Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Affeder mi? Akrep Burcu Kadını Nasıl Affeder?

Akrep Kadını Affeder mi? Nasıl Affeder?

Akrep Kadını Affeder mi? Nasıl affeder?

Akrep kadını affeder mi? Affederse nasıl affederAffetmesi için neler yapmak gerekir? Affetmek işlenen kusurun büyüklüğü ve nasıl bir kusur olduğuna göre değişir. Kalpte açılan yaranın ne kadar büyük olduğunu görebiliyorsanız bu soruya net bir cevap bulabilirsiniz. Muhatabınız bir akrep kadını ise, kırılan kalbe sebebi ne olursa olsun incinen bir gururu da eklemeniz gerekir.

Her İnsanın Affedebileceği Bir Yol Vardır

Peki akrep kadını da affeder mi?

Kalbi olan her insanın bir süre sonra sinirleri yatışarak kendisine yapılanları geride bırakmaya başlar. Her kalp onarılır, her hata affedilir, herkes affeder, ama kimi bir saat sonra, kimi günler sonra, kimi aylar kimi de yıllar sonra affedilir.

Akrep burcu gibi “kendisine yapılan hiçbir şeyi unutmayan” bir karakter için daha fazla sabır göstermeniz, daha fazla çaba sarfetmeniz gerekebilir. Sizi affetmesi için gerekecek süre ve sarfetmeniz gereken çaba kendinizi affettirmenizi gerektirecek şeyin ne olduğuna bağlıdır.

Yeterince seviyorsanız yeterince uzun süre mücadele edebilirsiniz. Hatanızı yeterince anlamışsanız yeterince çaba sarfedebilirsiniz. Sevgi, hataları kabulleniş ve samimiyet, engelli yollardan sonra açılması gereken kapının anahtar deliğini bulmanız için size rehberlik edebilir.

Akrep Kadını Affeder mi?

Akrep burcu Kadını için gururu ve kibri kendisine karşı yapılanları kolay affetmesine en büyük engeldirler. Affetmeyi “yapılanı kabullenme” olarak algılayabilir. Eğer muhatap olduğunuz akrep kadını bu düşünceye sahipse zorlanabilirsiniz. Ama gerçekten seviyorsanız vazgeçmeyin çünkü akrep burcu kadını sizinle birlikte uzun süre yürümüşse sizi sevmiştir. Sizi sevmişse unutması da kolay olmaz.

Ama aşmanız gereken çok önemli bir sorun var. Akrep kadınının sizden beklentisi şu olacaktır

Önümde diz çök, affetmem için yalvar, affetmemi iste, göz yaşı dök ağla ve bunu uzun süre tekrarla. Ama bunları yaparken içimde sana karşı acıma hissi uyanmasın. Gözümdeki sevgin küçülmesin. Tek istediğim yaptığın hata karşısındaki affetme talebinin ne kadar samimi olduğunu görmektir. Her gün kapıma gel ve özür dile. Ta ki içimdeki buzlar eriyene, sana karşı duyduğum kin ve öfke bitene kadar

Bunu yapabilir misiniz? Gerçekten bu kadar sevebildiniz mi? Cevabınız “Evet” ise buna hiçbir kalp dayanmaz. Eninde sonunda çözülür.

Akrep kadını affeder mi? Akrep burcu kadını nasıl affeder

Akrep Kadını Nasıl Affeder?

Eğer ısrarla “çok seviyorum affetmesi için her şeyi yapmaya göze aldım” diyebilecek kadar samimi ve içten bir sevgiye sahipseniz akrep kadınının sizi affetmesi için yalvarma ve özür yağmurlarına şunları da ekleyin,

Ona sevdiği çiçeklerden buketler yapıp verin. Ama sıradan bir şekilde değil. Üzerine sizi affetmesi için güzel sözler yazılmış notlar bırakılan buketler sunun. Bu buketleri doğrudan vermeyin. Bunu yaparsanız ne mi olur? Çiçekleri başınıza geçirir. Bir süre yaptığınız her şeyi ortalıkta görünmeden yapın. Buketleri kapısının girişinde bulsun. Uyandığında başucunda görsün. Balkona çıktığında bir anda önüne düşsün. Sıradışı olun. Şaşırtın.

Her gün mesaj gönderin. Af dileyin. Başkaları sizin ne kadar kötü durumda olduğunuzu anlatsınlar.

Beklemediği Anlarda Şaşırtın

Bir anda karşısına çıkın. Yeri, zamanı ve havanın durumunu dikkate alın. Sessiz, sakin bir yer olsun. Kendisini en iyi hissettiği anları seçin. Hava bulutlu ve kasvetli olsun. Af dileyin ve elinizdeki hediye paketini uzatarak oradan toz olun. Hediyeyi fırlatıp atarsa önemsemeyin. Tekrar tekrar deneyin. Sonunda merak edip açacaktır. İçerisine “bu kutuya koyabilecek senin sevginden başka bir şey bulamadım” şeklinde derin sözler yazın. Küçük akrep kolyeler, küçük bir kalpte bu sözlere eşlik edebilir.

Telepati yaparak her gün Onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin. Hiç merak etmeyin mesaj eninde sonunda yerine ulaşacaktır. (Bakınız, Telepati nasıl yapılır – Telepati ile Aşk)

Tüm bunları en azından bir ay boyunca belirli aralıklarla tekrar edin. Tüm bunlara rağmen hiçbir karşılık vermemişse akrep kadınının hassas noktalarına saldırın. “Merak ettirin

Bir süre hiçbir şey yapmayın. Arayıp sorsa da kimseden sizinle ilgili bir şey öğrenemesin. Bu süreçte sizi seviyorsa gerçekten çok merak edecek “acaba vazmı geçti” diye endişelenmeye başlayacaktır. Ama gururundan dolayı bunu hiç kimseye söylemeyecek ve belli etmeyecektir.

İşte tam bu anda tekrar ortaya çıkın. Onu şaşırtın ve tüm yakışıklılığınız, tüm karizmanız ve gizeminizle karşısına dikilin. Güçlü görünün. Korkmayın. “Her şeyi bırakıp yalnız senin için geldim” deyin. Bunu gerçekten yapabilir misiniz? Final güzel bitmeli. Bu sahneyi çok iyi tasarlamalısınız.

Herşeye Rağmen Sizi Affetmedi mi?

Eğer gururunuzu ayaklar altına alıp tüm bunları yapmış olmanıza, aylar geçmesine rağmen sizi affetmemişse ya çok büyük bir hata yapmışsınızdır ya da muhatap olduğunuz insan “pişmanlıkla ortaya çıkan sevgiyi göremeyecek kadar” sizden çok uzaklaşmış demektir. Veya siz gerçekten yeterince samimi misiniz? Bu konularda arkadaşları ile iddiaya giren bir tür var!…

Her şeyi orada bırakın ve gidin. Gereken her şeyi yaptığınıza inanıyorsanız arkanıza bakmayın.

Yaptığınız hata gerçekten büyükse mesela Onu aldatmışsanız, unutamıyor ve seviyorsanız. Önce tattırdığınız kadarını kendiniz yaşayın. Sonra dönün ve tekrar tekrar yukarıdakileri yapın.

  • Akrep kadını affeder mi? Affedilmeyecek bir şey yapmamışsanız tabiki affeder.
  • Akrep kadını affeder mi? Af dilemesini bilirseniz affeder.
  • Akrep kadını affeder mi? Onu yeterince tanıyorsanız, affetmesi için neler yapmanız gerektiğini de biliyor olmalısınız.
  • Akrep burcu kadını affeder mi? Af dilemeyi sıradan bir olay olarak görüyor ve hafife alıyorsanız affetmez.
  • Akrep burcu kadını affeder mi? Akrep kadınını ciddiye almıyorsanız affetmez.
  • Akrep burcu kadını affeder mi? Kalbine ve ruhuna dokunmayı bilmiyorsanız affetmez.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Affeder mi? Nasıl Affeder?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir