Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Aldatır mı? Aldatılırsa Ne Yapar?

Akrep Kadını Aldatır mı? Aldatılırsa Ne Yapar?

Akrep Kadını Aldatır mı? Aldatılırsa Ne Yapar?

Akrep kadını aldatır mı? Eğer aldatmayı sadece burç özellikleri ile sınırlayacak olursak akrep burcu kadını severek evlenmişse, sevdiği bir insanla birlikte ise aldatmak O’nun için birlikte olduğu insandan ziyade kendi karakteristik özellikleri ile çelişeceği için çok düşük bir olasılıktır. Akrep burcu insanları genel olarak sadakatleri ile bilinirler. Ancak bu sadakat muhatabının kara kaşı kara gözünden ziyade kendi iç dünyası ile ilgilidir.

Akrep burcu insanları her konuda uç noktalarda yer aldıkları için bu tür konularda ilginç bir yaklaşımları vardır. İç dünyalarında yoğun duygulara sahiptirler ancak hayata bakış açıları mantık üzerine kuruludur. Bir konuda adım atarken hem duygularına hem de mantığına uygun hareket etmesi gerekir. Aldatmak akrep kadını için hem duygusal hem de mantıksal olarak çelişkilerle doludur.

Akrep Kadını Sevmişse Aldatır mı?

Akrep kadını severse aldatır mı? Birlikteyim çünkü seviyorum, ben O’nunla bir bütünüm. O artık benim bir parçam gibi. Sevmesem birlikte olmazdım. Sevdiğim bir insanla birlikte iken başka birisinin olması benim kendime yalan söylediğimin bir göstergesidir. Ben yalancı değilim. Sevmediğimi ve anlaşamadığımı görürsem aldatmam bırakır giderim.”

Evet duygusal bir yaklaşım gibi görülse de sebep – sonuç ilişkisi mantıki temellere dayalıdır. Akrep burcu insanları bu tür konuları her şeyden önce kendilerine verdikleri değeri göz önünde bulundurarak değerlendirirler.

Akrep kadını aldatır mı

Sevgimi Yitirmiş Olabilirim Ama Onurumu Asla

Her insanın duygusal zaafları bulunur, birlikte olduğu insanla sorunlar yaşayabilir, daha çok sevebileceği birisi ile karşılaşabilir, artık devam ettirmek istemeyebilir. Bu gibi durumlarda bazı insanlar birlikte olduğu insanı üzmemek veya birden fazla insanla birlikte olmak için ayrılığı değil ikili ilişkileri tercih edebilirler. Akrep burcu kadını bu gibi durumlarda net bir tavır takınır. “Sevgimi yitirmiş olabilirim ama onurumu asla” sözü iç dünyasını yansıtan bir söz gibidir. Artık başka birisi olacaksa diğerini aldatmaz açık ve net bir şekilde bitirir ve yoluna devam eder.

İntikam Almak için Akrep Kadını Aldatır mı? 

akrep kadını aldatılırsa ne yapar

Akrep Kadını Aldatılırsa Ne Yapar?

Akrep burcu kadını bir konuda kendisi ile çelişkiye düşebilir. Kendisine yapılan yanlışları affetme konusunda çok iyi olduğu söylenemez. Karşılığı çoğu zaman çok şiddetli olsa da kendisinin aldatıldığını öğrenen bir akrep kadını yaşadığı acının benzerini faiziyle birlikte muhatabına yaşatmadan gitmek istemeyebilir.

Karşılığının nasıl olacağı farklılık gösterse de “ben sadıksam sende olmalısın, değilsen bedelini ödersin” mantığıyla yaklaşır. Yani temel hayat prensiplerinden olan “kısasa kısas – verdiğin acı kadar acıyı çektirmeden içim rahat etmez” devreye girer. Her akrep kadını yapılan yanlışa yanlışla karşılık vermez ancak tamamı için geçerli olan bir şey vardır. Mutlaka şiddeti dinmeyen öfke ile karşılık verip bedelini ödetir.

İntikam dışında sadakati ile tanınan akrep burcu kadını cinsel enerjisi en üst seviyelerde olan kadınlar kategorisinde yer alsa da sahip olduğu özellikler cinsel nedenlerden dolayı aldatmasına engel olabilecek boyutlardadır. Ancak 7. Evinde ikizler burcu ve 12. Evinde terazi burcu olan bir akrep burcu kadını için temkinli olmakta fayda olabilir. Kritik noktalarda insan her zaman insandır.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Aldatır mı? Aldatılırsa Ne Yapar?

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Aldatır mı? Aldatılırsa Ne Yapar?” için 2 yanıt

insanda onur kalmamışsa birlikte olduğu insanın hakettiğini düşünmüşse aldatmaz insanı doğduğuna pişman eder, yarar geçirir. aldatılırsa ne mi yapar? o kadar cesaretin varsa dene gör

Hepsi çok doğru akrep burcuyum aldatildigimi hissettgim ann aldattım hiç durmadım gecmiuo nefretim ya cinayet islicem yada aldatcam 2.daha mantıklı geldi herzaman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir