Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadınının Gönlü Nasıl Alınır ?

Akrep Burcu Kadınının Gönlü Nasıl Alınır ?

Akrep Burcu Kadınının Gönlü Nasıl Alınır?

Akrep burcu kadınının gönlü nasıl alınır? Bir akrep kadını bu soruya şu şekilde karşılık verecektir “Bunu yapmadan önce düşünecektin” Verilecek karşılık bu olunca yapılması gerekenlerin zorluğunu da tahmin edebilirsiniz.

Akrep Burcu Kadınının Gönlü Nasıl Alınır?

Akrep Kadınının Gönlünü Almak İçin Ne Yapabilirim?

Akrep kadınının gönlünü almak için,

 • Yaptığınız hataları gözden geçirin
 • Hatanızı kabullenin
 • Samimi ve içten özür dileyin
 • Kalbine hitap edecek bir hediye alın
 • Gözlerinin içine bakarak sevdiğinizi söyleyin
 • Öfkeli ise mutlaka öfkesinin yatışmasını bekleyin

Yaptığınız Hatayı Gözden Geçirin

Bu soruyu sormanıza neden olacak şey ne ise gözden geçirin. Sorunun kaynağını tam olarak bilmiyorsanız nedeni bulmaya çalışın. Kalbini kırmanıza neden olan olayları çözmeden gönlünü almanız zor olacaktır.

 • Yalan mı söylediniz,
 • sözünüzde mi durmadınız,
 • gururunu mu kırdınız,
 • başka birisi mi vardı?

Her ne yapmışsanız öncelikle bunu netleştirmeye çalışın.

Nedenler bilinmeden karşısına geçip “ben ne yaptım” derseniz “sen ne yaptığını iyi bilirsin” gibi geniş anlam ifade eden bir karşılık verirse işin içinden çıkmanız daha da zorlaşacaktır. Kalbinin kırılmasına neden olan şeyi bilmiyorsanız O söylemeden önce siz bulun, aksi taktirde “benimle dalga mı geçiyorsun” şeklinde bir tavır sergileyebilir.

Akrep burcu kadınının gönlünü almak için

Gönlünü Almak İstiyorsanız Hatanızı Kabullenin

Akrep kadınının gönlünü almak istiyorsanız hatanızı kabullenmek zorundasınız. Niyetiniz gerçekten gönlünü almaksa üste çıkmaya çalışmayın, inatlaşmayın. Önce hatanızı kabullenmenizi bekleyecektir. İnatlaşır “senin de suçun var” derseniz, konuyu öyle bir ayrıntıya sokar ve karmaşık hale getirir ki, bir anda kendinizi affettirmek için çok daha farklı konularla da uğraşmak zorunda kalırsınız.

Hiç kimse kusursuz değildir. Hepimizin hataları vardır. Yapılan hatalar üzerinden gurur yapmak ve farklı konularla üste çıkmaya çalışmak belki bazı burç kadınlarında işe yarayabilir ama Akrep kadını çok gururlu olduğu için onda işe yaramayacaktır. Siz hatanızı kabul edip özür dileyin, O sizi seviyorsa kendi üzerine düşeni öfkesi yatıştığında yapacaktır.

Samimi ve İçten Bir Şekilde Özür Dileyin

Akrep kadınının gönlü nasıl alınır ? Püf noktası içten ve samimi olmaktır. Ancak samimi bir özürle gönlünü alabilirsiniz. Gözlerinizin içine baktığında samimiyetinizi görmesi gerekir. Yaptığınız hata veya kalbinin kırılmasına neden olan olay çok büyük ve ağır değilse samimiyetiniz karşısında sizi affedecektir.

Eğer büyük bir hata yapmışsanız gönlünü almanız için yapmanız gereken, gözlerinizin içine baktığında duygulanmasına neden olacak kadar büyük bir içtenlik taşımalıdır. Düz, duygu yoğunluğundan ve samimiyetten uzak bir “özür dilerim” ifadesi akrep burcu kadını için sadece basit bir cümle seslendirmesinden ibarettir.

Muhatap olduğunuz kadının iç dünyasının yoğun bir duygu, sezgi ve mantıkla örülü olduğunu unutmayın. Ben nasılsa onu kandırırım gibi basit bir düşünce ile hareket ediyorsanız sizi bağışlamasını da beklemeyin.

Alacağınız Hediye Kalbine Hitap Etsin

Gördüğünde, “beni gerçekten seviyor ve değer veriyor” diyebileceği bir hediye seçin. Samimiyetiniz asla maddi değerlerle ölçülemez ama insanlar mutlu olmak ve düşünüldüklerini görmek için bir delil ararlar. Akrep kadını samimi özrünüzle yatışmışsa üzerine ekleyeceğiniz bir hediye O’nu mutlu edecektir.

Almak isteyip te alamadığı, gördüğünde şaşıracağı, sahip olmaktan mutlu olacağı bir hediye olabilir.

Gözlerinin için Bakın ve Kalbinizle Sevdiğinizi Fısıldayın

Akrep kadınının gönlü nasıl alınır ? Sevginizi kalbinizle göstererek bunu yapabilirsiniz. Akrep burcu kadını sözlerinizden çok iç dünyanızdaki hislerinize ve samimiyetinize odaklanır. Seviyorsanız bunu sözcüklerle ne kadar tekrar ettiğinizin O’nun için hiçbir önemi yoktur. O’nu ne kadar çok sevdiğinizi gözlerinin içine bakıp kalbinizle söylemeniz gerekir.

Seni çok seviyorum” dediğinizde kalbiniz titremeyecek ve gözleriniz yaşarmayacaksa henüz gönlünü alabilecek kıvama gelmemişsiniz demektir. Bunun için biraz daha acı çekip hislerinizin ön plana çıkmasını bekleyebilirsiniz.

Öfkeli ise Öfkesinin Yatışmasını Bekleyin

Ne yaparsanız yapın size öfkeli ise yanına yaklaşmayın. Öfkesinin yatışmasını bekleyin. Sinirli iken yukarıda saydıklarımın hiçbiri işe yaramayabilir. Biraz sabırlı olun ve sakinleşmesini bekleyin.

Seviyorsanız ve gönlünü almak istiyorsanız bunları yapmayın

 • Bana mecbursun” izlenimi vermeyin
 • Sen bilirsin” tarzı bir yaklaşım sergilemeyin
 • Başkaları ile kıskandırmaya kalkışmayın
 • Hatalı olan sizseniz, onu hatalı gibi göstermeye çalışmayın
 • Hiçbir şey olmamış gibi davranmayın
 • Öfkeli iken yanına yaklaşmayın
 • İnatlaşıp üzerine gitmeyin

Akrep burcu kadınının gönlü nasıl alınır? Biraz samimiyet, biraz içtenlik, biraz sevgi ile kapısına gidilerek

Akrep burcu kadınının gönlü nasıl alınır? Ruhuna hitap ederek

Akrep burcu kadınının gönlü nasıl alınır? Pişmanlığınızı dile getirerek.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Burcu Kadınının Gönlü Nasıl Alınır ?

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Kadınının Gönlü Nasıl Alınır ?” için 2 yanıt

Yozgat Çakmaklı mısın sen? Vpn kullanmışsan sadece bulunman zaman alır o kadar. Ekran resmini aldım. İyi bir ifade hazırlasan iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir