Kategoriler
Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Yengeç Erkeği Uyumu, Akrep kadını Yengeç erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep kadını ile Yengeç erkeği mutlu olabilir mi? İkisi ne kadar uyumludur? Akrep kadını ve Yengeç erkeği ilişkisi, Akrep kızı Yengeç erkeği arkadaşlığı, Akrep kadını Yengeç Erkeği aşk ve evlilik uyumu nasıldır?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Genel özellikleri ile Akrep kadını Yengeç burcu erkeği uyumu

Akrep Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Yengeç Erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Öncü
Gezegeni: Ay
Ev Konumu: 4. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Aile ve Toplum Hayatı

Akrep Kadını ve Yengeç Erkeği Belirgin Sorunları: Duygusal kırılmalar ve nostalji

Akrep Kadını Yengeç Erkeği Genel Uyum Analizi

Astrolojik özellikleri ele alındığında akrep kadını ile yengeç erkeği ne kadar uyumludur?

Akrep kadını ve Yengeç erkeği arasında doğal bir uyum vardır ancak bu uyum Akrep erkeği Yengeç kadını uyumu kadar derin olmayabilir. Yengeç erkeği öncü olduğu için ön planda yer almak isteyecektir ancak Akrep kadını her zaman buna izin vermeyebilir. Yengeç erkeği duygusal bağlılıklara önem verir. Evi ve çocukları ile yakından ilgilenir. Akrep kadını sert etkiler almışsa Yengeç erkeğini gölgede bırakabilir.

Akrep kadını büyük ihtimalle Yengeç erkeğinin neden sürekli tedirgin, panik ve unutkan olduğunu anlayamayacaktır. Birlikte oldukları sürece ay etkisi altında bulunan Yengeç erkeğinin tedirginliklerini ve aşırı hassas yapısını teskin etmekle meşgul olabilir.

Eğer akrep kadını ile yengeç erkeği arasında yöneten-yönetilen sorunu yaşanmazsa duygusal yönden tutkulu bir birliktelikleri olabilir. Yengeç erkeğinin önceliği her zaman kendisini güvende hissedebileceği maddi bir kazanç kaynağı olacaktır. Bankadaki hesabı, kredi kartları, masraflar, daha fazla kazanılması gereken para, yengeç erkeğinin ilgi alanına girmektedir. Akrep kadını çoğu zaman maddi kaygı taşımak zorunda kalmayacaktır.

Akrep Kadını Yengeç Erkeği iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

Akrep kadını ve yengeç erkeği arasında yaşanabilecek iletişim sorunları nelerdir?

Akrep kadını ile Yengeç erkeği arasında iletişim sorunu çoğunlukla yaşanmaz ancak aldıkları etkilere göre Akrep kadını Yengeç erkeğinin aşırı duygusal ve tedirgin yapısını; Yengeç erkeği de Akrep kadınının sert yapısını anlamakta zorlanabilir.

Yengeçlerin aile bağları Akreplere göre daha yoğundur. Akrep kadını Yengeç erkeğine bir gün “heeyyy evliyiz” demek zorunda kalabilir. Çünkü Yengeç erkeği sürekli ailesine gidip gelecek, onların da kendisine gelmesini isteyecek, bu gidiş gelişlere akrabalarını da dahil edecek ve hiçbir zaman evlenip ayrı bir yaşam kurduğu hissini yaşamak istemeyecektir. Bu gidişe Akrep kadını eninde sonunda mutlaka müdahale edecektir.

Yengeç erkeği nostaljiktir. Geçmişe dair kendisinde iz bırakan her şeyin Onun için bir değeri vardır. Geçmişini biriktirmeyi ve zaman zaman maziye dalmayı sevecektir. Ancak evin eski ve artık kullanılmayan eşyalarla dolması can sıkıcı olabilir. Eğer benzer etkiler Akrep kadınınında da yoksa bu konuda sorun yaşanabilir.

Genelde konuşan taraf yengeç olur. Akrep’te ekler, toplar ve çıkarır. Analizleri ile ortak olur. Birebir iletişimde sorun yaşanmaz.

Akrep kadını yengeç erkeği uyumu nasıldır? Anlaşabilirler mi?

Akrep Kadını Yengeç Erkeği Sosyal Faaliyetler

Akrep kadını da Yengeç erkeği de evcildir ve gerekmedikçe sosyal ortamlara ihtiyaç duymazlar. Birlikte tüm zamanlarını evde geçirebilirler. Ancak Yengeç erkeği öncü oluşundan dolayı Akrep kadınına göre daha aktif olacaktır. Sürekli para kazanmak isteyecektir. İstediği parayı kazanabilmesi içinse aktif olması gerekir.

Yengeç erkeğini parkta çocuklarını gezdirirken, onlarla oynarken, ayaküstü bir iş görüşmesi yaparken veya mutfakta yeni bir yemek tarifi denerken görebilirsiniz. Duygusal bağlılıkları O’nu birlikte yaşadığı insanlarla ilgilenmeye ve onları memnun etmeye programlıdır.

Akrep Kadını Yengeç Erkeği Aşk ve Evlilik Uyumu

Genel özellikleri ile Akrep kadını Yengeç burcu erkeği aşk uyumu evlilik getirir mi?

Yengeç erkekleri en romantik erkekler arasındadır. Aşk, onlar için yaşam nehrinin kıyısında bir an durup suyun akışını izlemek değildir. O nehirde bir sandal üzerinde ilerlemektir. Akrep kadını kadar tutkulu değildir ancak kesinlikle daha romantik bir aşıktır. Akrep kadını sevdiği insana içindeki duyguları aktarmaz ancak Yengeç erkeği sevdiği insana kalın bir şiir kitabı yazacak kadar ileri gidebilir.

Yengeç erkeğinin romantikliği ve Akrep kadınının derin tutkusu birleştiğinde ortaya yaşamaya değer bir mutluluk çıkabilir. Ancak bu büyü, bir gün yengeç erkeğinin akrep kadınına “neden hiç beni sevdiğini söylemiyorsun” dediğinde bozulabilir. Bu konuda çok dikkatli olmalarında yarar var.

Evliliklerinin ilk dönemleri doğal olarak balayında veya evlerinde uzun süre başbaşa kalarak geçecektir. İki aşık bir araya geldiğinde gece yıldızları toplayıp gündüz onları saymakla meşgul olmaları yeterlidir.

Evlilik her ikisine de iyi gelecektir. Yengeç erkeği artık evlendiğini ve ailesi ile olan bağlarını gözden geçirmesi gerektiğini unutmamalıdır. Akrep kadını için evi, huzur bulacağı ve dinleneceği kutsal bir mekan gibidir. Haberi olmadan sürekli birilerinin gelip gitmesi veya sürekli eşinin ailesine ve akrabalarına ziyaretler yapılması hoşuna gitmeyecektir.

Yıldız toplama merasimleri bitip bunların parasal değerleri de hesaplandıktan sonra her ikisinin de artık evli olduklarını hatırlamalarında yarar olacaktır.

Akrep Kadını Yengeç Erkeği Arkadaşlık

Arkadaş olarak akrep kadını ve yengeç erkeği uyumu nasıldır?

Akrep kızı yengeç erkeği arkadaşlığı en uyumlu arkadaşlıklar arasındadır. Akrep kızı yengeç erkeğine sağlam ve sert duruşu ile güç verirken, Yengeç erkeği de Akrep kızına duygusal bütünlük ve derinlik katar. Doğum haritalarında farklı etkiler yoksa zaman zaman Akrep kızının tepeden bakması ve yengeç erkeğinin unutkanlıkları dışında sorun fazla yaşamazlar.

Aldıkları etkilerle kısa sürede iki küçük aşığa dönüşebilecek potansiyele sahiptirler.

Akrep Kadını Yengeç Erkeği Cinsel Uyumları

Akrep kadını ve yengeç erkeği cinsel yönden ne kadar uyumludurlar?

Doğal olarak uyumludurlar. Akrep kadını yengeç erkeği cinsel uyumu, Yengeç erkeğinin duygusal ve romantik yapısı ile birleştiğinde yanan kokulu mum kıvamında olmaya başlar. Mum yandıkça erir ancak etrafa güzel kokular da saçar.

Akrep kadını cinsel yaşamı daha sert ve tırmalayıcıdırYengeç erkeği ise romantiktir. İkisini bir araya getirdiğimizde, kokulu mumlardaki tırnak izleri ortaya çıkacaktır.

 

İlgili Konular:

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir