Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını En Çok Hangi Burçla Anlaşır?

Akrep Burcu Kadını En Çok Hangi Burçla Anlaşır?

Akrep Burcu Kadını En Çok Hangi Burçla Anlaşır?

Akrep burcu kadını en çok hangi burçla anlaşır? En çok hangi burçlarla uyumludur? Akrep kadınının arası hangi burçlarla daha iyidir?

Uyum ve anlaşma konusu sadece güneş burcu ile ilgili değildir. Çoğunlukla değerlendirmeler yapılırken tek kriter olarak güneş burcu alınarak değerlendirmeler yapılır bu nedenle sonuçlar her zaman doğru olmamaktadır. Ancak kesinlik içermese de genel bir kanıya sahip olmak için de güneş burcu kriteri yeterli olacaktır. Ayrıntılar 12 ev konumundan dolayı yazıyı çok uzatacağı için tüm detaylara inmek istemiyorum. Zihninizde yüzeysel bir fikir oluşması yeterlidir. Dileyenler kendilerinin ve merak ettikleri kişilerin konumlarını ileterek sorabilirler.

Akrep burcu kadını su grubu burcu olduğu için kendi grubu içerisindeki burçlarla doğal olarak daha iyi anlaşır.
Su grubu burçları hangileridir?

 • Akrep burcu
 • Yengeç burcu
 • Balık burcu

Sezgisel ve ruhsal hassasiyetleri benzer olduğu için bu üç burç birbirleri ile daha iyi anlaşırlar. Bunun dışında Su grubu burcu ile verimliliği artan Toprak grubu burçları ile de çok iyi anlaşır. Toprak grubu burçları hangileridir?

 • Boğa burcu
 • Başak burcu
 • Oğlak burcu

Bu iki grup içerisinde yer alan burçlarla güneş burcu uyumu vardır. Ancak ayrıntılara inildiğinde,

 • Yükselen burcu (1. ev)
 • 3. ev (iletişim)
 • Merkür konumu (iletişim)
 • 5. ev (sevgi, aşk)
 • 7. ev (evlilik, ortaklıklar)
 • 11. ev (arkadaşlık)

uyumsuz ise bu gruplardaki burçlarla her zaman istediği gibi anlaşamayabilir.

En Çok Hangi Burçla Anlaşır?

Yukarıda saydığım nedenler ve doğum haritası içerisinde çok fazla değişken bulunmasından dolayı tek bir burç ismi vermek zordur. Her iki tarafın güneş burcu dışında kalan diğer konumları uyumlu ise Aslan burcu ile de çok iyi anlaşabilir. Veya Balık burcu erkeğinin doğum haritasında uyumlu olması gereken konumlar uyumsuz ise onunla da  hiç anlaşamayabilir.

Genel olarak güneş burcu baz alındığında Su grubu ve Toprak grubu burçları ile daha iyi anlaşır.

 • Kişisel farklılıklar
 • Çevre etkisi
 • Eğitim ve bakış açısı

gibi çok sayıda etken de hangi burçla daha iyi anlaşacağını etkileyecektir.

Şu ana kadar edindiğim izlenimden yola çıkara bir burç adı vermem gerekirse çoğu Akrep burcu kadını Balık burcu erkeği ile daha iyi anlaştığını söyler. Ancak bu herkes için geçerli olacak diye bir kuralda yoktur. Bazı akrep burcu kadınları da Balık burcu erkeğini de zayıf ve fazla duygusal bulduğunu söyler. Sonucun herkeste aynı olmamasının nedeni doğum haritasındaki belirttiğim konumlardaki uyumlarla ilgilidir.

Neden Balık Burcu Erkeği?

Akrep burcu ile Balık burcu birbirlerini ruhsal yönden mükemmel bir şekilde tamamlarlar. Balık burcu ruhsal derinliği yüksek bir burçlar. Ancak yüzeye yakın güçlü bir ele de ihtiyaç duyar. Ruhsal seviyede güçlü ancak madde boyutunda zayıftır. Negatif enerjilerden kolay etkilenir ve güçlü bir enerjiye ihtiyaç duyar. Bu enerji de akrep kadınında bulunur.

Akrep burcu su grubu burçları arasında madde ile ruhsal boyut arasında geçiş yapabilecek donanıma sahiptir. Balık burcu onun ruhsal derinliğini artırabilir. Diğer hiçbir burç onu balık burcu kadar iyi anlayamaz. Bu bağlamda uyumlulukları karşılıklı ihtiyaç ve tamamlama ile ilgilidir.

Ancak bu durum tüm akrep – balık ikilisinde aynı değildir. Uyumun ne kadar derin ve sürdürülebilir olduğunu çiftlerin kendileri gözlem yaparak görmelidir.

 

Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki konulara bakabilirsiniz.

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Aşk Uyumunun Yüksek Olduğu Burçlar

 

Akrep Burcu Kadını En Çok Hangi Burçla Anlaşır?

14 Eylül 20121

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Kadını En Çok Hangi Burçla Anlaşır?” için bir yanıt

Akrep özelliğini tam olarak yaşıyorsanız 7. Ev önemli. O konuma dikkat edin. Yarı yolda kalmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir