Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Aşk ve Aşk Hayatı – Aşkın Hayatındaki Yeri

Akrep Kadını Aşk ve Aşk Hayatı

Akrep Kadını Aşk ve Aşk Hayatı

Akrep kadını aşk hayatı, erişilmesi zor olanla, ruhunda hissettikleri arasındadır. Gözlerine bakın, içinize işleyen bir bakış görürseniz kalbinizi akrep kadınına hazırlayın.

Akrep kadını için aşk, için icra edilmesi gereken önemli bir müzik eseri gibidir. Bu eserin bir parçası kalbe diğer parçası da ruha hitap ederken, gözler zevkten yanıp tutuşabilmelidirler. Akrep burcunun klasik yanı birbirlerine tutkuyla bağlı iki insanın kendilerini yıllarca aradıktan sonra bulmasını ve birlikte ruhsal bir bütünleşme yaşamalarını konu alır. Bu nedenle “Ruh eşi” kavramı akrep burcunda diğer burçlara göre daha derin bir şekilde gözlemlenir.

Akrep Kadını için Aşk, Kalbi Sızlattığında Anlam Kazanır

Akrep kadını için aşk sadece belirli bir süre kol kola gezip dolaşan iki sevgili olmak değildir. Olumlu ve olumsuz her alanda ruhsal olarak bir bütünleşme demektir. Ruhsal derinliği diğer burçlara göre daha yoğun ve keskin bir çizgide olan akrep burcu için aşk ruhsal olarak derinlerde hissedilmesi gereken bir duygu selidir. Kalbi sızlatmayan, gözleri yaşartmayan, ayakların bağını çözmeyen gerektiğinde acıtmayan birliktelikler aşk kategorisinde yer alamayan sığ duygulardır.

Akrep Kadını Sevdiğinde Nasıl Sever?

Yaşamadan hiçbir zaman bilemeyeceğiniz kadar derin bir ihtirasla sever. Akrep kadını sizi sevmişse hayatınızındaki herşeyi kıskanacak kadar sevebileceğini unutmamalısınız. Herşeyi sahiplenen küçük bir çocuk gibi sadece sizi değil hayatınızı da sahiplenir. Dünyanızı kendi dünyasın ile birleştirdiğinde artık sadece ikinizin varolabileceği bir dünyada yaşamaya başlarsınız.

Akrep Kadını Aşk Hayatı “Ya Hep Ya Hiç – Ya Ol Ya Olma”

Yaşamı sürekli “ya hep ya hiç” felsefesi üzerine inşa edilmiş olan akrep kadını aşk hayatı da ya tümüyle içerisinde hiçbir duygu barındırmayan, kendisini sadece hedefe ulaştıracak bir mantık birlikteliği veya iliklerine kadar tutuşup yanabileceği bir heyecan dalgası gibidir. Severse tüm benliğiyle sever. Sevmeyecekse ısrarcı olmaz her şeyi olduğu gibi kabullenip uyum sağlar.

Akrep Kadını Kolay Olanı Sevmez

Akrep kadını için aşk kolay olan değildir.

Akrep burcu kadını kolay olana değer veren bir kadın değildir. Onun aşta değer ölçütü, uğrunda ne kadar çaba sarfedildiği ile doğru orantılıdır. “Gerçekten seviyor ve istiyorsa gerektiğinde sürünebilmeli” der ama aynı zamanda kendisi için yerde sürünen bir erkek tüm karizmasını da yitirir.

Eğer sizden hoşlandığına emin olduğunuz halde bir kadın ısrarla sizi reddediyorsa bu yönünün akrep etkisi altında olduğuna emin olabilirsiniz. İkna olması için benzer sahneleri kaç kez daha tekrarlamanız tümüyle akrep kadınının insafına kalan bir durumdur. Aslında bu tavırlarıyla “ben kolay değilim, benimle bir ömür geçireceksen ne kadar kararlı, samimi ve ısrarlı olduğunu da görmem gerekir” demektedir.

Bir akrep burcu kadınına aşık olmuşsanız ısrarcı olun ve vazgeçmeyin. Tüm kadınlar ısrarcı olunmasını severler akrep burcu kadınlarının farkı bu konuda biraz da acımasız oluşlarıdır.

Akrep burcu kadını aşk

Akrep Kadınında Aşk ve Doğal Manyetik Etki

Akrep kadını gözleri ve duruşu ile doğal bir etkiye sahiptir. Bakışları ile sizi kolayca etki altına alabilir. Aşk hayatı da benzer bu doğal manyetik etkiye sahiptir. Bir kez yaşamına dahil olursanız kısa sürede kontrolü ele alıp sizi aşkın karanlık ve derin dehlizlerine sokabilir.

Aşk Hayatı ve Fırtınalar

Durağanlığı sevmeyen akrep burcu insanlarının bu özelliği akrep burcu kadını aşk yaşamında da gözlemlenir. Her şey mükemmel olabilir, tam bir uyum içerisinde olabilirsiniz ama bir gün iyi olan her şeyden sıkılıp tüm her şeyi yıkarak ortalığı toza bulayabilirler. Bunun en büyük nedeni hayatlarında hiçbir şeyin değerinin yitirmesine izin vermek istememeleri ile ilgilidir.

Evet biraz farklı ve acımasız bir yaklaşımdır ama akrep burcu kadını hayatındaki her şey gibi aşk hayatını da sıfırlayıp eski yoğunluğu tekrar yakalamaya çalışır. Fırtınalı bir kavga sonrası uzun zamandır hissetmediğiniz duyguları tekrar hissetmenizi bir şekilde başarırlar. Sonuç değişmez, her defasında Tacı kendilerine tahtı da size sunarlar.

Akrep Kadını Aşk Hayatı ve Korkuları

Akrep kadının aşk hayatında teslimiyet ve yok oluş! Akrep kadınının aşkı varla yok arasındadır.

Teslimiyet ve yok oluş kavramları akrep burcu kadını için çıkmaz bir sokak gibidir. Bir çok insanın aksine akrep burcu insanları için aşk tümüyle teslim olmak gibidir. Bir erkeği aşık olacak kadar derinden sevmişse ısrarla bunu belli etmek istememesinin nedeni de budur. Sever ancak uzun süre karşısındaki insandan emin olmak ister.

Attığı tüm adımlara dikkat eder. Muhatabının tüm hareketlerini, hayatının tüm parçalarını bir araya getirerek sonuçlar çıkarmaya çalışır. Ulaştığı sonuçtan dolayı pişmanlık duymamak için hiçbir zaman “ben sana aşığım” demeyebilir. Çünkü doğuştan gelen asaleti ile kibri ve gururu Onun yanlış yapma, aldanma ve hataya düşme paylarını peşinen silmiş gibidir.

Akrep kadını aşkı buzluktan çıkan soğuk çay gibidir. Yazın serinletir, kışın hasta eder. Atacağınız her adımı dikkatli atmak zorundasınız. Yapacağınız küçük bir hata sadece sizin için küçüktür O’nun içinse dönüşü olmayan bir yola girişi temsil edebilir.

Nerede ve kiminle olursa olsun, kalabalıklar içerisinde dahi olsa hayatı yalnız yaşayan insanların hata yapma lükslerinin olmadığını iyi bilirler. Akrep burcu kadını için aşk asla hafife alınabilecek bir kelime değildir. Sizi herkesten fazla zorlayacak olmasının nedeni de budur.

Sonuç: Aşk hayatı akrep kadını ile birlikte Yanıp yanıp tekrar doğmak gibidir.

Akrep kadını aşk

Akrep Kadını Aşk Hayatı Uyumu

Negatif durumlar: Kıskançlık, kırıcı olmak, gizemli, yalnız, sessiz ve her zaman her konuda aşırılık

Pozitif durumlar: Gerçek bir aşk, sadakat, güven, dürüstlük ve ciddiyet

Aşkta Uyumlu Olduğu Burçlar: Kendisi gibi dişil burçlarla, su ve toprak grubu burçları ile daha iyi anlaşabilirler.

Boğa burcu,
Balık burcu,
Yengeç burcu,
Başak burcu,
Akrep burcu,
Oğlak burcu.

Bu burçlardan balık ve yengeç üzerinde kesin hakimiyet kurma isteği oluşabilir. Duygusal anlamda isteklidir ancak güç çatışması yaşanabilir.

Alpay – Bir Aşk Rüyası

Saklanır gözlerin bir yerde
Ağacın yeşilinde denizin mavisinde
O kadar yakınında bir yerde

Aradım seni her yerde
Bir şehrin ötesinde ya da başka bir şehirde
O kadar uzağında bir yerde

Seni bir gün önce bulmuşken bir gün sonra kaybettim
Belki de hiç tanımadan seni ne kadar çok sevdim
Şimdi sana bir şarkı yazmanın sırası çoktan geçti
Yaşadığımız her güzel şey bir gün önce bitti

Özledim seni bir yerde
Sevişen dalgalarda bir deniz kenarında
O kadar yakınında bir yerde

Aradım seni her yerde
Bir şehrin ötesinde ya da başka bir şehirde
O kadar uzağında bir yerde

Seni bir gün önce bulmuşken bir gün sonra kaybettim
Belki de hiç tanımadan seni ne kadar çok sevdim
Şimdi sana bir şarkı yazmanın sırası çoktan geçti
Yaşadığımız her güzel şey bir gün önce bitti.

 

İlgili Konular

Akrep Burcu Kadını Aşk, Cinsellik, İlişkileri ve Hayata Bakışı

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Aşk ve Aşk Hayatı

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir