Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Dış Görünüşü ve Fiziksel Özellikleri

Akrep Kadını Dış Görünüşü ve Fiziksel Özellikleri

Akrep Kadını Dış Görünüşü ve Fiziksel Özellikleri

Akrep Kadını Dış Görünüşü ve Fiziksel Özellikleri 

Akrep burcu kadını dış görünüşü ile oldukça çekici ve kadınsı bir görünüme sahiptir. Dışarıdan bakan insanların görüntüsüne hayran olacakları bu burç kadını görünüşü, bakışları ve duruşu ile oldukça dikkat çekicidir. Hayatın tüm zorluklarına karşın herkese meydan okurcasına dik bir duruş sergiler. Akrep kadınını yakından tanımayan biri O’na uzaktan baktığında çok soğuk, sert, duygusuz, büyüleyici ve gizemli olarak tarif edebilir.

Siyah ağırlıklı giyimi ile Onu yaşamın her anına meydan okur bir dış görünüşte bulabilirsiniz.. Başkalarına ihtiyaç duymadan yaşamını sürdürebilecek ender insanlardandır. İç dünyası duygularla örülüdür, yaşamını duygusal yönü ile değerlendirir; yaralanır, yıkılır, içine atar ama dışa yansıtmamak için elinden gelen tüm çabayı gösterir.

Akrep kadınını değerlendirirken iç dünyası ile ayrı dış dünyası ile ayrı değerlendirmekte yarar vardır. Ne dışını içine yansıtır ne de içini dış dünyasına yansıtır. Yıkılsa da ayakta durmaktan çekinmeyecek kadar hayata karşı pervasızca bir tutum içerisindedir. Evet, Akrep kadını görebileceğiniz en zorlu kadınlardan biridir. Bunu dış görünüşü ile herkese ilan eder.

Akrep kadını dış görünüşü

Neredeyse bütün akrep kadınlarının fizikleri göz kamaştıracak düzeydedir. Bir prensesi andırmasa bile bakanlar onda farklı bir şeyler olduğunu hemen anlarlar. Bu sebeple akrep burcu kadını karşı cins tarafından oldukça alımlı bir kadın olarak görünür.

Akrep Kadını Fiziksel Özellikleri

Akrep burcu kadını fiziksel özellikleri nasıldır?

Genel olarak akrep kadınları farklı bir burcun fiziksel özelliklerinden etki almamışlarsa şu belirgin özelliklere sahiptirler.

  • Çoğunlukla orta boylu olurlar.
  • Göğüs ve kalça kısımları belirgin olabilir.
  • Güçlü bir kemik yapısına sahiptirler.
  • Diğer su grubu burçlarına göre el ve ayakları kaba sayılabilir.
  • Keskin bir yüz hatları vardır.
  • Çeneleri geniştir.
  • Gözleri oldukça belirgindir. Bakışları ile etkileyemeyeceği insan yok gibidir.
  • Her bakışı baktığı yeri analize odaklıdır. O nedenle hemen dikkat çeker.

Bu özellikler yükselen akrep burçlarında da görülebileceği gibi yükseleni ve güneş burcu farklı olan kadınlar etki aldıkları burca göre farklı fiziksel özelliklere sahip olabilirler.

Akrep Kadını Genel Duruşu

Hayata karşı her zaman güçlü bir duruş sergileyen akrep kadını, çoğu kadının sergileyemeceği kadar güçlü bir duruş sergiler. Akrep özelliklerinizi tam olarak taşıyan bir akrep burcu kadını her şeye rağmen hayattan zevk almaya çalışır. Yaşadıklarından üzülüp yaralansa da kendisini çok çabuk toparlayıp dış görünüşüne yansıtmadan yoluna devam eder.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Dış Görünüşü ve Fiziksel Özellikleri

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Dış Görünüşü ve Fiziksel Özellikleri” için 5 yanıt

evet çoğunlukla orta boylular, akrep özelliği fiziğine yansımışlar biraz iri kemikli olurlar. zarif, uzun boylu ve güzel fiziğe sahip olanların yükselenlerini mutlaka sorarım çoğunlukla terazi olduğunu öğrendim. en güzel yerleri gözleridir.

Ne kadar dogru belirlemissiniz. Ben bir alrep kadiniyim. Lakin yukselenim terazi. Uzun boylu. Zarif gorunumluyum. Fiziksel olarak cok zarif ve kadinsi vorunuse sahibim. Lakin gozlerim en cok iltifat aldigim ozelliyim. Gozlerim etkileyicidir. Karsi taraf oyle soyler. Genelde. )

Kadınlarda en muhteşem güzellik Akrep-Terazi karışımı ile ortaya çıkıyor. Görmeyen, yaşamayan bunu bilemez. Enerji ve güç etkisi Mars; Güzellik ve estetik etkisi Venüs. İkisi birleştiğinde vahşi bir güzellik ortaya çıkıyor. Özellikle gözler derin bir anafor etkisi ile manyetik çekim alanı oluşturur.

Burcu ve yükseleni Akrep kadınıyım..burçlar hakkında hiçbir bilgim yok, şunu öğrenmek istiyorum..biri burcumu ve yükselenimi sorduğun da ve akrep diye cevap verdiğim de, geri adım atıyorlar abi, kaçıyorlar benden?neden?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir