Kategoriler
Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Aslan Erkeği Uyumu, Akrep kadını Aslan erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep kadını ile Aslan erkeği mutlu olabilir mi? İkisi ne kadar uyumludur? Akrep kadını ve Aslan erkeği ilişkisi, Akrep kızı Aslan erkeği arkadaşlığı, Akrep kadını Aslan Erkeği aşk ve evlilik uyumu nasıldır?

Öncelikle iki burcun astrolojik özelliklerine bakalım.

Genel özellikleri ile Akrep burcu kadını ve Aslan erkeği uyumu nasıldır?

Akrep Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Aslan Erkeği

Grubu: Ateş
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Güneş
Ev Konumu: 6. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Aşk ve Şans

Akrep Kadını ve Aslan Erkeği Belirgin Sorunları: Sürekli ilgi odağı olma isteği, yönetici sorunu

Akrep Kadını Aslan Erkeği Uyumu Genel Analizi

Astrolojik özellikleri bakımından akrep kadını aslan erkeği uyumu nasıldır?

Astrolojik özelliklere baktığımızda Akrep kadını ile Aslan erkeği arasında benzer oldukları tek noktanın “sabit” nitelikte olduklarını görürüz. Her ikisinin de sabit oluşu tartıştıkları bir konuda geri adım atmamalarına neden olabilir.

Akrep kadını Aslan erkeğinin değer verip önemsediği konuların bir çoğu ile ilgili değildir. Aslan erkeği tıpkı bir aslan gibi bulunduğu ortamın tek ilgi odağı olmak ister. O’nu mutlu eden başkaları tarafından beğenilmek ve alkışlanmaktır. Akrep kadını için kendisini beğenen tek bir kişinin varlığı da yeterlidir. Aslan erkeği gibi beğeni sayısını artırmak gibi bir derdi yoktur.

Akrep kadını derin ve tutkulu duygulara sahiptir. Aslan erkeği ise canlı ve beğeniye odaklı enerji ile yüklüdür. Akrep kadını bir insanı tanımak için davranışlarına ve ruhsal durumuna odaklıdır. Aslan erkeğinin bir insanı tanıması için O’nunla birlikte olması ve bir şeyler paylaşması gerekir.

Tüm bunlara rağmen Aslan erkeğinin çocuksu ve yaramaz hali Akrep kadınının hoşuna gidebilir. Kendi dünyasında var olmayan eğlenceli ve çocuksu yanlar Aslan erkeğinde bulunur. Aslan erkeği ile birlikte olmak eğlenceli gelecektir. Ancak aynı ortamı paylaşmaları için birbirlerine karşı sabırlı ve anlayışlı olmaları gerekir.

Akrep kadını aslan erkeği uyumu nasıldır

Akrep Kadını Aslan Erkeği, iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

Akrep kadını Aslan erkeği uyumu iletişim sorunlarını çözebilir mi?

Akrep kadını bir konuda konuşmadan önce söyleyeceklerini ayrıntılı şekilde düşünür, analiz eder ve tekrar etmez. O’nun için davranışlar, içsel derinlikler, telepatik iletişim ve duygular, sözlerden daha değerlidir. Aslan erkeği ise tam tersi odağında “ben” olacak şekilde herşeyini paylaşmak ve anlatmak ister. İkili arasında konuşan taraf Aslan erkeği olur. Ancak Aslan erkeği Akrep kadınına göre o kadar gereksiz ayrıntılara girer ki bir süre sonra Akrep kadını sıkılabilir.

Aslan erkeği için mutluluk kendisinin insanlar tarafından ne kadar beğenildiği ile bağlantılıdır. Ne kadar çok beğeni toplar ve gözde olursa o kadar mutlu olur. Odaklandığı nokta “beğenilme” olduğu için iletişime açık bir insandır ancak tüm konuları kendisine bağladığı için Akrep kadını bu durumu itici bulacaktır.

Akrep kadını kendisini anlatmaz, sır küpüdür. Karşısında sürekli kendisini ve kendisi ile ilgili herşeyi anlatan biri karşısında sessiz kalmayı tercih edebilir. Akrep burcu kendisini anlatan birine kolay kolay iltifat etmez, beğendiğini söylemez. Oysa Aslan erkeğinin tek derdi beğenilmektir. Bu yönüyle eğer doğum haritalarında uygun konumlar yoksa birbirlerini desteklemeyebilirler.

Yaşanabilecek tartışmalarda ne Akrep kadını ne de Aslan erkeği kolay kolay geri adım atmaz.Akrep adını sesini yükseltir, Aslan erkeği kükrer ve fırtınalar kopar.

Aslan erkeği kendisini anlatmak için sanata yönelmişse Akrep kadını bu faaliyetlerini destekleyebilir. Çünkü sanatta incelik ve derinlik vardır. Sanatın derinliği Akrep kadınının ilgisi çekecektir.

Akrep Kadını Aslan Erkeği Sosyal Faaliyetler

Akrep kadını aslan erkeği uyumu sosyal alanda nasıldır?

Sosyal alanda ikilinin karşılaşabileceği ilk sorun Akrep kadınının kıskançlığı olacaktır. Çünkü aslan erkeği girdikleri her ortamda kendisini beğendirme çabası içerisinde olur. Anlatır, güldürür, eğlendirir ve etrafından kimlerin toplanıp kendisine nasıl baktıklarına aldırış etmez. Akrep kadını ise herkesin bakışlarını analiz eder. Normal olmayan her hareketi Aslan erkeğine hesap sormak için kullanır.

Aslan erkeği ve Akrep kadını arasında sosyal olan taraf Aslan erkeğidir. Eğer uyumlu bir birliktelikleri olursa Akrep kadını bu durumu değişklik istediğinde değerlendirebilir. Aslan erkeği de sosyal ortamlardan sıkıldığında kendisini doğal terapist olan Akrep kadınının kollarına bırakabilir.

Birbirlerinin farklılıklarını eksiklik veya fazlalık olarak değil güzellik olarak değerlendirdiklerinde her ikisi de eksik yönlerinin tamamlandığı görebilirler.

Akrep Kadını Aslan Erkeği Aşk ve Evlilik Uyumu

Akrep kadını ve Aslan erkeğinin Evlilik uyumları nasıldır?

Akrep kadını ve Aslan erkeği tüm su ve ateş grubu ilişkilerinde olduğu gibi ilk görüşlerinde birbirlerinden etkileneceklerdir. Akrep kadını Aslan erkeğinin ihtiyacı olan derinliği, Aslan erkeği de Akrep kadınının ihtiyacı olan sosyal canlılığı barındırır. Akrep kadını girdiği ortamlarda önce herşeyi derin bir şekilde analiz eder, tedirgin ve he an gelebilecek ataklara karşı hazırlıklıdır. Aslan erkeği ise bir ortama girdiğini hemen belli eder. Hemen bir espri patlatır veya büyük bir selam çakar. Gözde olan bir erkeğin kendisi üzerine odaklanması Akrep kadınının hoşuna gider.

Her ikisi de kıskançtır. Sadakatin ne demek olduğunu çok iyi bilirler. Aslan erkeği sosyal ortamlarda kendisini beğendirmek için diğer kadınlarla yakın gibi görünse de sahibinin kim olduğunu unutmaz.

Evde iktidar mücadelesi yaşanmadığı sürece birbirlerine saygılı olacaklardır. Her ikisi de buna mecburdur çünkü hiçbir konuda geri adım atmazlar. Her ikisi de yüksek perdeden konuşurlar. Savundukları düşüncelerden ödün vermeden, sonuna kadar giderler. Bu durumu yaşamak zorunda kalmışlarsa sonraki zamanları ayaklarını denk alarak geçecektir.

Gurur her ikisinin de ortak noktalarındandır. Eğer aslan erkeği doğum haritasında hava grubu etkileri almamışsa daha sert bir yapıda olabilir. Her ne kadar Aslan erkeği ilgi odağı olmak için elinden geleni yapıyorsa da gururunu incitecek şeylere asla izin vermez. Şiddetli tepkiler verebilir.

Akrep Kadını Aslan Erkeği Arkadaşlığı

Akrep kadını aslan erkeği arkadaşlık uyumları nasıldır?

Eğer ortak noktalarda bir araya gelebilmişlerse fazla samimi olmayan ama sınırları belli bir arkadaşlıkları olabilir. Aslan erkeği de Akrep kızı da kendi farklı dünyalarına uygun insanlarla birlikte olurlar. Akrep kızı, ukala ve kendini beğenmiş aslan erkeğinin yanına fazla yaklaşmak istemeyebilir. Aslan erkeği de Akrep kızını kendini beğenmiş ve soğuk bulacaktır.

Ama bir araya gelip birbirlerini tanıma fırsatı bulabilirlerse Akrep kızı neşeli, Aslan erkeği de daha uysal olabilir.

Akrep Kadını Aslan Erkeği Cinsel Uyumu

Akrep kadını ve Aslan erkeği uyumu cinsel yaşantılarını nasıl etkiler?

Akrep kadını ve Aslan erkeğinin bir araya gelmelerinin belki de en önemli nedenlerinden biri cinsel yaşamdır. Aslan erkeği ateş grubunda yer aldığı için Akrep kadını ile doğal olarak uyumludur. Eksik olan konu tutkudur ancak Aslan erkeği bunu sevgisi ve cana yakınlığı ile giderecektir.

Akrep kadını Mars ve Pluto ile cinsel enerjisi yüksek bir kadındır. Aslan erkeği ise Güneş etkisi altındadır ve asla Akrep kadınından geri değildir.

Sonuç olarak doğal bir uyumları yoktur ama sabır ve anlayışla eksik yönlerini birbirlerinde tamamlayabilecekleri güzel bir birliktelik yaşayabilirler.

 

İlgili Konular:

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Aslan Erkeği Uyumu

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir