Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Küserse Barışır mı? Neden Küser, Nasıl Barışır?

Akrep Kadını Küserse Barışır mı?

Akrep Kadını Küserse Barışır mı?

Akrep kadını küserse barışır mı? Akrep burcu kadını neden küser? Akrep kadını küsmüşse nasıl barışır? Gönlünü almak ve Barışmak için ne yapmak gerekir?

Akrep kadını küserse barışır mı? Barışıp barışmayacağı, ne için küstüğüne bağlıdır. Sizin için çok basit olan konular akrep kadını için çok önemli olabilir. Diğer konularda da yazdığım gibi akrep burcu insanları hayatı iç dünyaları ile bağlantılı yaşarlar. İç dünyalarını eşi veya sevgilisi de olsa herkese açmadıkları için tam olarak neye ne kadar önem verdiklerini anlamanız zordur. Küsmesine neden olan konu iç dünyasında kendisini hayata bağlayan ve güçlendiren bir konu ise barışması zor olabilir.

Akrep Kadınının Hayata Bakış Açısı ve Beklentisi Farklıdır

Eğer bir akrep kadını sizden bir beklenti içerisine girmişse onları şu ruh halinde bulabilirsiniz “pek ilgilenmiyorum seninle, şu an yoğunum, çok fazla işim olmaz seninle, hı sen bu hayatta mıydın, aa yeni farkettim sen burada mıydın, yok sorun değil olmasa da olabilir” aslında demek istediği tam olarak; “anla artık biraz naz yapıyorum gel ve benimle ilgilen” dir. Ama akrep kadını o kadar gururludur ki çoğu zaman “ben istemesem de bunu anlamalı ve gelmelisin”, “ben gelemem gelmesi gereken sensin” şeklinde düşünür.

Bununla da bitmez, eğer abartır sürekli yanında yer alırsanız “öf bunaltma beni” diyebilir. Her şeye rağmen akrep burcu kadını dilinden anlamaya başladığınızda hem ciddi bir diyalog yaşayabileceğiniz hem de çocuklar gibi şen olabileceğiniz insanlardır. Size hayatın tüm tonlarını ve renklerini bir günde yaşatabilecek kapasiteye sahiptirler.

Akrep kadını neden küser? Küserse barışır mı?

Akrep Kadını Neden Küser?

Akrep kadını küserse nasıl davranır?

Onların içinde küçük bir çocuk gizlidir. Yaramaz ve haylaz bir çocuk. Onunla iyi bir iletişim kurmak istiyorsanız telepatik iletişiminizin de iyi olması gerekir. Çünkü istediklerini tam olarak söylemezler davranışları ve bakışları ile isteklerini talep ederler. Sizden anlamanızı ve isteklerini yerine getirmenizi beklerler. Eğer akrep kadını ile nasıl iletişim kuracağınızı bilmiyorsanız sizden ne istediğini de bilemezsiniz.

Belki sizden daha yoğun bir sevgi bekliyordur, beklediğini bulamazsa sizi küserek ve sizinle konuşmayarak cezalandırabilir. Siz ne olduğunu anlamadığınız için “gene ne oldu” diyebilirsiniz. Bu durum akrep burcu kadını için “ne olmadı ki” şeklinde karşılık bulur. İç dünyasında “Öyle ya anlamayacaktın neden benimlesin” şeklinde seslendirilir.

Garip gelebilir ama akrep erkekleri de akrep kadınları da bu konuda benzer özellikler gösterirler. İçlerindeki beklentileri besleyip büyütürler ve bir beklenti içerisine girerler. Onlar için kullanılan bazı kelimeler, hareketler ve gözleri ile kurdukları temaslar çözülmesi gereken şifreli talep mesajları gibidir.

Akrep Kadını Hangi Durumlarda Küser?

 • Verdiğiniz sözleri yerine getirmediğinizde
 • Yalan söylediğinizde
 • Kendisi ile yeterince ilgilenmediğinizde
 • İstedikleri yerine getirilmediğinde
 • Yıllar önce söylediğiniz bir sözü unutup tersini yaptığınızda
 • Buluşma yerine zamanında gelmediğinizde
 • Arkasından konuştuğunuzda
 • Ciddiye almayıp dalga geçtiğinizde
 • Verdiğiniz sözleri unuttuğunuzda
 • Özel günlerini hatırlamadığınızda
 • Nasıl olduğunu merak etmediğinizde
 • Hoşlanmadığı şeyleri inatla yaptığınızda

Tüm bunların üstüne her şeyi abartırsanız sadece küsmekle kalmaz size “bu hayatta başka kadın mı yoktu” da dedirtebilecek kadar şiddetli ve kırıcı bir şekilde karşılık verebilir.

Küsmekten Öteye Geçer mi?

Akrep kadını küserse ne kadar abartabilir?

Eğer doğrudan gururunu incitici davranışlarda bulunmuşsanız tüm samimiyetimle söyleyebilirim bulunduğunuz ortamdan hemen ışınlanın. Bu hayatta asla tahammül edemeyeceği şey gururu ile oynanmasıdır. Hangi konular bu kategoriye girer bunu ancak muhatap olduğunuz akrep kadını bilebilir. Doğduğu andan itibaren neyi önemli bulmuşsa onlar kendisi için gurur meselesi haline gelebilir.

Aldatma, hakaret, önemsememe ve verilen sözlerin yerine getirilmemesi gibi konuların akrep kadını için ne kadar önemli olabileceğini ve boyutlarını sanırım anlamışsınızdır.

Akrep kadını küserse nasıl barışır?

Akrep Kadını Küserse Nasıl Barışır?

Akrep kadını küsmüşse nasıl barışır? Barışmak ve gönlünü almak için ne yapmak ve nasıl davranmak gerekir?

Barışma akrep burcu kadını için iki şekilde mümkün olabilir

 • Onu ne kadar rencide ettiğiniz ve karşılığında yaptıklarınız
 • Ne kadar yalnız kaldığı ve bu yalnızlık sonunda abartmışsa bunu görmesi

Küsmüşse enerjisini toparlamak ve önce zihninde sizinle hesaplaşmak için hayal dünyasında yakar yıkar öfkesini harekete geçirir ve intikam planları hazırlar. Sonunda kendisini yeterince harap ettikten sonra bunu yeterli görmüş ve sizden içindeki tüm öfkeyi alıp götürecek bir hareket gelmişse bir anda değişebilir.

Ancak küsmüş ve gitmişse bu ciddi bir durumdur ve sadece bekleyin. Küsmesine eş değer samimiyetinizi görmesi gerekebilir. Artık aya mı çıkarırsınız, hokkabaz mı olursunuz, gül yapraklarından yağmur mu yağdırırsınız bilemem. Ancak yapacağınız şey kesinlikle akrep kadınını şaşırtmadığı ve “Aa gerçekten ben yanlış anlamışım” veya “beni gerçekten seviyor” dedirtmediği sürece bir şeylerin değişmesini beklemeyin.

Akrep kadını ile birliktelik zor gelebilir. Eğer Onu anlamaya çalışırsanız, bencillik yapmazsanız, kurallara sadık kalırsanız ve sevginizde samimi olursanız, size verdiğinizin her zaman fazlasını verir. Bunu da keyfinden yapmaz, yapısı böyledir. Minnet altında kalmak istemez, kendisine yapılanlardan dolayı boyun eğmek istemez, bir de sizi gerçekten sevdiğinde düşünün!…

Sadece biraz sabır ve empati her sorunun aşılmasına yardımcı olacaktır.

 • Akrep kadını küserse barışır mı? Neden küstürdüğünüze ve gönlünü almak için ne yapacağınıza bağlı.
 • Akrep kadını küsmüşse tekrar barışır mı? Akrep kadını zor olanı sever, küstüğünde barışması da zor olacaktır.
 • Akrep kadını küserse barışır mı? Sabır gösterip ilgi gösterirseniz tabiki barışır.
 • Akrep kadını neden küser ve küserse barışır mı? Belki de sizden ilgi ve sevgi bekliyordur! İstediğini verin ve ikinizde mutlu olun.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadınının Gönlü Nasıl Alınır ?

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Aşk ve Evlilik

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Küserse Barışır mı? Neden Küser, Nasıl Barışır?” için bir yanıt

Küsersen küs modunda olanlar, samimi davranmadıkları için hiçbir sorunu çözemeyecekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir