Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını Unutur mu? Neleri Unutmaz?

Akrep Burcu Kadını Unutur mu?

Akrep Burcu Kadını Unutur mu?

Akrep burcu kadını unutur mu? Akrep burcu insanlarının kodlarında “unutmak” kavramı bilinçaltının derin dehlizlerine gömme bilinci ortaya çıkmadıkça yoktur.

Akrep kadınında ve akrep burcu insanlarında unutmak, ne kadar önemsediği ile ilgilidir. Akrep burcu kadını kolay unutur mu? Hayır. İyi yönde de kötü yönde de önemsediği ve kendisinde derin izler bırakan hiçbir şeyi unutmazlar. Bir konu sizin gözünüzde ne kadar önemli olursa olsun eğer akrep kadını önemsemiyorsa hiç olmamış gibi davranabilir.

Akrep Burcu Kadını Kolay Unutur mu? Acısını Ötelemek!

Akrep burcu kadını hatırladığında veya yaşadığında acı duyacağı bir konuyu kendisinin de nasıl olduğunu bilmediği bir şekilde bilinçaltının en derin noktalarına gömebilir. Bunu yaşam kontrolü elinde olduğunda yapabilir. Kontrolünü kaybetmişse tüm yaşamını acıya bağlayıp, yaşadığı her olumsuzluğu o acıya bağlayabilir. Bu durum daha çok henüz yılan ve kertenkele evresinde olan akreplerde görülebilir.

Akrep kadını için adımlarını sağlam atmak kendisi için o kadar önemlidir ki, kendisine engel olarak göreceği herşeyi görmezden gelme konusunda doğuştan gelen bir yeteneğe sahiptir.

Bir başkası için uzun yas gerektiren olaylara akrep kadını o kadar soğukkanlı bir şekilde yaklaşır ki hislerinin var olup olmadığı konusunda şüpheye düşülebilir. Yaşamını kontrolü altında tutmak için iç dünyasında çok katı bir disiplin uygular. Çoğu zaman akrep kadını bunun kendisi de farkında değildir.

Akrep Burcu Kadını Önemsediğini Unutmaz

Önemsemediği şeyleri akrep burcu kadını unutur mu? Hayatına anlam katmayanları nasıl temizler? Akrep burcu kadını nasıl unutur?

Kendisini meşgul edecek daha önemli bir konu bulamazsa kendisine acı veren olayları da mutlu eden olayları da klasik hafızasından çıkarıp gözden geçirir. Bir süre onlara takılı kalır. Hatalarını, eksiklerini ve ileride yapmaması gerekenleri oradan alarak yaşamına entegre eder.

Boşlukta kaldığı döneme gelirse yaşadıkları arasında kaybolarak karmaşa yaşayabilir. İç dünyası duygu yoğunluğu ile dolu olduğu ve bunları dışa yansıtmadığı için öfkesi de sevinci de en üst seviyelerde olur. Tepkileri ani ve yüksektir. Daha önce göstermediği tepkileri o dönemde gösterir. Yaşamadığı sevinçleri de gene bu dönemde tekrar hatırlayarak mutlu olur.

Ne kadar isterse istesin balık ve yengeç etkisi almamışsa hafızasının bataklıklarında uzun süre saplanıp kalamaz. Pluto’nun “Bu kadar yeter” dedirten dönüşüm etkisi Onu tekrar ayağa kaldırır.

Hayatında yaşadığı ne kadar önemli olay, hatıra ve insan varsa önemsediği ölçüde sık sık yaşadıklarıyla bağdaştırıp analiz eder ve tecrübe çıkarmaya çalışır. Doğum haritasında aldığı etkilere bağlı olarak saplanıp kaldığı geçmişinde aşırı ayrıntılara girmek zihnini yorar. Bu dönemlerde ayağa kalkıp ertelediği yaşamın içerisine tekrar döner.

Akrep kadınının önemsemediği olayları ve insanları hatırlamasını beklemeyin. Onun hatırlayabilmesi için ayrıntıların, gelecek yaşamında analizlerine konu olabilecek öneme sahip olması gerekir.

Akrep burcu kadını kolay unutur mu? Severse unutur mu?

Akrep Burcu Kadını Değer Verdiklerini Unutur mu?

Değer verdiği insanları akrep burcu kadını unutur mu? 

Yaşamının hangi aşamasında olursa olsun hiçbir insan hayatına etki eden bir insanı unutmaz. Akrep kadını gibi kendisine yapılan iyiliği de kötülüğü de asla unutmayan ve kimseye boyun eğmemek için her şeyin karşılığını vermeye çalışan bir insan ise kesinlikle unutmaz.

Değer verdiği insana gelip şükran duymasını beklemeyin. Açıktan söylemeyebilir ancak eline geçen her fırsatta davranışları ile unutmadığını gösterir. Siz unutmuş olabilirsiniz ama nedenini sorarsanız “şu zamanda şunu yapmıştınız” der. Küçük bir ayrıntıdır ama Onun ruh dünyasında karşılığı çok büyüktür.

Akrep Burcu Kadını Sevdiğini Unutur mu?

Akrep burcu kadını sevdiğini unutur mu? Sadece akrep kadını değil hiç kimse unutmaz. Akrep kadını ise duygularında, ruhunda ve düşüncelerinde iz bırakan hiç kimseyi unutamaz. Hava grubu ve ateş grubu bu konuda daha esnektirler. Özellikle hava grubu doğum haritalarında su ve akrep etkileri almamışlarsa hayatı yüzeysel olarak yaşadıkları için duygusal konulara fazla takılmazlar.

Akrep burcu kadını ve Akrep burcu insanları ise yaşamlarındaki tüm ayrıntıları gelecekte yaşayacakları ile bağdaştırarak ilerledikleri için unutma konusunda yeterli esnekliği gösteremezler. Bunu için çaba göstermeleri, nedenler bulmaları gerekir.

Akrep kadınını, tüm duyguları kapalı bir kutunun içerisinde bulunan ama sizin sadece kutunun dışını gördüğünüz bir insan olarak hayal edin. Dış yüzeyden dolayı içini göremezsiniz. Bu durum akrep kadınının hem en büyük kozu hem de en büyük riskidir.

  • Kimse iç dünyasını göremediği için rahattır. Her zaman güçlü görünür.
  • İç dünyasını kimseye açmadığı için risktir. Kolayca duygusal aşırılıklar yaşayabilir.
  • İçine attığı her şeyin bilinmesini, bir anda zayıflayacağını düşünerek sürekli saklamak zorunda kalır. Kendisini her an tetikte olmak zorunda hisseder.

Akrep Burcu Kadını Severse Unutur mu?

Akrep kadını sevdiğini unutur mu? İstese de unutamaz. Çünkü kutunun içerisine giren duygular orada hapsolur. Bir gün gerçekten güven duyacağı birileri ile karşılaşırsa onlar için kutunun ağzını bir miktar aralar ve rahatlar.

Kendisini rahatsız eden ve hayatını etkileyenler için geliştirdiği yöntem ise öfkedir. İç dünyasında rahatsızlık duyduğu her şeyi olumsuz düşüncelere bulayıp öfkeyle kutunun dışına fırlatır. Duygusal yapıdan arındırılanları zihninde temizlemesi daha kolaydır. Hiç kimse hatırladığında öfke duyacağı hatıraları uzun süre orada tutmak istemez. Zihninde rahatsızlık verenleri oradan bilinçaltına gömmesi daha kolaydır.

Akrep burcu kadını bağlı olduğu grubun adıyla su gibidir. Zaman zaman dalgalanır, coşar. Bu dönemde hayatında ne kadar fazlalık ve gereksiz şey varsa kıyıya atar. Fırtına geçip durulduğunda durgun suya dönüşür. Her insan değerlidir ve her insanda öğrenilecek şeyler vardır. Akrep burcu kadını hayatın değişim ve dönüşümünü dişil unsurlarla temsil eder. Verdiği yoğun ruhsal mücadele nedeniyle her türlü saygıyı hake der.

Akrep Burcu Kadınları Hemen Unutur mu?

  • Yeterince sabır gösterip son noktaya gelmişse unutmanın yanına öfke de eklenebilir.
  • Şartlar zorlanmış, baskı ile bir şeyleri kabul etmişse şimdiki zamanı yaşarken, geniş ve gelecek zamanda da unutmuştur.
  • Yanıltıldığını, kandırıldığını, iyi niyetinin kullanıldığını net bir şekilde görmüşse unutmuştur.
  • Birlikte olduğu insandan haklı nedenlerle ayrılmışsa unutur.
  • İstemediği bir ayrılıksa (ölüm gibi) unutmayı unutur. Bir kaç parçaya bölünür, her bir parçasını ayrı ayrı derinden yaşar. Sonra hayata yeniden başlar. Ama unutmaz..

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Burcu Kadını Unutur mu?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image