Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep burcu kadını kişisel özellikleri

  • Zayıf yanlarını göstermek istemez
  • Soğukkanlı
  • Gördüğünü söyler
  • İyi bir gözlem ve analiz yeteneğine sahiptir
  • Gururlu
  • Kararlı
  • Güçlü
  • Çekici ve etkileyici

Akrep burcu kadını kişilik olarak karakteristik güçlü bir imaja sahiptir. Rüzgar karşısında inatla tutunmaya çalışan bir abide gibidir. Rüzgar şiddetini artırdıkça yerini sağlamlaştırır. Bu nedenle hayat karşısında daima dik bir duruş sergiler. Yaşadıklarından dolayı içsel bozulmalar yaşasa dahi bunu dışına yansıtmamak için elinden geleni yapar. O yüzden bir akrep burcu kadını üzgün olsa da bunu anlamak güçtür.

Temel hedefi “Bozulsan da bunu kimseye gösterme” dir.

Zayıf  Yanlarını Göstermek İstemez

Her zaman güçlü görünmek akrep burcu kadını kişisel özellikleri arasındadır.

Duruşu “ayakta kalırım” mesajı içerdiği için sendelemesini ve düşmesini bekleyen, Akrep kadınını zayıf görmek isteyen çok fazla göz vardır bunu çok iyi bildiği için tümüyle yıkılmaktansa ortadan kaybolmayı, gizlenip kendisini toparladıktan sonra ortaya çıkmayı tercih eder. Yıkılsa, zayıf düşse ve perişan olsa da bu durumu çok az insan görebilir.

Kedisine zarar verebilecek hatıraları bilinçaltına itme ve unutma konusunda doğuştan yeteneği vardır. Ruhsal yönden kendisine sıkıntı verebilecek çoğu hatırayı sanki hiç olmamış gibi derinlere gömebilir. Zaman zaman bu hatıralar gün yüzüne çıkıp iç savaşlar yaşasa da kendisini farklı konularla meşgul ederek bunları sindirir. Çok bunalırsa tam tersi yönde hareket eder.

Çok üzgündür, mutsuzdur ama mutlu rolü yaparak iç dünyasını bastırır.

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri, Soğukkanlıdır

Akrep burcu kadını kişisel özellikleri arasında soğukkanlı oluşu en belirgin özellikleri arasında yer alır.

Soğuk dış görünüşünün temel nedeni zayıflıklarını gidermek için verdiği iç savaşlarıdır. Onu çok nadir ağlarken görebilirsiniz. Bir yakını vefat ettiğinde, büyük panik anlarında, karmaşa ve olağanüstü durumlarda o istifini bozmamak için beynindeki tüm şartelleri kapatabilir.

Herkesin şaşırdığı anlarda akrep burcu kadını adeta buzdan bir dağ gibi umursamaz bir şekilde durabilir. Ancak çoğu insanın görmediği ayrıntılarda aşırı hassas derin bir duygusallık gösterebilir. Bir filmin sonunda dökülen göz yaşlarını kimse görmeden silecektir.

Akrep kadını tıpkı erkekleri gibi asla gri olamaz ya siyah ya da beyazdır. Belki hayatının önemli bir kısmını siyahla beyaz arasında en ideal gri tonları aramakla geçirebilir. Mücadelesinin asıl amacı ruhsal yükselişini fazla hasar almadan gerçekleştirebilmektir.

Akrep kadını kişisel özellikleri

Gördüğünü Olduğu Gibi Söyler

Gördüğünü olduğu gibi söylemek akrep burcu kadını kişisel özellikleri arasında en bilinenlerindendir.

Eğer bir akrep burcu kadını ile samimi bir şekilde dostluğunuz varsa kendinizi şanslı hissedin. Çünkü söylediklerinde mübalağa bulmak zordur. Sevdiğini söylüyorsa doğrudur. Sevmediğini söylüyorsa doğrudur. Beğenmemişse “beğenmedim” der. Güzele, güzel; çirkine, çirkin der geçer. Kimseden bir şey beklemez, bekleyeni de sevmez. Bu yüzden olanı olduğu gibi söyler. Bu konuda akrep kadınına sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Akrep kadını samimi bir şekilde “arkadaşım, dostum” dediği insanları yarı yolda bırakmaz. Çünkü çok az sayıda gerçek arkadaşı ve dostu vardır. Onları yüzlerce insan arasında seçip kabul etmiştir. Seçim kendisine ait olduğu için onlara yapacağı hataları aynı zamanda kendi seçiminin hatası olarak görecek biraz da bencil yaklaşımından dolayı gerekirse onlar için her türlü fedakarlığı yapmaktan geri durmayacaktır.

Henüz olgunlaşma aşamasında olan yılan ve gri akrep burcu kadınları ise hiç olmadık anlarda en yakın arkadaşlarını kimsenin yapamayacağı kadar derinden yaralayabilirler.

İyi Bir Gözlem ve Analiz Yeteneğine Sahiptir

Ruhsal derinlikleri fazla olan akrep burcu insanlarının en belirgin özelliklerinden biri derin bir gözlem ve analiz yeteneğine sahip olmalarıdır. En kötüsü ise gözlem ve sonuçlarını en hassas anlarda bir silah gibi kullanabilmek için biriktirmeleridir. Eğer siz ona farkında olmadan bir yanlış yapar veya kırarsanız O tüm silahlarını bir anda kullanabilecek kadar acımasız olabilir. Tüm sinirini boşalttıktan sonra rahatlar ve köşesine çekildiğinde, elinde arkadaşına karşı kin duyacak, sinirlerini harekete geçirecek hiçbir şeyi kalmadığı için büyük bir pişmanlık duyabilir.

Pişmanlığını bastırmak için arayışa girer, geriye dönük tüm hatıraları gözden geçirir sonunda bulduğu ufak tefek kırıntıları da birleştirerek İç çekişmeleri O’na adil olup hatalarını görme veya ilk evrelerde “boşver, değmez, hakettiğini buldu” deme arasında gel gitler yaşatır. Aslında yanlış yaptığını bilir ancak dik durmak adına yeterince hata yapıncaya kadar “O her zaman haklı olan taraf” olur. Bu yönüyle de akrep burcu kadını her an her şeye hazır olmanızı gerektirecek kadar sıradışı bir kadındır.

Akrep Burcu Kadını Gururludur

Gururlu ve kibirli duruşu akrep burcu kadını kişisel özellikleri ‘ni yansıtır.

Gurur ve kibir” akrep insanlarının en büyük imtihanlarıdır. Kendi iç dinamiklerinden dolayı zaman zaman o kadar derin bir kibre ve gurura kapılırlar ki bu durum onlarda narsist bir yaklaşıma sebep olabilir. Gurur ve kibir onlar için bu hayatta kendilerinin hayatı yalnız adımlayabilmeleri için yakın arkadaş gibidirler ancak çıkmaza düştüklerinde bu iki olguyu fazla beslemeleri onları derin bir narsist yapabilecek kadar güçlendirecektir.

İstediğini Elde Etmek İçin Kararlıdır

Kararlı oluşu akrep burcu kadını kişisel özellikleri arasında yer alır.

Akrep burcu kadınları bir şey gerçekten istediklerinde ne pahasına olursa olsun gerçekleştirmek bir ömür boyu mücadele edebilecek kararlılığa sahiptirler. Sabırlı olanları bu çabayı küçük adımlarla gerçekleştirmeyi tercih eder. Sabrı olmayanlar ise radikal ve doğa üstü çözümler peşinde koşabilirler.

Israrlı oluşları bir cümleyi tekrar etmek anlamında değildir. Bunu iç dünyalarında yaşarlar ve siz baktığınızda “çok çabuk vazgeçti” şeklinde yorumlayabilirsiniz. Oysa O, denediği bir yöntemi tekrar denemez. Her defasında farklı yöntemlere başvurur. Susması gerekiyorsa susar, konuşması gerekirse farklı konulardan yüzlerce kelime arasından seçtiklerini kullanarak amacına dolaylı yoldan ulaşmaya çalışır. Öyle ki; “kimse böyle bir zahmete katlanıp ta bunu yapmaz” dedirtir.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir