Kategoriler
Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Akrep Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Akrep Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Akrep Kadını İkizler Erkeği Uyumu, Akrep kadını İkizler erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep kadını ile İkizler erkeği mutlu olabilir mi? İkisi ne kadar uyumludur? Akrep kadını ve İkizler erkeği ilişkisi, Akrep kızı İkizler erkeği arkadaşlığı, Akrep kadını İkizler Erkeği aşk ve evlilik uyumu nasıldır?

Akrep burcu kadını ikizler erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep burcu kadını ve ikizler erkeği aşk uyumu nasıldır? Aşk gözü kör etmişse bir kurbağa ile de anlaşabilir. Ama henüz o noktaya gelmemiş ve bu soruyu sorabiliyorsa astroloji diliyle anlatmaya çalışalım. Öncelikle her iki burcunda kısaca değerlendirmesini yapalım…

Genel özellikleri ile Akrep burcu kadını ve ikizler erkeği uyumu

Akrep Burcu Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto

İkizler Burcu Erkeği

Grubu: Hava
Niteliği: Değişken
Gezegeni: Merkür

Astrolojik Olarak Akrep Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Su/hava, Sabit/değişken, Mars-Pluto/Merkür bu bilgileri ele aldığımızda sizce akrep kadını ile ikizler erkeği anlaşabilir mi? Uyumlu bir birliktelik yaşayabilirler mi? Astrolojik anlamda bu mümkün değil.

Ama doğum haritamızda 12 ev bulunur ve bizim nasıl bir insan olduğumuz bu 12 evin bütünü ele alındığında ortaya çıkar. Uyum ve anlaşma konusu ancak iki doğum haritası ele alınarak incelendiğinde anlaşılabilir. Kısaca şunu yapabilirsiniz.

Her iki doğum haritasındaki ağırlıklı burçlara ve bu burçların gruplarına bakın. Eğer ikizler burcu erkeği doğum haritasında ağırlıklı olarak akrep kadınının anlaşabildiği su ve toprak gurubu burçları varsa anlaşma ihtimali her zaman mümkündür.

Akrep kadını ve İkizler Erkeği Farklılıkları

ikizler erkeği akrep kadını aşk uyumu mümkün olabilir mi? Akrep kadını ile burcu erkeği neden anlaşamaz ve uyumlu değildir!

Akrep kadını ile ikizler erkeğinin neden uyumlu olamayacaklarını karşılaştırarak bakalım.

Akrep kadını sabittir değişmez
İkizler erkeği sürekli değişim halindedir

Akrep kadını hayatındaki tüm değişimleri gözlemler ve hayatının her aşamasını kontrol eder.
İkizler erkeği tüm değişimlere açıktır kontrol etmek için çaba sarfetmez.

Akrep kadını az ve sadece gerektiğinde konuşur.
İkizler erkeği her an ve her yerde sürekli konuşur.

Akrep burcu kadını yalnızlığı sever.
İkizler burcu erkeği tümüyle sosyal bir insandır. Hayatının her anında sürekli birileri olmalıdır.

Akrep kadını bireysel işlerde başarılı olabilir. Grup ve takım çalışmalarına uygun değildir.
İkizler erkeği grup çalışmalarında başarılıdır ve bir takımın parçası olmalıdır.

Akrep kadını sık sık yer değiştirmez.
İkizler erkeği her an her yere gidebilir ve bilinmeyen bir zamanda gelebilir.

Akrep kadını ruhsal derinliği sahiptir. Tutkulu aşkların kadınıdır. Kıskançtır.
İkizler erkeği yüzeyseldir ve yüzeysel olmalıdır çünkü zihinsel aktivitesi çok yüksektir. Tutkulu bir aşık değildir. Özgür olabilmek için kendisi ile yaşayan herkese de aynın özgürlüğü yaşatır. Kıskançlığı akrep kadınındaki kadar yoğun değildir.

Akrep burcu kadını ağzından çıkanı söz olarak kabul eder. Kendisine söylenenleri de unutmaz.
İkizler erkeği için sözler uçuşan kelebekler gibidir. Bu durum akrep kadınını çileden çıkarmak için fazlasıyla yeterli bir sebep olacaktır.

Akrep burcu kadını ile ikizler erkeği cinsel yönden de uyumlu değillerdir. İkizler erkeği için cinsellik çok gerekli değildir ancak Akrep kadını için cinsel yaşam ve cinsel uyum aldığı gıdalar kadar önemli ve gereklidir.

Akrep kadını ikizler erkeği uyumu, Akrep kadını ikizler erkeği anlaşabilir mi?

Akrep Kadını İkizler Erkeği Aşk Uyumu

Akrep kadını ikizler erkeği aşk uyumu nasıldır? Akrep kadını ikizler erkeği ile anlaşabilir mi?

Farklılıklarda yazdığım özellikleri göz önünde bulundurun. O farklılıklar sizin ne kadar uyumlu olacağınızı gösterir. Eğer her ikinizde büyük oranda akrep ve ikizler burcu özelliklerini taşıyorsanız birebir bu farklılıklar olacaktır. ikizler erkeği akrep kadını aşkı, sahip oldukları farklılıklardan dolayı uyum sağlamaları için yeterli olmayacaktır.

Eğer bu farklılıklar belirgin ve tüm maddelerde söz konusu değilse doğum haritanızda uyumlu olmanızı sağlayacak konumlar olabilir. Sabırlı bir yapınız varsa ve herşeyi göze alıyorsanız siz bilirsiniz.

Akrep burcu kadını ve ikizler erkeği mutlu olabilir mi?

Mutluluk iki insanın uyumlu birlikteliği, sevgi ve saygısı ile mümkün olabilir. Birbirinize sevgi ve saygınız olabilir ama uyum sorunu yaşıyorsanız bir süre onlarda riske girecektir.

Birbirinizi gerçekten seviyorsanız birbirinizi kandırmadan dürüst olmaya çalışın. Birbirinizi iyi ölçüp tartın. Akrep ve ikizler belki kısa süreli iyi birer arkadaş olabilirler ama evlilik gibi uzun süreli bir ilişkide zorlanabilirsiniz.

Kısacası akrep kadını ile ikizler erkeği anlaşabilir miHayır, bu ilişkiyi unutun. Akrep kadını ve ikizler erkeği arasında astrolojik olarak etkilenme olabilir ama aşk uyumunun oluşabilmesi çok zordur. Aşk uyumu ancak güneş burçlarına rağmen doğrum haritalarında uyumlu konumların oranı yüksekse ortaya çıkabilir.

Akrep Kadını İkizler Erkeği İletişim Uyumu

Akrep kadını İkizler erkeği uyumu iletişim sorunlarını çözebilir mi?

İki burç arasındaki en büyük sorun iletişim sorunudur. Akrep kadını az ve öz konuşur, İkizler erkeği ise her ayrıntıyı dile getirir. Sözcükler ikizler burcunun hayata açılan penceresi gibidir, engellenemezler, anlatmak zorundadır. Akrep kadınının hayata açılan penceresi ise hisleridir. Hissetmediği hiçbirşeyin önemi yoktur.

Akrep kadını için saatler süren konuşma yerine bir anlık hissetme daha değerlidir.

Doğum haritalarındaki 3. evlerinde benzer burçlar varsa belki uyum söz konusu olabilir ancak her ikisi de burçlarının tüm özelliklerini taşıyorsa uyum sağlamaları çok zor olacaktır. Akrep kadını bir süre sonra ikizler erkeğine “ne kadar gevezesin, bu kadar konuşmak zorunda mısın” İkizler erkeği de akrep kadınına “neden hiç konuşmuyorsun” demek zorunda kalacaktır.

Akrep Kadını İkizler Erkeği Arkadaşlığı

Akrep kadını İkizler erkeği uyumu arkadaş olarak uyumları nasıldır?

Akrep kadını için ikizler erkeği neşeli, hareketli ve hoş sohbettir. Ancak birlikte geçirdikleri süre uzadığında akrep kadını bunalmaya başlayacaktır. Çünkü ikizler erkeği sürekli anlatır, akrep kadını da sürekli dinler. İkizler erkeğinin kendisinin de bir şeyler anlatması için beklenti içerisine girdiğini gören akrep kadını ikizler erkeği ile günlük alışverişini bitirmek zorunda kalacaktır.

Kısa süreli arkadaşlık için akrep kadınının analitik yeteneği, ikizler erkeğinin de söze yetenekleri bir araya getirildiğinde verimli bir birliktelik olabilir. Akrep kadını sıkıldığında ikizler erkeği ile neşeli dakikalar geçirebilir.

Ancak birlikte geçirdikleri süre uzadığında her ikisi içinde sıkıcı bir arkadaşlık olacaktır.

Akrep Kadını İkizler Erkeği Cinsel Uyum

Akrep kadını İkizler erkeği uyumu cinsel yaşantılarını nasıl etkiler?

İki burcun bir arada olmamaları için en geçerli nedenlerden biri de cinsel yaşamlarındaki aktiviteleridir. Akrep burcu için cinsel yaşam evlilik hayatında kritik bir noktadır. Çünkü içsel enerjilerinin deşarj olabilmesi için düzenli ve ruhsal yönden doyum sağlayabileceği bir cinsel yaşama ihtiyacı vardır.

İkizler erkeği enerjisinin büyük kısmını sosyal aktivitelerde ve arkadaşları ile yeterince deşarj eder. Cinsel yaşam onun için tabiki gereklidir ancak bir akrep burcu gibi yaşamının olmazsa olmazı değildir. İkizler erkeği Merkür ile hız kazanır, Akrep kadını ise Mars ve Pluto ile yüksek içsel enerjilere sahiptir. Enerjilerini harcama alanları farklıdır. İkizler erkeği dışsal, Akrep kadını ise içsel nitelikte olduğu için cinsel yaşamlarının uyumlu olması doğum haritalarında uygun konum bulunmadığı halde mümkün değildir.

Akrep Kadını İkizler Erkeği Aşk ve Evlilik Uyumu

Akrep kadını ikizler erkeği evlendiklerinde mutlu olabilirler mi?

Bu bölüme kadar okumuşsanız akrep kadını ile ikizler erkeği evlilik uyumunun çok zor olacağını da anlamış olmalısınız. İmkansız değildir ancak doğum haritalarında uygun konumlar yoksa her ikisi içinde yıpratıcı ve bol sabır gerektiren bir birliktelik olacaktır.

Farklı burçlar bir araya geldiklerinde, kendilerinde olmayan özellikleri birlikte oldukları insanda bulduklarında, hayata bakış açıları genişler ve kendilerinin eksiklerini birbirleri ile tamamlarlar. Ancak bir süre sonra evliliğin devam ettirilebilmesi için sabırlı, anlayışlı ve fedakar olmak gerekecektir.

Uyumsuz iki farklı burç birbirlerini sevmişlerse yapmaları gereken ilk iş ileride karşılaşabilecekleri sorunları aşmaları için strateji geliştirmek olmalıdır.

 

İlgili Konular:

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını İkizler Erkeği Uyumu

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir