Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Aşk, Cinsellik, İlişkileri ve Hayata Bakışı

Akrep kadını, aşk, cinsellik, ilişkileri ve hayata bakışı

Akrep Kadını Aşk, Cinsellik, İlişkileri ve Hayata Bakışı

Akrep kadını ve hayata bakışı

Akrep Kadınının Aşka Bakışı

Akrep kadını çoğunlukla tam anlaşılamayan veya yanlış anlaşılan bir kadındır. Anlaşılamaz tavır ve tutumlarından dolayı da çoğunlukla haksız eleştirilere maruz kalır. Aşık olduğunda ise o zamana kadar bildiği ve tattığı diğer tüm duygulardan daha derin bir yoğunlukta duygu derinliğine iner. Akrep kadını duygusal derinlikleri temsil eden bir kadındır. Aşk Onun için farklı boyutlara açılan bir kapı gibi olur.

Eğer sevdiğini söylemişse gerçekten sevdiğinden emin olabilirsiniz. Aşkını gözlerine baktığınızda anlamanız çok zor olmayacaktır. Sever ve sahiplenir. Aşkla birlikte sevdiği insanı sahiplenmesi Onu aşırı kıskanç bir kadın haline getirir. Ancak sevdiği insan tarafından kalbi yaralanırsa bir anda tüm aşk büyüsü bozulur ve etrafa öfke saçmaya başlayabilir.

Hayatında hemen herşeyi uçlarda yaşayan akrep kadını ilişkilerinde de bu kuralını bozmaz. Çok çabuk sever bir o kadar hızlı bir şekilde vazgeçer. Gerçek manada kalbine ve ruhuna hitap edecek insanı buluncaya kadar gerçek sevginin peşinde koşar ancak çoğu zaman iç dünyasını dışarıya yansıtmaz. Bu anlık değişimler sadece iç dünyasında yaşanır ve birler.

Akrep Kadını ve Cinsellik

Duygularını cinsel yaşamı ile mükemmel bir uyum içerisinde birleştirir. Hiçbir kadın cinsel yaşamı, akrep kadını ve akrep etkisi almış kadınlar gibi ilişkisinin en önemli parçası haline getiremez. Cinsel yaşamı, akrep kadını ile bütünleşir ancak cinsellik akrep kızı için duygusal derinlik gerçek anlamda zirve yaptığında bir anlam ifade eder. Cinsel yaşam akrep kadını için duyguların deşarj noktası olduğu için cinselliği kendisini ifade etmek içinde kullanır.

Akrep kadını duygusal yönden tatmin olmadığı bir ilişkide cinsel yaşamı da kesintiye uğrar ve enerjisini tartışma ve kavga yoluyla atmaya çalışır.

Akrep kadını, aşk, cinsellik, ilişkileri

İlişkileri ve Arkadaşlık Anlayışı

Akrep kadını birlikte olacağı insanlar, dostluk ve arkadaşlık konusunda son derece seçicidir ve çoğu zaman ne hissettiği ve ne düşündüğü bilinemez. Duygularını önce iç dünyasında yaşar gerek duyarsa dışa yansıtır. İlişkiler ve arkadaşlık konusunda aşırı seçici olması etrafında çoğu zaman az ama öz insan olmasına neden olabilir. Bazı akrep kadınları ise çoğu zaman aradığını bulamadıkları için yalnızlığı tercih edebilirler.

Hayattaki en büyük hayallerinden biri kendisini anlayabilecek insanlar bulmaktır. Bu nedenle kısa süreli çok sayıda insan tanıyıp aradığını bulamadığında hızla başka insanlara göz atacaktır.

Birlikte olduğu insanlara karşı ilk etapta sabırlı davransalar da içlerinde biriktirdiklerini hiç beklenmedik bir anda karşı tarafa sert bir şekilde yöneltebilirler. Güvendikleri ve emin oldukları insana karşı son derece cömerttirler. Ne kadar vefalı olduklarını göstermek için umulmadık davranışlar sergileyebilirler. Hayat felsefesi “Yapabiliyorsan kendin yap buna gücün yetmiyorsa ve bunu gerçekten görürsem düşmeden önce kimse uzatmasa da ben elimi uzatırım” dır. Dostlukları herkesin gittiği noktada başlar ve kendisini ispatlarcasına “Ben buradayım” der.

Akrep Kadını Güvenilir midir?

Akrep burcu insanlarında hiç beklenmedik bir adalet anlayışı vardır. Haksızlıklara tahammülleri yoktur. Kendisini zor durumda bırakacağını bildiği halde adil davranabilir. Güven duygusuna büyük değer verir ve birlikte olduğu insanlardan da benzer bir tutum beklerler. Yalana ve yapmacık davranışlara tahammülleri yoktur.

Kendisine veya bir başkasına iyi niyetten dolayı yapılan haksızlıklara çok sert tepki verebilirler. Bu tepkileri genelde aşırı olduğu için garip karşılanabilir. Bir anda sakin sakin konuşan bir akrep kadını karşısındaki insanın bu sakinliğini suistimal ettiğini gördüğünde çok sert ve yüksek sesle konuşmaya başlayabilir.

Bu özelliklerinden dolayı akrep kadınları oldukça güvenilir insanlardır. Kendilerine haksızlık yapılmasına izin vermedikleri gibi başkalarına yapılmasına da izin vermezler. Söylediklerini mutlaka yapmaya çalışırlar. Güvenilmez insanları anında teşhis ederek onlardan uzak dururlar ve değer verdiği insanlarada uzak durmaları konusunda uyarılarda bulunurlar.

Akrep kadını ve yaşama bakışı

Akrep Kadını ve Yaşama Bakışı

Akrep burcu kadınları için kendi benlikleri ve iç dünyaları yaşantılarının merkezindedir. Akrep hayatını bunlara göre düzenleyecektir. Aldığı etkiler dolayısı ile sahip olduğu özellikleri kabullenmeyip her zaman daha iyisini arama peşindedir. Mükemmeliyetçi yapısı nedeniyle kendisi ve etrafındaki insanları buna göre dizayn etmeye çalışır. Yaşamında hata payına yer olmamalı, herşey kusursuz olmalıdır. Bu mükemmeliyetçilik ne yazık ki hayattan zevk almasına da büyük engel teşkil edecektir. Herşeyi daha iyi yapma çabası çoğu zaman olanı olduğu gibi kabul etmesine ve hoş görmesine engel olabilir.

Yaşamının büyük kısmı kendisi ile birlikte yaşadığı hayatı paylaştığı insanları değiştirip dönüştürmekle geçer. Ancak bu çabanın sınırlarını çok sayıda tecrübe yaşadıktan sonra görebilir. O zamana kadar kendisi ile birlikte herkesi, sınırlarını aşması ve mükemmele dönüşmesi için zorlar. Hem kendisini hem de diğer insanları yorar. Bu çabası sonuçsuz kalmaz ama bunca çabanın sonunda oturup biraz dinlendiğinde “aslında olanı olduğu gibi kabul etmenin” daha az yorucu olduğunu kabul eder.

Ne Tür Hediyeleri Sever?

Akrep kadını hediye seçiminde en çok zorlanılan kadınlar arasındadır. Seçkin, sıradışı ve mükemmeliyetçi yapısı, diğer kadınların çok sevineceği hediyeler karşısında Onu tepkisiz bırakabilir.

Sürprizleri sever ancak O’nun için ideal olan o zamana kadar hiç düşünülmemiş ve yapılamamış bir şey olmasıdır. Hayatta çok az şeyin gerçek manada şaşırtabildiği akrep kızı bu beklentilerinden dolayı alınan hediyeler karşısında tatmin olamayabilir.

Ancak akrep kadınına alınacak hediyeler için bir püf noktası vardır. Samimiyet ve Sıradışı olması. Alacağınız takılar ve mücevherler çoğu zaman Onun için sıradan gelebilir çünkü bu herkesin yaptığı bir şeydir ancak yatak odanıza alacağınız bir akvaryum, farklı renklerde led ışıklarla donanmış bir avize, daha önce hiçbir yerde görmediği bir eşya O’na kendisini çok özel hissettebilir.

Bu konudaki prensibi “Daha önce yaşanmamış, daha önce alınmamış, daha önce görülmemiş ve daha önce tadılmamış” olandır. İçerisine kalbinizden katacağınız samimiyet ve sevgi O’nun için paha biçilemez bir hediye haline getirebilir.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını – Aşk, Cinsellik, İlişkileri ve Hayata Bakışı

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir