Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Cesaret ve Kararlılık

Akrep Kadını Cesaret ve Kararlılık

Akrep Kadını Cesaret ve Kararlılık

Akrep Kadını Cesaret ve Kararlılık

Akrep Kadınında Cesaret ve Kararlılık, Astrolojik açıdan içsel mekanizmaların dışa yansıması.

Her burcun dış dünyaya yansıması farklıdır. Doğuştan getirdiğimiz özellikler aldığımız kararlarla birleşerek hayatı nasıl yaşayacağımızı belirler. Bazı özellikler çaba, gayret ve hüner değildir. Var olan her özellik bir makinenin içinde bulunan mekanizmalar gibidir. Mekanizma varsa kullanılır. Yoksa eklenmesi zordur.

Bu açıdan baktığımızda Akrep kadını istediği için cesur ve kararlı değildir. İçinde varolan mekanizmayı kullanır. Bakış açılarımız, hayatı algılayış biçimimiz, aldığımız kararlar ve attığımız adımlar, çevre etkileri iç mekanizmalarımızı geliştirir veya köreltir. Akrep etkisini tam olarak yansıtan kadınlara uzaktan baktığınızda “çok kararlı bir yapısı var” diyebilirsiniz. Bu kararlı yapıyı destekleyen temel faktör doğuştan aldığı etkilerle ilgilidir.

Korkuyu yaşamın kontrolünü kaybetmek olarak algılayan akrep kadını için “cesaret” içsel mekanizmalarını oluşturan bir dişli gibi hareket eder. Çoğu insanda “korku” uyandıran durumlar akrep kadını için sadece “heyecan” vericidir.

Merak Korku Perdesini Aralar, Cesaret Harekete Geçirir

Akrep kadını için yaşam keşfedilmeyi bekleyen gizemlerle doludur. Karanlık bir odada kapalı kapı arkasından gelen sesler “korku ve endişeyi” beraberinde getirir. Akrep etkisi için bu durum giderilmesi gereken bir merak ve çözülmesi gereken bir bilmece gibidir.

Çoğu burç etkisi, kapı kapalı durduğu sürece rahat ederken; akrep etkisi altındaki insanlar kapı açılmadan rahat edemezler. Cesaret, yaşanması gereken heyecan ve giderilmesi gereken merakla birlikte hareket eder.

Attığım Adımlar Varlığıma Değer Katar

Yaşam, sınırlar zorlandığında tat verir.

Akrep kadını ve akrep insanları için herşey sıradanlaşmaya başladığında sıkıcı bir hal almaya başlar. Bu sıradanlık sınırlar zorlanmadan yaşandığında hayatın tüm heyecanını da öldürür.

Zor olan, heyecan veren değerlidir.

Akrep burcu insanları kendi dünyalarında yaşadıkları için gizemli birer kutu gibi görünürler. “Kimdir, nedir, neleri sever, neleri sevmez, ne yapar, nasıl yaşar?” bilinmezlerle dolu bir insanın kendisini göstermesi sadece herkesin geri çekildiği anlarda olabilir. “Cesaret” akrep kadınının varlığını çoğu insanın yapmadığını yaptırarak onurlandırır.

Akrep Kadını Cesaret

Basamakları Tek Çıkarım

Akrep Kadını Cesaret Gösterisi, “Tek başıma yaparım”

Bir başkasından yardım istemek, başkaları ile birlikte hareket etmek, başkalarına bağımlı olmak, akrep kadını için gurur ve kibir imtihanıdır. Çok gerekmedikçe yaşamında ihtiyacı olan herşeyi kendisi yapmak ister. Bu durumu siz nasıl adlandırırsınız bilemem ama akrep burcu için bunun adı; “başkalarına ihtiyaç duymadan yaşamaktır, özgürlüktür” bunu yapabilmesi için “cesaret” dinamiğini çok sık kullanması gerekir.

Bencillik olarak ifade edilebilecek bir durum olabilir ama gerçekte akrep burcunun iç dinamiğinde bunun adı “Ne kadar az insana ihtiyaç duyarsan o kadar özgür olursun” dur. “Başkasından isteme ama başkası istemişse yardım et”.

İç mekanizmalarını, yapabiliyorsa başkasından yardım almadan kendisi yaparak ama yardım isteniyorsa yardımcı olarak güçlü tutar.

Dışarıdan bakıldığında “burnu havada, çok kibirli” şeklinde ifade edilen durum aslında kendi iç yapısını korumanın bir gerekliliği olarak ortaya çıkar. Kararlı ve cesur hareketleri de tüm olan bitenin gerçekleşebilmesi için ortaya çıkan iki büyük dişlidir. Cesur olması için kararlılık, kararlılığının devamı içinse cesarete ihtiyacı vardır.

Kullandıkça güçlenen, dengede tutulamadığında kullandıkça akrep kadınını yalnızlığa iten, kullandıkça bireyselleştiren, güçlü, kararlı, cesur ama yalnız bir yaşam sunan etkiler.

Akrep Kadını Ne Kadar Cesurdur?

  • Sizin korktuğunuzu anladığında ilk adımı o atacak kadar cesurdur.
  • Heyecan duymak için sizin korkularınızı kullanacak kadar…
  • Herkes geri çekildiğinde ileri doğru adım atacak kadar…
  • Geceleri, gündüzlerden daha çok sevecek kadar…
  • Başkalarının ne düşündüğünü umursamayacak kadar…
  • Attığı adımlardan sonra sonucuna katlanmayı peşinen kabul edecek kadar…

Akrep Kadını Neden Cesurdur?

Buna mecburdur. Yaşantısını tek başına sürdürmek istiyorsa cesur olmak zorundadır. İstediklerini elde etmek için attığı adımlarda ayaklarının titrememesi gerektiğini bilir. Adımlarını sağlam atabilmesi için de cesur ve kararlı olması gerekir.

Akrep Kadını Neden Bu Kadar Kararlıdır?

Fırlatılan okun geri alınamayacağını bilir. Geri alma teşebbüsü güven sarsar. “Yapmayacağın işe başlama, başlamışsan bitir. Yanlış yapmışsan tecrübe edin.” Saçma ama girdiği bir sokaktan geri dönmez. Sokağın sonuna kadar gider, tekrar başa döner. “Ben gidiyorum” dediğinde gider. Söylediklerini yapmadığında kimsenin O’na güvenmeyeceğini bilir. Güven kaybetmekse içsel enerjisini düşürür.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Cesaret ve Kararlılık

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir