Kategoriler
Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep kadını hangi burçlarla anlaşamaz? Hangi burçlarla uyumsuzdur? Uyumsuzluk nedenleri nelerdir? Hangi burç erkekleri ile sorun yaşar ve nedenleri nelerdir? 

Bir ortama girdiğinizde henüz hiç kimseyi tanımadığınız halde bazı insanlar size daha yakın gelirken bazıları itici gelir. Tanımaya başladıkça durum değişebilir ancak ilk edindiğiniz izlenim gerçek olan tanıdıkça edindiklerinizse insanların birbirleri ile uyum sağlayabilmek için oluşturdukları iletişim sonucudur.

Daha önce Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur? linkinde konuya akrep kadınının anlaşabildiği ve anlaşamadığı burçlar olarak değinmiştik. Bu yazımızda anlaşamadığı burçları sebepleri ile ele alalım. Akrep burcu kadınının anlaşamayacağı ve uyum sağlamakta zorlanacağı burçları iki başlıkta ele alalım.

1- Ruhsal uyumsuzluk (Ateş grubu)
2- Davranış uyumsuzluğu (Hava gurubu)

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz?

Ruhsal Uyumsuzluk ve Anlaşmazlıklar

Akrep burcu kadını ruhsal yönden güçlü sezgilere sahip bir kadındır. Bu çalışarak elde ettiği bir özellik değildir. Su grubu burçlarının tümünde bu özellik vardır. Akrep burcunda bu özellik daha sert bir şekilde karşımıza çıkar. Balık burcu gibi sadece alıcı ve pasif değil aynı zamanda tepkisel bir nitelik taşır.

Akrep kadını bir ortama girdiğinde ruhsal olarak kimlerle anlaşabileceğini ilk anda anlar. Bu özellik doğum haritasında su grubu etkisi taşıyan herkeste az veya çok bulunur sadece güneş burcu akrep olanlara has bir özellik değildir. Akrep kadınının yeni insanlarla tanışması sırasında ilk anda soğuk tavırlarının nedeni bilinçsizde olsa ilk anda herkesin ruhsal enerjisini algılayarak tanımak istemesinden ileri gelir.

Akrep Kadını ve Ruhsal Uyumsuzlukta Ateş Grubu Etkisi

Her insanın etrafa yaydıkları enerjiler farklıdır. Bu enerjiler insanın iç dünyası ile bağlantılıdır ve ilk izlenimlerde bu enerjinin bıraktığı izlenimler çok önemlidir.

Ruhsal Yönden Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz?

Akrep Kadını ve Koç Erkeği Anlaşabilir mi? Uyumsuzluk Nedenleri?

Ateş grubunda yer alan burçlar yani Koç, Aslan ve Yay burçları özellikle bunlar içerisinde ateş grubunun uç noktasında yer alan Koç burcu erkeği “ben yaparım, ben hükmederim, benim istediğim olur” enerjisi taşıdığı için akrep burcu kadınına çok itici gelir. Akrep kadını içsel yöneticidir ve Koç burucunun enerjisi ile çatışma yaşar. Bir insanın güneş burcu koç olmayabilir ama iç dünyasını dış dünyaya taşıyan ve yansıtan konumları koç etkisi altında ise bu enerji çatışması her zaman yaşanacaktır.

Akrep Kadını ve Aslan Erkeği Anlaşabilir mi? Uyumsuzluk Nedenleri?

Benzer durum Aslan burcu erkeği ile de yaşanır. Aslan burcunun “beni sevin, beni alkışlayın, beni görün, beni bilin” enerjisi ile de yaşanır. Bu enerji akrep kadınındaki kıskançlık unsurunu harekete geçirir. Gizli veya açık herkes tarafından tanınmak, bilinmek ve taktir edilmek isteyen akrep burcu kadını için Aslan burcu enerjisi kendisini gölgede bırakma endişesine neden olur.

Akrep Kadını ve Yay Erkeği Anlaşabilir mi? Uyumsuzluk Nedenleri?

Yay burcu erkeği ateş grubunun tüm unsurlarını üzerinde taşır ancak keskinliği sert ve açıktan eleştirileri ile kendisini gösterir. Akrep burcu kadınında da “gördüğünü olduğu gibi söyleme” özelliği vardır ancak akrep kadını herşeyi dile getirmeyi sevmez. Sorulursa söyler sorulmazsa çoğu konunun üzerinde durmaz. Yay burcu gördüğünü gördüğü anda, aklına geleni aklına geldiği anda dile getirir ve bu durum akrep kadınının hoşuna gitmez. İki arasında çatışma yaşanması kaçınılmazdır.

Akrep kadını hangi burçlarla anlaşamaz

Akrep Kadını, Davranış Uyumsuzluğu ve Anlaşmazlıkları

Davranışlarımız iç dünyamızın dışa yönelmiş kontrollü veya kontrolsüz yansımalarıdır. İçimizde olanları konuşarak, mimiklerimizle ve hareketlerimizle gösteririz. Bilinçli veya bilinçsiz tüm davranışlar ve sözler aslında bizim iç dünyamızda olan biteni dışa yansıtır.

Davranışlar Yönünden Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz?

Hava grubu burçları yani İkizler, Terazi ve Kova burçları davranışsal yönden akrep burcu kadınının anlaşamadığı burçlar arasında yer alır. Bir kez daha tekrar edeyim ki birileri çıkıp “ama benim sevgilim, eşim, arkadaşım terazi çok ta güzel anlaşabiliyoruz” demesinler.

Güneş burcu 12 katlı apartmanın yöneticisidir; Her katta ayrı bir özellik bulunur. Kişiler arasında iletişim ve sosyal yaşamı 3. Kat yönetir. Bir insan balık burcu olabilir ama 3. Evi terazi ise diğer insanlarla terazi gibi iletişim kurar, sosyal alanda terazi etkisi taşır (diğer konumlar bu özelliğini bastırmamışsa) Evlilik 7. Evle ilgilidir. Ayrıntıları Doğum haritasında evlerin anlamları linkinden araştırabilirsiniz.

Akrep Kadını ve ikizler Erkeği Anlaşabilir mi? Uyumsuzluk Nedenleri?

Akrep kadını ikizler burcu ile anlaşamaz çünkü İkizler burcu yapısı gereği çok hareketlidir. Bir arı gibi bahçedeki tüm çiçeklerin üzerine konar hepsinden birer örnek alır. Akrep burcu ise tek bir çiçeği alarak onu inceler ve tüm çiçekler hakkında genel kanıya varır. İkizler burcu erkeği sabah kalktığı andan itibaren yaşadığı her ayrıntıyı anlatır. Anlattığı insanların kendisini dinleyip dinlemediği ile de ilgilenmez. Onun ihtiyacı olan tecrübelerini sözel ifade ile aktarmak ve pekiştirmektir. Sabit değildir. akrep burcu kadını denizde bir ada ise ikizler burcu akan bir nehir gibidir. İkizlerin yaşantısı akrep kadınının dikkatini dağıtır.

Akrep Kadını ve Terazi Erkeği Anlaşabilir mi? Uyumsuzluk Nedenleri?

Terazi burcu erkeği sosyal bir kelebek gibidir. Akrep kadını hiçbir zaman terazi burcu insanlarının neden bu kadar çok arkadaşa ihtiyaçları olduğunu anlayamaz. Akrep burcu kadını için hayatta tek bir samimi ve gerçek dost yeterlidir. Terazi ise dünyadaki tüm insanlarla tanışmak ve konuşmak ister. Terazinin sürekli denge sağlama çabası, güvenilmez tavırları ve sürekli birileri ile birlikte olma isteği akrep kadınını çıldırtabilir.

Akrep Kadını ve Kova Erkeği Anlaşabilir mi? Uyumsuzluk Nedenleri?

Kova burcu erkeği derin ve yalın kendini beğenmişlik akrep burcu kadını için çok abartılıdır. Aklı ve zekası ile herşeyin çözebileceğini düşünen bir kova burcu erkeği ile akrep kadını anlaşmakta zorlanır. Girdiği bir ortamda birisi kendisini anlatıyor, “herşeyi ben bilirim” tonlarını kullanıyorsa akrep kadını O’nun bulunduğu yöne değil sakin sakin oturan ve kafasını dinleyebileceği su ve toprak gurubu insanlarının yanına gidecektir.

Kısaca akrep kadını hangi burçlarla anlaşamaz ve uyum sağlayamaz

Ateş grubundan: Koç, Aslan ve Yay
Hava grubundan: İkizler, Terazi ve Kova

Burç kavramını “burç etkisi” olarak kullanabiliriz. İletişim ve sosyal yaşamda bu burç etkileri ile akrep burcu kadını anlaşamaz, uyum sağlamakta zorluk yaşar.

Burçlar ve Uyumsuzluklar

Bir insanı diğerlerinden ayıran özellikler aynı zamanda O insanı özel ve tek kılan özelliklerdir. Farklılıklar, anlaşmazlıklar ve uyumsuzluklar üzerlerine gidilmediğinde doğal karşılanması gereken konulardır. Anlaşamayan iki insanın ısrarla bir arada tutulması veya anlaşmaya zorlanması o iki insana işkence yapmaktan öteye geçmez.

Burç uyumsuzlukları aşk uyumsuzluklarını da beraberinde getirir. Burç olarak anlaşamadığınız insanlarla aşk uyumu da yakalamanız zordur.
Konu insanların “neden uyumsuzlar ve anlaşamıyorlar” sorularının çözümü için ele alınabilir. İnsanların uyumu dikkate alınmadığında neler olur bilirsiniz.

“Çok uyumsuz bir kadın, çok soğuk, her şeyi ben bilirim edasında, ne kadar çok konuşuyor, çok ukala, her şey istediği gibi olacak, herkes alkışlamaz zorunda mı, bir türlü anlaşamadılar, ne yapsak olmadı, hep onun yüzünden, biraz fedakarlık yapsa olacaktı, o kadar söz söyledik dinletemedik”

Hayır bunların hiçbiri değil.

Herkes doğuştan getirdiği özelliklerin gereğini yapıyor.

  • Akrep kadını hangi burçlarla anlaşamaz? Hava grubunda bulunan İkizler, Terazi ve Kova burcu ile doğum haritasında bu burçların ağırlığı olanlarla anlaşamaz.
  • Akrep kadını hangi burçlarla anlaşamaz? Ateş grubunda bulunan Koç, Yay ve Aslan burcu ile doğum haritasında ağırlıklı ateş grubu etkisi bulunanlarla anlaşamaz.
  • Akrep kadını hangi burçlarla anlaşamaz? Emir almaktan ve yönlendirilmekten hoşlanmadığı için öncü niteliğe sahip Koç, Yengeç ve Terazi burcu ile anlaşamaz.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Kadını Evlilik ve Evlilik Uyumu

Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli? Hangi Burç Erkeği ile Evlenmeli?

Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir