Kategoriler
Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep Kadını Cinsellik ve Cinsel Uyumu

Akrep Kadını Cinsellik ve Cinsel Uyumu

Akrep Kadını Cinsellik ve Cinsel Uyumu

Akrep kadını cinsellik ve cinsel uyum konusunda hangi burçlarla daha uyumludur? Hangi burçlarla uyumsuzdur? Akrep kadını cinsel yaşamda nelerden hoşlanır? Nasıl tahrik olur? 

Akrep kadını cinsellik ve cinsel uyum konusu, akrep erkeğinde olduğu gibi akrep kadınında da birlikteliğin temel unsurları arasında yer almaktadır. Her burcun içsel ve dışsal açılım ve enerjileri farklıdır. Etkisi altında bulundukları gezegenler ve konumlar cinsellik ile ilgili enerji yoğunluklarını belirtir. Konu sapkınlık veya anormal bir durum gibi ele alınmamalıdır. Her burcun ihtiyaçları ve enerji potansiyelleri ve bu potansiyellere karşılık gelen deşarj alanları farklıdır.

Akrep Kadını Cinsellik ve Cinsel Enerji Kaynağı

Akrep kadını cinsellik konusunda yüksek Mars enerjisi ile Pluto değişim ve dönüşümüne sahiptir.

Akrep Kadınında Mars ve Pluto Etkisi

Akrep kadını iki yönetici gezegenin etkisi altındadır. Aldığı etkiler ve eğilimlerinin büyük kısmı bu iki gezen yani Mars ve Pluto ile ilgilidir. Mars yüksek enerjiyi temsil eder. Akrep burcu kadını yüksek içsel enerjileri temsil eder. Bu enerjiyi kendisi gibi Mars etkisi altında olan Koç burcu gibi sosyal alanda harcamazAkrep burcu kadını sahip olduğu enerjiyi hareketli ve yorucu bir yaşamla deşarj edemez veya ruhsal faaliyetlerle dengeleyemezse bu enerjinin çıkış yolu sahip olduğu 8. evin etkisi ile cinselliktir.

Akrep kadını cinsellik mars, 8. ev ve pluto etkisi

Diğer burçlar için çok doğal olan cinsel yaşamın akrep burcu kadınında yoğun bir enerji ile ortaya çıkmasının nedeni sadece mars ve 8. ev değildir. Sahip olduğu tüm enerjileri sürekli yenileyerek; değişim ve dönüşüme uğratan pluto etkisi akrep burcu kadınının cinsel enerji yoğunluğunu sürekli yüksek seviyelerde tutacaktır.

Bu yazdıklarım akrep kadınını, cinsellik konusunda hafife alınacak, yüksek enerjisinden dolayı her an her şeye hazır kolay bir kadın gibi göstermesin. Sadece “hafif” kelimesi ile yan yana bulunma düşüncesinden dolayı bile dünyayı terkedebilecek kadar yüksek bir gurura sahiptir.

Yanlış düşüncelerle atacağınız adımlar size çok pahalıya malolabilir. Daha önce tecrübe etmeyenler bu gibi cümleleri anlamakta zorlanacaklardır. Anlayabilmeleri için bir akrep burcu kadını ile tanışma anını bekleyebilirler.

Akrep Burcu Kadını Cinsellikte Nelerden Hoşlanır?

Akrep burcu kadını doğası gereği enerjisi yüksek bir kadındır ve çoğu burç gibi cinsel yaşamı için plan ve program yapmakla uğraşmaz. Akrep kadını için yer ve zamanın önemi yoktur. Cinsel istekler bir anda gelir ve giderilmesi gerekir.

  • Küçük bir dokunuş
  • Derin bir bakış
  • Sıcak bir fısıltı
  • Vücut hatlarını görmek

onu kolayca tahrik edebilir. Ancak bahsettiklerim akrep kadının birlikte olduğu, güvendiği ve inandığı insanla birlikte iken geçerlidir. Diğer durumlarda erişilmesi en zor kadınlardan biridir. Asla “kolay ulaşılabilir kadın” izlenim vermez.

Akrep kadını cinsellikte nelerden hoşlanır?

  • Şiddetle arzulandığını görmek
  • Ani gelişen ve plansız bir birliktelik
  • Sıradışı olan herşey yer, zaman ve mekan
  • Tutku dolu dokunuşlar ve sözler

Akrep Kadını Cinsellik ve Tutku

Akrep kadını cinsellik ve cinsel yaşamı, tutkulu bir aşkla özdeş görecektir.

Ruhsal yoğunluğun olmayacağı bir cinsellik akrep kadınına göre değildirAkrep kadını cinsellik konusu Sevgi ile başlayıp aşkla yoğrulan ve ruhsal katlarda hissedilen birliktelik gerçek bir birlikteliktir. İçerisinde hiçbir şüphe barındırmayan, soru işaretlerinin yer almadığı, duygusal yoğunluğun olduğu bir cinsellik akrep kadını için, ruhla bedenin kavuşumunu tarif eder.

Tutkuyla bağlanmak, sevgi, sadakat, aşk ve evlilik akrep burcu cinselliğinin temel yapı taşları gibidirler.

Akrep kadını cinsellik, cinsel uyumu, cinsel yaşamı

Akrep Kadını ve Cinsel Uyumu

Akrep kadını hangi burçlarla cinsel uyuma sahiptir? Akrep kadını hangi burçlarla cinsel açıdan daha uyumludur? Hangi burçlarla cinsel uyumluluğu yüksek, hangi burçlarla düşüktür? Akrep burcu kadını cinsel uyum tablosu..

Akrep Kadınının Cinsel Uyumunun Yüksek Olduğu Burçlar

Akrep burcu: Kendisi ile benzer özelliklere sahip olduğu için cinsel uyumluluğu yüksektir.
Boğa burcu: Toprak grubunda olduğu için genel anlamda da iyi anlaşırlar. Cinsel uyumları da yüksektir.
Koç burcu: Mars etkisi altında olduğu için cinsel uyumu iyidir. İletişim ve genel uyumlarının pekte iyi olduğunu söyleyemeyiz.

Balık ve Yengeç Burcu: Doğal uyuma sahiptirler. Tutkulu bir birliktelikleri olur ancak cinsel enerji seviyeleri doğum haritalarında aldıkları etkilere göre değişir. 1. Evde Boğa (Yükselen boğa) ve 7. evdeki Mars etkisi birlikteliğin cinsel enerji potansiyelini yükseltecektir.
Aslan Burcu: Yönetici gezegeni güneştir. Yüksek bir enerjiye sahiptir. Cinsel yönden uyumludurlar ancak diğer konularda anlaşmaları zordur.
Başak ve Oğlak Burcu: Toprak grubu olmalarından dolayı tutkulu bir birliktelikleri olur.

Akrep Kadınının Cinsel Uyumunun Düşük Olduğu Burçlar

Genel olarak hava grubu burçları akrep insanlarının enerjilerini dağıtıcı bir etkiye sahiptirler. Kısa süreli arkadaşlıklar veya sohbet ortamlarında anlaşabilirler ancak uzun süreli birlikteliklerde doğum haritalarında uygun konumlar bulunmuyorsa yıpratıcı birlikteliklerdir.

Terazi burcu: Akrep kadını ilk etapta etkilenecektir ancak uyumlulukları uzun vadede her iki taraf için de yıpratıcı olur. Güven sorunu, terazinin enerjisini sosyal alanda harcaması, iletişim kanallarının farklı olması…
İkizler burcu: Birbirlerinden etkilenebilirler ama iki farklı gezegende yaşayan iki farklı uygarlık gibidirler. İkizler burcu denize dalmak yerine yüzeyde sörf yapar. İletişim ve uyum kanalları farklıdır.

Yay burcu: Severek bir araya gelmiş olabilirler ama yay henüz tanımadan akrep kadınına ilk sivri dilli cümlesini kurduğu anda büyü bozulur. Karşısında her şeyi kabullenmeyen bir kadın olduğunu belki de o zaman öğrenecektir.
Kova Burcu: Sıradışı çizgileri her ikisinin de birbirlerinden etkilenmesine neden olur. Ancak kova hava grubundandır. Çok sayıda arkadaşa sahiptir. Enerjisinin büyük kısmını odaklandığı konularda, günlük yaşamın içerisinde ve arkadaşları ile tüketir.

Akrep Kadını ve Evlilikler için Cinsellik Neden Önemli?

Her burç hayatta farklı şekillerde tatmin olur.

Hava grubu burçları, diğer insanlarla iletişim halinde olduğu sürece,
Ateş grubu, insanları yönettiği sürece,
Toprak grubu, yaşamında verimli olduğu sürece tatmin olur.

Su grubu burçlarının tatmin oldukları nokta ise ruhsal derinlikleri ile ilgilidir. Ruhsal yönden ne kadar verimli olurlarsa o kadar tatmin olurlar. Akrep burcu ruhsal derinliğinin yanısıra ruhsal enerji potansiyeli de yüksek olan bir burçtur. Mars, Pluto etkileri ile 8. ev konumu O’nu bütün yaşamı boyunca cinsel yönden etki altında bırakacaktır.

Yaşamda tatmin olabilmesi, enerjisini dengelemesi ile mümkündür. Bu nedenle evlilik hayatında cinsel yönden uyumlu olacağı bir insanla birlikte olması çok önemlidir. Aksi taktirde gergin, sinirli, her an her şeye öfkelenebilecek uyumsuz bir insan olacaktır. Üstelik sadece kendisi değil birlikte olduğu tüm insanları da kendisi ile birlikte bu olumsuz enerji girdabının içerisine sürükleyecektir.

Kısaca Akrep Kadını Cinsel Özellikleri

Mars ve Pluto etkisi nedeni ile yüksek cinsel enerjiye sahiptir.
Cinselliği tutkulu bir birliktelik olarak görür.
Cinselliğe düşkün olduğuna aldanmayın, eşine sadıktır.

 

İlgili Konular:

Akrep Kadını Aşk, Cinsellik, İlişkileri ve Hayata Bakışı

Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli? Hangi Burç Erkeği ile Evlenmeli?

Akrep Kadını Aşk ve Aşk Hayatı – Aşkın Hayatındaki Yeri

Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır?

Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Cinsellik ve Cinsel Uyumu

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Cinsellik ve Cinsel Uyumu” için 11 yanıt

Güzel tespitler. Mars, pluto etkileri ile ruhsal derinlik konusuna kesinlikle katılıyorum. Ruhuyla hissetmek..

Mars etkisinde olan Koç ve gücün sembolü boğa.. Yüksek tepelerde gezinen kartal akrepler nirvana

Merhabalar ben ikizler burcundayım 26 yaşındayım 33 yaşında akrep burcu sevgilim var ve son anlarda kopma yaşadık evlilik konusunu açtıktan sonra tavır takındı ve 2 aylık süreç tanıdım kendisine eskisi gibi değil bana karşı artık ne yapacağımı bilmiyorum canım çok acıyor neden böyle yapıyor görüşmeyeceğiz ama konuşacağız dedi eskisi gibi değilim ayaklarım sana gelmiyor heyecanım yok artık çünkü sürekli kavga ediyoruz diyor , o yüzden gelmek istemiyorum diyor. Hayatım demesini bitanem demesini çok özledim neden böyle yapıyor canım çok acıyor ben sensiz yapamıyorum olmuyor demişti duvarlar üstüme üstüme geliyor seninle ayrılınca kavga edince demişti alıştım sana demişti ama şimdi hiç öyle değil gideceğimiz yerler var hayallerimiz var dedim gitmeyelim ne olacak diyor ne yapmam gerekiyor konuşuyoruz ama çokta fazla aramıyor bi günaydın işe gelirken birde eve geçince arıyor iyi geceler bile demiyor sanki düşman gibi bana ne yapmam gerekir lütfen yardımcı olun..

Merhaba. Siz hava unsurusunuz doğrum haritalarınızda uyumlu noktalarınız olabilir ancak genel anlamda ikizler burcu ile akrep burcunun uzun süreli ilişkilerde anlaşabilmesi ve aynı heyecanı devam ettirebilmesi çok kolay değildir. Hayatı algılayışınız ve özellikleriniz çok farklı. Akrep erkeği ruhsal derinliğe sahiptir, bir ilişkide gelecek görmemişse fazla uzatmaz. Israr ettiğinizde belki sizi kırmamak ve üzülmemeniz için size yakın davranabilir ama emin olun bir karar almadan önce mutlaka bir çok detayı analiz etmiş ve sonrasında karar almıştır. Bu aşamada size sağlıklı bir ilişki için dikkat etmeniz gereken konularda önerilerde bulunmuş ta olabilir.

Eğer bir şeyler yapmak istiyorsanız ona kalbinizin içindeki acıyı ve samimiyeti gösterin. Bu konuda asla gurur yapmayın. “Neden ben gururumu eziyormuşum” demeyin. Akrep erkeği soğuk ve katı görünebilir ama affedemeyeceği bir hata yapmadığınız, gururuna saldırmadığınız sürece samimiyetinizi gördüğünde yaklaşımı değişecektir.

Daha önce bir kaç kez denemiş ve gene aynı noktalara gelmişseniz tipik su ve hava grubu sendromudur. Döner dolaşır aynı noktalarda birleşir ayrılırsınız. Doğum haritalarınızı inceleyin gerekirse profesyonel yardım alın.

İncelemeniz için

Akrep Erkeği ikizler Kadını Uyumu
Akrep Burcu İkizler Burcu Uyumu
İkizler Burcu Akrep Burcu Uyumu
Ateş, Toprak, Hava ve Su Grubu Burçları

Mutlu evlilik istiyorsanız akrep kadınları bu konuda mükemmeller sizi cinsellik konusunda asla reddetmezler.Akrep kadınının yanında mutsuz olmak imkansızdır ne yapar eder heyecanınızı hep yüksek seviyede tutar.Monotonluk ona gore degildir.Her gününüzü farkli gecirmenizi saglar bunu nasil yapiyor anlamis değilim hala.Dunyada ondan başka kadın yokmuş gibi hissettirir size.Valla ne yalan soyleyim ilk tanistigimizda soğuk ve heran tersleyecek gibiydi yanına yaklasmaya korkuyordum.Biraz sabır ve anlayışla başardım kalbine girmeyi iyikide pes etmemişim ve tanımışım baya zor bir karakterleri var akreplerin tanıdıktan sonra öyle olmadıklarını anlarsınız gayet konuşkan ve eğlenceli tiplerdir.Uzun ilişkinin kadınıdır ayrıca eşine de bu konuda aşırı düşkün ve sahiplenicidir.

Tutkulu heyecanlı ilişki istiyorsanız akrep kadinlari bu konuda eşsizler. 2. Evliligimi yaptığım kadındır iyikide evlenmisim.Aklımdan 2. evliliği bile geçirmiyordum malum ilk evlilik kötü geçince insan ister istemez tereddüt ediyor ama siz tereddüt etmeyin bırakın kendinizi akrep kadinina sorunlarınıza pratik çözümler sunsun.Acayip zeki oluyorlar siz daha bisey söylerken anlıyorlar ne demek istediğinizi yormuyorlar sizi yani laf anlatmak zorunda kalmiyorsunuz.Cinselliktede sınırları yok mutlu etmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor biraz mükemmelliyetçi yapıları var sanırsam yani bu kadınların ortası yok sevdimi ölümüne seviyor sevmedimi nefret ediyor siz siz olun sevdirin kendinizi biraz kavramının hayatinda yeri olmadığını gösterir size ya tamamen ona ait olacaksınız yada hiç olmayacaksınız durum bu olunca dikkat etmeniz gerekir hareketlerinize benim gibi.Ha birde 6.hisleri acayip kuvvetli yanında olmasanız bile hissediyor olayları. Herkese uzun evlilikler diliyorum tabiki akrep kadınlarıyla bu arada bende ikizler burcu erkeğiyim en iyi anlaştığım burcun da akrep olması baya şaşırttı beni.

Doğum haritalarınızda mutlaka uyumlu olduğunuz konumlar vardır. Ay, Merkür, Yükselen, 3. ev, 7. ev gibi.

Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Bu konuları yazıp açıklayanlara çok samimi bir şekilde teşekkür ediyorum. Ben içimde bitmeyen enerjilerin kaynağını astroloji ile bağını keşfedinceye kadar bilmiyordum. Bilmemek ve enerjinin kaynağı hakkında belirsizlikler insanı anormal yapıyor. Sanıyordum ki bu dünyada bir tek ben böyleyim 🙂 Bir Mars akrep erkeği ile tanıştım muazzamdır. Çok uzakta olmasına rağmen yanımda gibi enerjisini hissedebiliyordum.

Bu durumun bana özgü olmadığını öğrenmek ve benzer özelliklere sahip bir başkası ile tanışmak beni çok rahattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image