Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli? Hangi Burç Erkeği ile Evlenmeli?

Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli?

Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli?

Akrep kadını hangi burçla veya hangi burç erkeği ile evlenmeli, hangi burç erkeği ile evlenirse daha mutlu olur? Hangi burçlarla evlilik uyumu daha iyidir? Hangi burç erkeği evlendiğinde daha iyi anlaşabilir?

Akrep kadını hangi burçla evlenmeli? Evlenmeden önce aşağıdaki ayrıntıları mutlaka gözden geçirmelidir

  • Evleneceği insanın burç grubu
  • Burç nitelikleri (sabit, değişken, öncü)
  • Uyum sağlayabileceği burç
  • Doğum haritasında ağırlıklı burç etkisi

Bu sorunun cevabını bulmak için öncelikle akrep burcunun astrolojik özelliklerine bakmamız gerekir. Bu özellikler, akrep burcu kadınının uyumlu olabileceği burçları belirlememizde son derece önemlidir. Adımız soyadımız ve cinsiyetimiz ne kadar belirleyici ise her burcun astrolojik özellikleri de diğer burçlarla olan ilişkilerimizde o kadar belirleyici bir faktördür.

Akrep Kadını Astrolojik Özellikleri

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Bu özellikler göz önünde bulundurularak Akrep Kadını hangi burçla evlenmeli, hangi burcun erkeği ile evlilik uyumu daha iyidir hep birlikte bakalım.

Ancak şunu unutmayın! Doğum haritasında güneş burcu belirleyici tek faktör değildir. 12 ev bulunduğunu ve bu evlerin her birinin ayrı bir özelliğimizle ilgili olduğunu unutmayın. Güneş burcuna bakarak uyumlu olmadığınız bir burcun erkeği ile iletişim (3. Ev) ve evlilik (7. Ev) konusunda uygun konumlardan dolayı uyumlu olabilirsiniz.

Akrep kadını hangi burçla, hangi burç erkeği ile evlenmeli

Akrep Kadını Su Gurubunda Bulunur

Su grubu özelliklerine göre hangi burçla, hangi burç erkeği ile evlenmeli?

Akrep kadını su grubunda bulunduğu için ruhsal sezgileri güçlüdür. İletişimi sezgilerine dayalıdır. İletişim konusunda sorun yaşamaması için kendisi gibi sezgisel hareket eden burçlarla evlenmeli. Akrep burcu kadını, bir insanla konuşmadan O insanın nasıl bir insan olduğunu anlayabilir. Bu özellik diğer su grubu burçlarında da bulunur. Yani

  • Akrep Burcu,
  • Yengeç Burcu ve
  • Balık Burcu Erkeği

evlendiğinde iletişim sorunu yaşamayacağı burçlar arasında yer alır. Bir araya geldiklerinde konuşmadan da birbirlerini anlayabilirler.

Su grubu insanları duygusal ve hassastırlar. Akrep burcu kadını da derin duygulara sahiptir ancak diğer su grubu burçları gibi duygusal yönünü dışa vurmaz. Mars ve Pluto etkisi nedeniyle her zaman güçlü görünmeye çalışır.

Akrep Kadını Sabit Niteliktedir

Akrep kadını sabit nitelik özelliklerine göre hangi burçla, hangi burç erkeği ile evlenmeli?

Sabit niteliğe sahip olan burçlar değişim konusunda fazla esnek değillerdir. Sahip oldukları düşünceleri kolay değiştiremezler. İnatçı yapıları vardır. Savundukları düşüncelerden kolay kolay geri adım atmazlar. Savundukları düşüncelerde ısrarcıdırlar.

Bu yönleri ile sabit nitelikte olan burçlarla evlenmeleri tartışmaları şiddetli bir şekilde yaşamalarına neden olur. Evleneceği burcun esnek ve değişime açık olması gerekir.

Akrep Kadını ve Evlilikte Sabit Burçlar

Akrep Burcu
Aslan Burcu
Boğa Burcu
Kova Burcu

Bu burçlar arasında kendisine uygun olan Akrep ve Boğa burcudur. Çünkü Kova Burcu erkeği akrep kadınına göre daha sosyaldir ve çok sayıda arkadaşı olacaktır. Kıskançlık ve kontrol edememe durumu yaşanabilir.

Aslan burcu erkeği herkes tarafından beğenilmek ister ve egosu yüksek bir burçtur. Kendi sözünün geçmesini ister. Hem kıskançlık hem de liderlik sorunu yaşanır.

Boğa burcu erkeği toprak elementi olduğu için su grubu burçlarının enerjisini verimli hale getirir. Her ikisi de inatçıdır ancak diğer burçlarda yaşadığı sorunların büyük kısmını yaşamazlar. Her ikisi de aşırı sosyal değildir ve gerekmedikçe konuşmazlar. Birbirlerine sadık olurlar.

İletişim sorunlarını aşabilirlerse kendisi gibi benzer özelliklere sahip olan Akrep burcu erkeği ile uyumu güzeldir.

Bu burçlardan birisi ile evlendiğinde her iki tarafta anlaşmaya yanaşmayacağı için çatışma yaşanması kaçınılmazdır. Kendisi geri adım atmayacağı için evleneceği insanın değişken burçlardan biri olması gerekir.

Akrep Kadını ve Evlilikte Değişken Burçlar

Balık Burcu
Başak Burcu
İkizler Burcu
Yay Burcu

Değişken burçlar arasında ikizler hava grubunda yer aldığı için anlaşabilmesi mümkün değildir. İkizler burcu sosyal bir burçtur, iletişim becerileri gelişmiştir. Kıskançlık krizleri en büyük sorunu oluşturur. İkizler burcu erkeği akrep kadını gibi detaycı değildir. Her an her yerde ve çok sayıda insanla iletişim halindedir.

Yay burcu ateş grubunda yer alır. Yay burcu erkeği de sosyaldir ve sözlerini düşünmeden söyler. Her şeyin en iyisini kendisinin bildiği izlenimi verir. Sürekli bir yerde kalmak istemez. Yolculuk yapmak, yeni yerler ve yeni insanlar keşfetmek ister. Tartışmalar şiddetli geçebilir.

Başak burcu toprak grubunda yer alır. Akrep kadınına göre daha titizdir ancak uyumları çok iyidir.Başak burcu erkeği her şeyi eleştirir ama Yay erkeği gibi sözlerini ok gibi fırlatmaz.

Balık burcu su grubundadır. Balık burcu erkeği de akrep kadını gibi hassas bir yapıya sahiptir. İletişim konusunda sorun yaşamazlar ancak Balık erkeği büyük ihtimalle Akrep kadınına düşük enerjili ve hafif gelebilir. Eğer doğum haritasında uyumlu noktaları varsa evlilikleri güzel olabilir.

Akrep Kadını Öncü Burçlarla Evlenirse Mutlu Olabilir mi?

Öncü burçlar insanları harekete geçirir. Onlara neler yapmaları gerektiğini söyler veya bir başkasının bir şey yapmasını beklemeden harekete geçerler.

Akrep Kadını ve Evlilikte Öncü Burçlar

Koç burcu
Oğlak burcu
Terazi burcu
Yengeç burcu

Koç burcu erkeği ateş grubunda yer alır ve enerjileri uyumludur. Her ikisi de yüksek frekanstadır çünkü Mars etkisi taşırlar. Ancak koç erkeği ile evlenmek isteyen bir kadının ona boyun eğmesi ve herkesin gözdesi olma ihtimalini de bilmesi gerekir. Liderlik sorunu ve kıskançlık yaşanması kaçınılmaz sorunlardır.

Oğlak erkeği toprak grubunda yer alır. Birliktelikleri uyumludur. Her ikisi de aşırı sosyal değildir ve bireysel takılmayı tercih ederler. Birçok konuda birbirlerini anlayabilirler. Oğlak burcu erkeği çalışkandır ve kendisini adadığı bir konuda sonuna kadar ilerler. Akrep burcu kadını oğlak erkeği ile daha verimli olabilir. Doğum haritasında uyumlu noktalarının olması evliliklerini daha uyumlu yapacaktır.

Terazi burcu erkeği hava grubunda yer alır. Akrep kadını, terazi burcu erkeğini anlaşılmaz, kararsız, güvenilmez ve aşırı sosyal bulacaktır. Terazi erkeğinin cazibesine kapılıp evlenirseniz doğal özelliklerinizi aşıp uyumlu bir evlilik sürdürmek için her ikinizin de kendinizden karşılıklı olarak çok fazla ödün vermeniz gerekecektir.

Yengeç burcu erkeği su grubunda yer alır. Birbirinizi çok iyi anlarsınız. Öncü olması zayıf yönlerini gölgeleyebilir. Yengeç erkeği sizi harekete geçirecektir. Ancak yengeç erkeği melankoliktir ve sürekli geçmişe takılı kalır. Aile bağlarına çok bağlıdır. Annesine ve akrabalarına bağlıdır. Geçmişle ilgili olanlar daha çok ilgisini çeker. Doğum haritasında uyumlu noktalar varsa genel olarak iletişim sorunu yaşamadan güzel bir evlilik ortaya çıkabilir.

Akrep Kadını Hangi Burçla ve Burç Erkeği ile Evlenmeli?

Tüm bu yazdıklarımızı bir araya getirdiğimizde gözünüzde bir tablo canlanmış olmalı. Akrep kadını hangi burçla evlenmeli?

Evlendiğinizde mutlu olabileceğiniz, daha az sorun yaşayabileceğiniz burçları şu şekilde sıralayabiliriz.

Toprak Grubundan

Başak Erkeği
Boğa Erkeği
Oğlak Erkeği

Su Grubundan

Akrep Erkeği
Yengeç Erkeği
Balık Erkeği

Ateş ve Hava grubu erkekleri astrolojik özellikler göz önünde bulundurulduğunda size göre değildir. Ancak doğum haritasında iletişim konusunda sorun yaşamayacağınız konumlar bulunuyorsa bu bilgiler gözardı edilebilir. Mesela bir erkek koç burcu olabilir ama iletişimle ilgili olan 3. eviniz her ikinizde aynı olabilir. Evlilikle ilgili olan 7. ev her ikinizin de aynı veya uyumlu olabileceğiniz konumlarda olabilir.

Evliliklerde “iyi”- “kötü” erkek veya kadın diye bir kavram yoktur. Uyumlu olunabilecek konumlara ve özelliklere sahip insan vardır. Sizin için uyumlu olmayan Terazi veya ikizler erkeği Kova burcu için harikadır.

Tüm bunlara ek olarak kusursuz uyuma sahip birini bulmak ta zordur. Eksikler her zaman olabilir. Enleneceğiniz erkeğin size uymayan özellikleri aynı zamanda sizin sabrederek kendinizi geliştirmeniz gereken bir özelliğinize de vurgu yapabilir.

  • Akrep kadını hangi burçla ve burç erkeği ile evlenmeli? İki tarafın doğum haritasına genel olarak bakılarak grup, nitelik ve uyumlarına bakılarak karar vermek daha sağlıklıdır.
  • Akrep kadını hangi burçla ve burç erkeği ile evlenmeli? Genel olarak uyumlu iseler, su ve toprak grubu erkekleri ile daha iyi anlaşacaklardır.
  • Akrep kadını hangi burçla ile evlenmeli? En kestirme cevapla kalbinin huzur bulacağı ve uyumlu olduğu burçla evlenmelidir. Ayrıntılara takılmak insanı yorabilir.

 

İlgili Konular

Akrep Kadını Evlilik ve Evlilik Uyumu

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli?

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli? Hangi Burç Erkeği ile Evlenmeli?” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image