Kategoriler
Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep Kadını Balık Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Balık Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Balık Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Balık Erkeği Uyumu, Akrep kadını Balık erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep kadını ile Balık erkeği mutlu olabilir mi? Akrep Balık ne kadar uyumludur? Akrep kadını ve Balık erkeği ilişkisi, Akrep kızı Balık erkeği arkadaşlığı, Akrep kadını Balık Erkeği aşk ve evlilik uyumu nasıldır?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Balık Erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Değişken
Gezegeni: Neptün
Ev Konumu: 12. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Hayaller, Ruhsal Hassasiyet ve Ruhsal Derinlik

Akrep Kadını ve Balık Erkeği Belirgin Sorunları: Yöneticinin kim olacağı, küslükler ve aşırı duygusallık

Akrep Kadını Balık Erkeği Genel Uyum Analizi

Astrolojik özellikleri bakımından akrep kadını balık erkeği uyumu nasıldır?

Klasik anlamda astrolojik özelliklere baktığımızda Akrep kadını ile Balık erkeği arasında belirgin bir uyumsuzluk görülmez. Her ikisi de su grubundadır ve yoğun ruhsal derinliğe sahiptirler. Ancak Akrep kadını sabit Balık erkeği ise değişken niteliktedir ve bu durum balık burcunun daha duygusal oluşu ile birleştiğinde Balık erkeği, Akrep kadını için mızmız bir çocuk gibi nitelenmesine neden olabilir.

Akrep kadını ruhsal derinliğini daha sert enerjilerle ifade eder. Balık erkeği bir çok şeyi hisseder doğal bir önseziye sahiptir ancak bu durum Onu duygusal yapısından dolayı tedirgin ve içe dönük hale getirir. Doğuştan aldığı etkilerle sahip olduğu telepatik alıcı özelliği insanların negatif enerjilerini de üzerine çekmesine neden olur. Yorgun, halsiz ve bitkin düşüp uzun süre kendisini toparlamaya çalışır.

Benzer durum Akrep kadını için de geçerlidir ancak Akrep burcu yapısı itibariyle kendisine yönelene hemen tepki ve karşılık vermeye programlı olduğu için ruhsal enerjilerini kendisini korumak için kullanır. Balık erkeği enerjiyi emerken Akrep kadını enerjiyi alıp değiştirerek karşı tarafa da yöneltebilir. Bu durum Balık burcunun Neptün, Akrep burcunun Mars-Pluto etkisinden kaynaklanır.

Dümen Kimin Elinde Olacak?

Bu durumu gözönünde bulundurduğumuzda doğum haritalarında farklı konumların etkileri yoksa, akrep kadını ile balık erkeği arasındaki ilişkide birlikteliğin dümeni çoğunlukla Akrep kadınında olacaktır. Bu durum tercih hakkı ile ilgili değildir her iki burcun karakteristik özellikleri ile ilgilidir. Akrep erkeği Balık kadını bu yönüyle daha uyumlu olabilirler ancak Akrep kadını Balık erkeği birlikteliğinde tarafların karar aşamasında sorun yaşamaları geleneksel sisteme göre doğaldır.

Akrep kadını aradığı çoğu özelliği özellikle ruhsal derinlikle ilgili konularda Balık erkeğinde bulacaktır. Ancak balığın değişken yapısı, her ortama kolay adapte olması, duygusal bağlılıkları, kendisini uç noktalara taşıyamaması ve tedirgin yapısı Akrep kadınının balık erkeğini hafife almasına neden olabilir.

Akrep kadını Balık erkeğini sever ancak bir şeylerin hep eksik kaldığının farkındadır. Bu nedenle kararsızlık yaşar. Acaba balık erkeği doğru bir tercih olabilir mi? Baktığında balık erkeğindeki derinliğe hayran olur, tıpkı kendisi gibi herkesi ilk görüşte çözer, telepatik iletişime sahiptir, konuşmadan da anlaşabilirler, kalp ritmleri aynıdır…

Ancak bazı günler Akrep kadını çakan şimşeğin sesini duymak, etrafa saçılan kıvılcımları izlemek ister. Fırtına çıkmalı, tüm tozları kaldırmalı, dalgalar kabarmalı, nehirler daha coşkun akmalı ve yağmurda sırıl sıklam ıslanmalıdır. Korkuyu ve acıyı iliklerine kadar hissedip heyecan duymalıdır. Böyle durumlarda balık erkeğini her zaman yanında görebilir mi?

Akrep burcu kadını balık burcu erkeği uyumu

Akrep Kadını Balık Erkeği iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

Akrep kadını Balık erkeği iletişim uyumu nasıldır? Akrep kadını ve balık erkeği anlaşabilir mi?

Akrep kadınının enerjisinin tavan yaptığı ve “haydi kendimizi topraklayalım, enerjimizi dağıtalım, fırtına koparalım” diyeceği günler hariç abartılacak uyum sorunları yaşamazlar. İkisi de birbirlerini çok iyi anlarlar. Ancak yukarıda bahsettiğim konulardan dolayı zaman zaman bocalama dönemleri yaşanacaktır. Her iki taraf birbilerini çok iyi tanır ve özelliklerini keşfederek hareket ederlerse birlikteliklerinin temelini sarsacak sorunlar yaşanmayacaktır.

Akrep kadını da Balık erkeği de evcimendir ve gerekmedikçe konuşma ihtiyacı duymazlar. İlişkiye telepatik iletişim hakimdir. Akrep kadını gözleri ile, Balık erkeği yüz ifadesi ve vücut dili ile ne istediklerini kolayca karşı tarafa aktarabilirler.

İlişkide Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Aralarında “patron kim” tartışmasının yaşanmasına hiçbir zaman izin vermemelidirler. Bu durumda Akrep kadını şiddetli bir direnç gösterecek Balık erkeği de incinerek uzaklaşacaktır.Her ikisi de kendi alanında uzman iki önemli ruhsal güçtür.

Enerjilerini birbirlerinin derinliklerine inmek ve üstünlük kurmak için harcamamalıdırlar.

Su grubu burçları arasındaki mücadele hiçbir zaman diğer burçların mücadelesine benzemeyecektir. Mücadele görünmez ruhsal bir mücadeleye dönüştüğünde yaşadıkları ortamın enerjisi birbirlerini ters yönde etkileyecektir. Yaptıkları mücadeleyi farkında olmadan derinlere sürüklerler. Akrep kadını negatif enerjisini ve psikolojik baskısını Balık erkeği ise duygusal baskı ve hislerini kullanır.

İlişkinin bu noktaya taşınma ihtimali belirdiğinde ve birbirlerini iyileştirme kabiliyetleri olmadığında yalnız kalmaları veya bir süre farklı ortamlarda kalmaları her ikisi içinde iyi olacaktır.

Akrep Kadını Balık Erkeği Sosyal Faaliyetler

Akrep kadını balık erkeği sosyal uyumu nasıldır?

Balık erkeği değişken yapısı ile Akrep kadınına göre daha sosyaldir. Onun hiçbir karşılık beklemeden birilerine yardım etmeye ihtiyacı vardır. Kendisini tatmin edebilmesi ve enerjisini verimli hale getirebilmesi için bu gereklidir. Akrep kadını samimiyet gördüğü hiçbir yardım çalışmasından uzak kalmak istemez. Balık erkeğinin ihtiyacı olan insanlara yardımcı olma taleplerinde kendisine eşlik ederek destek olacaktır. (abartmamak ve herkese ilan etmemek kaydıyla)

Akrep kadını ve Balık erkeği arasındaki sosyal faaliyetler eğlenceden ziyade belli bir amaca yönelik olur. Akrep kadını farklılık istediğinde ise Balık erkeği buna hayır demeyecektir.

Akrep Kadını Balık Erkeği Aşk ve Evlilik Uyumu

Akrep kadını Balık erkeği uyumu evlilikte mutluluk getirebilir mi? Akrep kadını Balık burcu erkeği aşk uyumu nasıldır? Balık erkeği akrep kadını aşkı uyum getirebilir mi?

Akrep kadını ve Balık erkeği arasındaki ilişkiyi, dilini bilmediğiniz yabancı bir ülkeden kendi ülkenize gelip “Ohhh birileri ile iletişim kurabilmek ne güzel” dediğiniz ana benzetebilirsiniz. Ruhsal derinlikleri her ikisini de birbirlerine çeker. Kolay uyum sağlayıp, kolay iletişim kurarlar. Aşkonlar için ulaşılması zor bir kavram değildir.

Ancak bu aşkyaramaz bir çocuk gibi olacaktırAkrep kadını konunun girişinde bahsettiğim nedenlerden dolayı kararsız kalıp zaman zaman gidip gelebilir. Gitse de geri gelmeden duramaz, uzun süre gitmese gitmeden yapamaz. Aralarındaki aşk sorunlu gibi görülebilir ancak aslında bu akrep kadınının teslim olmadan önceki son çırpınışlarıdır. Adını koyamadığı ve tanımlayamadığı eksik parçaların, ileride sebep olacağı sorunları son kez test etmektedir.

Evlilik çoğu zaman, Akrep kadınının “tamam” demesi ile birlikte gelir. Uyum süreçleri günlerce, haftalarca hatta aylarca birbirlerine hasret iki insanın kavuşup ta birbirlerinden ayrılmak istemeyecekleri bir atmosferde geçer. Zaman zaman Akrep kadını eser, gürler, acıtır sonra enerjisi tükenir ve tekrar durulup Balık erkeğine döner.

Akrep Kadını Balık Erkeği Arkadaşlığı

Akrep kadını balık erkeği arkadaşlık uyumu olarak nasıldır?

Akrep kızı ile Balık erkeği arasındaki arkadaşlık en doğal arkadaşlıklardan biridir. Balık ağlarken akrep kızı Onun gözyaşlarını siler ve onunla ilgilenir. Akrep kızı öfkelenip etrafa bağırıp çağırdığında veya kaşlarını çattığında Balık erkeği gidip Onu sakinleştirir. Aralarındaki uyum, birbirlerini çok iyi anlayabilen iki insanın doğal bir uyumudur.

Birlikte güzel vakit geçirirler. Sessizdirler. Fazla abartılı ve iddialı da değillerdir. Siyah giyinip sinema salonunun en rahat yerinde yerlerini alırlar. Sahilde el ele kol kola dolaşırlar. Kumruların yeryüzünde yürüyebilen akrabaları gibidirler.

Akrep Kadını Balık Erkeği Cinsel Uyumu

Akrep kadını ve Balık erkeği cinsel uyumu nasıldır?

Akrep kadını Balık erkeği doğal bir cinsel uyuma sahiptirler. Ancak Akrep kadını bu konuda Balık erkeğine göre birkaç adım önde olacaktır. Balık erkeği Akrep kadını için kolay ulaşılabilir ve yönlendirilebilir olduğu için ilk adımı atan taraf olmak Onun için sorun olmaz.

Akrep kadını aradığı derinliği ve tutkuyu Balık erkeğinde bulacak, Balık erkeği de Akrep kadınını Neptünün hayal dünyasına sürükleyecektir.

 

İlgili Konular:

Akrep Kadını Aşk, Cinsellik, İlişkileri ve Hayata Bakışı

Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli? Hangi Burç Erkeği ile Evlenmeli?

Akrep Kadını Aşk ve Aşk Hayatı – Aşkın Hayatındaki Yeri

Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır?

Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Balık Erkeği Uyumu

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Balık Erkeği Uyumu” için bir yanıt

Arkadaşımın sevgilisi balıktı. Çok iyi anlaşıyorlardı. Gören kıskanırdı o derece. Arkaşım akrep burcu olduğu için bir gün nasıl olduysa tartıştılar erkek arkadaşının kalbini çok kötü kırdı. Üzüldüm açıkçası. Sonradan pişman oldu ama kırılan kalp zor onarılır. Akrep balığa göre daha sert. Akrep erkeği balık kadını daha iyi olur sanki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir