Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcunun Kadına Kattığı Özellikler

Akrep Burcunun Kadına Kattığı Özellikler

Akrep Burcunun Kadına Kattığı Özellikler

Akrep burcunun kadına kattığı özellikler nelerdir? Akrep burcu özellikleri kadını nasıl etkiler?

  • Gizli ve Gizemli
  • Derin hislere sahip
  • Gözleri ile her şeyi anlatabilen
  • Rekabeti seven
  • Yaşadığı acıları unutmayan

“Dikkat tehlikelidir”! 

Tüm Akrep kadınları gibi burcunuzla ilgili söylenen bu cümleyi siz de duymuşsunuzdur. Yine tüm Akrep kadınları gibi gülümseyip “nerem tehlikeli acaba?” diye düşünmüşsünüzdür. Oysa başkalarının gözünde tehlikeli ve uzak durulması gereken bir insan imajı gizliden gizliye hoşunuza gider.

Akrep Kadını Kendinden Başkasına Zarar Vermez

Trajik olanı ise bir Akrep kadınının kendinden başka kimseye zarar veremeyeceğini sadece Akrep kadınları bilir ve kimseye söylemezler. Yaşamları kendi defterlerine çizdikleri çiziklerden izler taşır ve her iz asla unutulmadığı için gün yüzüne çıktıkça Akrep burcuna acıyla karışık hüzünler yaşatır.

Siz güçlü duyguların ve tutkuların kadınısınız.

Yaşadığınız mutlulukları ve acıları ömür boyu unutamazsınız. Hisler dünyasının kraliçeleri, hayatlarını bütünüyle hisler alemi olarak ifade edersek o hisler alemine dokunup iz bırakan hiçbir şeyi unutmazlar. Hatıra defterleri hayatlarının ilk üç yılına kadar dayanabilecek kadar güçlüdür.

Akrep burcunun kadına kattığı özellikleri

Akrep Kadını Acımasız mı?

Akrep burcunun kadına kattığı özellikler arasında en çok dile getirilenlerden biri acımasız oluşu gelir. Çoğu zaman katı olmak ve acımasızlıkla suçlanırsınız. Bu içinizdeki fırtınaları gizli bahçenizde sakladığınız içindir. Rekabeti seversiniz ama gizlice. Bunu kimse fark etmez. Bu yüzden başarılarınız hayretle karşılanır.

Sevdiklerinize size bağlı kaldıkları sürece tutkuyla bağlanırsınız. İhaneti ise asla bağışlamazsınız. Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden çok gözlerine dikkat edersiniz. Size yalan söylemek güçtür.

Anahtar sözcüğünüz: “Gözler asla yalan söylemez.”

Dışarıdan bakıldığında görünenle iç dünyasında varolan kadın bambaşkadır. Dışarıda görülmesi için sunduğu sert ve soğuk hali içindeki hassas dünyayı korumak için bir zırhtır. Balık ve yengeç burcunda bu zırh olmadığı için çok kolay incinip kırılırlar. Akrep kadını ise dışarıya yaydığı enerji ile buna asla müsaade etmez. Belki olumsuz bir izlenim bırakır ama insanların gerçek yüzlerini görerek görmezden gelerek davranmak ve kendisini kırılmaya hazır bir kristal vazo gibi göstermek akrep burcu kadını için mümkün değildir.

İçindekiler dışarıda korumasız bırakılmayacak kadar değerlidir.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Burcunun Kadına Kattığı Özellikler

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir