Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını Nasıl Tahrik Edilir?

Akrep Burcu Kadını Nasıl Tahrik Edilir?

Akrep Burcu Kadını Nasıl Tahrik Edilir?

Akrep burcu kadını nasıl tahrik edilir? Akrep burcu kadınını tahrik etmek için neler yapmak gerekir?

Tahrik etmek” ifadesi bir çoğu için yadırgayıcı bir tabir olabilir ancak çiftlerin bir arada mutlu olabilmeleri için birbirlerini çok iyi tanımaları şarttır. Bir ailede sadece baskın olan tarafın istediği bir cinsel yaşam uzun vadede ailenin temelini sarsacaktır. Mutlu cinsel yaşam için de çiftlerin birbirlerini ve beğenilerini çok iyi bilmeleri gerekir.

Akrep Burcu Kadını Nasıl Tahrik Edilir?

Bu soruya net cevaplar verebilmek çok mümkün değil çünkü herkesin doğum haritasına göre konuyu değerlendirmek mümkün olmadığı için konu sadece güneş burcuna göre ele alınmaktadır. Net cevap sadece doğum haritasının bütünü incelendiğinde ortaya çıkartılabilir. Ancak genel bilgilendirme açısından Güneş burcuna göre akrep kadını nasıl tahrik edilir ona değinmeye çalışalım.

Öncelikle akrep kadınını kısaca tanımaya çalışım.

Akrep burcu kadını Mars (Enerji) ve Pluto (değişim dönüşüm ve gizem) gezegenlerinin etkisi altındadır. Mars yüksek enerji verdiği için doğum haritasında olumsuz açılar yoksa ve belli konumlarda da bu enerji etkinse (Mars burcu ve 7. ev gibi) cinsel enerjisi yüksek olacaktır. Pluto enerjiyi değiştirip dönüştürür. Yani doğum haritasında büyük değişimler yoksa kendisini sürekli geliştiren ve güçlendiren bir kadınla karşı karşıya olduğunuzu söyleyebiliriz.

Akrep kadını gizemli bir kadındır. İç dünyasını herkese açmaz ve aklına gelen herşeyi düşünmeden hemen söylemez. Ona ulaşmak sanıldığı kadar kolay değildir. Akrep burcu, yapısı gereği zor bir fıtrat ortaya çıkartır ve zor olanı sever.

İstediğini elde etmek için elinden geleni yapar. İnatçıdır kolay vazgeçmez.

Sert hatlara sahiptir ve romantizmi derinlemesine yaşamak ister.

Tutkuludur. Sevdiği herşeyi ruhunda da hissetmek ister. Yüzeysel olan hiçbir şey ona tat vermez.

Yalanı, güvensizliği ve samimiyetsizliği asla sevmez. Onula birlikte iken içinizden geldiği gibi yaşamalısınız. Bir şeylerin gizlenmesine tahammül edemez. Hemen anlar ve ne sakladığınızı bulmak için peşinize düşer.

Akrep Kadını Nasıl Tahrik Edilir? Neler Yapmak Gerekir?

Akrep kadını ile birlikte yaşamaya başladığınızda onunla mutlu olmak istiyorsanız cinsel yaşamınıza çok dikkat etmeniz gerekir. Çünkü akrep burcu insanları için cinsel yaşam adeta zorunlu deşarj olma alanı gibidir. Cinsel yönden tatmin olmadığında çok agresif ve kırıcı olur.

Akrep kadınını tahrik etmek için neler yapmanız gerekir?

İçinizden geldiği gibi hareket edin. Oyun oynamayın. Manipüle etmeyin.

Yer ve zamanı önemsemeyin. Plan program yapmayın. İçinizden geldiği gibi yaşayın.

Heyecanınızı ona hissettirin. Sizin de onu arzuladığınızı bilmesi onu tahrik edecektir.

Dokunun ve varlığınızı hissetmesini sağlayın.

Akrep kadını sert hareketlerden hoşlanır. (Doğum haritasında farklı etkiler almamışsa) Tırnaklarınızı ve dişlerinizi hissetmek hoşuna gider.

Tahrik olduğu tüm noktaları keşfedin parmaklarınızla masaj yapın.

Kulağına tahrik edici sözler fısıldayın.

Akrep kadınını etkilemenin ve tahrik etmenin püf noktası onu gerçekten arzuladığınızı hissetmesidir. Kendinizi serbest bırakın onunla içinizden geldiği gibi yaşayın. Akrep kadını için cinsel yaşamın çok önemli olduğunu asla unutmayın. Gururundan dolayı her zaman aktif olmayabilir veya sizin onu ne kadar arzuladığınızı görmek için ilk hareketi sizden bekleyebilir. Akrep kadınına karşı cinsel yaşamınızda kendinizi kısıtlamanıza veya “acaba o da arzuluyor mu” demenize hiç gerek yok. Sizin arzuladığınızı bilmesi dahi onu tahrik etmek için yeterlidir.

Cinsel yönden tatmin olan akrep kadını daha mutlu rahat olur. Yoğun enerjisini atamazsa bunun acısını sizden çıkaracağına emin olabilirsiniz. Akrep kadını cinsel yönden tatmin olamazsa neler yapar?

  • Size küser ve gerekmedikçe sizinle konuşmaz.
  • Size sert davranır.
  • Sizinle kavga etmek için fırsat kollar.
  • Kalbinizi kırmaktan asla çekinmez.
  • Duygusuz bir ruh hali ve asık bir yüz ile size yaklaşır.

 

Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki konulara bakabilirsiniz.

Akrep Burcu Neden Cinsel Yaşama Düşkündür?

Akrep Kadını Cinsellik ve Cinsel Uyumu

 

Akrep Burcu Kadını Nasıl Tahrik Edilir?

15 Eylül 20121

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Kadını Nasıl Tahrik Edilir?” için 2 yanıt

Akrep kadınının tahrik olması için etkilenmesi şart. Etkilenmemişse takla da atsanız boş. O an cinsel açlığı vardır ve size bakınca bu açlığı giderebileceğine inanmışsa iş bitmiş demektir. Yani o istemeden zor veya onu sinirlendirmeden, kırmadan ısrarcı olmak ve onu onure etmek lazım.

Aslında çok kolay 🙂 kalabalık ortam olmamalı. Biraz gizemli biraz karizmatik ve arzulu görünmek, gözlerinin içine bakmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir