettiğini biliyor musunuz? Eğer bunun anlamını unutmuşsanız zaman zaman tekrar hatırlayın ve hatırlatın.

Onunla çok mutlu olduğunuzu davranışlarınızla gösterin.

Sevebileceği ince detaylara sahip hediyeler alın. Renk konusunda kararsız kalırsanız ilk tercihiniz her zaman “siyah” olsun. Kırmızı, turuncu, ateş mavisini de bunlara dahil edebilirsiniz.

Sevdiğiniz yönlerini dile getirin. Akrep burcu kadınları, erkekleri gibi kalabalıklar içerisinde yalnız yaşayan insanlardır. Buzdan kalıplarından çıkarabilmek için O’nunla ilgilenmeli ve ruhsal yalnızlığını dindirebilmelisiniz.

Aşk uyumu için her insanın farklı özelliklere sahip olduklarını ve bu özelliklere göre hareket etmeniz gerektiğini unutmayın. Hiç kimse bir başkasından üstün değildir. Farklılıklar, samimi bir yaklaşımla sabır gösterildiğinde, güzellikler olarak karşımıza çıkabilecek madenler gibidirler. İşlerseniz değer kazanır, olduğu gibi bırakırsanız göze batarlar.

 

İlgili Konular:

Akrep Kadını Aşk, Cinsellik, İlişkileri ve Hayata Bakışı

Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli? Hangi Burç Erkeği ile Evlenmeli?

Akrep Kadını Aşk ve Aşk Hayatı – Aşkın Hayatındaki Yeri

Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır?

Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Aşk Uyumu

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Aşk Uyumu – Aşk Uyumunun Yüksek Olduğu Burçlar” için bir yanıt

Boğa burcu ile iyi anlaşıyorum. İnatlaşıp hırçınlsşması bile beni tahrik ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir