Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır?

Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır?

Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır?

Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever?

Akrep kadını hangi çiçeği ve hangi çiçekleri sever? Akrep burcu kadınına hediye olarak hangi çiçek alınır? En sevdiği çiçekler hangileridir? Akrep burcu kadınına hangi çiçek hediye edilir? Akrep burcu çiçeği hangi çiçektir?

Akrep kadınının ilgisini çeken çiçekleri mümkün olduğunca derlemeye çalıştım. Akrep burcu sevgilinize, eşinize ve arkadaşınıza hediye olarak çiçek almak istediğinizde aşağıda resimlerini eklediğim çiçeklerden birini seçebilirsiniz.

Akrep kadınının sevdiği çiçekleri belirlerken kendi sevdiğim çiçekleri ve akrep burcu olan arkadaşlarımın görüşlerini dikkate aldım. Mümkün olduğunca çiçek resmi eklemeye çalıştım. Eğer bu yazıyı okuyan, sevdiği bir akrep kadınına çiçek hediye etmek için bu yazıyı okuyorsa dikkatle tüm çiçekleri incelemesini isterim. Sakın akrep sevgilinize akrep burcu çiçeği diye, eşek dikeni alıp gitmeye kalkışmayın.

Akrep kadını hangi çiçeği sever? Akrep burcu kadınına hediye olarak hangi çiçek alınır?

Temel Olarak Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever?

Akrep kadını, tabiatı gereği koyudan açığa doğru kadifemsi “kırmızı, kahve, mavi ve turuncu” tonlarını sever. Özellikle koyu kahveden turuncuya giden renkler favoridir. Ara tonlarda siyahlar ve koyuluklar bulunursa daha güzel olur.

  • Ateş kırmızısı
  • Turuncu
  • Koyu ve açık kahve tonları
  • Ateş Mavisi

renkler ile siyahın eşlik ettiği renkler. Kısaca sert, dolgun ve koyu tonlar. Bu bilgilerden yola çıkarak şimdi sevdiğimiz çiçeklere geçelim.

Akrep Kadını ve Sevdiği Çiçekler

Çiçekleri en çok sevilen çiçek olarak sıralamadım. Herkesin zevki farklıdır. “Akrep burcunun çiçeği” olarak aşağıdaki çiçeklerden birini seçebilirsiniz.

Akrep kadınına hangi çiçek alınır? Hangi çiçek hediye edilir?

1- Karagözlü Susans Çiçeği

2- Anemon Çiçeği

3- Gardenya Çiçeği

4- Funda Çiçeği

5- Hanımeli Çiçeği

6- Kadife Çiçeği

7- Kasımpatı Çiçeği

8- Orman Gülleri

9- Kaktüs Türleri

10- Maymun Çiçeği

11- Çoban Püskülü Çiçeği

Çiçek beğenileri akrep kadınının doğum haritasındaki aldığı etkilere göre değişebilir. Sert etkiler almışsa çiçeklerin renkleri ve yaprakları daha koyu ve keskin olmalı. Hiçbir akrep kadını çiçek açmış bir kaktüs çiçeği götürdüğünüzde “bu ne” demez ama tanışma fasıllarının geçtiği dönemlerde de kaktüs alınıp gidilmez.

Size tavsiyem özel günler için bulma imkanınız varsa anemon, hanımeli, kasımpatı ve kadife çiçeği ile bir buket yaptırın.

Akrep Kadını ve Çiçek İlgisi

Akrep kadını su grubunda olduğu için doğal olarak çiçeklere çok düşkün değildir. Ancak doğum haritasında hava ve toprak unsurları belirgin bir şekilde bulunuyorsa çiçek merakı olabilir. Sert akrep etkisi alanlar, tabiatı gibi sert olan, kaktüs gibi çiçeklere daha çok ilgi duyabilirler.

Bir akrep kadınına çiçek hediye etmeden önce genel eğilimlerini gözönünde bulundurmaya çalışın. Mesela doğal akrep etkisi altındaki bayanlar siyah ve koyu tonlarda kıyafetler giyerler. Eğer renkli ve canlı tonlarda kıyafetler giyiyorsa hava unsuru da taşıyor demektir. Bu durumda çiçeklere olan merakı daha belirgin olacaktır.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır?

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır?” için 7 yanıt

Teşekkürler hangi çiçeği alacağım konusunda kararsız kalmıştım. Farkettirmeden anemon çiçeğinde bulunan tonları gösterdim çok sevdiğini söyledi.

Çok güzel bir çalışma emeklerinize sağlık. Bu çiçekleri neden sevdiğimi öğrenmiş oldum. Özellikle kaktüslere ve kadife çiçeklerine karşı aşırı ilgim vardı. Çok hoşuma gitti teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir