Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Çekiciliği ve Cazibesi

Akrep Kadını Çekiciliği ve Cazibesi

Akrep Kadını Çekiciliği ve Cazibesi

Akrep kadını çekiciliği ve cazibesi ile ünlüdür. Bir çok kadın, erkekleri kendilerine çekebilme konusunda yeteneklidir. Bu konuda akrep burcu kadını ise doğuştan gelen yeteneklere sahiptir diyebiliriz. Çekici olmak için ek bir çabaya girmeden sadece gözleri ile insanları etkileyebilen kadınlardır. Akrep kadınlarının duruşu, hareketleri ve özellikle mimikleri ile bir bütün halinde hareket eden bakışları çekiciliklerini artırmaktadır.

Akrep Kadını ve Dayanılmaz Cazibesi

Ancak çekicilikleri sadece dış görünüşleri ile ilgili değildir. Onları asıl cezbedici kılan ise dış görünüşleri ile zekalarının bütün oluşturmasıdır. Yapacakları tercihleri kesinlikle bilerek ve düşünerek yapan akrep kadını hemen hemen bütün istediği erkeklere ulaşabilecek güçtedir.

İş hayatında olduğu gibi aşk hayatında da başarılı olan akrep burcu kadını, kendisi için en doğru olduğunu düşündüğü erkeği tercih etmektedir. Para ya da şöhretin onu çekemeyeceği bu durumda kendisi gibi zeki ve akıllı olan erkekler onun için en başta gelmektedir.

Akrep burcu kadını cazibesi, çekiciliği

Akrep Burcu Kadını Çekiciliği ve Dış Görünüşü

Akrep kadını çekiciliği ve cazibesi dış görünümüne nasıl yansır?

Kendi ruh dünyasını yansıtan giyimi ve iç dünyasıyla bütünleşen dış görünüşü, seçmiş olduğu erkeği istediği yöne çekmesi için yeterlidir. Çok az sayıda erkek akrep kadının çekim alanından uzaklaşabilir. Gözleri ile odaklandığı erkekleri adeta mıknatıs gibi kendisine çeker ve kuralları kendisi belirlerAkrep kadını ikili ilişkilerinde kesinlikle çok katı kurallara sahiptir. Kuralları belirler, onaylattırır; unutulması veya uyulmaması halinde çok şiddetli bir şekilde hesap sorar. Akrep kadınının vahşi cazibesi ve çekiciliğinin altında elinde kırbacıyla bekleyen bir gardiyan olabilir. Ya vurur ya da tehdit eder, sonuçta akrep kadınının istediği olur.

Akrep kadını çekiciliği

Akrep Burcu Kadını ve Gözlerindeki Etkileyiciliği

Akrep kadını çekiciliği ve gözlerindeki etkileyici bakışları

Akrep kadınının gözleri ile muhatap oldunuz mu? Akrep burcu kadını gözleri ile size ister sevgiyle baksın, ister öfke ile baksın sadece bir bakışla size çok şeyler anlatabilir. Akrep kadını gözleri manyetik bir etkiye sahiptir; Derin ve etkili bakışları ile bir anda kendinizi duvara çivilenmiş veya bulutlara yükselmiş hissedebilirsiniz.

Duygularını gözleri ile karşısındaki insana doğrudan yansıtabilen başka bir kadın daha yoktur. O sadece bakmaz, bakışları ile sizinle telepatik iletişime geçer. Eğer sevgi ile bakıyorsa mum alevinin dibine düşen kül olmaktan kendinizi alıkoyamayabilirsiniz.

Eğer üzerinizde bir çift gözün varlığını hissediyorsanız hemen arkanıza dönüp bakın. Orada bakışları size yönelmiş bir akrep kadını bulabilirsiniz.

Akrep Kadını Gözleri

Gün doğarken gözleri kamaştıran ışıltı,

Gün batımında arkasından baktıran hüzün gibidir.

Akrep kadını gözleri, sizinle kurulacak ruhsal bir temastır,

Ya çok acıtır ya çok heyecan verir.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Çekiciliği ve Cazibesi

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Çekiciliği ve Cazibesi” için 2 yanıt

Akrep kadını gerçekten muhteşemdir. Bir akrep kadınına aşık olmuşsanız ve o da sizi sevmişse uzaya çıkmak için bir roket yaptırın.

karşı koymakta zorlanabilecek bir çekiciliği var. karar vermiş ve sizi istiyorsa iliklerinize kadar işleyebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir