Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını Geri Döner mi?

Akrep Burcu Kadını Geri Döner mi?

Akrep Burcu Kadını Geri Döner mi?

Akrep burcu kadını geri döner mi? Ne için gittiğine bağlı. Gidişi geri dönüşünü tümüyle bitiren bir nedenle ilgili ise geçmiş olsun. Sizi seviyorsa bile sırf gururu, kibri ve inadı uğruna artık geri dönmek istemeyecektir.

Akrep Kadınının Geri Dönmesi Neden Gittiğine Bağlı

Nedensiz, öylesine bir gidişse Akrep burcu kadını geri döner mi? Bu tür gidişlerde sıkıntı geçtiğinde geri döner. Eğer gidişi ile gururu arasında bir bağlantı varsa yani siz Onun gururunu incitecek bir davranışta bulunmuşsanız geri dönmesi çok zordur. Bunları yazdığımda diğer burç insanları bu durumu çok mantıksız, saçma ve kendini beğenmişlikle bağdaştırabilirler. Her burç insanının doğuştan gelen özellikleri farklıdır.

Olaylara ve davranışlara verilen tepkilerde burçlara göre değişir. Hava gurubundan bir burç insanı için sıradan ve doğal bir davranış akrep burcu kadını için doğrudan kendi kişiliğine yapılan bir saldırı olarak kabul edilebilir.

Eğer gidişi yapmamanızı istediği bir davranışı ısrarla yaptığınız için olmuşsa sizi ciddi bir şekilde uyarmak için de gitmiş olabilir. Çünkü akrep burcu insanlarının terbiyesi sözden çok davranışla olur. Yaşatarak ve acı çektirerek amacına ulaşmaya çalışır.

“Akrep burcu insanına göre ruhun derinliklerinde hissedilmeyen hiçbir şey gerçek bir davranışa dönüşemez.”

Akrep kadınının gidişi yanlış tutum ve davranışlarınızı değiştirmeye yönelik bir hareketse geri dönme ihtimali her zaman vardır. Akrep burcu kadını sevmişse herşeyi göze alır. Gerekirse sizi ve kendini yola getirmek için her türlü acıya kapı aralar. Eğer sevmemişse kendinizi O’nun yanında “adam yerine konulmayan insan” gibi hissedebilirsiniz. Geri dönmesi için beklemenize gerek yok.

Akrep kadınının yaptıkları size acımasız ve merhametsiz gelebilir. Birlikte olduğunuz insanı tanımadan hayatınıza ortak etmişseniz yaşadığınız herşeyden siz sorumlusunuz.

Akrep Burcu Kadınını Yeterince Tanıyor musunuz?

Astroloji, insanı tanımak için sunulmuş bir hediye gibidir. Herkesi kendin gibi bilmek, her insanın aynı kefeden çıktığını düşünmek, insanın farklılıklarının temelini öğrenmemek size sadece “o öyle, bu şöyle, sen neden böyle” dedirtir.

Eğer siz bir akrep burcu değilseniz Akrep kadınının Mars etkisi altında olduğunu bilmelisiniz. Mars etkisi insana savaşçı bir ruh ve yüksek enerji verir. Katı kuralları vardır. Bir şey ya olur ya da olmaz. Ya siyahtır veya beyaz. Akrep kadını ikisi arasında bocalama becerisini gösteremez. Gitmesi gerektiğine inanmışsa kendince geçerli bir nedeni vardır. Geçerli bir nedeni olduğu için gitmişse akrep burcu kadını geri döner mi? Unutsanız iyi olur. Kendi haline bırakın.

Akrep burcu kadınını tüm yönleri ile tanımak isterseniz? Akrep Burcu Kadını

Akrep kadını geri döner mi? Geri dönmesi için ne yapmak gerekir?

Akrep Burcu Kadınını Geri Kazanmak Mümkün mü?

Akrep burcu kadını nasıl geri kazanılır? Geri dönmesi için ne yapmak gerekir? Akrep burcu kadınını geri kazanmak mı istiyorsunuz? Onunla tanıştığınız andan itibaren her şeyi gözden geçirin.

Evlenmeden önce verdiğiniz sözler varsa onları kontrol edin. Sizin için önemsiz olan her söz akrep kadını için senet gibidir. Siz unutursunuz ama o unutmaz. Akrep kadını nasıl geri kazanılır? Yerine getirmeyi unuttuğunuz sözleri yerine getirmeye başlayarak.

Sevmişse O’nun için diğer tüm kapılar kapanmıştır. Yaşamınıza akrep kadınının yanlış anlamasına neden olacak başka kadınlar giriyorsa O buna aşırı tepki gösterir. Varsa bir yanlış anlaşılma bunu yeterince ciddi bir şekilde O’na anlattığınızdan emin olun. Hayatınızda bir başkası varken akrep kadınını geri kazanmak mümkün olabilir mi? Şaka yapıyor olmalısınız.

Eğer akrep kadınını kıskandırma gibi bir hataya düşmüşseniz O’na hakaret ederek savaş kılıcı çekmişsiniz demektir.

Akrep burcu insanlarının hafızasının çok güçlü olduğunu unutmayın. Akrep Kadını yaşamında ruhuna ve kalbine dokunan herşeyi kaydederek sürekli analiz eder. Çıkardığı sonuçları değerlendirir ve kararlarını buna göre alır. Kendinizle çeliştiğiniz durumlar var mı kontrol edin?

Akrep kadınına hiç yalan söylediniz mi? Varsa söylediğiniz yalanlar herşeyi daha berbat hale getirmeyecek olanları nedenleri birlikte O’na söyleyip özür dilemeye hazır olun.

Güvenini sarsıcı ve bilinçli attığınız adımlar varsa onları bulup düzeltmeye çalışın.

Akrep Burcu Kadınını Aldattınız mı?

Bu maddeyi ayrı olarak ele almakta yarar var. Eğer böyle bir hata yaptığınız için gitmişse “akrep burcu kadını geri döner mi” sorusunu sormak yerine “ben artık marsa taşınıp orada yaşamak istiyorum, benimle gelir misin” demeniz daha mantıklı olur.

Bir insanı aldatmak O insanı öldürmekten daha aşağı değildir. Yaşamını kibirli denilebilecek kadar gururlu yaşayan bir akrep burcu kadını aldatılmışsa geri dönmemesi, dönmesinden çok daha iyidir. Çünkü geri dönen bir akrep kadınının içi, yaptığınız hatayı size ödetip, gözlerinin önünde ne kadar aciz ve zavallı bir hale geldiğinizi görmeden rahat etmez.

Akrep burcunun en zayıf noktalarından biri “samimi bir çaresizlik” tablosu görmektir. Göreceği samimiyet kadar hiçbir şey onu etkileyemez.

Akrep kadını bunu size yaşatmadan bu tabloyu ona sunabilecek kadar Onu seviyorsanız O yaşatmadan siz samimiyetinizi ona sunun.

Herşeye Rağmen Akrep Burcu Kadını Geri Döner mi?

Bunun en kestirme yolu canı yandığı kadar canınızın yandığını görmek veya içindeki tüm buzları eritecek kadar çaresiz kaldığınızı görmektir. Samimiyetiniz karşısında varsa sevgisi Onu size geri getirebilir. Sıradan bir “geri dön” çağrısı inadını pekiştirmekten öteye geçmeyecektir.

Sizi sevdiğine inanıyorsanız deneyin, sevgisi bitmişse ısrar edin. Samimi değilseniz boşuna uğraşmayın.

Akrep burcu kadını sizin hiçbir suçunuz olmadığı halde bir başkası için sizi terkedip gitmişse nedenler ve sonuçlarla zaman kaybetmeye hiç gerek yok. Bunu yapan akrep kadınından kurtulmuşsunuz. Tebrikler.

  • Akrep Burcu Kadını Geri Döner mi? Eğer tüm kapıları kapatmamışsa, zihninde sizinle yaşadığı güzel günler canlılığını koruyorsa geri dönebilir.
  • Akrep Burcu Kadını Geri Döner mi? Gitmesine neden olan sebepler ciddi ise ve gerçekten bitirmişse çok zor. Zoru başarmayı sever misiniz?

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Burcu Kadını Geri Döner mi?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir