Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Nasıl Baştan Çıkarılır?

Akrep Kadını Nasıl Baştan Çıkarılır?

Akrep Kadını Nasıl Baştan Çıkarılır?

Akrep kadını nasıl baştan çıkarılır?

  • Akrep kadınını tüm yönleriyle tanıyın
  • Güven verin
  • İzin vermediği adımları atmayın
  • Merak uyandırın
  • Karizmatik olun
  • Ne yaptığınızı iyi bilin

Akrep kadını nasıl baştan çıkarılır, akrep kadınını baştan çıkarmak için ne yapmak gerekir? Eğer akrep kadınını tanımadan Onu baştan çıkarmaya kalkışırsanız hiç ummadığınız karşılıklar alabilirsiniz. Gözlerini üzerinize dikip “Sende kimsin, yaşam alanıma girmek için kimden izin aldın” tarzı bakışı ile muhatap olmak zorunda kalabilirsiniz.

Akrep Kadınını İyi Tanıyın

Akrep kadını nasıl baştan çıkarılır? Akrep kadınını baştan çıkarmak için atmanız gereken ilk adım onu çok iyi tanımaktır.

Akrep burcu kadınını tanımadan atacağınız her adım size sert ve “ne alaka” tarzı bakışlarla geri dönebilir. Öncelikle şu iki maddeye önem vermelisiniz

Akrep kadını için güven çok önemlidir ve güvenmediği insanlarla yakınlaşmayı reddeder. Onunla nasıl yakınlaşmanız gerektiğini çok iyi bilmelisiniz.
Konuşmak, soru sormak, hatta yakınında durmak için de izin almanız gerekebilir. Kendisinden izin alınmadan yapılan yakınlaşmaları “özel yaşamını ihlal” olarak değerlendirir. Öyle ya kendisi ile konuşmana kim izin verdi ki?

Akrep kadınının bu yaklaşımları kendini beğenmişliği ile ilgili değildir. Dahil olduğu burç adını akrep’ten alır. Her an tetikte, her yönden gelebilecek saldırılara karşı hazır ve olası tüm tehditlere karşı anında tepki… Bu özelliklerin büyük kısmı akrep burcu insanlarında da bulunur. Sorduğunuz soru sizin için “masum bir yakınlaşma çabası” dır. Ama akrep kadını için bu durum hiçte öyle değildir. “Kim, neden ben, neden yakınlaşmaya çalışıyor, aradığı nedir, ulaşmak istediği nedir, gerçek amacı ne?” gibi sorular zihnini meşgul etmeye başlar.

Sınır paranoyaklık sınırı gibi görülebilir ama akrep kadını için durum daha farklıdır. Sebep ve sonuçlar arasında bağ kuramadığında altında yatan ve görünmeyen nedenleri bulmaya yönelir. Kendisi kimseye izin vermemiştir, sabah evden dışarı çıkarken “bugün benimle konuşmak ve tanışmak isteyenler gelebilir” dememiştir, tanıdığı herkese “söyleyin bugün gelsin konuşsun” dememiştir, kimseye randevu vermemiştir. Hiçbir sebep yokken ve kendisi hiç kimseye izin vermemişken bu da nereden çıkmıştır?

İzin Vermediği Adımları Atmayın

Akrep kadınını baştan çıkarmak istiyorsanız izin vermediği hiçbir adımı atmayın.

Sadece tanışma ve ilk adımı atma aşamasında bu kadar refleks olan bir kadınla elinizi kolunuzu sallayarak her istediğinizi yapabilmeniz ve istediğiniz şekilde yönlendirebilmeniz kolay değildir. İzin verirse ve izin verdiği ölçüde hareket edebilirsiniz. Bir kez daha söylüyorum bu kendini beğenmişlik değildir. Doğal akrep refleksidir. Karşısında kimin olduğu çok önemli değildir, sonuçlarıyla da ilgilenmez. Ama sonunda gün bittiğinde her şeyi tekrar gözden geçirir “o da kimdi, nereden çıkmıştı, neden ben, fazla mı abarttım, biraz ileri gittim sanırım” gibi düşünceler ortaya çıkabilir.

İlişkilerde Akrep Burcu Etkisi

Bu yazdıklarım her akrep burcu kadınında olmayabileceği gibi diğer burçlarda ev konumlarında akrep etkisi bulunanlarda da görülebilir.

Akrep kadını nasıl baştan çıkarılır? Akrep kadınını baştan çıkarmak için

Akrep Kadınını Baştan Çıkarmak İçin Ne Yapmalısınız?

Yazdıklarımdan şu iki sonucu çıkarabilirsiniz,

1- Doğal gelişmeyen ve beklenmedik her şeyi, sizin ne istediğinize ve söylediğinize bakmaksızın sorgular.
2- Yaptıklarının sonucunu mutlaka gün sonunda değerlendirir. Neden, Nasıl, Niçin, Sonrasında atılacak adımlar…

Atacağınız adımlara çok dikkat etmelisiniz.

Akrep kadını ile İlk karşılaşma çok önemlidir. 

  • Sizi gördüğünde etkilenmeli, ulaşması zor bir insan olarak görmeli
  • Karizmanızdan etkilenmeli
  • Merak uyandıracak yönleriniz olmalı ki çözmeye çalışsın
  • Tanışmanız plansız programsız olmalı

Eğer tüm bunlara imkanınız yoksa

İlk tanışmanın nasıl olacağına takılmayın istediğiniz gibi hareket edin ama son izlenime çok dikkat edin. Akrep burcu kadını duygusuz gibi görünebilir ama kendisi ile başbaşa kaldığında sizinle ilk karşılaşmasında sizi kırmış ve incitmişse mutlaka etkilenecektir. Eğer bu karşılaşmanın ikinci bir adımı olursa bunu düzeltmenin hesaplarını yapabilir.

İkinci bir karşılaşma gerçekleştirin. Ama bu kez sadece yüzüne bakıp geçin.

Eğer durup özür dilerse veya yüzünde yaptığından dolayı size karşı bir pişmanlık bulunuyorsa hemen yanına gidin ve özür dileyin. Yaptığınızın kabalık olduğundan bahsedin.

Eğer O da olumlu bir karşılık verirse gerisi sizin O’na karşı olan samimi duygularınıza kalmış demektir. Gerçekten seviyorsanız bunu mutlaka anlar, olumlu veya olumsuz bir şekilde karşılık verir.

Eğer samimi değilseniz bundan emin oluncaya kadar bekleyecektir. Emin olduğunda çantanın başınıza inecek yerine şimdiden pansuman yapmaya başlasanız iyi olur. Çünkü kalbinizdeki acıdan başınızla ilgilenmek için zaman bulamayabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Nasıl Baştan Çıkarılır?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir