Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını Tehlikeli midir?

Akrep Burcu Kadını Tehlikeli midir?

Akrep Burcu Kadını Tehlikeli midir?

Akrep burcu kadını tehlikeli midir? Ne yaparsanız sert tepki verir? Akrep kadının tehlikeli olduğu noktalar hangileridir ve nelere dikkat etmeniz gerekir?

Akrep kadını tehlikeli midir? Evet gerçekten tehlikelidir. Ama hangi konularda ve kimler için tehlikelidir? Bu sorunun net bir cevabını bulabilmek için öncelikle Akrep burcu kadınının nasıl bir kadın olduğunu da bilmemiz gerekir. Akrep kadınının özelliklerine kısaca değindiğimde siz de bazı insanlar için neden tehlikeli olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

Amacım akrep kadınını kötü ve yaklaşılmaması gereken bir kadın olarak göstermek değil bilakis ne kadar değerli ve asil bir kadın olduğunu göstermeye çalışmaktır.

Akrep Kadını ve Yönetici Gezegenleri

Akrep burcu kadını kadını iki gezegen tarafından yönetilir ki bu iki gezegen enerji, değişim-dönüşüm, cesaret, gizem ve ölümü temsil ederler.

Mars: Yüksek enerji, cesaret ve savaşçı bir karakter verir. Gururlu ve her zaman dik duruşa sahip olması Mars gezegeninin etkileri ile ilgilidir. Savunduklarından asla taviz vermez ve boyun eğmez sağlam bir karaktere sahiptir. Bunu bakışlarından ve duruşundan da anlayabilirsiniz.

Pluto: Pluto ölüm, madde ötesi hayat, gizem ve değişimle ilgilidir. Yıkılsa da her defasında daha da güçlenerek ayağa kalkması bu gezegenden aldığı etkilerle ilgilidir. Sır verir ama ser vermez. Uzun süre yıkıldığı yerde kalmaz ne yaşarsa yaşasın kısa sürede kendisini toparlayarak daha da güçlü güçlü bir şekilde ayağa kalkarak yoluna devam eder.

Akrep Burcu Kadını Neden ve Kimler İçin Tehlikelidir?

Akrep burcu kadının özellikle kimle için tehlikeli olduğuna geçmeden temel bazı özelliklerinden bahsedeyim cevap kendiliğinden ortaya çıkacaktır.

Akrep kadını,

 • Güvene büyük önem verir, yalanı sevmez.
 • Sadıktır ve birlikte olduğu insandan da sadakat bekler.
 • Kısasa kısas yapar. Ne verirseniz onu alırsınız.
 • Hatayı asla affetmez. Karşılık verir.
 • Savaş açarsanız geri çekilmez, mücadele eder.
 • Verilen sözleri unutmaz, tutulmayan sözlerin hesabını sorar.
 • Gururludur, gururunu inciteni asla affetmez.

bu özelliklerinden yola çıkarak akrep kadını kimler için tehlikelidir onlara bakalım.

 • Yalan söyleyenler,
 • Güvenini kötüye kullananlar,
 • Verdikleri sözde durmayanlar,
 • İhanet edenler,
 • Gururuna saldıranlar,
 • Hatasında ısrarlar edenler,

bu özelliklere sahip olanlar akrep burcu kadını ile birlikte olmayı düşünüyorlarsa veya bu konularda hassas değillerse bir kaç kez daha düşünmelerinde fayda var. Aksi taktirde akrep kadınının gözlerine ve karizmasına aldanıp onu hafife alanlar onun soğuk yüzü ile karşılaştıklarında kesinlikle büyük bir şok yaşayacaklardır.

Az Ama Öz Dostlar

Akrep burcu kadını yukarıdaki bahsettiğim sebeplerden dolayı arkadaş seçiminde çok titiz davranır. Kendisine yapılan her şeye karşılık verme özelliğinden dolayı sadece gerçekten samimi olduğuna inandığı ve güvendiği bir kaç dosta sahip olur.

Eş seçiminde de çok titizdir. Uyumlu olduğuna inandığı ve kendisine yakın hissettiği bir insan bulursa evlenir ancak şüphe duyacağı bir şeyler hissederse emin olmadan ciddi bir adım atmamaya özen gösterir.

Bir akrep kadını ciddi bir karar almadan önce bekliyorsa ona güvenin. Çünkü hisleri son derece güçlüdür ve iç dünyasında bir şeylerin yolunda gitmediğine inandığı için emin olmaya çalışıyordur. Vereceği karar sadece kendisi için değil birlikte olacağı insan için de doğru bir karar olacaktır. Ona evlilik için baskı yapmayın sert tepki verir. Yapmanız gereken sadece samimi olmak ve içinizden geldiği gibi davranmaktır. Sizde göreceği samimiyet ve güven duygusu onun için bir çok şeyden daha değerlidir.

Akrep burcu kadını tehlikeli midir? Tehlikeli olup olmadığı veya nasıl bir kadın olacağı tümüyle size bağlı.

Not: Konu güneş burcu akrep özellikleri gözönüne alınarak hazırlanmıştır. Diğer konumlar ve açılar akrep burcu özelliklerini gölgeliyorsa özellikler değişebilir.

 

Yardımcı Konular:

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır?

Akrep Kadını Aşk Uyumu – Aşk Uyumunun Yüksek Olduğu Burçlar

Akrep Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

 

Akrep Burcu Kadını Tehlikeli midir?

21 Eylül 20121

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image