Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep burcu kadını denilince ilk akla gelenler!

  • Maceracı
  • Cesur
  • Lider
  • İstediğini elde eder
  • Sözlerinde sadık
  • Unutmaz
  • Çekici
  • Samimi

Akrep burcu kadınını benzersiz kılan özellikler nelerdir? Akrep burcu kadınları güçlü ve bağımsızlıklarına son derece düşkün kadınlardır. Dışarıdan, duygusuz ve acımasız görünen akrep burcu kadınlarının olumsuz yönleri olsa da Akrep Burcu etkisi onlara adeta özel güçler verir. Zorluklardan korkmaz, cesur, duygusal ve iddialıdırlar. Durağanlığa tahammülleri yoktur. Sürekli değişiklik isteyebilirler.

Bir Akrep Kadını ile daha önce tanışmış mıydınız? Eğer henüz tanışmamışsanız işte size Akrep Kadınlarını tanıyabilmeniz için onları benzersiz kılan özellikler.

Maceracı Bir Ruha Sahiptirler

Akrep kadınları için heyecan yaşamın tadını çıkarmak için içine katılması gereken bir baharat gibidir. Uçurumun kenarında tek ayak üzerinde durmak onların heyecan tanımı için uygundur.
Farklı ve egzotik mekanlara düzenlenen gezilere katılmak, farklı ortamlarda bulunmak, geceleri dolaşmak onlara büyük keyif verir.

Sıkıcı ve sürekli kendini tekrarlayan rutinleri asla sevmezler. Ağızlarından çıkan cümle ve kelimeler dahi sıkıca kontrol edilir ve mümkünse yakın bir tarihte ikinci kez kullanılmamaya çalışılırlar.

Akrep kadını özellikleri

Cesaretleri Akrep Burcu Kadınını Belirginleştirir

Akrep burcu kadınları çok cesurdurlar. Tehlikelerle karşı karşıya kalmaktan asla korkmazlar hatta bu onlara ayrı bir heyecan verir. Zor olan herşeyi severler. Sevmelerinin sebebi onlara yeni çıkış yolları bulma ve tecrübe etme imkanı vermesinden kaynaklanır. Bu konudaki yaklaşımlarını sadistçe bulabilirsiniz ancak Akrep kadınları çoğu zaman zor olanı kolay olana tercih ederler. Cesaret gerektiren durumları kendilerini kanıtlamak için bir fırsat olarak görürler.

Akrep kadınları korksalar dahi bunu asla belli etmezler bunu zayıflık olarak görürler. Genelde korkmak yerine soğukkanlı kalıp analiz eder ve ona göre hareket ederler. Gerçekten korkulacak bir durum varsa uzaklaşmayı yoksa çarpışmayı veya eğlenmeyi tercih ederler. Güzel bir tabirle, Kendilerinin bir şeyden korkmalarına asla izin vermezler.

Doğal Bir Liderdirler

Liderlik özelliği isteyerek elde ettikleri bir durum değildir. Bu onların doğasında vardır. Her şeyi o kadar yerli yerince yapar ki dinlenmek ve sözüne değer verilmek zorunda kalınır. Her an ne yapacağı bilinemeyen bu soğukkanlı insanlar bir kez konuşurlar ve susarlar, bu onlar için yeterlidir. Söylediklerini tekrar etme ihtiyacı duymazlar, böyle bir olasılığın onları ne kadar öfkelendireceğini öğrenmiş olanlar her istediğini yapmaya çalışırlar.

Ancak ilginç olan Akrepler genellikle açık bir lider olmaktansa bir lidere danışmanlık edip istek ve taleplerini onun üzerinden gidermeyi tercih ederler. İstediklerini başkaları üzerinden elde ederler ve yaptırırlar.

Çok gerekmedikçe ön planda bir lider olmayı tercih etmezler.

İster ve İstediğini Elde Eder

Belki size abartı gibi gelebilir ancak bir Akrep Kadını bir şeyi istemişse onu kesinlikle elde eder. Belki aradan aylar veya yıllar geçebilir ancak bunu asla unutmaz gerekirse her şeyin değişmesini bekler, bedeller öder ne pahasına olursa olsun istediği onun olur.

Daha da ilginci siz O’nun istediği şeyi çoktan unutmuş olursunuz. Temiz iş. Sessiz ve sedasız. Derinden…
Eğer sizden bir şey istemişse “Hayır” demeden önce lütfen düşünün. Büyük ihtimalle sizi pençelerinin arasına alıp istediğini almadan sizi bırakmayacaktır.

Sözlerine Sadıktırlar

Eğer Akrep Kadını bir konuda söz vermişse onu yerine getireceğine emin olabilirsiniz. Çünkü akrep etkisine göre ağızdan çıkan her ses O’na aittir ve o seslerde direktiflerle kendini bağlayan bağlar vardır. Yerine getirmez veya söylediğini yapmazsa rahatsız olur ve gurur meselesi haline getirir. Yani bir Akrep burcu kadını siz unutsanız dahi söylediğini yapmışsa bu sizinle değil kendi Asaleti ile ilgilidir.

Bunun tam tersi eğer siz ona söz vermişseniz ve unutmuşsanız artık O’nun gözünde “Güvenilmez” damgasını yemişsiniz demektir. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Akrep kadınını benzersiz kılan özellikler

Unutmazlar Güçlü Bir Hafızaları Vardır

Akrep burcu kadınını benzersiz kılan özellikler arasında iyi bir hafızaya sahip olmaları vardır. Kendilerinde ruhsal ve duygusal iz bırakan şeyleri kolay kolay unutmazlar.

Akrepler güçlü hafızaları ile bilinirler. Gerçekten önemsedikleri hiçbir şeyi unutmazlar. Çocukluk (Hatta bebeklik) yıllarına ait çok sayıda canlı hatıralarını özenle saklarlar. Zaman zaman hafızalarında geriye gidip özenle sakladıkları herşeyi gözden geçirip tekrar canlandırırlar. İlginç değil mi? Evet gerçekten unutmazlar. Özellikle kendilerinde duygusal iz bırakan hiçbir şeyi asla unutmazlar.

Size göre unuttu herşeyin onun için bir önemi olmadığını bilmeli ve onu o şekilde kabullenmelisiniz.

Ekonomi Yönetimini İyi Bilirler

Akrep kadınları neye ihtiyaç duyduklarını, ihtiyaçlarını karşılamak için ne kadar paraya ihtiyaçları olduğunu ve parayı nasıl bulacaklarını iyi bilirler. Analiz yetenekleri sayesinde Akrebin doğası gereği iyi bir finansçıdırlar. Bu durumun en büyük sebebi aslında parayı sevmeleri değildir. Almak istediklerini elde etmek için ona nasıl ulaşacaklarını iyi bilirler.

Çok iyi tasarruf ederler ve bütçe yönetimini gerçekten iyi bilirler.

Mıknatıs Etkisine Sahiptirler

Akrep burcu kadınları gerçek bir mıknatıs etkisine sahiptirler. Gözleri, yüz hatları, mimikleri ve sahip oldukları enerjileri ile varlıklarını her zaman hissettirirler. Genellikle siyah, kırmızı, koyu mavi ve kahverengi tonlarını çok iyi kullanırlar.

Her istediğinizde sizinle olmayacaktır, sadece Onun istediği zamanlar birliktelik şansınız vardır. Gerçekten sevdikleri an tüm detayları unutabilirsiniz. Gözü sizden başkasını görmeyecektir.

Samimi ve Dürüsttürler

Hem arkadaş hem de eş olarak samimiyetiniz ölçüsünde size yakın olurlar. Eğer sizde herhangi bir şüphe, tereddüt ve soru işareti görmezlerse hayatlarını size adayabilirler. Kimseye açmadıkları iç dünyalarını yalnız sizin için aralayabilirler. Gerçek manada özel bir insan olduğunuzu size hissettirirler.

 

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler” için bir yanıt

? Gerçekten sizi komplekse sokabilecek kadar güçlü hafızaları var. Diyalog aynen şu “geçen hafta bunu söylemiştin”
E ne var yani tekrar etsem ? olmaz gereksiz konuşma olur. Ne söylediğinizi ne zaman söylediğinizi unutuyorsanız size göre olmayan bir kadın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir