Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Çapkın mıdır? Çapkınlık Yapar mı?

Akrep Kadını Çapkın mıdır? Çapkınlık Yapar mı?

Akrep Kadını Çapkın mıdır? Çapkınlık Yapar mı?

Akrep Kadını Çapkın mıdır?

Akrep burcu kadını çapkın mıdır? Çapkınlık yapar mı? Tümüyle akrep burcu etkisi altında ise çapkın olması mümkün değildir. Çünkü sabit etkiler altında, sahip oldukları konusunda değişime kapalı bir burç kadınıdır. Çapkınlığa, başaramayacağı veya yapamacağı bir şey olarak bakmaz, bu değerlerine ve yapısına aykırıdır. Ancak bir insanda 12 ev konumu bulunur. Bu konumlarda ağırlık ateş ve hava gurubuna kayarsa akrep kadını da çapkın olabilir.

Akrep Kadını Çapkınlık Yapar mı?

Özünde çapkınlıkla ilgili bir olgu yoktur ama bazı durumlarda istisnalar durumu değiştirebilir.

Burç konumlarında sosyal ilişkilerini ve 7. Evini ateş gurubundan olan burçlar (koç, aslan, yay özellikle koç ve aslan) etkili ise.
Doğum haritasında hava gurubu etkileri varsa. (İkizler, terazi ve kova burcu)
Kendisini ispatlaması gereken bir durumla karşı karşıya kalırsa. (Günü kurtarma durumu. Sonunda bunu iğrenç karşılar. Hatırladıkça midesi bulanır. Bir akrep kadını ruhu ile sevemeyeceği hiçbir şeyi yapmamalı.)
İnatlaşma veya intikam alma düşüncesi ile hareket ediyorsa.

Akrep Kadını Çapkınlık Yapabilir mi?

Bu ve benzeri bazı durumlarda çapkınlık yapabilir. Sonunda da midesi bulanır. Çünkü bu akrep kadınına göre bir şey değildir.

Ruhuyla hissedemediği bir şey O’na tat vermez. Ruhsal yönden tat vermeyen hiçbir şeye de değer vermez.

Eğer sadece hazlarının peşinde koşmaya başlamışsa bu durumda herşeyi ve herkesi sadece birer araç olarak görür. Değer ölçülerini kullanmaz. Anlıktır. Sonrasında tanımaz.

Akrep kadını çapkın mı, akrep kadını çapkınlık yapar mı

Akrep Kadını, Sadakat ve Çapkınlık

Akrep kadını burçlar kuşağı içerisinde en sadık olan kadınlardan biridir. Sadakate verdiği önem bilinçli bir seçim değildir. Bu O’nun doğuştan aldığı etkilerle ilgilidir. Çevre ve doğum haritasındaki konumların etkileri bir süre bocalamasına neden olsa da ilişkiler konusunda uzun süreli dalgalanmalar yaşayabilecek bir kadın değildir.

Hayatını, keşfedilecek değerler üzerine inşa eder. Merak eder, araştırır, öğrenir ve merakını giderir. Çapkınlık boyutu belki bu aralıkta ruhsal ve duygusal seviyede olabilir.

Doğum haritasındaki ateş ve hava gurubu etkiler ise; dürtü olarak kendisini gösterir. Güneş etkisini gözlemci ve müdahaleci olarak kabul edersek ateş ve hava etkisinin öncelikle güneş etkisini maniple edip kandırmaları gerekir. Güneş etkisi ne kadar güçlü ve ağırlıklı ise çapkınlık için baş kaldıran etkilerin sesleri de o kadar cılız çıkar.

Kısacası çapkınlık akrep burcu kadını için yapamadığı veya yapamayacağı bir şey değildir. İç değerlerine uygun olmayan bir durumdur. İçsel bütünlüğünün bozulmaması için uzak durması gereken bir olgudur.

Akrep kadını hakkında tüm ayrıntılara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz..

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Çapkın mıdır? Çapkınlık Yapar mı?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir