Kategoriler
Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep Kadını Koç Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Koç Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Koç Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Koç Erkeği Uyumu, Akrep kadını Koç erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep kadını ile Koç erkeği mutlu olabilir mi? Akrep Koç ne kadar uyumludur? Akrep kadını ve Koç erkeği ilişkisi, Akrep kızı Koç erkeği arkadaşlığı, Akrep kadını Koç Erkeği aşk ve evlilik uyumu nasıldır?

Öncelikle iki burcun astrolojik özelliklerine bakalım.

Genel özellikleri ile Akrep burcu kadını ve Koç erkeği uyumu

Akrep Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Koç Erkeği

Grubu: Ateş
Niteliği: Öncü
Gezegeni: Mars
Ev Konumu: 1. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Dışa yansıyan yönlerimiz, kişiliğimiz ve karakterimiz

Akrep Kadını ve Koç Erkeği Belirgin Sorunları: Yönetici Kim?

Akrep Kadını Koç Erkeği Genel Uyum Analizi

Astrolojik özellikleri bakımından akrep kadını koç erkeği uyumu nasıldır?

Akrep kadını Koç erkeği arasındaki ilişkinin geleceğini belirleyecek konu yöneticinin kim olacağı sorusuna verilecek cevapta gizlidir. Akrep kadını da Koç erkeği de farklı kutupların yöneticileridir.

Koç erkeği yaşadığı her ortamda herkesi açıktan yönetmek ister. Bunu yapmak için özel bir çaba harcamaz, işletim sisteminin çalışma sistemi bu şekildedir. İstese de buna engel olamaz. Her şeyde söz sahibi olmalı ve kendinden habersiz bir şey yapılmamalıdır.

Akrep kadını ise gizli yöneticidir. İstediklerini doğrudan söylemeyebilir. Ulaşmak istediklerine dolaylı yollardan ulaşır veya başkalarını maniple eder.

Koç erkeği tez canlıdır. Bir şeyi istediğinde hemen olmasını ister. Bu nedenle hata yapma olasılığı çok yüksektir. Hata yaparak öğrenir. Akrep kadını ise koç erkeğine göre daha sabırlıdır. Acele etmez. Amaçlarına ulaşmak için uzun süre bekleyebilir. Ancak verilen sözlere çok dikkat eder. Bir kez bir konuda zaman ve mekan belirterek bir vaadde bulunulmuşsa bunun ertelenmesine tahammül edemez.

Her ikisi de güçlü ve enerjiktir. Enerjilerinin yoğunluğu her ikisinin de Mars etkisi altında olmaları ile ilgilidir. Koç erkeği enerjisini daha çok sportif faaliyetlerle atmaya çalışırken, Akrep kadını pluto etkisinden dolayı bununla yetinemez. Onun ruhsal yönden de deşarj olmaya ihtiyacı vardır. Bu konuda uyum sağlayamazlarsa sorun yaşanması kaçınılmazdır.

Akrep Kadını Koç Erkeği Enerji Çatışması

Diğer su burçları balık ve yengeç Ateş grubu ile iyi anlaşırken Akrep burcu ve koç burcu enerji merkezlerinin aynı olmasından dolayı çatışma yaşayabilirler. Tıpkı mıknatısta olduğu gibi aynı kutuplar birbirlerini her zaman iter.

Her ikisinin de yaydığı enerji benzer özellikler gösterir koç erkeği “buranın hakimi benim” enerjisi yayarken akrep kadını “ruhsal ve psikolojik egemen benim” der. İlk karşılaşma etkileyici olabilir ancak karşılaşmanın yaşanacağı sahne çok önemlidir. Enerjilerini negatif bir şekilde dışa vurdukları ana denk gelirlerse (tartıma, somurtma, kavga) birbirlerini itici bulacaklardır.

Akrep kadınının Koç erkeğinden etkilendiği an Onun ruhsal yönden derinlere indiği anlar olur. Güçlüdür ancak o an enerjisini başkalarını kontrol etmek için kullanmaz. Akrep kadını kendisinden aşina olduğu derinlerdeki koç enerjisinden etkilenir. Kendisi değişim ve dönüşümle ilgili olduğu için istemese de o enerjiyi açığa çıkarmak için koç erkeğine yakın durur.

Koç erkeği de Akrep kadınından etkilenir ancak bu etkilenmenin seyrinin nasıl olacağı birbirlerine ne kadar içten davranacakları ile ilgilidir. Her ikisi de karizmatik ve güçlüdür. Bu birbirlerinden etkilenmeleri için yeterlidir. Ancak birlikteliğin sürekli hale gelmesi eninde sonunda ikiliyi “söz sahibi kim?” sorusunun cevabını bulmaya mecbur bırakacaktır.

3. evlerinde uyumlu olacakları etkiler varsa fazla sorun yaşamayabilirler. Enerjilerini birbirlerine destek olmak için de kullanabilirler.

Akrep Kadını Koç Erkeği iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

Akrep kadını Koç erkeği iletişim uyumu nasıldır? Akrep kadını ve koç erkeği anlaşabilir mi?

Akrep kadını sabit, Koç erkeği ise öncü niteliğe sahiptir. Akrep kadını bir konuda ayağını bir kez dirediğinde geri adım atması çok zor olur. Koç erkeği ise kendisi ile birlikte olanları peşinden sürüklemeye programlıdır. Akrep kadını doğum haritasında ağırlıklı olarak sabit etkiler almışsa “ben kimsenin arkasından gitmem” diyebilir. Ya birlikte yürüyecektir ya da ya da yalnız yürüyecektir.

Ateş elementi olan koç erkeği sezgileri ile hareket eder ancak ruhsal derinlik taşımaz. Ani hareket eder. İster ve yapar. Akrep kadını ise derinlerdedir. Ruhsal etkileri yoğundur. Analitik bir yapıya sahiptir. İhtimalleri değerlendirerek hareket eder.

Akrep kadını Koç erkeğinde aradığı enerjiyi bulabilir ancak ruhsal derinlikten yoksun kalır. Koç erkeği de sırlarla dolu Akrep kadınının neden bu kadar gizemli olmak zorunda olduğunu anlayamaz. Enerjileri birbirlerine denktir, birbirleri ile hayat bulurlar ancak birisi “do” notasında iken diğeri “si” notasında kalır.

Birliktelikleri enerjiktir ancak kendilerini anlamakta zorlanacaklardır. Eğer evlilik düşünülüyorsa kesinlikle oturup kendi özelliklerini ve sorunlu oldukları konuları gözden geçirmeleri gerekir. Çünkü ertelenen ve ileriki zamana “çözülür” denilerek bırakılan her konu büyük kırgınlıklar olarak kendilerine dönecektir.

Akrep burcu kadını koç burcu erkeği

Akrep Kadını Koç Erkeği Sosyal Faaliyetler

Akrep kadını koç erkeği sosyal uyumu nasıldır?

Doğal olarak Koç erkeği Akrep kadınına göre daha faal olacaktır. Çünkü Onun her zaman yönetmesi ve yönlendirmesi gereken birileri olacaktır. Eğer başkaları olmazsa birlikte yaşadığı insanları peşinden sürükler. Ama mutlaka birilerine bir şeyler yaptırmak ister. İyi ve doğal bir yöneticidir. Her zaman bir şeyler yaptırmak için birilerinin varlığa ihtiyaç duyar. Akrep kadını bu durumu sezdiğinde vereceği ilk tepki şu olacaktır “Ben senin kendini tatmin etme aracın değilim”

Birliktelikleri kendi özelliklerini bir araya getirebilirlerse daha verimli olabilir. Eğer Koç erkeği kendi işinin sahibi ise Akrep kadınının analitik özelliklerinden yararlanabilir. Akrep kadını da Koç erkeğinin sportif ve yönetici özelliğinden yararlanabilir.

Farklı burçların birliktelikleri ancak farklı özellikler verimli bir şekilde değerlendirilebilirse mutluluk getirebilir. Aksi taktirde çatışma yaşanması kaçınılmazdır. Akrep kadını evde kalmak, Koç erkeği ise dışarıda olmak ister ve sürekli birbirlerini kendisine ayak uyduramamakla suçlayıp dururlar. Doğuştan gelen özellikler pazıl gibidir. Ancak doğru noktadan birleştirilebilirse farklı özellikler meyve verebilir.

Akrep Kadını Koç Erkeği Aşk ve Evlilik Uyumu

Akrep kadını Koç erkeği uyumu evlilikte mutluluk getirebilir mi? Akrep kadını Koç burcu erkeği aşk uyumu nasıldır? Koç erkeği akrep kadını aşkı uyum getirebilir mi?

Akrep kadını ve Koç erkeği birbirlerine aşık olmuşlarsa ve birliktelikleri evlilik ile sonuçlanmışsa aşk ilişkinin henüz en güçlü yapıtaşı iken birbirlerine mümkün olduğunca açık olmalarında yarar vardır. Çünkü bir süre sonra her iki burçta birlikteliğin ortaya çıkardığı bahçeden çıkmaya başladıklarında sorunlarda kendisini göstermeye başlar.

Koç burcu erkeği çoğu zaman merkezde yer alan biri olduğu için çok sayıda kadının da ilgisini çekebilir. Bu durum, Akrep kadınının gözünden kaçmayacaktır. Kıskançlık ve sonrasında “O kimdi, ne işin vardı onunla, neden geç geldin” söylemleri başlar. Koç kendisine hesap sorulmasından hoşlanmaz. Akrep burcu kadını da şüphede kalmayı sevmez. Her iki burcunda hassas noktaları iyi bilinerek hareket edilmelidir.

Çünkü her ikisi de yapılan haksızlıklara boyun eğmeyen tiplerdir ve yapılan yanlışlara şiddetli tepki verirler. Ses tonları birbirlerine karşı kısık tonda olmayacaktır.

Eğer 3. ve 7. evleri birbirleri ile uyumlu ise birliktelikleri oldukça güçlü ve enerjik olabilir. Bir sorun yaşandığında da çözmeleri daha kolay olur.

Akrep Kadını Koç Erkeği Arkadaşlığı

Akrep kadını koç erkeği arkadaşlık uyumu olarak nasıldır?

Akrep kızı ile Koç erkeğinin arkadaşlığı, Koç – balık veya Akrep – oğlak birlikteliği gibi uyumlu olmayacaktır. Burç özelliklerini net bir şekilde yansıtıyorlarsa genelde bir birlerinden uzak dururlar. Ama bu uzak duruş içlerinde nasıl bir enerjinin varolduğunu bildikleri için istemeseler de birbirlerine saygı duymalarını da gerektirir. Birbirlerini itici bulabilirler ama kendi alanlarına fazla müdahale etmemeye çalışırlar.

Eğer şartlar akrep kızı ile koç erkeğinin bir araya gelmelerine neden olmuşsa, arkadaşlıkları zaman zaman kıskançlık krizleri ile sonlanan, yer yer atışmaların yaşandığı güçlü bir birlikteliğe dönüşebilir.

Akrep Kadını Koç Erkeği Cinsel Uyumu

Akrep kadını ve Koç erkeği cinsel uyumu nasıldır?

İkisi de Mars etkisi altında olan Koç erkeği ile Akrep kadını cinsel uyumu evliliğin en güçlü noktasını oluşturur. Hatta cinsel uyumları o kadar güçlüdür ki çoğu sorunu görmezden gelmelerini sağlayabilir. Akrep kadını için cinsel uyum tutkulu ve ruhsal derinlikten uzak olabilir ancak enerjilerinin yüksekliği bu konuları gölgede bırakabilir.

Cinsel uyum, Akrep kadını Koç erkeği birlikteliğinin kalesi gibidir. Bu kale düşmediği sürece diğer olası sorunları gidermek için yeterli potansiyel her zaman varolacaktır.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken konu, Koç erkeğinin “çapkın” kelimesi ile anılmasına neden olacak hareketlere girişmemesidir. Akrep kadını bir kez şüpheye düşerse geride bıraktıklarını hiç önemsemeyebilir. Akrep burcu kadını farkettirmeden sürekli denetleme yapar. Kıyaslar, analiz eder, şüphe unsuru olabilecek her şeyi gözden geçirir.

Eski notlar, fotoğraflar, telefon defterleri, günlükler, hediyeler ve incelemeye değer ne varsa her şeyi didik didik edebilir. Koç burcu erkeği hiçbir zaman Akrep kadınının bu kuyuya düşmesine izin vermemelidir. Çünkü kuyudan çıkışı çok kibar olmayacaktır.

 

İlgili Konular:

Akrep Kadını Aşk, Cinsellik, İlişkileri ve Hayata Bakışı

Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli? Hangi Burç Erkeği ile Evlenmeli?

Akrep Kadını Aşk ve Aşk Hayatı – Aşkın Hayatındaki Yeri

Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır?

Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Koç Erkeği Uyumu

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Koç Erkeği Uyumu” için 3 yanıt

Harika aciklamissiniz ,bire bir hayatimiz bu anlattiginiz sekilde yurutmeye calisiyoruz .ama bunu soylemeden gecemeyecegim. Ben koc erkegiyim ,esim akrep kadini ,inanilmaz zor .pisikolejim bozuldu desem yeridir. Tesekkur ediyorum bilgileriniz icin .ama bunlari esime okumak anlatmak dahi zor .isine geleni kabul edicek ,isine gelmeyene tepki verip kizicak. Tekrar tesekkur ederim bye

Rica ederiz. Bir süre yalnız bırakın. Birbirinize yakın olduğunuz sürece enerjiniz birbirinizi itecektir. Akrep kadını psikolojik savaş açar, siz yüksek volümden girersiniz. Birlikte zevk aldığınız alanları belirleyin onun dışında farklı odalarda yaşayın (deneyin)

Aynen katılıyorum. İnsanın psikolojisini altüst ediyorlar. Kadınlara bskış açımı değiştirdiler o kadar yani. Amane hikmetse ne zaman bir kadınla göz göze gelsem ve ondan hoşlansam akrep burcu çıkıyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image