Kategoriler
Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Terazi Erkeği Uyumu, Akrep kadını Terazi erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep kadını ile Terazi erkeği mutlu olabilir mi? Akrep Terazi ne kadar uyumludur? Akrep kadını ve Terazi erkeği ilişkisi, Akrep kızı Terazi erkeği arkadaşlığı, Akrep kadını Terazi Erkeği aşk ve evlilik uyumu nasıldır?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Genel özellikleri ile Akrep burcu kadını ve Terazi erkeği uyumu nasıldır?

Akrep Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Terazi Erkeği

Grubu: Hava
Niteliği: Öncü
Gezegeni: Venüs
Ev Konumu: 7. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Evlilik, Sevgi, Denge ve Ortaklıklar

Akrep Erkeği ve Terazi Kadını Belirgin Sorunları: Denge, Kıskançlıklar, Güven sorunu, İletişim ve Uyum Sorunları

Akrep Kadını Terazi Erkeği Genel Uyum Analizi

Astrolojik özellikleri bakımından akrep kadını terazi erkeği uyumu nasıldır?

Mars ve Pluton’un gizemli Akrep Kadını ile Venüs’ün çekici Terazi erkeği astrolojik olarak uyumlu değildir. Akrep burcunun doğası gereği cinsel uyumları olsa da iletişim ve uyum sorunları bir süre sonra cinsel uyumlarını da gölgede bırakacaktır.

Akrep kadını ve Terazi erkeği birbirlerini gördüklerinde etkilenirler ancak samimi olup bir süre birlikte zaman geçirdiklerinde birbirleri ile ne kadar uyumsuz olduklarını farkedeceklerdir. Terazi hava unsurudur ve her konuyu yüzeysel ele alır. Derinlere inemez. Onun alanı insanlar arasındaki dengeyi ve iletişimi sağlayıp estetik güzellik katmaktır. Akrep kadını ise her zaman derinlerde yaşar. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar analiz ederek hareket eder.

Terazi erkeği hissettiği, gördüğü, duyduğu her şeyi sözel olarak paylaşmak ister. Akrep kadını ise terazi erkeğinin neden bu kadar konuşmak zorunda olduğunu anlamakta zorlanır. Terazi erkeği ile yaşamına sayısını bilemeyeceği kadar çok yeni insan katılır. Kendi izni olmadan bu kadar çok insanın hayatına girmesi her şeyi analiz edip seçerek yaşamına sokan Akrep kadınının karmaşa yaşamasına neden olur.

Terazi erkeği Venüs etkisi ile zarif ve estetiktir. Başkalarının kendisini ne kadar beğendiğine büyük önem verir. Akrep kadını ise tam tersine tıpkı bir gölge gibi yaşar. Her şeyi herkesin bilmesine ihtiyaç duymaz. 

Akrep Kadını Terazi Erkeği iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

Akrep kadını Terazi erkeği iletişim uyumu nasıldır? Akrep kadını ve terazi erkeği anlaşabilir mi?

Akrep kadını ve Terazi erkeği arasındaki en büyük sorun iletişim sorunu olacaktır. Çünkü aynı frekansta iletişim kuramazlar. Terazi doğum haritasında farklı etkiler almamışsa çok konuşur ve her şeyi anlatır. Bu Onun için bir ihtiyaçtır. Akrep kadını ise tam tersi özelliğe sahiptir. Sadece gerekli gördüğü konularda ve gerektiği kadar konuşur. Zaman zaman yalnız kalmak ta, akrep kadını için bir ihtiyaçtır.

Ne Akrep kadını Terazi erkeğinin neden bu kadar çok arkadaşa ihtiyaç duyduğunu ve konuştuğunu anlayabilir ne de Terazi erkeği Akrep kadınının neden bu kadar suskun ve yalnız olduğunu anlayabilir.

Terazi Erkeği doğası gereği Akrep kadını kadar güçlü bir hafızaya sahiptir değildir. Akrep kadınının önem verdiği ayrıntıları hatırlama ihtiyacı duymaz. O daha çok, arkadaşları ve telefon listesine ekleyeceği yeni arkadaşları ile ilgili ayrıntılara ve estetik güzelliklere odaklıdır. Akrep kadını ise yaşamındaki hemen hiçbir ayrıntıyı atlamaz. Özellikle kendisinde iz bırakan konuları adeta zamanı geldiğinde kullanmak için hafızasının en ücra köşelerinde saklar.

İletişim Kanalları Farklıdır

Terazi erkeği iletişim uzmanıdır ve kiminle nasıl konuşulması gerektiğini çok iyi bilir. Akrep kadını ise ruhsal analiz yeteneğine sahiptir. Konuşmadan da insanların iç dünyalarını anlayabilir. Bir ortama girildiğinde kimlerin yanına yaklaşması gerektiğini, kimlerden uzak durması gerektiğini hemen anlayabilir. Terazi duyu organları ile Akrep ise ruhsal sezgileri ile algılar. Bu konuda işbirliğine gidip uyum sağlayabilirlerse her ikisi de eksiklerini tamamlayabilecekleri güzel bir nokta yakalamış olurlar.

Akrep kadını sabit Terazi erkeği ise öncüdür. Terazi dışarıdan bakıldığında kolay bir insan gibi gözükse de öncü niteliğinden dolayı çoğu insanı farkettirmeden peşinden sürükleyebilir. Bu durumu Akrep kadını sezdiğinde güven sorunu yaşanmaya başlar. Çünkü karşısındaki insanın sözel bir manipülasyon ustası olduğunu anlayacaktır. Sözel kabiliyetini istediklerini elde etmek için kullandığını gördüğünde kendisine söylediği tüm sözleri sorgulayıp analiz etmeye başlayacaktır.

Çok konuşan her zaman birkaç kelime de aslında var olmayanı abartmak için katabilir. Bu durum Akrep kadınının canını sıkar ve açıkça kendisine yalan söylenmesine tahammül edemez. Bu sorunu her akrep terazi ikilisi yaşamayabilir ancak oturup sorunlar ortaya çıkmadan konuşulursa daha sağlıklı bir birliktelikleri olacaktır.

Akrep burcu kadını terazi erkeği uyumu

Akrep Kadını Terazi Erkeği Sosyal Faaliyetler

Akrep kadını terazi erkeği sosyal uyumu nasıldır?

Terazi erkeği hava grubunda yer aldığı için doğal olarak daha sosyaldir. Öyle de olması gerekir çünkü yaşamın estetik ve denge unsurudur. Başkalarının sorunlarını dinler, çözüm bulmaya yardımcı olmaya çalışır. Enerjisini insanları mutlu etmek için harcar. Akrep kadını ise yaşamın ruhsal yönünü temsil ettiği için gerekmedikçe herkesle bir arada bulunma ihtiyacı hissetmez.

Bir yemek daveti geldiğinde Terazi erkeğinin tepkisi “harika”, Akrep kadınının tepkisi ise “ööfff yine mi” olabilir. Bu durum her zaman aynı şekilde olmaz ancak doğum haritasında terazi ve akrep burç özellikleri ağırlıklı ise genelde sonuç bu olacaktır. Terazi erkeği en güzel elbiselerini seçip neşelenirken, Akrep kadını oflayıp puflar. “Nereden çıktı şimdi bu yemek işi.. ne güzel kafa dinleyecektim..

Akrep Kadını Terazi Erkeği Aşk ve Evlilik Uyumu

Akrep kadını Terazi erkeği uyumu evlilikte mutluluk getirebilir mi? Akrep kadını Terazi burcu erkeği aşk uyumu nasıldır? Terazi erkeği akrep kadını aşkı uyum getirebilir mi?

Evlilik ile ilgili konuları kapsayan 7. ev Terazi burcunun evidir ve ister terazi kadını olsun ister terazi erkeği, genelde erken yaşta evlenirler veya evliliği çok erken yaşta düşünmeye başlarlar.

Akrep kadını ve Terazi erkeği eğer iç yüzleri ile birbirlerini tanıma fırsatı bulmuşlarsa evlilikle sonuçlanması zordur. Ancak uyumlu oldukları noktalar ikiliyi evliliğe götürmüşse manzara şu olacaktır. Terazi erkeği; evi canlı renkler, bitkiler, lüks ve modaya uygun tasarlar. Akrep kadını kendi gri tonlarından sonra bu rengarenk yaşamdan hoşlanır ancak zamanla bu renkli tasarım koyu kahve tonları ve siyahla yer değiştirmeye başlayabilir. “Farklılık

AşkTerazi burcu erkeği için yaşamda mutlaka olması gereken bir kelimedir. Akrep burcu kadını içinse Aşk, ruhunda hissedebildiğinde ve sürekli aynı ritmde kaldığında aşktır. Terazi romantiktir ama tutkulu bir aşık değildir. Akrep kadını aşkta olmayan derinliğin eksikliğini her zaman hissedecektir.

Evlilikte muhtemel ilk sorunlardan biri Terazi erkeğinin sosyal yaşamı gereği sayısız arkadaşları arasında bulunan bayan arkadaşları ile de iletişimini devam ettirmesi sonrası Akrep kadınının kıskançlık bombasını patlatması ile gerçekleşir. Bu sorun evlenmeden önce yaşanmamışsa Terazi erkeği neye uğradığını şaşırabilir. Akrep kadını açıkça tekrarlanmaması konusunda uyaracaktır. Tekrarı halinde ise akrep ve terazi arasındaki bitmeyen senfoni yaşanmaya başlanır “Ne senle, ne de sensiz

Terazi ve Akrep birbirlerinin eksiklerini tamamlayarak başarılı oldukları alanları kendilerini geliştirmek için kullanmayı öğrenemezlerse sorun yaşamaya aday bir ikilidir.

Akrep Kadını Terazi Erkeği Arkadaşlığı

Akrep kadını terazi erkeği arkadaşlık uyumu olarak nasıldır?

Terazi erkeği ve akrep kadını ilk etapta birbirlerini çekici bulabilir hatta aşık ta olabilirler ama bu durum her iki burcun sahip olduğu özelliklerden dolayı aşk uyumunu sürekli kılmaz. Akrep kızı Terazi erkeğini çok laubali ve geveze bulabilir ama ondaki neşeli atmosferi de her zaman sever.

Terazi erkeği anlatır, Akrep kızı dinler. Uyumlu oldukları noktalar varsa ve bir araya gelmişlerse neşeli bir birliktelikleri olacaktır. Ne zamana kadar? İç dünyalarını keşfetmeye başlayana kadar. Yok hayır, terazi için akrep kızı çok katı bir sır küpü olarak kalır, Akrep kızı, terazi erkeğinin iç dünyasını keşfedip uyumsuz olduklarını anlayana kadar.

Anlaşamayıp ayrı kalmaları terazi erkeği için sorun mudur? Tabiki hayır çünkü terazi erkeğinin hayatta tanıması gereken daha çok insan vardır. Bu durum Akrep kızının canını sıkacağı için işi sağlama alıp öncelikle terazi erkeğini kendisine tutsak etmenin yollarını arayacaktır. Terazi erkeğini duygusal bağlarla bağladıktan sonra da “şimdi istersen istediğin yere gidebilirsin” deyip oradan uzaklaşacaktır.

Akrep Kadını Terazi Erkeği Cinsel Uyumu

Akrep kadını ve Terazi erkeği cinsel uyumu nasıldır?

Akrep kadını tırmalayan siyah bir kedi gibidir. Terazi erkeği ise zarif Van kedisini andırır. Cinsel uyumları Akrep kadınının Mars-Pluto etkisinden dolayı romantik ve tutkulu olacaktır. Ancak zamanla Terazi erkeği Akrep kadınına ayak uyduramayacağı için cinsel yaşamları sekteye uğrayabilir.

Buna rağmen Terazi erkeği iyi bir aşıktır ve romantikliğinden hiçbir şey kaybetmez. Eksik yönlerini gidermeyi başarıp uyumlu olmayı öğrenebilirlerse güzel bir evlilikleri olabilir.

 

İlgili Konular:

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Aşk, Cinsellik, İlişkileri ve Hayata Bakışı

Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli? Hangi Burç Erkeği ile Evlenmeli?

Akrep Kadını Aşk ve Aşk Hayatı – Aşkın Hayatındaki Yeri

Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır?

Akrep Kadını Terazi Erkeği Uyumu

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Terazi Erkeği Uyumu” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir