Kategoriler
Akrep Burcu Kadını

Akrep Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Akrep Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Akrep Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Akrep kadını nasıl erkeklerden hoşlanır? Akrep kadını Sizin için doğru bir seçim mi? Doğru bir karar verdiğinize emin misiniz? O asla sizin bildiğiniz sıradan ve düz bir çizgide ilerleyen kadınlardan olmayacaktır. Özeldir, dünya onlar için sıradan bir yaşama konu olamayacak kadar özel bir yerdir. Yaşamı bir akrep burcu kadını ile paylaşmaya karar vermişseniz hayatta tek başına karar alınamayacağının, tutkunun, cinsel yaşamın, özel olmanın, ayrıcalığın ve gizemin ne demek olduğunu da biliyor olmanız gerekir.

Öncelikle akrep kadınını her yönüyle tanımaya çalışın bunun için Akrep Burcu Kadını ve Akrep Burcu Kadını Uyumu linkleri altında bulunan yazılarımıza bakabilirsiniz.

Akrep kadını hakkında bilgi edinme aşamasını geçmişseniz akrep burcu kadını ne tür erkeklerden hoşlanır? sorusuna geri dönebiliriz.

Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Bu sorunun cevabını aşağıdaki başlıkları ele alarak bulmaya çalışalım.

 • Akrep Kadınının Sizden Hoşlanması için Yeterince Sadık mısınız?
 • Akrep Kadınının Sizden Hoşlanması için Sağlam Bir Karaktere Sahip misiniz?
 • Sizden Hoşlanabilmesi için Yeterince Gizemli misiniz?
 • Güvenilir misiniz? Aradığı Güveni Verebilir misiniz?
 • Cinsel Yeterliliğe Sahip misiniz?
 • Yeterince Tutkulu musunuz?
 • Yaşamına Saygı Duyabilir misiniz?

Akrep burcu kadınının kalbini kazanmak için ne yapmak gerekir? Akrep kadınının beğenisini nasıl kazanabilirsiniz ayrıntılarıyla bir gözatalım. Eğer aşağıda işleyeceğimiz özellikler sizde bulunuyorsa ideal bir yaşama hoş geldin töreni düzenleyebilirsiniz.

Akrep Kadını Nasıl ve Netür Erkeklerden Hoşlanır?

Akrep Burcu Kadını Sadakate Önem Veren Erkeklerden Hoşlanır

Akrep kadını nasıl erkeklerden hoşlanır? Kesinlikle sevgisine, aşkına, birlikteliğine ve kendisine sadık kalabilecek erkeklerden hoşlanır.

Akrep burcu kadını için sadakat önemlidir. Aynı şekilde kendisi gibi sadakate önem veren erkeklerden hoşlanır. Karşı taraftan buldukları sadakat kadarını da karşı tarafa sunarlar. Akrep kadınları eşlerini sahiplenirler. Gerçekten sevmişlerse birisi ile birlikte iken başkaları ile ilgilenmezler. Ancak aynı sadakati karşı taraftan da göremezlerse büyük sorunlar yaşanabilir. Tepkileri basit bir uyarıdan ibaret olmaz. Büyük bir öfke ile karşılık verebilirler.

Akrep kadını ile ilk tanıştığınızda veya O’na ilk yaklaştığınızda hal ve hareketlerinizde, sözlerinizde ve duruşunuzda ne kadar sadık bir eş olabileceğinizi göstermeniz gerekir. Akrep kadınının sözden çok duruşa ve davranışlara önem verdiğini unutmayın.

Akrep Kadını Sağlam Karaktere Sahip Erkeklerden Hoşlanır

Akrep kadınını nasıl tavlarım” diyen erkekler için özellikle belirtmek istiyorum.

Akrep burcu kadını için birlikte olacağı insanın karakteri çok önemlidir. Sıradan, basit ve uyumsuz bir karaktere sahip insanla birlikte olmayı asla istemeyecektir. Akrep burcu kadını kendisi ile uyumlu, sadık, güvenilir, dürüst ve sağlam bir karaktere sahip erkeklerden hoşlanır. Birlikte olacağı insan herkesin birlikte olabileceği karakterde biri olmamalıdır.

 • Sıradışı çizgilere sahip,
 • her an kendisini şaşırtmaya hazır,
 • özü ve sözü bir,
 • ne yaptığınız bilen,
 • herkesin imrendiği ama sadece kendisine ait olabilecek özel biri olmalıdır.

Akrep Kadını Kendisi Gibi Gizemli Erkeklerden Hoşlanır

Akrep kadını gizemlidir ve kendisi gibi gizemli olanı sever.

 • Tanıdıkça sevebileceği,
 • her an yeni bir özelliğini keşfedebileceği,
 • öğrendiğinde şaşırabileceği yanları olan erkeklerden hoşlanırlar.

Tüm özelliklerini kısa sürede öğrendikleri erkekler onlar için sıradan ve üzerinde çok fazla durmaya gerek olmayan insanlardır. Akrep kadınları zoru severler. Kolay onlar için basit kelimesi ile özdeştir. Üzerindeki örtüyü kaldırdığında şaşırabilecekleri bir insanla birlikte olmaları gerekir. Tüm özelliklerini yüzlerine baktıklarında çözemeyecekleri, gizemli insanlar akrep kadınlarının hayır demekte zorlanacakları tiplerdir.

Akrep kadını nasıl erkeklerden, netür erkeklerden hoşlanır?

Akrep Kadını Güven Veren Erkeklerden Hoşlanır

Akrep kadını nasıl erkeklerden hoşlanır? Tabiki kendilerine güven veren erkeklerden hoşlanır. Akrep kadını için güven duymayacağı bir erkek hayatlarında olmaması gereken bir erkektir. Tüm akrep burcu insanları için güven konusu onlar için çok önemlidir.

Arkalarını döndüklerinde şüphe duymayacakları bir insanla hayatlarını geçirmek isterler. Akrep burcu kadını için görmek, duymak ve bilmekten öte güven konusunda şüphe, karar vermesi için tek başına yeterlidir. Bir erkeğin yüzüne baktığında mimikleri ve konuşması onda şüphe uyandırıyorsa o an kararını verir ve “güvenilmez damgası vurur“. Bunun tam tersi kendisine güven veren erkeklerden çok hoşlanır. Güven duyduğu bir erkeğin yanında kendisini huzurlu ve emin hisseder.

Akrep Kadını Cinsel Yeterliliğe Sahip Erkeklerden Hoşlanır

Akrep kadını nasıl ve netür erkeklerden hoşlanır? Kendisi gibi cinsel yaşamı hayatın bir parçası olarak gören erkeklerden hoşlanır.

Tüm akrep burcu özelliğine sahip insanların ortak noktaları, cinsel yaşamı hayatlarının vazgeçilmez bir parçası olarak görmeleridir. Akrep erkeği gibi akrep burcu kadını da cinsel yaşama büyük önem verir. Birlikte olacakları erkeğin de kendisi gibi bu konuda yeterli enerjiye ve doyuma sahip olmasını bekler.

Cinsel yaşamdaki eksiklik onlar için yaşamın eksik sürmesi ile eşdeğerdir. Diğer burçlar bunu anormal bir durum olarak karşılayabilirler ama her burcun kendine has özellikleri vardır. Akrep burcu insanları içinde cinsellik, yaşamın olmazsa olmazı gibidir.

Hayatına ve Kararlarına Değer Veren Erkeklerden Hoşlanır

Akrep kadını nasıl erkeklerden hoşlanır? Hayatına, düşüncelerine ve kararlarına saygı duyan erkeklerden hoşlanır.

Akrep kadını kendisine hükmetmeye çalışan insanı anında düşmanı ilan edecek kadar öz varlığına değer veren bir kadındır. Eğer bir akrep kadını ile birlikte iseniz, Bu hayatta yapacağınız en büyük hatalardan biri O’na hükmetmeye çalışmak ve kararlarını eleştirmek olacaktır.

O gizemli, çekici ve gözalıcı güzelliğin bir anda nasıl bir canavara dönüşebildiğine siz de hayret edebilirsiniz. Büyük ihtimalle bu hareket yaptığınız veya yapmaya çalıştığınız ilk ve son hükmetme çabası olacaktır. Gizli veya açık hiçbir akrep kadını bir başkasının kendisi üzerinde karar verici bir yetkiye sahip olmasını istemez. Belki sevdiği için sabreder ama süreklilik ihtimalini görürse buna asla izin vermez. Birlikteliğinizde huzur istiyorsanız mutlaka O’na ve kararlarına değer vermeyi, konuşarak, birlikte karar almayı öğrenmelisiniz.

Kendisine Ayrıcalık Sağlayan Erkeklerden Hoşlanırlar

Akrep burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır? Tüm kadınlar konfor ister. Kendilerine konforlu bir yaşam sunamayan bir erkeğin burcu ne olursa olsun uzun vadede hiçbir kadın karşısında şansı fazla değildir. Akrep kadınları günlük yaşamları sonunda kendilerine sunulacak konforlu, rahat ve herkesin istediği zaman rahatsız edemeyeceği bir ortamda yaşamayı severler.

Ev yaşamı onlar için hayatın tüm gürültü ve koşuşturmasından uzakta, sadece sevdikleri ile birlikte olabilecekleri, güvenle başlarını sokabilecekleri konforlu ve güvenli bir ortam olmalıdır. Yaşam ortamları, onlar için hayatın sona erdiği en son noktadır. Artık o noktada gereksiz olan her şey yok olmalıdır. Ayrıcalık sadece kendilerine sunulan zevkler olarak tanımlanmalıdır. Konforun asıl adı eşyadan ziyade bu tanım içerisine giren bir yaşamdır. Eğer bir akrep kadınını seviyorsanız ona bu tarz bir ortam hazırlayabilmelisiniz.

Akrep Burcu Kadını Tutkulu Erkeklerden Hoşlanır

Akrep kadını nasıl erkeklerden hoşlanır? Tutkuyla sevebilecek, aşkı ruhunda hissettirebilecek erkeklerden hoşlanır.

Akrep kadını kendisine, bir ömür boyu tutkuyla bağlanabilecek erkeklerden hoşlanır. Akrep kadınının birlikte olacağı erkeğin bitmeyen bir tutkuya sahip olması gerekir. Tıpkı akrep erkekleri gibi kadınları da içinde tutkunun olmayacağı bir ilişkiyi istemeyeceklerdir. Tutkuyla bağlanabilecekleri erkeğin de benzer yoğunluğa sahip olmalarını isterler. Onlar için bir birlikteliğin kalitesi ve önemi tutkunun yoğunluğu işe eş değerdedir. Tutkuyla sevilemeyecek bir akrep burcu kadını, düşünülmemesi gereken bir kadındır.

Tüm bunlara ek olarak, hareketleri ve tavırlarıyla samimi, sempatik, mutlu etmesini; acıyı, kederi ve sevinci birlikte yaşamasını bilen, yalnız kalmak istediğinde bunu hoş karşılayabilecek erkekler de akrep kadınının hoşlandığı tipler arasında yer alır.

 

İlgili Konular:

Akrep Kadını Aşk, Cinsellik, İlişkileri ve Hayata Bakışı

Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli? Hangi Burç Erkeği ile Evlenmeli?

Akrep Kadını Aşk ve Aşk Hayatı – Aşkın Hayatındaki Yeri

Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır?

Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

www.akreportal.com

“Akrep Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?” için bir yanıt

Evet kesinlikle doğru ama ne yazık ki gene bu seçiciliğinizde çok kstı olduğunuz için evlilik sizin için büyük sorun. İki kadından hoşlandım ikisi de akrep burcu ama o kadar katı ve sert tutumları varki, boğuldum. Çok çekiciler ama kova erkeği için zor bir ilişki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir