Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Aşk ve Evlilik – Akrep Kadını ile Evlenmeden Önce!

Akrep Kadını Aşk ve Evlilik

Akrep Kadını Aşk ve Evlilik

Akrep kadını aşk ve evlilik konusunda nelere dikkat eder? Akrep kadını ile evlenmeden önce nelere dikkat etmeniz gerekir? Akrep kadını için aşk ve evlilik ne anlama gelir?

Akrep kadını aşk ve evlilik konusunda son derece titizdir. Aşk, kendisi için “yol kenarında açan zarif bir çiçek” değildir. Akrep kadınının istediği çiçeği toprağa bağlayan kökleridir. Evlilik ise Onun için “çoluk çocuğa karışmak” değildir. Onu ilgilendiren kısmı hayatını bir başkası ile birleştirdiğinde ortaya çıkacak olan anlamdır.

Akrep Kadını Aşk ve Evlilik ilk adımlar

  • Zor beğenir, seçicidir.
  • Herkesle anlaşamaz.
  • Yaptığınız ilk teklif büyük olasılıkla ne kadar ciddi olduğunuzu öğrenmek için reddedilir.
  • Bakışları ile etkiler ama yanına yaklaştığınızda “sen de kimsin” der.

Ama sevmişse elinden kurtulmanız zordur. Çoğu zaman yüksek gururundan dolayı ilk adımı karşı taraftan beklese de aşık olmuşsa bunu ışıldayan gözlerinden anlamak zor değildir. O, sessiz akrep kızı gider yerine bambaşka biri gelir. Aşkakrebin kalın duvarlarını indirdiği son kapısıdır. Bir kez açar, açmışsa içeri sizi de almadan kapatmaz. Kapatmışsa orada O’nunla kalırsınız. Başkaları ile ilgili tüm ihtimalleri kapının dışında bırakmıştır. Almaya yeltenirseniz cadılaşır, itaat eder sevgisine karşılık verirseniz peri gibi olur.

Sakın size karşı olan sevgisine aldanıp her şeye evet demeyin. Asaletinize gölge düşürüp tüm yelkenleri indirirseniz size acıyan gözlerle bir kez bakar, düştüğünüz yeri göremezsiniz. Sevgisine güvenip, “bana aşık, her istediğimi yapar” da demeyin. “Rica” sınırını aşıp “emir” noktasına gelirseniz, sert bir kamçı yedirmeden sizi sofrasından kaldırmaz.

Akrep Kadını Size Aşık Olmuşsa Sabırlı Olun

Akrep kadını size aşık olmuşsa veya siz ona aşık olmuşsanız, en çok ihtiyaç duyacağınız şey “sabır” olacaktır. Ne yazık ki akrep burcu insanları siyahla beyazın, acı ile tatlının, kötü ile iyinin, doğru ile yanlışın ve gece ile gündüzün arasında uzun süre kalamazlar.

Ya çok iyi olur, ya çok kötü olurlar. Ya çok sever ya hiç sevmezler. Ya çok beğenir ya da hiç beğenmezler.

Her konuda uyumlu değilseniz biraz sabırlı olun. Zamanla taşlar yerine oturacaktır. Bir gün çok sevip sizi şimartır, ertesi gün çok saçma bir nedenden dolayı size düşman olur. Gecenin bir yarısı bir anda seveceği tutar bebek muamelesi yapar, sabah demediğini bırakmaz.

Ateş grubu burcundan iseniz kavganız, hava burcundan iseniz eleştirilmeniz, toprak ve su grubu burcundansanız uyumunuz kaçınılmazdır.

Akrep kadını aşk ve evlilik. Akrep kadını ile evlenmeden önce

Akrep Kadını Evlilik Vakti!

Akrep kadını aşk ve evlilik! Ama nasıl?

Sakın sıradan bir düğün töreni peşinde koşmayın. Eğer klasik bir akrep kızı değilse belki “tamam” deyip uygulamaz ama hoşuna gider “Düğünümüzü çatıda, evimizin yıldızlara en yakın noktasında yapalım”.

Akrep kadını ile evlenmeden bunları mutlaka yapın

Size aşık olan bir akrep kızı ile evleniyorsanız bunları mutlaka gözden geçirin

Hayatınızda tanıdığınız ne kadar kız arkadaşınız varsa onlara veda edin ve ekleyin “Ben bir akrep kızı ile evleniyorum, bilginiz olsun

Telefon rehberinizi gözden geçirin. “Belki bir ihtiyacım olur” düşüncesi ile kaydettiğiniz kız arkadaşlarınız varsa onları imha edin.

Sosyal medya hesaplarınıza göz atın. Dikkat çekecek bayanlar varsa onları kaldırın. Hatta mümkünse hesabınızı silin. Akrep kızı ile birlikte tekrar açın. Listenize kimleri ekleyeceğinize bırakın o karar versin. (Abarttığımı düşünüyorsunuz değil mi.)

Aileniz, akrabalarınız, tüm yakın eş ve dostlarınızla bir süre görüşmemek üzere vedalaşın. Hayatınıza bir akrep kadını girmek üzere. Sizi, dişi sivrisineklerden bile kıskanacak bir kadın…

İş arkadaşı kavramınızı da tekrar gözden geçirseniz iyi olur. Akrep kadını için böyle bir tanımın henüz icat edilmediğini ve hiçbir zaman da edilmeyeceğini unutmayın. “Kimmiş bakim o iş arkadaşları! Ne iş yaparlarmış, yerinde görelim şunları

Merak etmeyin tüm bunlar sizden emin oluncaya kadar sürecek. Sizi hayatının her zerresine ekleyip, her adımınızı takip ettikten ve ruhunuzun en ücra köşesine kadar indikten sonra biraz nefes alabilirsiniz. Vakit hayli ilerleyip kaşar kıvamını aldığınız dönemde ise sabrınızın karşılığını sizinle bütünleşmiş bir eş olarak alırsınız.

Tüm bunları okuyup “böyle aşk, evlilik mi olur” diyenlerdenseniz; Siz ya insanları yönetmeye programlanmış bir ateş burcu (koç, aslan, yay) veya yerinde duramayan, iletişime ve sosyal yaşama programlı bir hava burcusunuzdur (ikizler, terazi, kova)

Akrep kızı veya Akrep kadını ile evlilik zor görünebilir ama emin olun kıskanç tavırlarının ardında, size gerçekten aşık olmuş bir kadın bulursunuz.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Aşk ve Evlilik

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir