Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Kıskanç mıdır? Akrep Kadını Kıskanır mı?

Akrep Kadını Kıskanç mıdır? Akrep Kadını Kıskanır mı?

Akrep Kadını Kıskanç mıdır? Akrep Kadını Kıskanır mı?

Akrep kadını kıskanç mıdır? Akrep kadını kıskanır mı? Ne kadar kıskanç olabilir?

Bir akrep kadınını seviyorsanız kıskançlığı sizin için büyük sorun olabilir? Peki akrep kadını neden kıskanır? Nelere dikkat etmeni gerekir?

Akrep Kadını Neden Kıskanır?

Kural basittir. “Ya benimle olursun, Ya da olmazsın

Akrep kadını için birliktelikler kurallar bütünüdür. Kıskançlığının temelinde “Benimle isen başkaları ile ne işin var” mantığı vardır. Bir erkeğin düşüncesi ne olursa olsun, aynı anda başka kadınlarla da görüşmesini kabullenemez. Bakış açısı şudur “Benim sevgilimsen, benimle evlenmişsen; sınırlarının içerisinde başkası olmamalı” Bu düşüncesinde abartmadığı ve genellemediği sürece haklıdır. İnsanlık onuru bunu gerektirir.

Ancak bu düşüncesini kontrol edemediğinde büyük sorunlar yaşanabilir. İnsanların farklı sebeplerle başkaları ile de konuşabileceğini anlaması gerekir. Abartılan herşey yaşamı katlanılmaz hale getirir.

Akrep Kadını Kıskanç Bir Kadındır Ama Güvenirse?

Akrep kadını kıskanç bir kadındır. Uyumlu bir ilişki için size güven duymasını sağlamalısınız.

Akrep kadınının kıskançlığını abartmasının nedenlerinden biri, birlikte olduğu insana tam olarak güvenememesidir. Akrep burcu insanları ruhsal analiz konusunda doğuştan yeteneğe sahiptirler. Duruşunuz, bakışlarınız, sözleriniz ve ruhsal enerjilerinizdeki değişimleri anında farkedeler. Belki neler olduğunu o an tam olarak bilemez ama bir şeylerin farklı olduğunu sezebilirler.

Bir kez şüphe duymuşsa neler olup bittiğini anlamadan da peşinizi bırakmazlar. Sessiz bir şekilde araştırmaya koyulurlar. Sonuç tahmin ettiği gibi ise büyük patlamaya hazırlıksız yakalanırsınız. Yanılmışsa şüphesini araştırmaya bir süre ara verir ama hiçbir zaman sonlandırmaz.

Duruşunuz, düşünceleriniz ve yaşamınızla Akrep kadınına güven verebilirseniz “kıskançlık” kelimesinin yaşamınıza hiç girmediğini görebilirsiniz. Aslında her zaman abartılan “akrep kadını çok kıskançtır” ifadesinin temelinde birlikte olduğu insanın şüpheli yaklaşımları ve güven vermemesi gizlidir.

Akrep kadını neden kıskanır

Kıskanç Olduğunu Kabul Edin ve Sabırlı Olun

Akrep kadınının kıskanç olduğunu kabul edin ve sabırlı olun.

Yeni tanıştığınız dönemlerde kıskançlık krizlerine girmişse biraz sabırlı olun. Güven verirseniz zamanla bu durumun geçici olduğunu göreceksiniz. Her burcun birlikte olduğu insanları ölçmesi ve değerlendirmesi farklıdır. Akrep kadını, alışma evresini kıskançlıkları ile size gösterir.

Akrep burcu kadınının hangi konularda hassas olduğuna dikkat edin. Seviyorsanız biraz katlanın. Hassas olduğu noktalarda üzerine gitmeyin, hatalarınızı tekrarlamayın. Öfkelendiğinde sizi nerede ve nasıl kıracağını bilemezsiniz. Ve emin olun sizi çok zor durumda bırakabilecek tepkiler verebilir.

Kıskanması Sevdiğinin Göstergesidir

Akrep kadını kıskanç bir kadındır evet ama bu aynı zaman sizi sevdiğinin de bir göstergesidir.

Kıskanması sizi sevdiğinin bir göstergesidir. Eğer buna tahammül edemiyorsanız büyük ihtimalle siz hava veya ateş unsuru burçlardan olabilirsiniz (İkizler, Terazi, Kova, Koç, Aslan, Yay) Bu, burçlar doğum haritanızda etkili ve ağırlıkta ise “Hayatında benden başka dişi olmamalı” diyen bir kadınla birlikte olmamalısınız. Eğer evlenmişseniz de birlikte olduğunuz insanın özelliklerini iyi bilmelisiniz.

Sevmeyen insan birlikte olduğu insana önem verebilir mi? Neler yaptığı ile ilgilenebilir mi? Akrep burcu kadını bir konuda aynı anda birden fazla çözülme yaşayamaz. Tek bir noktaya odaklanır. Odaklandığında tekrar o noktaya dönmemelidir. Bu hayatının akışı ve gelişimi açısından son derece önemlidir. Siz, odağını kaybetmesine neden olduğunuzda tüm öfkesini size yöneltecektir.

Bir defa karar vermeli ve o kararınızdan dönmemelisiniz. Alternatifiniz olmamalı. Asıl önemli olansa Akrep kadınının ve akrep kızının bunu bilmesini sağlamalısınız.

Hangi Burçlar Daha Çok Kıskanmasına Neden Olur?

Hangi burçlar ile birlikte olduğunda akrep kadını daha kıskanç olur?

Akrep kadını, kıskançlık konusunda özellikle hava grubu burçlarından uzak durmalıdır. Bu onların bir eksiği veya kusuru değildir. Yaşamdaki rolleri akrep insanlarına uymamaktadır. Hava ve Ateş grubu insanları diğer insanlarla iletişim halinde olduğu sürece verimli olabilirler. Siz bunu engellediğinizde tüm enerjilerini kesmiş olursunuz.

İkizler burcu sürekli hareket halindedir ve çevresinde tanımadığı insan yok gibidir. Bu bilinçli yaptığı bir şey veya ustalık değildir. Onun görevi insanlar arasındaki iletişimi artırmak, her şeyi çok hızlı bir şekilde öğrenmek ve insanlarla paylaşmaktır.

Terazi burcu da sürekli aktif ve insanlarla iç içe olan bir burçtur. Estetik ve zariftir. İnsanların aradığı bir tiptir. Yaşamın gülümseyen yönüdür. “Benden başkası ile görüşemezsin” dediğinizde Onun yaşam alanını daraltmış olursunuz.

Kova burcu sıradışı bir sosyal yaşama sahiptir. Her an, herhangi bir yerlerde gidebileceği çok sayıda arkadaşı vardır. Bu durum engel olabileceği bir şey değildir. Bir anda canı sıkılır ve çeker gider. Buna ihtiyacı vardır.

Yay burcu uzun seyahatlere çıkmalıdır. Yeni yerler ve insanlar tanımalıdır. Sözünü sakınmadan söylemelidir.

Aslan burcu herkes tarafından beğenilmeli ve ilgi görmelidir. “Seni sadece ben beğenebilirim” dediğinizde enerji kaynağını kesmiş olursunuz.

Koç her zaman liderlik yapacağı insanlar arar. Etrafından insanların toplanmasını ve sözünün dinlemesini sever. Engel olmak isterseniz, kavgayı da göze almış olmalısınız.

Kıskançlık Konusunda Rahat Edebileceğiniz Burçlar

Hangi burçlarla birlikte olduğunda akrep kadını kıskanç tavırlar sergilemez?

Toprak ve Su grupları bu konuda Akrep kadını için idealdir. Toprak grubundan olan, Boğa, Başak ve Oğlak. Su grubundan Balık, Yengeç ve Akrep size göredir. Sadıktırlar ve sizi anlarlar. Enerjleriniz bir araya geldiğinde verimli olursunuz. Sınırlarınızı çok iyi bilirsiniz. “Şunu yapma, bunu yapma” şeklinde uyarılara gerek duymazsınız.

Ancak güneş burcu ne olursa olsun doğum haritasında hangi burçların ağırlıkta olduğu da önemlidir. İletişim ve evlilikle ilgili evlerde uyumlu olmalıdır.

  • Akrep kadını kıskanç mıdır? Evet sizi seviyorsa kıskanacaktır.
  • Akrep kadını kıskanç bir kadın mıdır? Evet. Eğer henüz bir akrep kadınını tanımamışsanız bunu bilemezsiniz.
  • Akrep kadını kıskanç mıdır? Sahip olduğu her şeyi kıskanabilir. Bu sahiplenme duygusu ile ilgili bir durumdur.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Kıskanç mıdır? Akrep Kadını Kıskanır mı?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir